Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Musze poczekac az dostane dalsza czesc danych o Rosji, wiec mam krotka przerwe... Air -> joł łumen :P Gio -> okropna jestem, co?? :P Majorek -> biedna Malgosia... a naturalne metody, rumianek, koperek etc nie pomagaja?? Nina -> ta ksiazka nie wnosi przeciez tylko smutku!! ona daje madrosc, pokazuje, jak inaczej mozna patrzec na wiele spraw.. chociaz duzo smutku w sobie ma... ostatni rozdzial uznaje jako alternatywne rozwiazanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dobrze sie czasem pośmiać Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczier :P Witam was cała szczęśliwa, że już piątek :D hehehe w końcu zacznę doceniać weekendy :) to jeden z plusów pracy, nieliczny :) Nina - \"Cień wiatru\" musisz przeczytać, jak tylko D. skończy musi ci przekazać :D A wy z Tajgerem \"Ono\" czytałyście, muszę też skosztować. Od kilku dni planuję wizytę w bibliotece, czas na nową dostawę strawy dla duszy :) Elles - tak, śmiech to zdrowie i dobry na mięśnie brzucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Mam kaca, ale było super! Nagadałysmy się na zlocie czarownic jak najęte! Były zdjęcia, wspomnienia, opowieści i smiechy do 2.00 rano! Mój D. dzielnie porozwoził kobitki i padł zmęczony ....ja poszłam spać po 3.00, bo się jeszcze kąpałam , plumkałam...i wstałam po 8.00! Miłego weekendowania! Brrrr- u mnie mróz musiał byc okropny, bo jak wyszłam z psem rano, to do tej pory odtajam w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poszłam spać po 22giej i spałam do 9tej... Musiałam odespać kolejną część \"Przygod dentsytycznych Kluski\"...własciwie to dwie, bo ten tydzień jakoś mnie tak potraktował ...Jedna noc w plecy, bo ibuprom nie działał, potem zwolniłam się z pracy, żeby zobaczyć co z zębem...Ząb poszedł do otwarcia, oczywiście pod plombą próchnica ( uduszę poprzedniego dentystę), więc czyszczenia że hoho, więc znieczulenie, nie chciało działać, wkłuwała ponad 10 razy - niby można podać pacjentowi 7 ampułek, na mnie poszła niecała jedna, ale i tak zaczęło mi się kręcic w głowie...i trezba było czekac aż dojdę do siebie...potem założyła trutkę, na szczury chyba, bo nie mogłam mówić z bólu, pobiegłam do apteki po ketonal, taki silny na receptę, pani w aptece gramoliła się, nie to mi dała co trzeba, poszła szukać wody, żebym mogła połknąć, analizowała receptę...jak otwierałam w końcu buteleczkę, to już łzy mi tak ciekły, że nic nie widziałam, a babcie się gapiły jak sępy - może myślały, że narkomanka , czy coś... Najgorsze to, że musiałam wrócić do biura i zostać w pracy do 20stej :( Na szczęście na początku nikogo nie było, to przyszłam i wyłam, póki ketonal nie zaczął działać...a potem walka z sennością ;) Teraz wreszcie sobie odespałam, a wczoraj odbiłam sobie to, że przez ostatnich 5 dni nie mogłam jeść nic prócz ciapek, kisielków, rozgotowanego ryżu itd. Uff :) To tyle :) Uściskuję Was i życzę fajnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropna pogoda jest :( A ja do 1 czytalam Musierowicz\'owa... \"dorwalam\" w bibliotece 3 ksiazki z serii Jezycjadow, ktorych nie czytalam. Dzialaja one jak balsam na moja dusze, znikaja wszystkie smutki, troski i zmartwienia :) Nina -> hihi to super, ze imprezka byla taka udana!! A Twoj D. to prawdziwy Aniol jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gio :D Tygrysek właśnie, a gdzie Ty szukasz takich informacji? Rumianek, koperek to raczej na kłopoty z układem trawiennym, też stosowałam na kolki - ale myślisz, że ona chce to pić? :) Teraz to ja to piję, a ona z mleczkiem dostaje. Elles :D:D Nina a co w końcu zrobiłaś z D. na czas zlotu? Zabawiał towarzystwo jako jedyny rodzynek? Kluska brrrr niestety podejrzewam, że mnie podobne coś czeka, jak już się w koncu wybiorę do dentysty :( Niestety błedy i strachy młodości, a teraz człowieku płać i płacz. A Ty prywatnie