Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

uffff nawet je opisalam (niektore ;-) ) Dermika i Gosikka -> sprawdzcie skrzynki :) to nie jest publiczna galeria, wiec z glownej strony mojej galerii, zdjec nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - :D no no udało się zrobić układ na stepie? podziwiam, mi się nigdy nie udało zapamiętać żadnego układu :) a chodziłam kiedyś na kurs tańca, masakra to mało powiedziane, ciągle myliłam kroki :P a Ty zagryzłaś zęby i się nauczyłaś :) Majorek - a ja już myślałam, że wyjechałaś nad morze. Obyście mieli lepszą pogodę niż jest teraz 🌻👄❤️ Dla wszystkich buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam nie dopisaly danonki.. :P dopisały jak tylko mogły, w niedzielę już było cieżko, niestety (Borewicz nie miał organizacji :D:P) Mnie się podobało bardzo :D I zlot i ślub, chociaż krótko wszystko trwało. Jak wróciliśmy w niedziele to od razu padłam i zasnełam, a 6 rano pobudka i do dom, od dzisiaj młyn w pracy :( Tydzień na wariackich papierach, normalnie na nic nie mam czasu. Drugi tydzień zapowiada sie podobnie... w ogóle to przyszłam sobie ponarzekać ;) Ale zlot był super, Kasiek wyglądała zjawiskowo i mam nadzieję, że będzie więcej takich spotkań w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też poproszę o zdjęcia (sylwik2@o2.pl) Ale Wam zazdroszczę tego zlotu :) Może kiedyś będziecie organizowac bliżej Trójmiasta to się zapiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ po raz pierwszy od... od... baaardzo dawna nie mam sandalow a kryte buty - adidasy... wczoraj mialam tylko bluzeczke z krotkim rekawkiem i wracajac zmarzlam, wiec wzielam dzisiaj kurtke i co? goraco mi jest :P Air -> u kazdego innego instuktora uklad na stepie mi wychodzi bez problemow ale nie u Piotrka... u niego jest MC (master class), wiec i uklady trudniejsze a wczpraj mi wyszlo!! i latwe mi sie wydawalo :D moze dlatego, ze nie bylo dziewczyn z pierwszego rzedu (te chudziny, ktora na maratonie obok mnie sa), wiec musialam pokazac klase i nie moglam sie pomylic, zeby te osob z tylu widzialy jak trzeba wszystko wykonac ;) na ambicje sobie weszlam ;) Elles -> krotko trwalo, bo ktos sie dlugo szykowal :P hyhyhy (ale jestem okropna zlosliwa bestia) a jak przygotowania do obrony? juz wiesz o ktorej godzinie?? Kluska -> 🖐️ ulrop masz, czemu tak wczesnie wstajesz?? ;) Sylwia -> ja bede mogla podeslac link dopiero wieczorem, wiec musisz poprosic kogos innego ze \"zlotowiczow\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Witam porannie i mknę do pracy :) Pozdrawiam diabołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) :D :) :D Cześć :) jestem dzisiaj niewyspana, poszłam spać koło 2 w nocy, ale znowu mam motyle :P oszaleję, ile to energii zabiera :) Tygrysek - a no taaaak Master Class, no to wszystko jasne, się trzeba było sprężyć :P Elles - oj Elunia, Elunia, jak Tygrysek napisał, się dlugo szykowałaś, to Ci się krótkie spotkanie wydawało, ale efekt był, a to najważniejsze, warto było czekać na Ciebie :) hehehe no właśnie, kiedy obrona dokładnie, żebym nie zaniechała trzymania kciuków. No i butki czerwone full wypas, ale to Ci podobno Borewicz wczoraj przekazał :D Ninka - ❤️ powodzenia we \"młynie\" :D Saszka, Kluska - te zdjęcia to na zachętę, żebyście się skusiły na kolejny zlot :D 🌻 Sylwia, Gosikka -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyzej wyjdzie, ze jestem papla ale zdradze Wam, ze Elles ma obrone w... piatek 13!! :D Dla takiej Diablicy oznacza to szczesliwy dzien :D Air -> motylkowy Air\'ku przypomnij mi tytuly ksiazek, o ktorych mowilas w pociagu, wybiore sie dzisiaj do biblioteki moze cos bedzie... i jeszcze zapomnialam jaki peeling polecalas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jippie!!!!! znalazlam na allegro Pickwick kaktusowy :D Ninko -> wielka prosba do Ciebie, ta herbate sprzedaje jakas babka, ktora ma towary z Niemiec, wiec czy moglabys poprosic szalona zakonnice, zeby poszukala w sklepie tej herbaty?? Odwdziecze sie po stokroć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles - no to murowany sukces :) 13 w