Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość wiewióreczka33
Cosmic--> nie odchodz,moze razem wszyscy odbudujemy ten topik:) Stworzymy klimat taki jak był kiedys:) Potrzeba nam starych bywalcow:) Pozdrawiam serdecznie,szanuje jednak twoją decyzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko
!!do tych , ktorzy rzucili palenie .Bo ja tez tak jak ktos tam wyzej martwie sie ,ze bede gruba .A nie chce ! ile przytyliscie ???? Plisssssssssssss o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio
czesc fiona jak przestalas palic papierosy a durzo jesz i bojisz sie rze przytyjesz to ogranisczaj jedzenie i kontroluj sie terz palilem adurzo jem i jestem szczuply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz kto
Wsparcie jest – a gdzie jest Tadeusz D ??? nie plotkuj przyjacielu bądź soba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmic 👄- pozdrawiam mocno. Ty byłaś moja podpora, razem, jak dobrze pamietam rzucałyśmy palenie :-) Tez robię tu wielkie papapapapa!!!! Myśle, że juz spłaciłam swój dług za wsparcie tu otrzymane :-) DZIEKUJE......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Cosmic- WIELKIE DZIEKI za pomoc, która otrzymałem ja i inni tu od Ciebie Będzie tu nam Ciebie brakować POWODZENIA BP :D jovik- dzięki za wszystko !!!! Zauważyłem ze ostatnio jest cos nie tak przez trzecia osobę nie jestem twoim wrogiem !!Powodzenia BP :D Ja zostanę jeszcze nie czas na emeryturę:D Dziewczynki pozdrawiam i trzymam kciuki za Was Wszystkich (słoneczko,wiewióreczka 33, Michalina 7,Kiki 32,.wisienka 32 , Jewel 75, macy , oooo , Kinga dziś mam ciężki dzień zamęt w głowie przepraszam Jedni odchodzą drudzy przychodzą myśle ze ten topik jeszcze będzie żył długo i szczęśliwie jak w bajce :D:D:D Wiewióreczko 33 jest OK. WOLNI I NIEZALEZNI OD PETA!!!! Za dobro odpłacimy dobrem :D BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam na chwilke, ale osobiście do złosliwca 👄. Nigdy nie uważałam Cie za wroga, nawet mi to przez myśl nie przeszło.Rozstaje sie m.in. z Tobą, wiec badź pewien, ze łączyły i mam nadzieje, łącza nas jak najlepsze stosunki. stałes sie dla mnie przywódca duchowym na tym topiku :-D Szacunek w Twoją strone i ...chylę czoło przed Tobą. Odchodze stąd nie w złosci ale w spokoju ducha. Zyskałam tu baaardzo duzo i Wam w dużej mierze zawdzięczam to, że jestem wolna od nałogu. Jest to moje najwieksze osiagniecie. Zmierzyłam sie ze swym nałogiem i ..wygrałam. Życze Wam tego samego, bo radosci z niepalenia nie mozna do niczego porównać. Uwierzcie mi. Zostawiam Was w dobrych rękach (czyt. kciukach) bo nie ma tu nic lepszego od złosliwca kciuków. No to pa! Niech moc bedzie z Wami...........:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja już m-c i 5 dni
cieszę się bardzo bo wiem, że już nie wrócę do tego!!! parę "zdobytych w nagrodę kilogramów" mam zamiar zrzucić na jakiejś dietce, kochani wierzcie naprawdę jak się chce to się da !! nie poddawajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Słonkooo-->nie było cie dzis na topiku:)hm chyba wiem dlaczego!pozdrawiam cie wracaj do nas:) Pozdrowienie dla reszty załogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko---> byłam, jestem... Jovik---> dziękuję Ci za wsparcie...będę pachnieć dla siebie i dla ćiebie...wiele zrozumiałam !!! Złośliwcze---> badz z nami jak najdłużej ....twoje kciuki sa niezastapione !!!! :D Wszystkich ściskam mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie !!!!.....gdzie jest reszta załogi ????? wracać mi tu szybko i chwalic się !!! bo chyba jest czym prawda ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
