Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Wystarczyło trochę się natyrac i chęc na śmierdziela gdzieś uleciała...hehe :D Wciąz mam nadzieję, ze Ninka, mordtka i inne pachnące dziewczyny wróca na ten topik, bo mi cholernie ich brakuje.....:) Kinia kochana melduj się czesciej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha...przed chwilą usłyszałam, że kobieta to najcudowniejsza istota na świecie.....powinna lezec i pachniec !!!!!! Na lezenie nie mam za duzo czasu,ale za to jak ja pachnę !!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam się dzielnie, wiewióreczko, słoneczkooo, złośliwcze i wszyscy inni...:) aktywnie wspierający zwłaszcza nowych...Najlepszego dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACY !!!!!! ---> super, że sie pojawiłaś :D Obiecaj, że już nie będziesz znikać na tak długo.. Wiedziałam, że wytrzymasz BP ...naprawdę ciesze się, ze jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff....no moze teraz w koncu polezę...heh Dobrej nocy zycze wszystkim pięknie pachnącym Złośliwcze---> buziaczek słodziutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomne sie co poniektorym 🌻 Za miesiac bedzie rok jak nie pale (no miesiac i kilka dni) - niewiarygodne... Mozna nie zapalic tak dlugo i mozna nie utyc (ja schudlam po rzuceniu palenia bo w koncu mialam i energie i ochote wiecej sie ruszac) - ogolnie ruch uchronil mnie przed utyciem wiec polecam Wam - nowym i starszym bywalcom - jak najwiecej ruchu! Coraz lepsza tez mam kondycje - plucka juz tak sie nie mecza, serducho nie wali, mniej sie stresuje (teraz juz rozumiem jak to jest ze ten papieros co ma odstresowac wlasciwie ma przeciwny efekt) - nigdy nie bylam w tak dobrej, fizycznej i psychicznej kondycji... a ciagle brak faceta :) Ok - tyle madrosci ide mnie - pewnie wroce za miesiac jak roczek minie... czasu nie mam nawet czytac wypowiedzi ostatnio - nic tylko praca i studia plus sen :P Pozdrawiam Was wszystkich i trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Hidden-->miło,ze wpadłas:)Ja zaczynam 4 tydzien BP.Idzie mi super,mysle,ze dotrwam do roku tak jak ty:)Kiedys tez napisze,ze własnie mija rok jak nie pale:)hehehe ciekawe czy dotrwam;) Pozdrawiam wszystkich!!! Lece na zakupy,juz przeciez 23 nie pale i trzeba gdzies wydac te 126 zł:)UUUU...nazbierało sie troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! ja nie pale od 4 dni i ciesze sie z tego baaaardzo.rzucilam palenie glownie ze wzgledu na kase,bo wydawac ponad 6zl dziennie na takie swinstwo to glupota!poza tym rano zawsze bolala mnie glowa.palilam 5 lat. mysle,ze nie jestem nalogowym palaczem.nie mam np. napadow glodu nikotynowego.moim problemem jest to,ze moi wszyscy znajomi pala i nie wyobrazam sobie imprezy z nimi bez dymka:(nie boje sie natomiast,ze przytyje.mam na to srodek:jesli chce mi sie palic siegam po surowa marchewke.pestki dyni czy slonecznika chyba nie sa dobrym pomyslem-sa bardzo kaloryczne!polecam tez ruch na swierzym powietrzu.po pierwsze-mozna sie dotlenic,po drugie-spala sie kalorie:)zycze silnej woli Wam wszystkim,sobie tez:)mam nadzieje,ze sie Nam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie przylaczyc, jesli mnie przyjmiecie. Nie pale od jakichs dwoch tygodni. Nie pamietam dokladnie kiedy przestalam. Nie ciagnie mnie ale glowa pobolewa.. Czy to moze byc spowodowane oczyszczaniem organizmu.? Palilam 9 lat. A wiecie co najbardziej w tym niepaleniu lubie? To ze wreszcie czuje zapachy! powietrza, kwiatow, wiatru... Cudne to jest! Zycze wszystkim wytrwalosci. ps. Nie wiem tylko jak