Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 24latkaaaaaaaaaaaaaaaa

zapalenie POCHWY!

Polecane posty

Gość nie chcę cie martwić ale
ja tak sie bujałam z zapaleniami przez chyba osiem miesięcy i dostawałam wiele różnych lekow,które wcale nie skutkowały ;( dam Ci dobrą radę: zrób posiew - to podstawa do zdiagnozowania przyczyny tego zapalenia. druga dobra rada, to: lecz też swojego mena, żeby się nie zakażać nawzajem ciągle i trzecia dobra rada: stosuj lacibios femina, bo sama zaobserwowałam, że jak sie ma niedobór dobrych bakterii w pochwie, to o wiele łatwiej o powrót zapalenia. jak się zastosujesz, to powinnaś szybko z tego wyjść. jeszcze zależy co to, czy bakteria czy drożdżaki czy coo.. pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha małgocha
ano ja też się podpisuję pod opcje dłuższego leczenia, niestety,prawie 3 miechy walczyłam z moją mieszaną infekcją, było ciężko, ale wyleczyłam i jestem teraz iście szczęśliwą osobą. Co do probiotyków, to testowałam kilka i lacibios femina jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co Wy na to, nie mam żadnych upławów a pieczenie... Czy to jakaś alergia? Czy któraś tak miała? Proszę o odopiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u ginekologa jakieś dwa tygodnie temu i nic nie widziała ale przepisała mi coś jakby pojawiły się jakieś upławy a tu nic a nadal piecze....a zaczęło się po miesiączce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana25
witam, od dluższego czasu leczę się u ginekologa. Mialam straszne bóle brzucha, szczególnie po podnieceniu, ale stosunków nie odbywam. dał mi już kolejny antybiotyk i nic nie pomga. a podobno to zapalenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popiłka
Dziewczyny nie dajcie sobie wcisnąć antybiotyków od tak, przecież jak nie było zrobionego posiewu to nie wiadomo czy macie infekcje bakteryjną, grzybiczą czy mieszaną, taka opcja leczenia jest do niczego! Posiew to podstawa, potem dobranie leków i najlepiej jeszcze antybiogram. Same powinnyście brać probiotyki, bo przynoszą super korzyści a jak już się bierze antybiotyki- to lacibios femina obowiązkowo, bo antybiotyk bez osłony to praktycznie grzybica murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicje
prawda jest taka, że tego się nie wyleczy tylko można zaleczyć. Ja dostawałam różne globulki dopochwowe fakt pomagały ale po jakimś czasie znów musiałam odwiedzać lekarza.ale teraz karmię piersią i nie wiem jaki lek mogę zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM was wszyskie dziwuszki.Mam 28 lat.3 lata temu urodzilam i od tego momentu mam ciągle problemy.Ciągle mam zapalenie,uplawy,zawsze mnie cos piecze.nie pamiętam tygodnia abym nic nie miala.Od 2tgg to juz mnie pożądnie dopadlo.Uroslo mi cos,nazwalabym to kawaleczkiem miesa,przy wejscju do pochwy,na zewnątrz.taki maly kawaleczek.Bylam u lekarza i dal mi krem ALDARA.Smaruje sie.Od 5 dni mam wszystko tak czerwone,szczypie mnie wszystko,nawet wodą nie moge sie myc.juz nie mówie przy oddawaniu moczu,prawie placze tak mnie szczypie.Problem w tym ze mieszkam za granicą,i nie rozumie tych lekarskich pojęc.Co to moze do diabla byc?Mam stalego partnera,dbam o siebie i........ciągle to samo.Czy kiedys mozna wyleczyc te straszne rzeczy?Ciągle powracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam zrobic SIUSIU i az mnie zatrzęslo z pieczenia.odkladam ten krem.bo mi wszystko podraznil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! moj problem polega na tym ze ja wlasnie nie mam teraz zadnej praktycznie wydzieliny lecz udczuwam pieczenie, a jest ono najsilniejsze nocą... co mam zrobic?? znacie moze jakies leki bez recepty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia91