Jakos nie chce mi sie palic.Jestem moze troszke nerwowa ale mam nadz.,ze to minie. Nie jem chyba wiecej , staram sie nie zrec slodyczy i katuje sie cwiczeniami.Juz dzis bulo 30 min na rowerku stacjonarnym i brzuszki.Kurcze, jak ja sie boje ,ze przytyje.To co tu przeczytalam mnie zalamalo .Prawie wszyscy przytyli. Nie przepadam za sportem ale musze go polubic , bo nastepne lato bedzie porazka. Szkoda tylko,ze was tu tak malo.Byliscie kiedys fajna ,zwarta grupa. Bede tu zagladala. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia--->odeszły stad osoby które tworzyły specyficzny klimat...ja też czyłam się z nimi bezpieczniej..ale ten topik istnieje nadal i nie pozwolę, żeby *umarł* .....przynajmniej się będę starać, tym bardziej, że jest nasz kochany Złosliwiec, Wiewióreczka i pozostałe osoby, którym zalezy na walce z petami. Jeśli chodzi o nadwagę----> hmmm....ćwicz, odzywiaj się racjonalnie i myśl pozytywnie---> myśl jest twórcza i z reguły to czego najbardziej się boimy----> dostajemy A kilka kilogramów więcej nie jest porażką( jak napisałaś) porażką jest szara cera, żółte zeby, matowe włosy, wory i zmarszczki pod oczami....czy mam wymieniać jeszcze ???? decyzja należy do Ciebie !!!! Skup się teraz na walce ze smierdzielem !!!! :D...:D Wygrasz i będziesz pachniała !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
to wszystko wiem.Dlatego rzucilam , bo po co mi drogie perfumy jak smierdze ? ale panicznie nie chce przytyc, bo juz to przerabialam. Nie lubie sie zaokraglonej . moze nie bedzie tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
dzieki za rady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczk33
Witam wszystkich!!! Słonkooo-->jestem z tobą,postaram sie zrobic wszystko,aby topik Fiony nie "umarł":)Jestes w pracy czy w domciu? Jutro juz 3 tygodnie bez Peta!!!Sama nie wierze,ze daje jakos rade. Bardzo,bardzo zalezy mi aby rzucic to swinstwo.Mam nadzieje,ze mi sie to uda,bo ja tego chce:) Zlosliwiec-->prosze o pomoc w prowadzeniu topiku:) Mam nadzieje,ze ktoregos dnia pojawi sie Fiona i bedzie bardzo dumna,ze topik istnieje:) W pracy sporo osob chce wziasc ze mnie przykład. Jedna kolezanka nie pali od soboty.Inna tez chce przestac,ale musi najpierw zmobilizowac corki w domu:) Hmm.Moj Misio nie pali od soboty,niestety wczoraj w pracy go pokusiło i wypalił 2 Pety.Nie byłam na niego zła,bo wiem ze ciezko jest wyzbyc sie nałogu.Pomagam mu dalej,aby udało mu sie w koncu rzucic.Mysle i bardzo w to wierze,ze mu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia !!!!---> dodatkowe kilogramy można zrzucić migiem.... A teraz pójdę w ślady Jowik i Iki----> daję Ci solidnego kopa za takie marudzenie....sama od nich takiego dostałam i pomogło....hehehehe Na pocieszenie dodam, że ja schudłam już, niewiele, ale dla mnie to sukces !!!!!! całuję i trzymam kciuki !!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
Wlasnie zjadlam czekoladke do kawy , nie moglam sie oprzec. Bede gruba , jak nic..wiem ,ze marudze sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINIA czekoladka to nie cuchnący pet !!!!! Kochana, życie jest takie kruche...takie krótkie..przekonałam się o tym osobiście....więc ŻYJ , jedz czekoladkę do kawy jak masz ochotę, tylko nie skracaj sobie życia petami.... BO ŻYCIE CUDEM JEST !!!!!!........buziaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! chciałam tylko powiedzieć,że naprawde warto rzucić to świństwo!!osobiście nie palę od 2,5 roku i jestem z siebie niezmiernie dumna!:)rzuciłam z dnia na dzień,pami ętnej niedzieli o 21 zapaliłam ostatniego peta i jak go gasiłam powiedziałam-to żegnaj nałogu zgubny,mam dość smrodu,chrypki