Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
hehe dobra Tygrys wygrałaś, twoje chatki wymiatają :) szczególnie ta ze światełkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce na swieta do chatki! Pisze sie na impreze! Trzymajcie dzis kciuki- starsznie sie denerwuje! I do poniedzialku, bo biore dwa dni urlopu - \"opieka\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hohoho to my tyle tych chatek mamy? :D Ghana - ja też trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tyle chatek do wyboru :) idziemy z Przyjaciolka na \"borat\" - jutro opowiem czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybieram tą chatke ze światełkami ;) Ghana co dwa psy to nie jeden :D👄 Gio z tym nazwiskiem panieńskim Matki to tez bym chyba poszła na spacer :D:D:D hheeh Nina a ja ostatnio słyszałam że na prezenty nie kupuje sie zegarków i butów, czyli tych rzeczy co \"chodzą\" ale ja sie nie znam :) Kachni ja osobiście wolałabym śnieg (jeśli juz w ogóle musimy mieć zimę) zamiast tego dzisiejszego deszczu i wiatru... po prostu bleee :O A poza tym wkurza mnie to ocieplanie klimatu, zwierzęta wariują i nie wiedzą co ze sobą zrobić, komary w grudniu widzę a poza tym to jak ide do lasu to bardziej się kleszczy boje...brrrr... Tygrysek i Airka dzięki za wiersze :D A co do świąt, to tez nie lubie tego tłoku, pewnie niedługo większość z nas bedzie dokonywała zakupu w internecie (nie mówie że wszystkich, ale część na pewno) Bądź co bądź, kupowanie w sklepach też jest fajne, jeśli nikt i nic nas do tego nie zniechęca. Jesli chodzi o prezenty, to w tym roku z Borewiczem robimy tak, że każde daje drugiej osobie pare propozycji-życzeń dla Gwiazdora i jedną rzecz spośród nich znajdzie pod choinką :D Skromnie w te święta, ale z prezentów nie chcemy rezygnować :) po prostu niższa półka cenowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sprawie domku na swieta... A jeśli dom będę miał, To będzie bukowy koniecznie Pachnący i słoneczny Wieczorem usiądę wiatr gra A zegar na ścianie gwarzy Dobrze się idzie panie zegarze Tik tak tik tak tik tak Świeca skwierczy i mruga przewrotnie Więc puszczam oko do niej Dobry humor dziś pani ma Dobry humor dziś pani ma Szukam szukania mi trzeba Domu gitarą i piórem A góry nade mną jak niebo A niebo nade mną jak góry Gdy głosy usłyszę u drzwi Czyjekolwiek wejdźcie poproszę Jestem zbieraczem głosów A dom mój bardzo lubi gdy Śmiech ściany mu rozjaśnia I gędźby lubi i pieśni Wpadnijcie na parę chwil Kiedy los was zawiedzie w te strony Bo dom mój otworem stoi Dla takich jak wy Dla takich jak wy Zaproszę dzień i noc Zaproszę cztery wiatry Dla wszystkich drzwi otwarte Ktoś poda pierwszy ton Zagramy na góry koncert Buków porą pachnącą Nasiąkną ściany grą A zmęczonym wędrownikom Odpocząć pozwolą muzyką Bo taki będzie mój dom / 3x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien 😴 dobry 😴 przepotwornie chce mi sie spac.... 😴 Wczorajszy film byl.... hmmm momentami smieszny, a momentami mialam ochote trzasnac tych co sie tak smieja... jakos mnie nie bawi glupi, rasistowski, antysemicki dowcip... pogoda straszna... pada.... szaro... ciemno... jak dobrze, ze juz za tydzien dni zaczna sie robic coraz dluzsze... Elles -> nie jest przeciez wazne za ile sie prezent kupi... :) Saszka -> znam to, znam to :) oczywiscie, ze taki dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles - fajny pomysł z tą listą, to jak list do św. Mikołaja :) ja jestem jak najbardziej za robieniem zakupów przez internet i jeszcze do domu przyniosą :P dzisiaj idę z koleżanką po sklepach połazić, bo ona tradycjonalistka :D hehehe mam tylko nadzieję, że ona ma pomysł i chce tylko