się leczysz? Trzym się 🌼 Jutr jadę do domku i zostaję do poniedziałku. Wyobraźcie sobie, że już muszę się odhaczyć w urzędzie pracy, śmieszne - czyli co, już będą mi znów szukać pracy? A muszę jeszcze załatwić przeniesienie tu do Łodzi. Haha, ale mała śpi, ręce rozłożone szeroko na boki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, nie, nie prywatnie. Ale płacę za większość rzeczy, bo kasa chorych nie sponsoruje leczenia kanałowego od czwórki, znieczulenia, wypełnienia korzenia, itd. Płacę sporo, bo leczę od piątki i dalej, i jak na razie same kanałówki, bo próchnica pod plombami po cichu wpierdzieliła mi pół zębów :(. Najgorsze jest to, że grozi mi zabieg chirurgiczny, szczękowy, którego kasa też nie refunduje, a który kosztuje kilkaset złotych. I teraz co, płacić, przy moich zarobkach 800-900 zł, czy zdecydować że mnie nie stać i usunąć ząb, w który już włożyłam ze 200 zł na kanałówkę ? Nic tylko wziąć nóż i się zastrzelić, jak mawia mój kolega. Buziaki, Majorek, trzymam kciuki, żeby u Ciebie nie bylo tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Tygrysek - tak :) Musierowiczowa jest najlepsza, a te Jeżyce to w Poznaniu jest, napewno wiesz i ja nawet wiem gdzie ta słynna kamienica jest :P hehehe pamiętam te książki z mojej podstawówkowej i wczesnolicealnej młodości, a teraz to już nie czytam a nowe jakieś powstały pewnie :D Ninka - no to twój D. to prawdziwy przyjaciel :P mój tata też zawsze wszystkie mamy koleżanki odwozi jak się gdzieś po nocy zasiedzą :) a nie wszyscy mężowie są tacy, więc macie z moją mamą szczęście. Kluska - brrrrr współczuję bardzo, bo ból zęba to jest horror, ja raz przeżyłam kanałowe i już podziękuję, ale nie było aż tak ekstremalne jak twoje. Niech będzie lepiej :) Dzisiaj nie jem obiadu, bo jedzenia mama na urodziny zrobiła tyle co na święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się rozliczenie PITów. Pamietajmy o innych i ich potrzebach. Przekażmy1% swego podatku na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze napisać coś wiecej i nawet chce.. :D tylko kurcze, czemu mi tlen nie działa?! 😡 bleeee.... czuje sie źle :P Znów marudze. @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou :) Zaliczyłam dzis prawie 1,5 godzinny spacer z psem- tylko ja, ona, słońce i śnieg! Niestety było tak slisko na pwnym etapie wedrówki, ze wywinelam przepieknego orla , mam obolala cala lewa noge- ale trudno ;) Ja jestem twarda kobita- nie lamie sie od byle upadku, poza tym tluszczyk mnie amortyzuje-che, che :) Co do tematow \"okolostomatologicznych\" to jedna z moich kumpel, ktora to wczoraj balowala z nami na zlocie pracuje w hiper-ekskluzywnym gabinecie dentystycznym i jako recepcjonistka i jako pomoc dentystyczna. I teraz jest przerazona, bo Pani Szefowa powiedziala, ze ona jest wizytowka jej firmy i MUSI sobie wyprostowac zeby , bo ma krzywe!!! Fakt, ze bedzie miala po kosztach i za wizyty nie bedzie placic, ale zostala wedlug mnie do tego zmuszona, wbrew swojej woli, a uwierzcie, nie ma specjalnie \"widowiskowo\" krzywych tych zebow.... Jest przerazona, bo ona boi sie bolu, 2 lata trzeba to ustrojstwo nosic, ona juz wie jak to wyglada , bo pracuje przy tym, poza tym ona kocha jesc a tu sa znaczne ograniczenia w diecie itp..... Co do mojego D. to do aniola mu baaaardzo daleko, ale fakt -kochany jest! On na czas imprezy ewakulowal sie do naszych znajomych, troche posiedzieli w naszej ulubionej pizzerii, potem poszli na spacerek po miescie, a potem pili kawke do 1.30 u naszych znajomych :) A ja mam dzis mega lenia- nic mi sie nie chce. Nawet czytac mi sie nie chce.... Ale taka \"jezycjade\" to bym sobie powspominala, a poza tym ja tez juz od lat nie czytalam kolejnych ksiązek, a podobno ich juz z 15 jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede sie smazyc w piekle... zjedlam cala tabliczke czekolady... takiej \"dmuchanej\", babelkowej, za