i całej reszty...wcale nie będę tęsknić\";)ważne aby przez pierwsze 2 tyg.unikać kontaktu z \"zakażonymi\".gdy po ok.2,5 tyg.otworzyłam szafe,to myślałam,że się lewą nogą przeżegnam,taki smród!!!wszystko do prania...masakra!naszczęscie wogóle mnie nie ciągnie,bo obawiałam się imprez i alkoholu,bo wiadomo,że wtedy można się złamać,ale nic! A co to tycia...to wcale nie tak..choć niektórym sie zdarza,ale cóż to 2-3 kg w porównaniu z tą wolnością jaką w zamian mamy??!!Poprostu nie wolno się rzucać z jednego nałogu w drugi(zamienił palenie na jedzenie).zacząć nowe,zdrowe życie..POWODZENIA szkoda czasu na palenie-pomyśl ile na tym tracisz -nie wspominając o kasie...mnie obudził fakt,że będąc za granicą w ciągu 2 miesięcy przepaliłam 300 euro(!!!!!),a za taką sumkę moja znajoma(niepaląca z resztą!)pojechała jesienią na tydzień na Majorke!Mi to wystarczyło!:) pozdrawiam i TRZYMAM KCIUKI!!!TRZEBA BYć TWARDYM A NIE MIęTKIM:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
dzieki dziewuszki ! bede silna , mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia kochana---> dasz rade, a jak będzie ci baaaaardzo ciezko to wal od razu na topik .....jeśli nikogo nie bedzie - czytaj wszystkie watki od poczatku...mi pomagało, pomoze i Tobie....nie daj się smierdzielowi !!!! :D :D :D No to teraz spokojniejsza idę na kawkę...oczywiście BP hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
dostosuje sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą dostałam e-maila od naszej kochanej IKI !!!!! Trzyma się dzielnie BP !!!! Na jej prośbę pozdrawiam cały topik, a szczególnie Złośliwca, którego kciuki sa jej teraz bardzo potrzebne !!!!!! :) IKA do nas wróci...:) Ika---> jestem z Tobą !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
jovik – obojętnie co sobie o mnie myślisz i tak uważam Ciebie za PRZYJACIELA z poważaniem Złośliwiec :( Kinia widze ze się pogodziłaś ze nie będziesz palić i to jest najważniejsze w tej walce ze śmierdzielem Tez zle się czułem z dodatkowymi kg i ze wszelkimi dolegliwościami Ale nie wiem jak i kiedy to wszystko minęło i jest OK. a ja jestem szczęściarzem, bo nie pale Trzymam za Ciebie kciuki pisz dużo, bo to pomaga:D bądź cierpliwa to zwyciężysz :D:D Sloneczkooo, wiewióreczko , jestem razem z Wami na dzień dzisiejszy to czuje się bardzo mocno czego i Wam życzę . Wiem ze nie jestem dobrym mówcą i robie błędy, ale wiem ze to wszystko mi wybaczacie i akceptujecie mnie takim, jakim jestem:D pozdrawiam :D Pozdrawiam Wszystkich bywalców tego topiku za potrzebujących trzymam kciuki i za tych, co nas po cichu podczytują :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Ika WROC DZEWCZYNO BĄDŹ RAZEM Z NAMI BO CIEBIE TU BRAK DZIEWCZYNO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwcze ---> podaję mój nr gg...jak będziesz miał ochotę pisz pozostałych też zapraszam..........6499301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!! A cóz to ?....zmowa milczenia?....a moze palicie juz jak smoki co????? Dzisiaj posiedzę tu dłuzej...hmmm...poczekam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka 32
Czesc ja nie wrociłam do nałogu, wcanie mysle juz o tych petach, chociaz czasami niema co z rekami zrobic, ale mam inny problem tz. przytyłam juz 4 kg, a to 3 tydz. jak nie pale, czuje sie strasznie ociężała i napuchnieta jak balon. Gdyby ktos mi wbił szpilke w brzuch to poleciałabym chyba na ksieżyc. Mam okropne zaparcia i nic mi nie pomaga. Myslałam ze to bedzie inaczej wyglądało, nie, nie chce wrócic do palenia, ale pomóżcie bo zwariuje, nie nawidze sie tak czuć! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×