po tym wszystkim co czytałam w internecie tez stwierdzam ze mam zapalenie pochwy. bylam w aptece i kupilam masc i czopki dopochwowe one jednak nie pomogly;/ chcialabym isc do ginekologa ale nie wiem do jakiego czy do jakiejs poradni, czy mam sie umawiac, czy mam isc do swojego lekarza i on da mi skierowanie? nie mam pojecia co robic:( pomozcie mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiab22
Musisz isc do ginekologa, najlepiej zapytaj kolezanek gdzie one chodza i czy sa zadowolone i wybierz najlepszego. Te leki bez recepty w aptece nie pomoga na zapalenie pochwy, niestety. Musisz dostac antybiotyk a ten jest tylko na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airish
czesc dziewczyny, sama czesto borykam sie z waszymi problemami dlatego postanowilam umiescic tutaj swoj post.Powiem wam ci mi pomaga doraźnie. Tantum rosa i bez niego nie ruszam sie nigdzie, do higeny intymnej lactacyd femina, na zapalenie pochwy bez recepty mozna dostac globulki albothyl i sa skuteczne, pozniej cos na odbudowanie flory bakteryjej, mozna i zwyky jogurt naturalny. na mnie dziala jak znieczulenie- sprobujcie, oklad okolo pol godziny. zloty srdek polecam. no i oczywiscie trzeba jesc duzo jogurtow bo to naturalne probiotyki. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airsh
a co do clatrimazolum to radze nie przesadzac i jesli ktoras z was widzi ze was podraznia to go zwyczajnie nie stosujcie! ja na przyklad nie moge go uzywac bo mam po nim straszne pieczenie, sto razy lepszy jest jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola bolkowna
airsh albothyl potwornie wyjalawia, wiec dobrze ze chociaz wspomnialas o tych probiotykach, ale szczerze mowiac to i tak odradzam te globulki... nie zgodze sie z jogurtem naturalnym - to nie jest naturalny probiotyk na schorzenia kobiece - musialabys takiego jogurtu zjesc chyba z litr albo i wiecej, zeby cokolwiek dal i to dalby jedynie na problemy z brzuchem, jelitami. aby chronic pochwe i uzupelniac w niej mikroflore, potrzeba specjalnych szczepow bakterii Lactobacillus a nie takich z przypadku i na pewno nie takich, ktore sie wykorzystuje do produkcji jogurtow (a nie wiadomo jakich sie uzywa bo nigdzie nie ma oznaczonych szczepow!). to zostalo zglebione i zbadane, wiec mowie na podstawie nie wlasnego widzimisie tylko przeczytalam wiele artykulow na ten temat. na dodatek przechowywanie jogurtow pozostawia wiele do zyczenia i podejrzewam, ze zywych bakterii to tam jest jak na lekarstwo :o ja preferuje jednak sprawdzone i przepadane apteczne preparaty na flore bakteryjna w pochwie. z mascia clotrimazolum sie zgodze ;) ze swojej strony polecam: lacibios femina vagosan bawelniane majtki reczniki papierowe podmywanie sie sama woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasta
dziewczyny ja jestem tez wdzieczna wam za porade uratowalyscie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mru mrówencja
litr jogurtu tez raczej nic by nie dał w jogurtach jest na serio minimalna ilość tych bakterii, ja zdecydowanie polecam probiotyki dla nas kobiet jak lacibios femina, bo wiesz ile jest tam bakterii i że są odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik27
Nie no z tymi jogurtami nie przesadzajcie ze sa w stanie wyleczyc zapalenie pochwy.Oczywiscie jogurt ma bogata flore bakteryjna ale moze byc tylko dodatkiem w stosowanym leczeniu.Tak samo przy zazywaniu jakiegokolwiek antybiotyku powinno sie jesc jogurty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathly
Witam! Dwa tygodnie temu odczuwałam silne pieczenie przy oddawaniu moczu-wizyta u internisty i diagnoza-zapalenie cewki moczowej. Byłam leczona "Furaginem". Po przeleczeniu (okolo 10 dni), pp paru dniach pojawiły mi się żółte upławy z pochwy zwłaszcza rano i odczuwałam coś w rodzaju swędzenia i pieczenia w okolicach wejścia do pochwy. Wizyta u ginekologa potwierdziła związek zapalenia pochwy z zapaleniem cewki moczowej, które przeaszłam. Po dokładnym wywiadzie, czym byłam leczona przy zapaleniu tej cewk, badaniu ogólnym oraz zbadaniu wydzieliny pochwowej (nie wiem co ono miało na celu-może okreslenie pH ?)) papierkiem podobnym do badania moczu -ginekolog przepisał mi tylko 6 tabletek dopochwowych "Gynoflor, twierdząc, ze jest lekki stan zapalny pochwy. Obecnie jestem drugi dzień w trakcie leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko
a jeszcze jedno ....... ja nie muszę chodzić z tymi zapaleniami do ginekologa lekarz rodzinny wypisuje mie recepte. Owe zapalenia mam zawsze po antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_999
od nie dawna mam zapalenie pochwy mamy zamiar z chłopakiem zacząć współżycie chciałam sie dowiedzieć czy jest to zaraźliwe czy może sie zarazić ode mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko
Oczywiście że tak. Musisz się wyleczyć i dopierow wtedy rozpocząc wspólżycie , po zapaleniach pochwy trzeba też przez pewien czas pozazywac florę bakteryjną. Inaczej be dziecie się zarazać non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalkadream
hej, mam pytanie. dwa tygodnie temu mialam zapalenie pęcherza ktore przeszlo w ciagu 5 dni tj. do piątku było po wszystkim. w sobote i niedziele z moim chlopakiem uprawialismy seks, a on we wtroek zaczal uskarżać sie na swedzenie, pieczeni w okolicy żołedzi, w piatek udal sie do urologa, ten stwierdzil zapalenie zołędzi i powiedzial ze to ja ewidentnie mam zapalenie pochwy i ze to ode mnie sie zarazil, tylko ze ja nie mam żadnych objawów zapalenia pochwy, nic mnie nie swedzi, nie piecze ,nic mi nie cieknie ani inne. czy jest mozliwe ze bakterie ktore wywoluja zapalenie pecherza, byly wtedy jeszcze obecne i spowodowaly zapalenie zołedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko
pewnie że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond_12345
od pewnego czasu miałam upławy.Po pewnym czasie co rano to po prostu \"pływałam\". Najpierw gino przepisał mi antybiotyk i tabletki dopochwowe. Ale nie pomogło i przepisał mi nowe. Dopochwowo macmiror i jeszcze jeden lek w ampułkach który jak to okreslił mam sobie \'\'wstrzykiwać\'\' do pochwy. Zupełnie nie mam pojęcia jak mam to zrobic i na jaka głebokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
hej ja meczyłąm sie z infekacja z 5 miesiecy,, i po konsulatacjach z sddziewczynami stwierdziłamze to przez anykocpepcje, wiec odłożyłam te talbetki i okazało się ze wszystko znikło Moja rada może warto na jakiś czas odłozyć tabletki antykonc albo je zmienic i przyjomwac ten priobiotyk od razu bo tabletki any tez wypłukuja ta flore bakteryjna z tego co sie dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna OO
uwazam ze powinniscie nie przesadzac z tymi lekami na :wszystko" poniwaz nigdy nie wiadomo czy to POMORZE A NIE ZASZKODZI !!!! Najlepiej jet isc do jakiegoa dobrego ginekologa i po klopocie :PP mowie z wlasnego doswiadczenia oraz mojej koleznka ktora na zapalenie pochwy otrzymala zel oraz pigulki ktore musi wkladac bez posrednio do pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaeeef
Czy jeśli zabezpieczamy się gumkami mozemy współżyc mimo ze mam zapalenie pochwy?? wtedy nie powinnismy sie wzajemnie zakazac prawda?? co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa_bz
Ja też się leczyłam na zapalenie pochwy najpierw jedynymi globulkami i maścia, ale nic nie pomogło, więc ginekolog przepisał mi globulki Betadine i masc na swedzenie Triderm. Po kuracji tymi lekami wszystko mi przeszło, byłam szczęśliwa, ale teraz po okresie znowu wróciły objawy lekkie uplawy i to okropne swedzenie! Dlaczego tak się stało? Pomóżcie błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×