zwykla nie przepadam ale ta... :P To wszystko przez Musierowiczowa!! ;) Dobrze, ze jutro jets aeroboks, wypoce te kalorie... Air -> wiem, ze jest ta kamienica, wiem!! Ja tez ostatnio czytalam w LO ale postanowilam odswiezyc (przez Kachni mowila o najnowszej czesci - \"Zaba\"). O tak co jakis czas Musierowicz pisze kolejna czesc :) Elles -> 👄 tesknie za rozmowa z Toba... Kluseczka -> ❤️ zaden noz, zadne strzelanie ❤️ Majorek -> jakich informacji?? Danych o imporcie/eksporcie?? Dostajemy je z urzedow celnych. Nina -> oj chyba nawet wiecej niz 15... najnowsza wyszla dopiero co... slonce mialas?? moze i tutaj jutro przyjdzie... qrcze, to jest chamstwo tak zmuszac do prostowania zebow... skoro nie \"odstrasza\" ludzi, to po co tyle krzyku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Słucham sobie trójki, piję gorącą herbatę i chce mi sie spać... Tygrys chyba też poszukam jakiegoś fitness klubu, tylko że u mnie to nie wszędzie są takie ćwiczenia o których piszesz, a cena chyba 90 zł za miesiąc (aaa! to prawie 3 bilety PKP! :P) tam gdzie są (zajęcia 2x/tyg). Na razie chce poszukać czegoś tańszego i dopiero wtedy pójde sprawdzić jak jest. Albo znajde jakieś inne zajęcia i moze też będzie dobrze ;) Borewicz Ty weź już zostaw te Michałki, bo to juz drugie pudełko które sam zeżarłes :D wcale Ci nie wyliczam ale jak tak dalej pójdzie to będziemy się musieli przytulać do siebie... od tyłu! :P Airka chyba bym nie powiedziała że masz \"długi okres przystosowawczy\", przecież wtedy po dwóch tygodniach się przekonałaś że tak Cie polubiły dziewczyny i jedna mówiła \"jutro Cie nie bedzie\" :D Ooo balety :):) Saszka haha niedźwiedź a nie pies :D Bartka widziałam, prosze pogratulować :) Mała zycze dużo cierpliwości, spędzając tyle czasu z nasza wspaniałą służbą zdrowia - przyda Ci sie ;) Kluska Tobie też (cierpliwości i kasy ;))🌻 Czy tu wszyscy jadą do Egiptu tylko nie ja? ;) Ale Egiptu bym nie wybrała i tak :D Majorek z papierami to trzeba zrobić głosowanie, przecież jest demokracja a Ty demokratycznie wygrasz dwa do jednego, bo was jest dwie a on sam jak palec :D❤️ Bądź twarda ;) niech sie facet nauczy porządku, w końcu sam nie mieszka :P Dużo zdrowka dla małej :) Niezłe to z firankami :D Nina ja się ciągle ucze czego innego :O Teraz rachunkowości, potem finanse... A tej koleżance recepcjonistce to nie zazdroszczę, kurde no co za ludzie... :O Też dziś byłam z piesem na godzinnym specerze, super pogoda. Taki mały stawek jest w pobliżu, zamarznięty, dzieciaki po nim łaziły (to chyba nie jest bezpieczna ślizgawka) Bardzo przyjemne slońce powietrze, lubie taką zime :) Gio dobrze chociaż że policjant miły ;) A u mnie znów pełno wizyt u lekarzy :( Odkąd miałam marcowe zapalenie pęcherza pobolewało mnie w prawym podbrzuszu. Jedno usg już było - niby nie nerki.. wizyta u gin. też była - \"na pewno to nie jajnik\" ... Kurna i co?! Tydzień temu drugie usg i nagle mi wychodzi że mam zakręcony pęcherzyk żółciowy i może tam sie żółć zbierać i zalegać a poza tym jakiś płyn (20 ml) w jamie Douglasa koło prawego jajnika! Kurna, no to konsultacja gin. I że niby mogła jakaś \"torbielka\" (!) sobie pęknąć 😡 i czeka mnie jeszcze jedno usg, tyle że za tydzień, bo przez te wszystkie rewelacje znów mam rozregulowany okres i w ogóle to niech ich cholera jasna...! Grrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, ja też uwielbiam czekolade, wiec nie martw się, jak się będziemy smażyć to sobie pogadamy :D Bo też tęsknie :) ❤️ Hahah a Borewicz to sie będzie smażył podwójnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam dzisiaj z nartek zadowolona jak Tygrysek po dobrym TBC :) pierwszy raz tej zimy się zziajałam i spociłam i pojeździłam troszkę szybciej i na tyczkach i słonko było i stok wyratrakowany na twardo bez lodu i mam nowe nartyyyyy-trzymają świetnie i jeździłam z najstarszą grupą i zjechaliśmy 