Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Aaaaaaaa- Tygrys i inne kobitki- mam pytanko: czy wy używacie jakiś suplementów do odchudzania lub innego wspomagania spalania tłuszczu? Mam kumpele-fitnesske, która od lat siedzi w tym temacie i pytałam ją co mogę brać , by wspomóc odchudzanie jak odstawię Jule od piersi. Poradziła mi jakieś Termocoś tam - co podwyższa temeperaturę i wspomaga spalanie tłuszczu i C-La z zielona herbatą. Ona schudła dzięki takim suplementom, diecie i ćwiczeniom...15 kg i wage trzyma od ponad roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - rezonans nie pomaga to badanie diagnostyczne... No więc miałam ten rezonans i... nie jadę nażadne wakacje... Wypadł mi dysk - przeunął się o jakieś 8mm, i jeszcze ześliżgnął się krąg... albo szpital i operacja, albo porządna rehabilitacja! Jak się domyślacie wybrałam to drugie - byłam wczoraj na pierwszym zabiegu - masakra tak mnie bolało, ale teraz mam mniej ścierpniętą nogę, więc jest lepiej. Na razie facet mi zabronił wszystkiego... wakacje samochodem to wogóle abstrakcja, on się nawet nie zgadza na tydzien na plazy - samolotem... no więc ogólnie załamka... powiedział też, że nigdy nie będę mogła urodzić dziecka naturalnie, tylko cesarka, a na razie nie mogę myśleć o dziecku dopóki nie doprowadzę kręgosłupa do jako takiego stanu... no a wogole nie wwspomnę o kosztach takiej rehabilitacji, bo oczywiście na państwową to nie wiadomo kiedy bym miała termin, a nie ma co czekać... masakra jednym słowem... no ale skoro nie jade na wakacje to troche przyoszczedze... Rokita - zjdecia super!! strasznie dawno nie bylam na babiej, trzeba by sie wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :) U mnie pogoda też nie nastraja optymistycznie...albo pada, albo wieje, albo chmury...cieszę się na \"Ojca chrzestnego\" :) Tygrysek - film jest na TVN o 20:55. Bardzo się cieszę, że już Ci lepiej 👄 Ninka - bleeee to do pogody :D bleeeee to do tego, że też mi się nic nie chce :D Co do suplementów i odchudzania, to nie wiem nic :( Ghana - o kurczę! przykro mi z powodu kręgosłupa :o ale podziwiam za optymizm i patrzenie na jasne strony życia \"nie jadę na wakacje, więc zaoszczędzę\" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda szaro-deszczowo-wietrzna... ale nie narzekam, lepiej sie pracuje.... qrcze mam teraz mniej pracy i tak jakos mi dziwnie... mam czas poczytac Was, wiadomosci w Internecie... i niestety jesc tez :P Air -> dziekuje, zatem i ja raz jeszcze obejrze ten film... Ghana -> rozumiem, ze do pracy nie bedziesz chodzic? dobrze, ze poszlas na to badanie, bo nie wiadomo co by bylo jakbys w takim stanie pojechala... mam nadzieje, ze rehabilitacja pomoze i zdazysz tez odpoczac!! nie martw sie, ja prawdopobnie bede musiala podczas ciazy lezec, zeby wlasnie kregoslupa nie obciazac... takze jestem pelna podziwu za optymistyczne podejcie 🌻 Ninka -> ja biore l-karnityne - przed treningiem i widze pewna roznice... wiecej sie poce ale i ogolnie trawienie mam szybsze... niby l-karnityna przyszpiesz spalanie tluszczu, organizm szybciej zaczyna brac energie wlasnie z tluszczu a nie z cukrow np... podaj pelna nazwe tego termocostam jak mozesz... ostatnio instruktor mi polecil zamiasn l-karnityny cos innego, trzyliterowego ale zapomnialam nazwy :P a z suplemnetow polecam produkty OLIMPu... widze ogromna roznice pomiedzy L-karnityna olimpu a innej firmy... a ceny tez maja rozsadne (na allegro oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrs, Air - nie wiem skąd wyszedł mi jakiś optymizm w poście, bo ogólnie jestem załamana... w sumie to przecież to co przyoszczędze na wakacjach to wydam - i to na pewno z nawiązką na rehabilitację... 50 zl za jeden zabieg, co ok dwa dni, przez jakies 3 tygodnie, pozniej rzadziej, no chyba, ze moj kregoslup okaze sie super podatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foty z Kołobrzegu będą później - aparat zostawiłam Siostrze i Szwagrowi... pogoda była superowa opaliłam się paskudnie :( generalnie się nie opalam - coś mnie w tym roku jednak przypiliło i teraz ścieram sobie skórę z pleców w dodatku jadę na wesele w sobotę i musiałam na nie kupić coś takiego, coby tych pleców widać nie było... teraz poluję na jakieś normalne buty :( masakra - nienawidzę robić zakupów :( Ghana - no to współczuję, ale uważam, że im szybciej zdiagnozowana choroba, tym lepiej... ja tak miałam w ubiegłym roku i naprawdę sobie chwalę szybkie decyzje lekarzy... dzięki temu nie siwiałam