Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Aha- ostatnio w bibiotece dorwałam kilka fajnych książek. Jak na razie czytam \"Pocałunki\" Grażyny Szapołowskiej i .... to jakaś grafomania! Tylko znanej aktorce może ktoś wydac podobne dziwne, bezsensowne nowelki....czyta się to dziwnie ..jakiś bełkot....od początku tej ( na szczęście cienkiej) książeczki staram sie zrozumieć \"co autor miał namyśli\".... Błe! Ale zaraz po tej porażce zabieram się za biografie Virginii Woolf-zapowiada sie ciekawie, a Danielowi wypożyczyłam \"Świat według Clarksona\"-jeśli ktoś ogląda Top Gear na TVN Turbo, to wie o kim mowię. D. jest zachwycony, kazał mi też to przeczytać, bo podobo wtedy łatwiej zrozumiem mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Witam Was ziewajaco, zdecydowalismy popracowac troszke dluzej dzis i jutro, tak wiec nie mam juz sily, prysznic i palulu:P Ninka, moj J. to raczej malo czytajacy typ mezczyzny, ale jak juz cos znajdzie to pochlania:) Na Jego malej ksiazkowej poleczce niedawno tez zagoscil pan Clarkson:) A propos perfum, Miracle kupilam skuszona ogromna przecena poswiateczna nawet ich nie wachajac i nie sa dla mnie, oddalam Mamie, a Ona zawsze pachnie wszystkim na raz, tworzy wlasne kompozycje z moich podrzucanych:P Tez nie mam swoich ukochanych, za szybko sie nudze, zawsze marzylam o Chanel allure, dostalam na urodziny, i stoja zuzyte do polowy, zakochalam sie w lacoste tych najzwyklejszych, ta sama historia, kenzo - flower, hugo boss -deep, chanel nr 19, lancome - qui ysl - paris, givenchy - amarige, cacharel - amor amor, dolce gabana czerwone i niebieskie,... zadne naprawde moje:(Teraz kupilam po raz drugi lancome - poeme i to moje pierwsze kupione drugi raz:) o perfumach moge godzinami:P ale ide juz de:P Cmoki Aaaa, kupilam bilety, a wiec lecimy, juuuupiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to już od środy będę na zwolnieniu lekarskim! Wreszcie, chociażby ze względów finansowych, bo odpada nam koszmarnie droga opiekunka, a poza tym 100% płatne zwolnienie da trochę więcej pieniędzy. Nina, współczucia co do antybiotyku i chorego Maluszka, wiem jak cierpisz i Ty i Julka. Oby pomogło jak najszybciej. Na wszelkie skórne dolegliwości polecam Ci, jeśli tego już nie wiesz, OILATUM w płynie - dodaje się to do kąpieli. Jest to płynna parafina i sama na Tymku wypróbowałam ten specyfik i wiem, że nie ma nic lepszego. Co do szczepień, bo chyba o tym nie pisałam, to my szczepiliśmy zgodnie z tabelą, ale płatnie - ponoć lepsze są takie płatne, bo mniej kłucia i lepiej się przyswaja. Na pneumococi nie szczepiłam, bo mi powiedziano, że szczepi się dzieci zagrożone: z rodzin dysfunkcyjnych, domów dziecka itp. w większości przypadków to firmy farmaceutyczne żerują po świńsku na rodzicach, jak zwykle chodzi o kasę! wybaczcie, że się ostatnio mało odzywam, ale czuję się koszmarnie. Od ponad dwóch tgodni nie mogę spać, wczoraj zasnęłam dopiero o 4.30. Już nie wytrzymuję psychicznie tego stanu, że o fizycznym samopoczuciu nie wspomnę. To chyba jest ta moja nerwica, ale nie mogąc stosować leków na uspokojenie, jestem skazana na bezsenność. Koszmar!!!!!!!!!!!! nie miałam okazji czytać tego co napisałyście, więc tylko Was wszystkie gorąco ściskam i pozdrawiam. jutro przyjeżdż moja mama na święta, więc pewnie nie będę mogła tu wejść. dlatego już teraz życzę Wam udanych Świąt Wielkiej Nocy, mistycznych doznań i wypoczynku na łonie Rodziny. ❤️ dla Was i Waszych najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuta wrzutą ale o co chodzi?????? jak sie to robi???? wieeeemmmm, szmata i do porzadków a nie tam filmiki wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamciu, kochana, fajnie że parę słów choć napisałaś, brakuje Ciebie, brakuje Elleski, trzymajcie się dziewczyny! Doczekamy myslę momentu, kiedy będziemy miały dla siebie trochę więcej czasu (co ja tu chrzanie? - ale może się uda) ... a trójeczka dzieciaków to jest to! wiem coś o tym :) machanie ścierką mi nie idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzieciaki :) oo widze, ze jest o ksiazkach, fajnie, bo wlasnie o tym chcialam Wam napisac :) Skonczylam \"Rodzine Borgiow\" i.... nie jestem zachwycona... dobra ksiazka, nie przecze, ale spodziewalam sie czegos lepszego.... za to zaczelam (w autobusie ;) ) Terakowska - super!! co prawda to dopiero