piątek obrona, ale jaaaazdaaaa! :D ❤️ Tygrysek - z tego co pamiętam to były to: Remarque \"Czas życia i czas śmierci\", Maja Kossakowska \"Siewca wiatru\", Puzo \"Sycylijczyk\", można czytać bez wcześniejszego czytania \"Ojca Chrzestnego\", ale to też polecam, Puzo \"Mroczna arena\", ale jak Ci wpadnie cokolwiek Puzo albo Remarqua to bierz, ja ich bardzo lubię, wręcz uwielbiam :) O peelingu to z tego co pamiętam, to odradzałam peeling Soraya, a polecałam peeling cukrowy, tylko nie pamiętam jakiej firmy :( chyba Bielenda, w takim brązowym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrs- caly uklad?? Jestem z ciebie dumna!! Znalazlas wreszcie ta herbate!! Ty to jestes niezmordowana!! Air - znowu motyle?? Przeciez masz je caly czas, tylko sie nasilily :D Elles- to znaczy ze w piatek trzymamy kciuki!! A buty śliczne!! Nina- nie pracuj za duzo... Chociaz dobra ja sie nie odzywam, teraz mam obowiazek nadrobic prase branzowa i zabieram to do domu, wczoraj zasnelam nad jakąś gazetą! Buziaki dla Julki! I dla D!!! Gosikka - ciekawe ską ci się wziął ten kawał baby?? :D Sprytnie kombinujesz z tymi nagraniami, człowiek w potrzebie to ma pomysły :) nawet na to jak spowolnić ruchy synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - :D hehehe jakbym miala je cały czas to już bym nie żyła :P fakt, że jestem w stanie ciągłego pobudzenia emocjonalnego :) motylki momentami opadają, a potem znowu się kotłują, tak jak teraz właśnie :P Prasa branżowa, zasypianie nad gazetą, jak to poważnie brzmi, awans ma swoją cenę :) a jak nowy samochodzik? zadowolona? Tygrysek - zaintrygowałaś mnie tą herbatą kaktusową, chyba też poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brac herbate, brac!! jest tylko 5 sztuk, ja zamawiam dwie :-) niestety droga - 8zl za opakowanie ale to nie dla mnie, wiec nie mam wyrzutow sumienia ;) ja sie tylko poczestuje kilkoma torebkami... Air -> dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - może brzmi poważnie, ale w sumie to naprawdę ciekawe artykuły, ale mimo to zasnęłam :) No dobra moyle też raz na jakiś czas muszą odpocząć :) Dobra, zabieram się za organizacje targów - czyli dzwonię do Poznania :) Tygrys - ja tam zostaje jak na razie przy kupowaniu na wage herbaty! California z five o clock jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auł, auł, chyba wczoraj przetrenowalam miesnie posladkow i ud, tylek mnie boli :P przyszla w koncu piekna niedzielna pogoda z Wroclawia :D slonce swieci i zrobilo sie znacznie cieplej :D Borek -> naj, naj, naj, najlepszego!!!!!! piwko z piana na dwa palce, pyszny syr smazony i paczka fajek (niezdrowo ale lepsze niz kwiaty ;) ) niech Ci sie marzenia spelniaja!!! :) Gio -> marudo, dostalas link do wszystkich zdjec!! wyslalam Ci wczoraj!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek, słodkiego miłego życia ! :) Tygrysek ! A może jabłka zamiast fajek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladacie mecz?? przeciez oni mnie wykoncza!! 45 minut pierwszy set trwal... ciezko to szlo, oj ciezko... ale WYGRAMY!! :D Kluska -> pewnie zdrowiej ale chcialam cos co sprawi Borkowi przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ja Ci dam fajki dla Bora :P :D Doszło mi na maila że mam fajne butki, dzięki :) 👄 Miło że są okazje na które można takie ubrać :D Obrone mam 13-go teraz w piątek, w dodatku z mojej grupy wchodzę jako pierwsza, bo oczywiście nikt nie mógł mieć nazwiska od A do I i tak wyszło eeeech... Ale w sumie wchodzę jako trzecia, dwie pierwsze osoby mają innego promotora, skład komisji się zmienia i o 9:30 wejdę ja... aaaaaa! Już od dzisiaj mam stresa :( w dodatku tak na mnie padło, że nie moge spać w nocy :P budze sie, patrze - jasno, sprawdzam, która godzina - czwarta... i potem to samo o 5 i o 6... :( Zrobiłam sobie zdjęcia do albumu, pojechałam je zawieźć, jeszcze rozmawiałam z promotorką i w sekretariacie... Mówią że będzie dobrze ale ja już nie pamiętam co pisałam... :P Poczytam Was jakoś w weekend dokładniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - ogladam!! zawalu tu dostane! w koncu z francuzami teoretycznie nie powinno byc takiego problemu... Prztrenowany tylek - dobre :D Elles - to juz wiemy o ktorej trzymac kciuki - mozesz liczyc na dobre fluidy z naszej strony!! Borek - to najlepszego!!! Fajek nie daje - bo jestem zdecydowanie przeciw, ale piwo, a nawet dwa to napewno!! Czyli jednym slowem spelnienia marzen!! Gio - zdjecia juz podobno masz!! Prosze czytac i analizowac :) AAA - znalazlam ten przewodnik po transylwani na allegro - jednak internet to potega!