poszukać, a nie wymyślać na miejscu. Saszka - jakże się rozmarzyłam przy tym domowym tekście :D \"a chmury nade mną jak góry\" - to bardzo piękne :D Tygrysek - a nie mówiłam, żebyście na \"Babel\" poszły? :D swoją drogą, ciekawe, czy jak Żyd opowiada dowcipy o Żydach to to też jest antysemityzm? a jak czarnoskóry opowiada o czarnoskórych to czy to jest rasizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ... WGB - tego mi było trzeba ... dziękuję ❤️ COś jakaś pomaltretowana jestem i czuję się jednakoż ... pewnie przez tą zbliżającą się 30 tuż po Świętach :-0 Niby nic - ale jednak ... DÓŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - taaak godzina w sam raz dla pracujących ludzi :P Szafirek - eee tam, nie wiesz, że życie zaczyna się po 30? :D dlatego ja cały czas czekam na najlepsze lata swojego życia :D 🌻 Żmijka - :D jak miło, że wpadasz czasami, za dużo nie gadasz, ale zawsze coś kolorowego narysujesz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukrzata, for you: szoł wąż wąską drogą gebrauchowoł jedną nogą gebrauchowoł by wytrwale nie mioł żadnych szłapów ale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak człowiek przypomina sobie świetnie wierszyki z dzieciństwa to się trzeba zacząć bać i na sklerozę przebadać, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - podobno ludzie na starość pamiętają doskonale czasy młodości, ale zapominają wyłączyć gaz :P więc nie wiem czy już jesteś na tym etapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny fragment znalazlam w ksiazce (nie \"Biegnaca..\"). Sa to rozwazania kota, ktory obserwuje jak jego pani szykuje sie do wyjscia z domu: \" Kobiety sa bardzo niekonsekwente, sama wychodzi na cale dnie, on musi byc sam, i wtedy Buba nie placze z zalu nad nim. Ale wystarczyly dwie male godzinki na strychu, zeby sie stesknila. Nigdy nie zrozumie kobiet. Nigdy nie zrozumie ludzi. Poza tym nie widzi nic zlego w malej przechadzce, moglaby sama wlezc z nim na ten strych. bardzo prosze, nie ma nic przeciwko temu. Ale od czasu zwiedzania strychu Buba zrobila sie ostrozna i nie bardzo jest jak wyjsc. Czy to nie swinstwo, ze ludzie nie licza sie z potrzebami zwierzat?\" cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehe Tygrys :) jak wychodzę z domu to Fred mi się zazwyczaj przygląda z tajemniczą miną, może ma podobne spostrzeżenia :P ostatnio wymknął się między nogami i uciekł na klatkę schodową, pomknął po schodach na dół, nawet się nie obejrzał. Zbiegł na sam dół, na szczęście drzwi wejściowe były zamknięte, bo by pewnie wyleciał na ulicę. Od tego czasu też jesteśmy ostrożni i ma problemy żeby iść na przechadzkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech mnie.... ! Wczoraj myslałam o żmiji w cukrze, no myślałam jak bum cyk cyk..!! :D i co?? Przyszła :D:D:D Ale w poście to by sie troche chociaż literek przydało, no :P A ten cytat o kocie to jakos mi trudno ogarnąc i zrozumieć, pewnie bym musiała przeczytać cały rozdział, żeby wiedzieć dokładnie o co chodziło :) Też jestem spiąca.... http://www.krzyzowki.eu/sudoku.html - na zabicie nudy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D Film (\"holiday\") - zadna rewelacja, taka tam komedia romantyczna... w domu bylam po polnocy, malo co spalam, a o dziwo czuje sie znacznie lepiej niz wczoraj... czyzby to wizja weekendu?? ;) a moze po prostu musze pozniej chodzic spac :P cudny dialog slyszalam w autobusie rano. Rozmawiala Babcia z Wnuczkiem lat okolo 3,5 (oj chlopiec w ogole gadula, cala droge buzia mu sie nie zamykala) W: Babciu a masz te czerwone majtki? B: Ciiii W: no te co Ci je rano znalazlem.... B: Kacper... W: No co?? fajne sa takie