Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

No to zamelduję się pachnąco w dniu dzisiejszym... Oto mój bilansik... 🌻 Nie palę już 43 dni (+ 00g49m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 1291. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 20g41m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 464,77 zł! 🌻 Właśnie wróciłam od teściów,wypiłam z teściem dosyć sporo wódeczki imieninowej i nawet nie chciało mi się palić.Jędrek ma rację inaczej smakuje nektar bez śmierdziela no i można go więcej wypić...:(( Idę spać bo jutro na 8:00 do szkoły,a promile we krwi... Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i cieplutko w tę mroźny wieczór-umnie tylko -10... Przesyłam moc👄👄👄dla całego grona pachnących... Kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjolka dzięki szampan pyszny i jak dobrze schłodzony 👄👄👄 madziuchna i sie z Wami zgodzę że wódeczka ma inny smak ale powiedz nie tylko ona bo mi teraz wszystko lepiej smakuje i dlatego 3 kilo jest mnie wiecej :( ale od wczoraj wzięłam sie za te kilogramy i myśle że uda mi sie i to zgubić :D spokojnej nocki życze wszystkim dziś ostatki tak więc bawmy sie Ja jutro do pracy :( mój bilansik Nie palę już 77 dni (+ 09g00m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 2011. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 08g49m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 709,14 zł! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja też czuję wszystkie zapachy i te brzydkie i te piękne...Apetytu takiego nie mam abym jadła jak szalona ale waga moja poszła w górę i to ostro ok.10-15kg.tak na oko...teraz ważę 80 kg.i czuję się z tym olowiem bardzo źle...:))jak słoń..:)) Niby każdy mówi że nie widać umnie takiej nadwagi ale jednak ona jest...:))codziennie obiecuję sobie że zacznę ćwiczyć ale kończę tylko na obietnicach...mnie także gubią słodycze...:))przeklinam święta itd.bo gdy posmakowalam moje ciasta,pierniczki itd.to tak jem do dzisiaj...a tak dobrze mi szło 0 słodyczy było...:)) Ale mam taką nadzieję że dam radę jeśli dałam ze śmierdzielem takim wrogiem radę to i dam z 15-20kg.aby do wiosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna dasz rade masz racje oby do wiosny Wtedy na rowerki wskoczymy bedą dłuższe spacerki i wróci waga do normy teraz zapraszam na kawkę pachnącego dnia pachnącego dnia pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko w kolejny dzień BP:D Jestem już po spacerku z piecholką.:)Jest mroźno -3.Jest nieprzyjemny wiatr.Przy wychodzeniu na zajęcia proszę się ciepło ubrać Gorąca kawa czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moi kochani ostatki nie ostatki ja jutro to dopiero pije :) jutro mam roczek BP :D jak to zlecialo szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mariolcia u mnie nie ma -3 u mnie -10 !!! masakra jakas z tymi temperaturami w nocy na pewno bylo te zapowiadane -15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień wielkie gratulacje Jutro będziemy pić tu razem z Tobą i wiesz za torta sie już weź bo musi być ogromny :D:D:D u mnie też mrożno -5 kurcze ja już chce wiosny Ja lece do pracy Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzien ale impreza będzie:D Dobrze, że to nie środa popielcowa tylko koniec karnawału. Rano siadła mi klawiatura:( Teraz już dobrze.Wymienione akumulatorki:) Miłego dnia wszystkim. Grudniówka jak tam.Dajesz radę?🌻 Złośliwiec🖐️ Sadny dzień🌻 Palaczka Aga 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny --------------------gratuluje wyniku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sądny jakie ma myśli o paleniu i papierosach cżłoweik który nie pali rok czasu????? :):):):):):):) Nie palę już 125 dni (+ 02g10m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 5003. Będę żyć dłużej o 38 dni (+ 05g19m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 251,63 zł! wczoraj miałam kryzys.... dym mi zapachniał w knajpie....... zrobiło mi się słodko w gardle............ miałam ochotę......... pierwszy raz miałam ochotę , silną........nagle dym mi przestał śmierdzieć, zaczął mi pachnieć-----------po tylu dniach! Oczywiście nie zrobiłam tego, ale kurcze szok, jak mózg nagle zmienił kierunek:) Ta myśl trwała około 10 minut, ale to było najdłuższe 10 minut w moim 125 dniowym nie paleniu.... Mam stresy i myślę że to przez to, ale juz myślę pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia mi dym smierdzi,dlawi,dusi mnie,nie moge tchu zlapac,a jednoczesnie czasami kusi,rok czasu a i tak czasem przychodza do glowy mysli ale teraz to juz latwiej jest nie ulegac.jak ci tak zapachnialo to wyobraz sobie ze boli cie gardlo,nie umiesz sliny przelykac i palisz ;/ fuuuj a najlepiej ze palisz przed snem i rano sie budzisz bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samego dymu bardziej smierdzi osoba ktora dopiero co wypalila ma taki chuch ze nozdrza wykreca na lewa strone i pomyslec ze mysmy tez tak walili na odleglosc fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;-) a jednak ktoś mnie pamięta hihi;-) Ania B pewnie,ze pamietam wózek ite sprawy:-) i wiecie co i mnie sie kryzys wczoraj załaczył.opopawie półtocznym niepaleniu..byłam na imprezie,jedyna niepaląca w gronie...wszyscy palili i mnie w pewnym momencie sie chciało zapalić,a ze czlowiek po alko to i juz tak silnej woli nie ma...i jeszcze kuszenie jednej osoby\"zapalimy na pół? no weź co Ci szkodzi,nie wróccisz,to tylko kilka machów\" a mój mozg zaczął wariować..ale zrobiłam głebokie wdech i powiedzialam stanowcze nie..potem zażartowalam sobie jak czestowali papierosami, i wyciągnęłam ręke po jednego i... w zyciu bym sie nie spodziewała,że dostane po łapach od mojego brata za to!!!!!razem zaczynalismy palic,jest o rok starszy...aż mi sie milutko zrobiło,ze ktoś dba o moje szczęscie i o to zebym nie wrociła do nałogu;-) przyznam się szczerze,ze coraz częsciej mysle o pecie i \"a moze macha złapie,przeciez nic się nei stanie,zobacze jaki ma smak po tak długim czasie!\" ale potem sie opamietuje,nie zmarnuej tego... dym mi śmierdzi baaaardzo,ja sie zastanawiam jak ja mogłam to wąchac...baa dlaczego ja nie czulam tego smrodu wczesniej,wszyscy zwracali mi uwage a ja mówiłam :eee tam pie*******sz\":D a to ja tego torta mam piec?bo nie znam waszych imion i do kogos moze to bylo skierowane... no to miłego dnia zycze,ja ide się rosołku napić,kacyk męczy ojjj męczy... a u mnie w noc było -18 ale mi było baaaaaaaardzo ciepło:D:D:D:) buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
cześć!! Gdzie mogę dostać licznik bo ten 30- tki niestety nie działa ;( a u mnie drugi dzień i powiem szczerze że dopiero sie zaczyna zważywszy że tym razem rzucam bez dopalaczy chociaż chyba sobie jutro kupie tabletki niguitin tak na wszelki wypadek kochani powiedzcie mi czy macie jakis system nagradzania siebie samych? oczywiste jest to że zyskujemy zdrowie, kase ale oprócz tego czy jeszcze sie jakoś mobilizujecie? marjola[kwiat} madziuchna🌻 palaczka aga🌻 no i ooczywiście dla wszystkich[kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaaaaaaaa -18? to gdzie ty mieszkasz?gdzies malopolska? ja mialam na pewno te zapowiadane -15 skoro o 8 rano bylo jeszcze -10 masakra jakas w domu ciepelko ale biedne autko ciekawe czy odpali wczoraj nie jezdzilam nigdzie a w piatek uzyczylam sasiadowi pradu na klemy odpalal ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he grudniówka pewnie ja np na poczatek wzielam sobie nowego fona bo mnie zaczelo byc stac na abonament a potem w chwili zwatpienia wzielam drugi :) nowa torebka nowe spodenki co rusz cos kupuje sobie albo dzieciom :) daj maila to ci wysle licznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo sprubuj pobrac z 509 bodajze strony z topiku ja sie zbieram powolutku ciekawe czy autko odpali pozniej tu do was zajrze pa buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
sadny dzień dzięki :) na początek spróbuje ściągnąć ten programik ze stronki a potem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco!! Ja właśnie śiedzę na technice biurowej i się nudzę.... Będę tak siedziała do 19ej...:(( Miłego i pachnącego popołudnia życzę...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzień, poproszę duży kawałek bo lubię słodkości:D!! Wiecie co, mnie też czasem przez myśl przechodzi fajka by zapalić. Ale to tylko myśli bo fizycznie nie mam głodu przecież:)! No i szkoda by było oj szkoda tyle miesięcy:)! Pozdrawiam:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sypie śnieg.Dawno nie było w P. takiego śniegu.:) Miłego popołudnia.:D Dawno tego nie pisałam: 🌻😘 Pachniemy, nie palimy 😘🌻 Pozdrawiam.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) a ja wczoraj mialam kryzys.....i malo brakowalo a zapalilabym....chyba mi wino za bardzo zaszumialo w glowie! nawet doszlam do wniosku ze przeciez nic sie nie stanie jak zaoale jdnego! udalo sie nie zapalilam... niestety moj maz zapalil.....malo tego w pracy tez popala:( jestem zla na niego.....ale.....i tak pali bardzo malo....wiec sie nie odzywam;) Nie palê ju¿ 108 dni (+ 17g48m54s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 1522. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 11 dni (+ 15g06m18s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 274,03 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×