bedzie z waga... bo przyznaje sie ze troche podjadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula---> witam serdecznie ! :D podjęłas słuszną decyzje...zostan z nami ! A co do imprezek ---> na razie ich unikaj-po co kusić licho !!!! hehehe Z nami wytrzymasz, tu przeważnie świeci słonce :D i wsparcie jest duuuuuuże !!!!! No i te magiczne kcuki Złosliwca---> rewelacja mówię Ci :) Hidden---> jesteś żywym przykładem na to , że można....miło, ze nas odwiedziłaś :) Wiewióreczko---> no moje gratulacje kochana !!!!!! :D :D :D zawsze w Ciebie wierzyłam...MOCNA jesteś...a teraz leć kochana kaskę wydaj, nalezy Ci się hehehehehe Buziaczki dla wszystkich, których nie wymieniłam i dla tych, którzy nas po cichu czytają...( zapraszamy ) !!!!! :D Ja też się dzisiaj nagrodzę ....a co !!!...zasłużyłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asterka---> witamy w pachnącym świecie !!!! hehehe jeszcze wiele poczujesz jak zostaniesz z nami !!!!! Fajnie, ze jesteś :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
witajcie dziewczynki!!! bylam dzis jak to sie mowi zarobiona , nie mialam czasu wpasc do was ale jestem choc na chwilke.Pozdrowka dla nowych , mam nadzieje wytrwalych niepalaczek !!! To co napisala Hidden - pocieszajace okropnie. Mam nadzieje,ze ja tez wytrwam min. rok.!!!!!!!!!!Trzymam kciuki za siebie i za was. dzieki , Sloneczko ,ze wierzysz we mnie .To mnie mobiluzuje . Milego wieczoru , bez papieroska !!! Wypije sobie za to dobrego drinka- martini z wodka i tonikiem.A co tam ! Wasze zdrowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Cześć dziewczyny:D Pozdrawiam serdecznie nasza dyżurną słoneczkooo,:D- wiewióreczkę33, Kinie/ wisienkę 32 ,mandarynkę,macy,Paule 20, Asterke :Di tych których nie wymieniłem:D dziewczyny jeżeli możecie to się odezwijcie :D hidden ,milo Cie znowu zobaczyć w naszym gronie szkoda ze tak rzadko pozdrawiam :D jovik-pozdrawiam serdecznie wiem ze tam jesteś –:D:D ika –pozdrawiam życzę powodzenia :D trzymam za wszystkich kciuki :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo witam Złośliwca !!!! :D a gdzie to się cały dzień włóczyło ????? Ryby, grzyby, czy działeczka ? hehehe....zazdroszcze! Kinia---> wierze i wierzyć bede !!!... Papieros do takiego pysznego drinka to juz by była profanacja..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Sloneczkooo dziś włóczyłem się po lesie zbierałem grzyby a jak Tobie minął dzień BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYŻUROWAŁAM...hahahahaha...i taka tam babska krzatanina...potem super romantyczny spacerek :D I tak mi wszysko paaaaachnie !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !!!!!!! ludzie dzisiaj sobota !!!!! jutro nie idziecie do roboty więc drinki w dłonie i na kompa prędziutko !!!!! Pisać mi tu bo nudą powiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parker
rzuciłem palenie osiem lat temu, kibicuję wszystkim którzy chcą pozbyć się tego strasznego nawyku, życzę powodzenia oraz dużo silnej woli w trudnych chwilach, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parker---> dzięki za te kciuki !!! Wszystkim nam sa potrzebne......no i gratulacje oczywiście za niepalenie...mocny jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Sloneczkooo Jutro z rana wybieram się na ryby:D a po południu zaplanowałem jechać na działeczkę :D Do lasu mam 200m :D a do jeziora bliżej 100m :D Bardzo się cieszę ze dajesz sobie rade bez peta sloneczkooo mi było bardzo ciężko i dość długo się męczyłem, bo śmierdziuch dawał o sobie znać, ale tu byłem, co dziennie, co dziennie