czerowne... B: .... :D :D :D Elles -> kupuje kalendarz z psiakami!! mam nadzieje, ze jeszcze sa :) w tym fragmencie chodzi o to (wg mnie), ze jak zwierzak \"zapodzieje\" sie gdzies chocby na godzine to teksnisz okrutnie, a gdy Ty wychodzisz z domu na caly dzien to nie myslisz o tym, ze zwierzak teskni... a sudoku ostatnio sie duzo \"bawie\" i wlasnie z tej strony ;) Saszka -> 0 3:37 juz spalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczo nie moge w pracy wchodzic na strone schroniska Amicus... (mokre oczy i drapie w gardle)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Anielęta :D hehe tak przewrotnie :P Elles - ale jak nie rozumiesz o co chodzi we fragmencie z kotem? może dlatego, że twój kot wychodzi na dwór i sobie wraca kiedy chce? Tygrysek słusznie napisała, że jak się taki zwierz zagubi to się człowiek martwi o niego, a jak sam wychodzi i zwierz zostaje to już o nim nie myśli :) ale ja uważam, że to dlatego, że na zewnątrz czyhają niebezpieczeństwa, a w domu jest bezpiecznie, ja się nie martwię jak Fred zostaje sam, ma jedzenie i picie i fotel do spania, czego jeszcze takiemu trzeba? :) Łamigłówki nie są dla mnie... :P Tygrysek - czasami lepiej przespać mniej godzin niż więcej, nie jest się wtedy zamulonym :) kurczę, dawno nie byłam w kinie, ostatnio na \"Volver\", kogo by tu naciągnąć na \"Babel\" ? :) Saszka - nocny Marku :) o 3 się przebudziłam i szczęśliwa zasnęłam znowu :D Miałam cudne plany w tym tygodniu wracać po pracy do domu i mieszkać :P hehehe nie wyszło rzecz jasna. Ale może w Nowym Roku mi się uda. Wczoraj po pracy pojechałam do centurm, bo byłam umówiona z koleżanką na zakupy prezentowe. Ona miała je kupić, bo ja już mam od tygodnia. Ale dobrze przewidziałam, że ona bez żadnego planu i pomysłu pojechała do tego miasta, stanęło na tym, że ja kupiłam więcej niż chciałam a ona nic. Za to się nałaziłyśmy, aż już zła byłam, bo chciałam do domu wracać, a ona jeszcze tu jeszcze tam...Denerwuje mnie brak organizacji, ale tolerancyjnym trzeba być, więc jej kupiłam loda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ahaaa, zapomniałam napisać, że mam plany na Sylwestra :P właśnie z tą moją zakupową koleżanką :) obiecała mi, że jeżeli jej znajomi zorganizują jakąś imprezę to mnie zabierze ze sobą, a jak nie, to usiądziemy w dresach i będziemy oglądać Harrego Pottera na dvd :D hehehehe Boże cóż za plany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostanio mnie naszlo na \"Niech mowia, ze to nie jest milosc\" :P w kolko moglabym sluchac, a ze przez najblizsze kilka godzin bede sama w pokoju..... Air -> co kupilas?????????? calkiem fajne plany sylwestrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - cóż ja kupiłam? w końcu dla babci kupiłam prezent - \"zestaw\" trzech książek, tytuł \"zestawu\" - \"Mistrzowie światowego romansu\" czy coś takiego, w tekturowym pudełeczku, wygląda elegancko i powinna się babcia ucieszyć, bo ona uwielbia takie sentymentalne powieści :P Dla moich przyjaciółek kupiłam notesiki z kartkami z kredowego papieru, do nich są dołączone ołówki zrobione z gałązki brzosowej, śmieszny, ale milusi upominek. Dla siebie kupiłam w H&M paletę 10 cieni do powiek, kolory pastelowe mniej więcej, bo dzisiaj mam makijaż fioletowo - różowy, tak są ładnie te cienie dobrane, że ładny makijaż wychodzi - z jednego koloru jest na przykład ciemny szary i jasny szary, albo właśnie fiolet i delikatny róż, ładnie można skomponować. Świeczki pływające też kupiłam, w święta wrzucę je do szklanej miski i będzie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"brzosowe\" gałązki :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×