poczatek ale juz sie usmialam, wzbudzajac tym samym sensacje wsrod wspolpasazerow ;) Cynamonek -> a mnie sie Chanel nie podoba, za ciezkie sa :P Gio -> a czego w wypowiedzi Air nie rozumiesz? pisalas, ze przywiezli Ci krzesla i stol, wiec Air sie pyta co zrobilas z tymi, ktore mialas do tej pory... Ninka -> przerazajace jest to co piszesz o lekarzach... nie wiadomo do kogo isc, kogo sluchac, kto ma racje... polecana ksiazki (tez ta dla D.) juz zapisuje i poszukam w bibliotece :) Mam nadzieje, ze Juleczka juz sie lepiej czuje 🌻 Szam -> a bedziesz miec w domu dostepu do Netu?? mam nadzieje, ze jak bedziesz w domu to nie tylko bedzie lepiej pod wzgledem finansowym ale i Twojego samopoczucia :) Saszka -> linki sprawdze w domu, w pracy nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam słonecznie :D Gio - tak jak Tygrysek ci wytłumaczyła :) napisałaś: \"zagrzebała sie Pani Gio... w stercie stolow i krzesel ktore mi dzis przywiezli ..ruszyc sie nie mozna ..\" to ja się na to pytam, co zrobiłaś ze starymi stołami i krzesłami, bo jeżeli ich nie wyrzuciłaś tylko zbierasz to sterta, która cię przysypała jest większa :P a jak znam ciebie, to pewnie te stare zbierasz i je zaraz na coś przerobisz :P Tygrysek - a mi się \"Rodzina Borgiów\" podobała bardzo, \"Ojciec chrzestny\" jeszcze bardziej, teraz czytam \"Głupcy umierają\" i już wiem, że Puzo to jeden z moich ulubionych pisarzy :D Ninka - faktycznie dobrze z naszą służbą zdrowia nie jest, smutne to, że nie można ufać nawet lekarzom, a to przecież oni do jasnej anielki mają nam pomagać... Cynamonek - ja bardzo oszczędzam perfumy, \"Dolce vita\" mam już chyba 3 lata, na lepsze wyjścia, częściej używam \"Amor amor\" ale też już mi się znudził, ale Lacoste ta w jasno brązowym kartoniku to jest dla mnie hicior :) natomiast Chanel też dla mnie za ciężki, nigdy nie miałam, ale wąchałam kilka zapachów i nie pachną dobrze na mnie. Saszka - ja tam w ogóle nie wiem co to te wrzuty i inne, a twoje linki też doma obejrzę, bo komp w pracy to dramat... Szam - też myślę, że w domu ci będzie lepiej, zdrowotnie i psychicznie i zawsze pieniądze oszczędzone na opiekunce na coś się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki :) U nas lepiej. Julka wieczorem , po powrocie od lekarza dostała wapno i lek odczulający i jak padła o 18.30 to....spała do 22.00! Ominęła ją kapiel, ale trudno-dziś nadrobimy :) Też musiała być wykończona tymi trzema nieprzespanymi nockami, bo nadrabiała spanie. Dziś już o niebo lepiej, wysypka zbladła, zniknie pewnie za kilka dni, biegunki na razie nie ma, więc oby do przodu :) Tygrys- ja czatowałam na Terakowską w bibliotece, ale nic nie było! A strasznie chce dopaść \"Poczwarkę\" i \"Tam gdzie spadaja Anioły\". Wczoraj dzwoniła do mnie Pani, która kupiła ode mnie już kilka rzeczy na allegro i pytała, kiedy cos nowego wystawiam, bo jej się dobrze u mnie kupuje :) No proszę! Jaka miła :) Pogadałyśmy sobie od razu o dzieciach, ona ma dwójke, drugie ma 6 tygodni i to do niej nie dotarł becik, kiedy mój mąz pomylił przesyłki.Ale wszystko się fajnie poukładało, zwróciłam Paniom za przesyłkę a one się pozamieniały paczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No żesz! cienkie rajstopki, krótka spódniczka i wielie oczko od pięty do kolana :P hehehe wyglądam obłędnie, byłam w sklepiku obok, miałam nadzieję, że jakieś rajstopy kupię, ale mają awarię kasy i dupa, zamknięte, jak ja wrócę do domu? ... buuu to skaza na moim poczuciu estetyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, tylko znowu zmieniali mi komputer :) Nina- uściskaj ode mnie Julkę, niech się trzyma!! Pozdrawiam wsyzstkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajny - szalony dzien! dopiero teraz mam czas cos zjesc i do Was zajrzec :) Air -> hmmm ja bym chyba wracala bez rajstop ;) a nie masz zadnego innego sklepu, kiosku w okolicy?? \"ojca chrzestnego\" pozycze na pewno!! i inne ksiazki Puzo, bo mi sie podoba jak pisze :) a moze Gio po prostu dowiezli wiecej krzesel na chrzciny?? Ninka -> hihi ale masz powodzenie na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciała powiedzieć \"ale fajny szalony dzień\" ale jedyne co mi przychodzi do głowy to \"znowu pracowity\" ;) jestem leniem który sie nie może obyć bez pracy - rano sobie zawsze obiecuje ze rzuce tą robote (bo nie chce mi sie rano wstawac ;) ) a jak mam wolne to chce do pracy :D Saszka...dzięki za filmiki, usiłuję je otworzyć nawet ale coś nie bardzo mi. to co pisałaś o możliwościch robienia kilku rzeczy naraz brzmi niepokojąco bo mnie pranie i gotowanie naraz wystarczająco frustruje :) Nina...mam nadzieje że z Julką na dniach już przejdzie choróbsko, trzymajcie sie ciepło. Air...a ja zawsze mam przy sobie zapasowe rajstopy, bez nich ani rusz! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek - ja normalnie też jak zakładam cienkie rajstopy to mam zapasowe w torebce, ale dzisiaj jakoś tak optymistycznie podeszłam do sprawy i się przejechałam :P Z pracy dzisiaj uciekłam, wszyscy sobie poszli po \"jajeczku\", a ja stwierdziłam, że nie będę jak ta głupia siedziała i poszłam sobie, mama mnie samochodem odebrała i nie musiałam jechać z wielkim oczkiem autobusem, wiem próżna jestem, ale naprawdę źle się z tym czułam. A jutro do pracy nie idę, ale mama już mi zapowiedziała, że najpóźniej o 8 rano mam wstać, pojedziemy na rynek na zakupy, na święta zawsze robimy zakupy na rynku, normalnie w markecie, ale na specjalne okazje rynek jest najlepszy, owoce, słodycze, kawa no i koniecznie żółta kurka na rosół :D a potem moje dziecko, sprzątanie i gotowanie, ja bym chyba jednak wolała iść do pracy :P hehehe Saszka - ale fajowe te \"narty wodne\" :) nikt się nie utopił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry (z pracy oczywiscie) :) nadal jest zimno!! chociaz termometr niby pokazuje 8 kresek to wieje okropny zimny wicher, brrrrrrr planuje dzisiaj, upiec ciasto drozdzowe, mazurka mi sie nie chce, bo moj ulubiony kajmakowy, trzeba dlugo mieszac (kajmak) a ja cierpliwosci ani czasu na to nie mam... Air -> zapasowe rajstopy w torebce, prawie zawsze parasolka - qrcze, mnie takie rzeczy nawet do glowy nie przychodza :P hyhy Kasiek -> rano tez mam zawsze takie mysli - nie lubie porannego wstawania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry z domu :) Chciałabym wszystkim złożyć życzenia świąteczne, żeby był to czas wyjątkowy, żebyście wypoczęli, żeby pogoda była piękna, żeby było kolorowo, wiośniano i wesoło, rodzinnie lub przyjacielsko, królikowo i kurcackowo...:) i do zobaczenia po świętach :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kluska=> tak mi się spodobały Twoje życzenia, że je dalej \"pociągnę\" :P :D Niech święta będą: baziowe, pisankowe, chrzanowe, zajączkowe i jajcowe :P ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle nie kaczkowe święta, to wszystko będzie dobrze :) Ja jeszcze nie składam życzeń, bo jeszcze siedzę w pracy, ale bardzo mi się nie chce pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie dodać tylko amen :D Dziękuję kochane moje, biegam między prognozami pogody a szafą i pomyśleć, że jadę na 3 dni do miasta oddalonego o 80 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Byłam już na rynku, mamy bazie, kawę i słodyczy po pachy, przez post schudłam 3 kg, nie jedząc słodyczy (poza paroma odstępstwami) i teraz mam zapas na święta, co na pewno odrobię :) a teraz siedzę i udaję, że coś robię, zanim się naprawdę zabiorę za zmianę pościeli i sprzątania, bleeeee znowu sprzątanie, ale już jutro mamy święta, idziemy do babci po święconce, więc się dzisiaj poświęcę, a wieczorem idę na czuwanie przy Grobie Pańskim, a jak potem wracam do domu, to już czuję, że są Święta. Też jeszcze życzeń nie składam, bo chcę się do tego przyłożyć :) Saszka - dzięki za filmiki, są boskie, ale walczyła we mnie miłość do filmu z radością tego, że śmiesznie przerobili :P Tygrysek - wiesz, ja bym chciała mieć spontana, ale nie potrafię, zawsze się ubezpieczam. Dla wszystkich 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiipppie!!!! o 13 mozemy isc do domu :D przed chwila bylo \"jajeczko\", wiec mam brzuszek pelen pysznego mazurka :D a rano przezylam drobny stres, zadzwonila najglowniejsza dyrekcja, ze jest wazny telefon od Pana z jakiejs duzej firmy i trzeba mu udzielic porady... akurat bylam sama w pokoju, wiec na mnei to spadlo... troche sie denerwowalam, ze cos zle mu wyjasnie, powiem ale na szczescie pytanie nie bylo az tak trudne i wiedzialam o co chodzi, wiec mu moglam wyjasnic co i jak ma zrobic :) do zyczen sie dolaczam, bo sama nie umiem nic madrego sklecic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×