22 razy i wcale nie ćwiczyliśmy tylko tyczki i góra-dół na gaz, mam poobijane ręce od tyczek. I właśnie na deserek wsunęłam dwa oscypki z tostera - prawie jak z grila (prawie jak Żywiec) popite Tyskim... ale mi dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles -> oj ceny to i tutaj sa podobne niestety :( ja tez slucham Trojki - ale w pracy :) kazde zajecia moga byc fajne i ciekawe - wszystko zalezy od instruktora... a co bys wybrala zamiast Egiptu?? ech szkoda gadac o lekarzach i sluzbie zdrowia... jednak trzymam kciuki i sciskam Cie mocno, zeby sie wszystko jak najlepiej skonczylo 🌻 Saszka -> ach, ach jak zazdroszcze (znow) nart... to znacznie lepsze nic godzina TBC jest!!!! w ogole bez porownania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ja tylko na chwilkę pozdrawiam Was serdecznie z Wwy :) nigdzie się prawie nie ruszam, bo zimno, a ja się przeziebiłam :( tylko na spacerki z Sunią chodzę jutro wracam do Łodzi - we wtorek izba przyjęć mnie czeka - chociaż mam nadzieję, ze niedługo w szpitalu pobędę... w dodatku wiadomo już, że mam powiększone węzły chłonne w śródpiersiu, więc pewnie i biopsja będzie... do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa (instruktorka aeroboksu) z kazdym tygodniem przechodzi siebie... dzis znow dala mega wycisk... momentami czulam sie jak w wojsku, bo robimy cos a za chwile na podlogi i pompki... i tak kilka razy :P za to chyba po ostatnim tygodniu dziewczyny sie wystraszyly, bo dzis tylko 4 osoby byly :P Mala -> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska - odpisałam :) Tygrys - dzięki dobrej nocy i cudnego tygodnia :) ja mam ferie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy krowa która nie urodziła cielaka może dawać mleko? kto widział maleńkiego rekinka? takiego całkiem malusiego? pomóżcie, bo ja już nie mogę.... no przecież nie wiem wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciała mieć ferie...chociaż tak ze dwa dni ferii...najlepiej poniedziałek i wtorek :) dziś cięęęęężko było pokonać TĄ siłę rano i wstać ... a niby wyspałam się w weekend...a bubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wolne w najblizszy piatek i poniedzialek :) ale nigdzie nie wyjezdzam :( za to obiecalam dzieciakom lyzwy i kino :) brrr okropnie jest na dworzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko - łączę sie z tobą w bólu.... Dziś oko mi sie otwarło o 7.20....ale zaraz potem zamknęło! Szybki bilans: gdzie musze jechać, a gdzie nie musze...i ....spałam do 8.30! Ale ledwo sie zwlekłam! Niezbadana jest psychika ludzka- jak mam weekend to czasem i przed 8.oo wstaję, a jak zaczyna sie roboczy tydzien to....sami widzicie :) Mała- przytulam gorąco, przebadaj się DOKŁADNIE, daj znac jakie wyniki! Ale sie usmialam jak wpisywalam swoj nick na kafeterii to zamiast Nina wyszlo mi ... Ninja! Znak jakis czy cus? Mam sie przekwalifikowac i wpadac z rana do was z okrzykiem: Yamachiiiii! ?? Pozdrawiam i ide cos ze soba zrobic, bo dzien sie nowy zaczal a ja nie moge wystartowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć łonie i słasice :D to z \"Kubusia Puchatka\" mojego ulubionego :) Saszka - zacznę od ciebie bo mnie zaintrygowałaś :D Krowa nie może mieć mleka bez cielaczka, więc trzeba ją zapłodnić i cielak jej mleko włączy wtedy już będzie dawała. Taka krowa co nie daje jeszcze mleka, i nie miała cielaka - taka krowia dziewica, to się nazywa jałówka :D A teraz rekinki :D nigdy nie widziałam na żywo rekinka, dużego zreszta też nie, ale oglądam Animal Planet więc w tv się napatrzyłam. Nie wiem co byś chciała wiedzieć o tych rekinkach :) powiem ci tylko tyle, że one są żyworodne, więc się rodzą a nie wykluwają z ikry. A poza tym to małe rekinki walczą z sobą już w łonie matki i często się zdarza, że ten silniejszy rekinek zjada swoje rodzeństwo jeszcze przed urodzeniem. Bo mały rekinek to jest miniaturka