cos tam zawsze pisałem nieraz nikogo nie było, ale wiedziałem ze nie jestem sam ze ktoś się odezwie jak nie dziś to jutro ten topik mnie wzmacniał a ja nauczyłem się cierpliwości :D Bądź tu jak najczęściej, bo to pomaga przetrwać bez peta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze jakim Ty szczęściarzem jesteś !!!!! Tyle piękna na wyciagnięcie reki... :D A ja tak ostatnio czesto...bo sa momenty, że ...sam wiesz ! Przestałam liczyć ile nie palę, bo sie za bardzo na pecie skupiałam...nie wazne ile, wazne ze nie kopcę !!! :D Pisanie bardzo pomaga !!!!!!! Buziaczek !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam w sobotni wieczor!!! Słoneczkooo--->dzis jak codzien pełnie z tobą dyzur:)Siedze i mysle czy wypic tego browarka czy lepiej nie!Moze jeszcze poczekam,bo do 23:00 "Żabka czynna",boje sie,ze mnie pokusi.:):):) Zlosliwiec-->ty nam dajesz duzo siły,twoje kciuki:)Tez poszłabym na grzyby,ale nie mam z kim,a boje sie sama po lesie spacerowac.Do lasu mam jakies no nie wiem,ale chyba 50 m nie ma:) Pozdrawiam wszystkich BP,trzymam za was wszystkich kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parker
pamiętam swoje pierwsze dni bez papierosa, było ciężko jednak wola rzucenia była bardzo silna, silniejsza niz nałóg. Mój sposób polegał na tym, że codziennie rano zakładałem sobie cel "dzisiaj nie pale" i tak codziennie, dzień po dniu i tak uzbierało się tych parę dni bez papierosa. Czytam ten topik i wiem, że dzięki wymianie myśli wytrwacie w swoim postanowieniu. Zmykam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiórka o 23.oo wyciagaj browara...hahahahaha niezły test na wytrzymałość !!! :D Ja niestety dzisiaj bezalkoholowy wieczór mam...heh Qrcze jak ja Wam tego lasu blisko domu zazdroszczę !!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka 32
Witam Za 3 dni bedzie miesiac jak nie pale. Nawet wytrzymuje juz w towarzystwie ludzi palacych, jakos to trzeba znosic, zwłaszcza ze musze z nimi przebywac. Ale jak mówie przestało mi to przeszkadzac. Niech sobie kopcą, ich sprawa. Ja niemam zamiaru. Ocet pije, przytachałam do domu wiosła i stepper, zaczynam cwiczyc. A co, taka jestem. Mam zamiar zrzucic te zbedne kg. Trzymajcie kciuki. Pozdrowionka i miłej niedzieli BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam wszystkich!!! Wisienka 32--->ja za 4 dni bede miała 4 tygodnie BP.Powiedz mi ile kg przytyłas przez miesiac?ja przez 3 tygodnie 0,5 kg:)Ale mam to gdzies,wazne njest dla mnie,ze mnie nie ciagnie do Peta i moge przebywac w otoczeniu palacych.Nie zwracam nawet uwagi na to ,ze kopcą:) Hallo!!!Gdzie reszta załogi?Nie podgladac tylko pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha...browarek wypity????? :D Czekałam, aż ktoś się odezwie, bo od góry do dołu same słoneczka :D Jeszcze ktoś pomyśli, że uzalezniona jestem !!!!!!! Witaj Wisienka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Nie wypiłam browarka:)Lepiej nie kusic losu:) Słoneczkooo--->jeszcze chodzi za tobą czasem pet??? Za mną nie chodzi,na razie dał mi spokoj,bo widzi,ze nie wygra ze mną:)za 7 dni juz miesiac jak sie od niego uwolniłam.Kochana,moja rodzina jest ze mnie naprawde duma:) Na poczatku liczyłam dni,pozniej tygodnie.Jak minie miesiac to bede przeliczac na miesiace,a po roku na lata.Tylko czy dotrwam?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cholerny śmierdziel odzywa się !!!!....o wiele rzadziej , ale uderzenie ma moooocne !!!! Radzę się dobrze okopać---> wróg atakuje znienacka...heh :D buziaczek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×