Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Sadny dniu🌻przyjmij odemnie ogromne gratulacje🌻🌻🌻Jesteś WIELKA👄 Marjolu,grypę już przegoniłaś?;):D Kawusia wyśmienita🌻 Aram,dzięki za te słodkości-pycha;) Kasiu,ja nie palę już 6 m-cy,a o papierosie to raczej myślę jak widzę palacza-cieszę się wtedy,że ja już nie muszę palić,jestem wolna:D:D:D Kwietniówka80🌻witaj wśród pachnotek;) Aga,jest dokładnie tak jak Ty piszesz,że są momenty trudne,stresujące i wtedy pomyśli się o zapaleniu,ale w końcu ma się swoją wolę i nie można pozwolić,żeby śmierdziel nami rządził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy pisałam i poszło w kosmos.:( Miłego dnia 🌻 🌻 🌻 🌻 Napisałam więcej.Może jednak nie poszło w kosmos a na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy pisałam i poszło w kosmos.:( Miłego dnia 🌻 🌻 🌻 🌻 Napisałam więcej.Może jednak nie poszło w kosmos a na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochani ;* czestujcie sie tortem i mooorzem szampana ja dopiero przed chwila wrocilam z pracy a ciekawe bo akurat dzis mnie czestowali fajkami he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę nauczyć się kopiować.Byłam 😡 Julka85 🌻 Kwietniówka 80 wspierałam się tabexem, topikiem i książką Allena Carra. Masz rację nie można tylko trochę palić:) ja-ka 🌻 Nic takiego 🌻 może trochę sportu:rower, biegi, pływanie;) Złośliwiec🖐️ Palaczka Aga 🌻 Amulla77 🌻 30stka z Gdańska 🌻 Nerii 🌻 Widzę, że pojawiła się nasza jubilatka 🌻.Poproszę kawałek tortu i szampanaY.Wszystko pyszne.Sadny dniu 100 lat BP. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzień....STO LAT,STO LAT...🌻🌻🌻🌻🌻życzę Ci abyś do końca swoich dni była pachnąca,zadowolona i wolna od śmierdziela jak teraz...GRATULUJĘ I ŻYCZĘ NIE JEDNYCH 100DNI,ALE KILKU NASTU TAKICH 100ek....👄 Miłego popołudnia🌻:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ja nie mam dzis stu dni ja mam dzis roczek Nie palę już 366 dni (+ 05g46m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 7324. Będę żyć dłużej o 55 dni (+ 22g52m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 186,29 zł! nie mniej dziekuje za zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic jubilatka cos zmeczona oddala sie na spoczynek :) bawcie sie dobrze BP :) NIE PALIMY! PACHNIEMY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny Dniu Wszystkiego naj z okazji roczku. Oby bylo ich więcej. Zaczynam znów. Okropnie się czuję z tym paleniem. Mam większego stracha niz poprzednio. To prawda że jak ktoś spróbuje raz rzucić to mimo nieudanych prób zawsze będzie chciał. Jejku jak ja śmierdziałam przez te dni! A ile kasy!!! SZOK. Tym razem jestem 100x ostrożniejsza. Robie to dla mamy, choć sama pali. Dziś są jej urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien - 🌻🌻🌻 GRATULUJĘ, PODZIWIAM I ZAZDROSZCZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, Ciebie i innych też podziwiam i też Wam zazdroszczę. Codziennie planuję, że od jutra koniec i ..........klapa:( Wszystkich sedecznie pozdrawiam i buziaczki przesyłam:) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam sądny dzień pysznego torta zrobił Pycha chyba wezmę drugi kawałek 👄 kurcze wczoraj u nas było biało i mroźno a dziś plusk plusk śnieg znika w oczach i zostaje chlapa :( Jutro do pracy musze iść Dziś wolne miałam to troszke było lenistwa Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
chciałam Wam kochani moi życzyć miłego wieczorku i nocki oczywiście BP kasia3 od kiedy nie palisz? czy teraz też będziesz używać czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette82
Nie kupujcie tych wszystkich plastrów, to nic nie daje. Mój mąż obkleja się nimi przez rok i pali nadal. Może ma za silną wolę i ta wola robi z nim co chce. W każdym razie efektów jak nie było to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana na kawkę zappraszam Wstał już Nowy dzień pachnący tak więc i Wy wstawajcie Pobutka puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga odebrałaś mi fuchę odźwiernego.;)Zamykałam , myślałam, że będę otwierać.:) Witam w kolejny pachnący dzień.:D Zapraszam na kawę,🌻 Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudniówka jak dajesz radę?Zaczynasz 3 dzień.Jak ładnie.🌻 Kasia3 ty wczoraj zaczęłaś?.To dzisiaj jest już 2 dzień?🌻 Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Tak dziewczyny ja zaczęłam wczoraj. Dzis mój 2 dzień. Narazie nie biorę nic, ale jakby co to mam tabex. W chwilach kryzysowych go użyję. Dziś wreszcie wstałam be z trampa w buzi. Wiecie dla mnie gorsza męką jest to że paliłam niż to że rzucam. Codziennie paląc miałam wyrzuty sumienia i żal do sibie za to. W końcu zadałam sobie samej pytanie czego ja chcę. Wczoraj rano stałam na padającym śniegu, paliłam papierosa i naglę wyrwało mi sie głośno że ja mam już dosyć tego smrodu iiiiii wywaliłam całą paczkę fajek. Na wyjazdy do palącej mamy też mam sposób. Nie dam sie kolejny raz wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Witam całe pachnące grono :) marjola53🌻 nie trzeci a czwarty dzień dziś zaczynam :) potem wkleje mój malutki bilansik a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro już nie wypije z rana z Wami kawy bo będę w szpitalu będę operowany :( ale nie zapalę chociaż się denerwuję 🌼 NIE PALIMY 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Nie palę już 3 dni (+ 11g06m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 48. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 08g53m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 19,39 zł! hi hi fajny ten bilansik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec trzymam kciuki. A mogę wiedzieć na co ta operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×