w oczekiwaniu na informacje, co z moimi płucami... Tygrysku - przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowe na wieczor z Ojcem? napilam bym sie wina... oj napilabym sie... ale pensji jeszcze nie ma na koncie, a musialam zrobic zakupy spozywcze bardziej podstawowe niz wino :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie lubię oglądać filmów na TVN, te reklamy mnie wkańczają :o ale jeszcze gorszy jest Polsat. Nie mogę się wciągnąć w \"Ojca chrzestnego\" po pierwsze reklamy, a po drugie po przeczytaniu książki to już nie to samo, mimo, że film dobry i obsada i najlepsza jest muzyka :D Ghana - no ja tak odczytałam Twojego posta, ale faktycznie trudno być optymistą w takiej sytuacji. Przytulowywuję ❤️ Mała - schodząca skóra jest najgorsza po opalaniu, może spróbuj jakiś łagodny peeling, żeby nie podrażnić skóry jeszcze bardziej. Tygrysek - priorytety trzeba mieć, dobrze że wolisz jedzenie od alkoholu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😴 🖐️ Air -> dzieki tym przerwom reklamowym zdazylam wyjsc na spacer z Dzekim oraz sie umyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Troche sie juz pogodzilam z brakiem wakacji w tym roku!! Teraz boje sie dzisiejszej rehabilitacji... Acha i chcialam jescze ponarzekac na nasza sluzbe zdrowia!! no bo ja bylam u lekarza pierwszego kontaktu i ona mi powiedziala ze nic mi nie jest dala mi skierowanie na przeswitlenie i rehabilitacje , ale powiedziala, ze na wakacje moge jechac.. no i oczywiscie rezonans zalatwialam po znajomosci, no a na przeswietleniu wypadniecie dysku by nie wyszlo, w koncu dysk to nie kosc!! No i wyszlo by tylko zeslizgniecie kregu, ktore jest mniejszym problemem... i rehabilotacja na to to wogole mogliby mi tam wszystko spieprzyc... szkoda gadac. nie mowiac o tym, ze oczywiscie terminy na rehabilitacje sa na za 3 miesiace!!! no dobra to tyle :) Nina- kupilam sobie kulki do kapieli -maja mnie motywowac do rehabilitacji, bo teraz nie moge sie kapac w wannie, ale aniol mi kupil mydla - takie z mydlarni bzowe - pachnie zajebiście i mogę go używać- teraz ten zapach wypełnia mi cała łązienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć diabły Ghana=> współczuję :O Przyjaciel męża (chrzestny Jaśka) ma,jak wnioskuje z opisu (drętwienie nogi, itd.), coś podobnego. Mam nadzieję, że cię pocieszę - u niego, mimo dodatkowego problemu (pogruchotane opiłki kości) rehabilitacja odsunęla operację na wiele miesięcy. Warto wydać tą kaskę :) Tygrysek=> :) Cała reszta => 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, bidniulko, a wiadomo z czego to się tak porobiło???? walcz, ćwicz sumiennie... eh, nigdy nie wiadomo co komu i kiedy... Czy ktoś wie, kiedy Gio kończy się odwyk??? bosię już za nią stęskniłam... i pewnie nie tylko ja! sieddzi na działce i dlaatego nie pisze, czy w domu i milczy z taką żelazną konsekwencją? Rokita, jak tam plany na niedzielę? bo my we 3 zwarte i gotowe :) a może nawet we 4 :P Tylko żadnych basenów, bo kostiumu nie założę :( Byłam wziąć dzieci ze wsi, przywiozłam pół bagażnika kabaczków, cukini i czego tam jeszcze - może ktoś reflektuje??? Po Drugim ślad zaginął. od czasu do czasu ktoś skąś dzwoni, ale nic konkretnego. Ilość haszczaków zmieniających właścicieli jest ogromna. Tata odwiedził ostatnio okolicznego Pana Hodowcę - i mówi ze smutkiem : tylko q..a się martwię, żeby nie trafił na takiego (tata nigdy nie klnie) Jeszcze mam prośbę... podpowiedzcie mi, Gruby Miś ma czwóreczkę prawda? bo na zdjęciu są dwa i dwa niemowlaki - obydwa Misia? bo ja coś nie chytam ... ja się wpisałam w tabelkę na suplemencie do dzieci diabłów, którym nas Gio odbarczyła, ale Miśnie :D , dam wam nawet link, albo nie, przeleję te kawałki o które mi chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, ja reflektuje zarowno na kabaczek jak i cukinie... reflektuje z cieknaca slina... wydaje mi sie, ze tylko jeden niemowlak jak Misia... mam juz penje na koncie!!! moge szalec!!! chyba jutro wpadne do rossmana, bo potrzebuje kilku rzeczy... dzisiaj w porfelu zostalo i 4zl, wiec idealnie starczylo na zupe (3zl) w pracy :) a w weekend moze bym zrobila cos pysznego na obiad... ale nie wiem co... ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka :) mam czwóreczkę, ale drugi niemowlak \"gościnny\"! mam dwie babeczki w wieku przedszkolnym, prawie dwulatka i trzymiesięczniaka :D lubię wszelkie dyniowate :) ale te Twoje, to chyba gdzieś daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli o tabelkę chodzi: 18:17 saszka Pewnie że Diabłów Ponieważ nie mam wprawy w tabelkowaniu, to mnie poprawcie, jakbym zepsuła Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9650kg/81.................2 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 A ostatnie hasło młodego do brata jadącego do marketu (nie wiedziałm, jak zareagować) : hi, hi, do działu obsługi klienta w kastroramie masz sięzgłosić? ja bym nie ryzykował... 11:49 saszka najgorzej było policzyć zęby Michałowi, nie chciał sobie dać porachować, ale dałam radę!!!! 13.06] 20:28 saszka Hanuś, ja tylko się w tabelkę wpisałam, na pierwszej stronie, nic więcej... myślisz że to tak łatwo staremu koniowi zęby policzyć? mama a po co? co mu powiem? że na Diabły mi to potrzebne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, ty maupo :) , WSZYSTKO poproszę, no, ewentualnie bez burito... a jak te naleśniki z marchweką?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśieńku, czyli drobiażdżek :) faaajnie się masz :) ile ma być docelowo??? bo ja chciałam nieparzyście i tego czwartego to się bałam, bo trzebaby wtedy jeszcze piąte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fix: czosnek*, natka pietruszki, oregano, ekstrakt drożdżowy, liście pokrzywy-7%, błonnik owsiany-5%, natka lubczyku, bazylia, tymianek, cząber, majeranek. na wsi teraz zajadaliśmuy siętwarożkiem z czosnkiem i siekanymi pokrzywami - mojej matuli wynalazek, bardzo uważam trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ściurana jak koń po westernie.... Tygrys miałam ci odpisac na maila, ale nie mam dziś siły.... Mam tyle myśli do przekazania...wrażenia z \"Ojca Chrzestnego\"..kilka nowinek z mojego domu... ;) Może jutro....teraz idę walnąc się na kanapę i cos poczytać bo padam na pysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cukinie i kabaczek i baklazan, wszystko lubie!! nalesniki z marchewka? faajne!! a makaron z losiem? jakies szczegoly Blondi podasz?? Ninko -> marsz wypoczywac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron z łosiem ... !!! :D:D:D:D:D:D:D Wymiękam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrys jednak drapieżnik i łosia by zeżarł... hi, hi :) to już osiołek bardziej wegetarianinem jest :p a za tydzień i troszkę będę pieczonego dzika wcinać na weselu... i wszysscy będą wspominać, jak 3 lata temu, też na weselu w tej rodzinie, moja zosia (wówczas trzyletnia) z zapartym tchem wypaliła: "wielki, wielki, ogroooomny kurczak" widząc dzika upieczonego w całości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harry Potter pooglądany, m ożna iśc spac. Bałam się, że będzie bardziej mroczny, a był - momentami zbyt poskracany a momentami nudny. do tego nad nami siedziały jakieś idiotki które się nie wiedziec czego chichrały, głupawo-zaczepnie. Ogólnie: bywało lepiej. jutro robię naleśniki z kabaczkiem!!!! dzisiaj znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Sa dwie wersje: albo jestem faktycznie przemęczona i mój organizm mówi dośc....albo jakies choróbsko mnie trawi...anemia może jakaś ...cholera wie... Czuje się od wczoraj jeszcze bardziej fatalnie...nie mogłam wstać, a tu na złość ( ;) ) Julka od 6.30 w wysmienitym nastroju i chętna do zabawy! Miał być miły weekend, a tu wczoraj nasz kumpel podbiera mi męża na całą sobotę ....w niedziele cały dzień w czechach jak się da.....i ...to by było na tyle co do mojego wyciszenia się... Gruby Misiu- nie odpowiedzialas mi - jak ty sobie dajesz radę z czwórką??!!! Skoro ja przy jednej Julce i mega wyczerpującej pracy ledwie zipie i cierpię na chroniczny brak czasu dla siebie... Zaraz przychodzi niania, a ja szybki makijaż, ubieranie i zmykam w trasę...wieczorem czeka mnie mega sprzatanie, trzeba odgruzowac dom, bo skoro jestem calą sobotę sama z Julką to nic przy niej nie zrobię... Po raz kolejny od jakiegoś czasu nie cieszę się na weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobry!!! (jak moze byc los to moga byc i bobry) z losiem to bym wiedziala jak zrobic ale z lososiem nie wiem.... :P ciesze sie, ze humor Wam, poprawilam!!! czytajac co ja napisalam i Wasze komentarze tak sie smialam, ze musialam Nowemu opowiedziec sytuacje :P Gruby Mis -> ogromny to musial byc kurczak ;) Ninka -> ❤️ mysle, ze za duzo rzeczy jest na Twojej i w Twojej glowie i stad to wszystko ❤️ Saszka -> na premierze bylas? ja sie zastanawiam czy by nie kupic ostatniego domu w orginale, zeby nie czekac az do lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×