dorosłego z zębami i instynktem zabójcy. Elles - życzę ci zdrowia i wytrwałości z tymi medycznymi sprawami. Co do nauki to warto wiedzieć wszystko, zawsze człowiek jest mądrzejszy :D ja na przykład myślałam, że mnie marketing i prawo wcale nie interesuje, a na kursie się przekonałam, że to ciekawe rzeczy są. Nikt ci przyjamniej ciemnoty nie wciśnie :D Tygrysek - hehehe bombolada to mój narkotyk :D zresztą na mnie każda czekolada działa strasznie przyciągająco. Jak jest zamknięta to jakoś daję radę, ale nie daj Boże otworzę to jest cała moja. Najpierw sobie limit daję = 1 rządek, potem tak dodaję kolejne kostki, a potem stwierdzam, że jak 2 rządki zostały to się już nie opłaca zostawiać :P Ja w ogóle jakaś nienormalna jestem, jak kupię Mentosy to też cały rulon zjadam od razu, jednego za drugim, a paczka gumy do rzucia mi starcza na góra 2 dni :D Nina - hehe Ninja :D Tak mi się skojarzyło jak pisałaś, że się na spacerze przewaliłaś, bo Michała w zeszłym tygodniu bolało ucho i nie wiedział od czego. Poszliśmy na spacer do lasu, ślisko jak cholera i się wywalił i zaraz zaczął się zastanawiać czy czasem nie ma czegoś z błędnikiem. Na drugi dzień poszedł do lekarza i się okazało, że ma zapalenie kanału słuchowego czy coś takiego. A mnie rozbawiła ta jego wyobraźnia i szybkie kojarzenie faktów: ból ucha, upadek na śliskiej leśnej ścieżce = kłopoty z błędnikiem :P Co by wam tu jeszcze? W sobotę była ta imprezka urodzinowa mamy. Się udała, goście jak zobaczyli ile jedzenia wniosłyśmy na stół to jęczeli, że przesadziłyśmy, że kto to zje, a potem puste półmiski zostawili :P A moja babcia w szpitalu wylądowała. Przed świętami się u siebie w domu przewróciła, mieszka w niewielkim mieście, poszła tam do lekarza, stwierdzili stłuczenie ręki, obandażowali i dowidzenia. Ale minęło kilka dni, a ją ta ręka coraz bardziej bolała. W końcu moja ciocia postanowiła zabrać babcię do szpitala w Poznaniu i zrobili jej prześwietlenie, u niej w mieście nawet o tym nie pomyśleli, okazało się że ma jakieś poważne wybicie barku, a że od razu nie było wstawione, to jej się coś przemieściło i założyli gips. Po założeniu gipsu zrobili prześwietlenie i się okazało, że znowu coś wyskoczyło i od nowa ściąganie, nastawianie i gips. Tragedia. W dodatku babcia waży ponad 100 kg, ma problemy z chodzeniem , porusza sie przy pomocy kuli, którą trzyma w ręce, którą sobie wybiła. Więc jest syf malaria. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff chyba koniec mojego użerania sie z Rosja i naszym eksportem do niej... tabelki i wykresy czekaja na biutku szefowej na akceptacje, wiec mam krotka przerwe na kawe i zajrzenie pod lozko :) Air -> wow jestem pod wrazeniem zakresu Twojej wiedzy... to o rekinkach jest b. ciekawe!! niestety nie mam kablowki, wiec i animal planet nie odbieram :( I prawda jest, ze warto wiedziec duzo o roznych rzeczach :) Babci zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia, niech sie reka jej szybko goi 🌻 Mala -> zdrowia, zdrowia i raz jeszcze zdrowia 👄 Ninja ;) -> tak, tak to byl znak, musisz zaczac trenowac karate czy jakies inne wschodznie cuś... i bedziesz do nas rano z wykopem wpadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nowolozkowcy Blondi jak ci dam zadupie :P na zadupiu to ja teraz mieszkam hehehe i co z tego ze to angielskie zadupie :D zajrzalam tu sobie bo mnie pare rzeczy znudzilo a tu wielkie zmiany pozdrowienia dla wszystkich...linking jak zwykle zapracowany praca ze musi odpoczac czasem;) Gio :) Borewicz...ty na pewno nie jezdzij przepisowo, to by cie zabilo :P Majorek...gratulacje :D Mala:) Tygrys i cala reszto pozdrawiam z nieco podlycm humorem...ale cieszy ze wyro nadal sie rusza i to nie tylko od nieprzyzwoitych rzeczy;) dla wszystkich pominietych po kfiatku...bo zapomnialam jak sie go maluje to musi byc taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×