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, mamy wygrac!!!!!!! Do roboty chlopaki!!!!! Ghana -> a Ty skad piszesz? znow udalo sie zlapac Net w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale fajnie że mogłam ogladnąc te zdjęcia!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D Tygrysku odwaliłas kawał dobrej roboty podpisujac je!! przez to ja znajaca tylko kilka twarzy \"byłam w temacie \" ;) ogólnie nie da sie nic innego powiedzieć jak tylko to że JESTEM POD WRAŻENIEM !! Wszyscy taki uśmiechnieci zadowoleni i piekni :D:D:D A małe diablątko Juleczka pobila wszystkich slodziak mały :D dzieki ze mogłam sobie to obejrzeć 👄 ja dziś szlałm ze strasza corką na basenia i padam ze zmęczenia a zmuszona jestem chodzic codziennie bo karnet trai waznośc a wyjezdzamy nad morze i by mi przepadł he he pozdrawiam Ps. Tiger --. koszulka THE BEST !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELLES - Będzie dobrze, trzymam kciuki :) Ja też broniłam się 13-stego i poszło rewelacyjnie ;) Buzia 👄 (Slicznie wyszlas na fotach) Fajne te fotki ze zlotu :) Wlasciwie wszystkich juz znalam (z realan lub ze zdjęć), poza Ghaną :) Nie wiem czemu, ale wyobrażałam sobie, że ma kruczo-czarne włosy :) AIR faktycznie jest lachon nieziemski. Jeśli Tygrys ma przy Niej kompleks wzrostu to ja chyba pociełabym się na miejscu :D Ja do Tygryska głowę muszę zadzierać ;) A Airka w moich długich spodniach wyglądałaby jak w rybaczkach ;) Generalnie towarzycho było uśmiechnięte, zresztą trudno się dziwić, pare zlotów mniejszych lub większych mam już za sobą i wiem co tam sie wyprawia ;) Super! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem wstawiona :) pozdrawiam gorąco, dziękuję za miłe słowa i spadam spać :) obgadałam z kumpelką sprawę urlopu i nieszczęsnego niedoszłego wyjazdu w góry...Tatry muszą na mnie jeszcze poczekać, żałuję bardzo, ale sama przecież nie pojadę, Przyjaciółka chce wykorzystać urlop na zakończenie spraw z magisterką, dwa lata temu miała się bronić zgodnie z planem, miejmy nadzieję, że w końcu się uda to zakończyć. W związku z tym, jadę z nią do domu jej rodzinnego, w pięknej okolicy, niedaleko Puszczy Nadnoteckiej, jej rodzice mają sklep, więc już zapowiedziałam, że mają mi jakąś pracę na tydzień znaleźć, za wikt i opierunek, a w wolnych chwilach będziemy jeździć konno. Ja muszę zmienić otoczenie, wyrwać się z rutyny, dlatego się cieszę :D Elka - kciuki masz na 100% zagwarantowane, reszta zależy od Ciebie, ale WIEM, że będzie zajebiście, dasz radę dziewczyno! Borewicz - zdrowia, szczęścia, pomyślności, wszystkiego czego Ci do pełni zadowolenia potrzeba, to ja dla odmiany życzę porzucenia zgubnego nałogu :) i kto to pisze? przed chwilą w knajpie wypaliłam trzy papierosy, co z tego, że maga lighty :P Tygrysek - a my mieliśmy inną instruktorkę na jodze, było super, bardzo intensywne ćwiczenia, bardzo lubię się tak sponiewierać, ale za dwa dni będę mieć chyba to co Ty ;) Ghana - ja ostatnio wszelkie poszukiwania zaczynam od internetu :) Gio - no fajnie, że się objawiłaś, czytaj i oglądaj uważnie :) Kluska - bardzo lubię rybaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku! ja! ja też proszę o zdjęcia! się nie udzielam, bo w jakimś dołku siedzę :p chyba czas się wykopać, bo stare autko \"prawie sprzedane\" domek na wakacje zarezerwowany... a jutro zobligowałam się naleśniki smażyć! (znowu? tydzień temu były :p) niech się przyzna, KTO SŁOŃCE ZAGARNĄŁ NA WYŁĄCZNOŚĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię, ale coś Ci się zajączknęło Airku :) :D:D:D Miłego dnia wszystkim :) u mnie... leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×