Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

I jeszcze idę Wam donieśc, że się znowu załapałam na siedzenie w jednej ławce z kabaretam na rekolekcjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosną troszkę, nie kłaść z ablisko siebie na blaszce. Muszą leżeć i najwyższy czas piec, potem trzymac w koszyczku przewiewnym żeby zmiękły :) smacznego :) Tygrysek, 14 ?? Zupy nie miałam przy sobie w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - wielkie dzieki za przepis - jak dla mnie brzmi skaplikowanie, ale ja jakos mam dwie lewe rece jak codzi o ciasta wogole - ale w tym roku chce podjać piernikowe wyzwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika, jeśli chcesz orginalny staropolski piernik piec, to owszem, widziałam ostatnio taki - na smalcu i ciasto leży za 3 tygodnie :P smacznego :P Ghana - herbatkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie bede probowac piec pierniczkow... nie mam zapalu ani nastroju do tego :P Kluseczko -> no wlasnie! nie bylo zupki i musiala mi kanapka wystarczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała ten przepis na pierniczki ;) klikam z nowej juz całkowicie rozpakowanej chatki, podstawa klasyfikacji była oczywiscie dostępność netu :D nie wiem co tam u was, moze nadrobie czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniczki upieczone :D i jest ich do czorta - z ponad 2kg. mąki! tylko jeszcze dekoracji się domagają... ale to już w ratach ;) do choinki zdążę! ;) kasiek, wracając do pralki :p właśnie takiego cud-malina boscha mąż nabył, nowaa pralka prawie gada ze mną :) no i nie jęczy, że za dużo i za ciężko, jak wkładam (nie wciskam :) ) pokrycie kanapy! -luzik, jest do 7kg! :D w czwartek? obawiam się, że będzie trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mi sie przypomniało a propos waszego fitnes (bo moje trwało chyba ze 3 zajecia) że uroczy koledzy z pracy powtarzaja mi ze zbabiałam (juz ja wiem co to znaczy, jakbym nie wiedziała ze mi sie tu i ówdzie...przybyło)...zwiozłam rowerek stacjonarny na chate...i fajny wieszak mam :D Rokita...wszystko sie zgadza: mam dwie chatki, ale tylko jedna moja ;) (są już prawie fundamenty) Ghana...zazdroszcze ze u was juz cos wyżej od ziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Kupiłam sobie dzisiaj kija drewnianego do mopa ;) A potem .. stałam ok 40 minut czekając na zasrany autobus, który miał przyjechać w ciągu 5-10 minut 😠 Teraz ta komunikacja jeździ jak chce.. :o chyba przez te roboty drogowe, robią tory tramwajowe pod ten nowy tramwaj, a robią w kilku miejscach, do tego jeszcze jakieś naprawy nawierzchni, jak jeszcze wczoraj chyba, czy przed weekendem koło mnie - i to buczenie samochodów, autobusów i tirów stojących w korku (bo tutaj jest skrzyżowanie i światła) od rana do wieczora strasznie mnie drażniło. W ciągu tych 40 minut przeszłabym całym deptakiem Piotrkowskiej (bo tam kupowałam kija .. hehe .. tam gdzie drogo niby :D ), a tam miałam tramwaj prosto do domu. No ten autobus też koło domu ma przystanek.. :o Już nawet tym drugim, który zatrzymywał się na tym przystanku, chciałam jechać, ale nagle też przestał się pojawiać.. A w ogóle to niezła mgła była w dzień ;) Tygrysek :D Air taa ona robi siku na nocnik, ale nie tylko.. niestety na tym etapie stoimy..: jeszcze nie zawsze mówi, że chce. A do tego coś ostatnio za często jej się zdarza walnąć kupę w pieluchę... :O A ta uczynna pani powinna właśnie zapłacić za tą książeczkę ;) :P Niezła historia;) Saszka ja też ostatnio tak mam, że pamiętam.. i na tym się kończy, że wylatuje ze łba ;) Kasiek no tak.. necik to podstawa :D Gruby miś noo to masz teraz pralkę :) noo ja nie wiedziałam, że pierniki to trzeba tyyle wcześniej :) i muszą leżakować :) No i nie wiem, co z tym moim Pawłem, niby nie chce autka, ale potem ogląda sobie w markecie :) a potem mówi, że mnie wkręca :D hehe A do tego zapytał, czy znów mu kupię kalendarz, bo się rok kończy i trzeba nowy... D: - Pamiętacie, że w tamtym roku kupiłam mu pod choinkę Playboya z kalendarzem na ten rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek => wieszak z rowerka? :D:D Gratuluję prawie fundamentów :) Majorek=> 😘 :) miałam ci napisać, ze drewniane kije do mopa (z tym gwintem do nakręcania) byly w kauflandzie za 4,5zł :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) nigdy wiecej nie klade sie wczesniej spac! przez to jestem jeszcze bardziej zmeczona i niewyspana, bo nie moglam zasnac tak wczesnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze sobie obiecuje, że sie połoze wczsniej spać...obiecanki cacanki :) no czekam z niecierpliwością na ten przepis na pierniczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) nie mam nic nowego do powiedzenia :P poza tym, że próbuję od jakiegoś czasu położyć się wcześniej jak Tygrysek, ale szkoda mi czasu, bo przed snem mogę jeszcze coś poczytać albo obejrzeć i w ten sposób mam rano problemy ze wstawaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazuje gorace pozdrowienia od Niny :) wczorajsza firmowa wigilia byla udana, a teraz Ninka pedzi juz do domu! I wlasnie dlatego nie bede sie juz kladla wczesniej spac! szkoda czasu, skoro i tak rano jestem niewyspana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W pracy mam dzisiaj dyskotekę :P co chwilę wyłączają prąd, boję się cokolwiek pisać na kompie, że mi prąd wyłączą i przepadnie...tak nie można pracować. W dodatku przez to włączanie i wyłączanie wysiadło mi górne światło i siedzę teraz przy takiej ściennej małej lampce i takiej ładnej z kloszem, którą sobie przyniosłam z salonu, gdzie szef przyjmuje gości, więc mam mało światła, ale za to jaki nastrój :P hahahaha sama siedzę, więc mnie nikt nie poratuje, muszę czekać na wsparcie :) Powiedźcie mi gdzie jest Nina i Gawron? Rokita się niby znalazła i znowu przepadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaaaa no tak, to z Ninką wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita - może - wróciła- może - nie - ale już chyba niedługo, odwyk jest szkodliwy, się człowiek odzwyczaja i.... może życ bez Diabłów.... zdziwiony jest na początku, że nie umiera od tego, ale sięokazuje że się da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Od wczoraj nie lubię Anioła.. :o.. :P Gosikka ja nawet nie wiem, czy w Łodzi jest ten kaufland :) ale ja pojechałam na Pietrynę, bo tam jest taki fajny sklep w stylu \"wszystko po..\" I tam te kij był za 2,5 :) Przy okazji zrobiłam zwiady, co tam mają (pod kątem prezentów ) i kupiłam Gosi zapinki do włosów.. ale jedna się już złamała.. nie wiem, czy w transporcie, czy nie zauważyłam w sklepie :) Tygrysek heh ja też czasami to zauwaąm, że lepiej mi się wstaje, gdy później idę spać :) Np. ostatnio.. gdy położyłam się o 3 :D heh Chociaż teraz trochę wcześniej się kłade, bo.. skończył się mój serial, który był o 23,40 :) a czasem jeszcze i p onim następny oglądałam :P ;) Dzięki za pozdro od Ninki :) Pewnie, że nie da się żyć :D Kasiek :D taa skąd ja to znam :) Air ..i przed kompem jeszcze posiedzieć :) A wiesz, że komputerowi takie włączanie i wyłączanie może zaszkodzić. Hmm fajnie tam musisz mieć.. a może jeszcze świeczki :D hehe Saszka ciekawe wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to byl ciezki dzien... na deser umowilam sie z Przyjacielem na piwo :) juz chyba z pol roku sie nie widzielismy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek dostała przepis na pierniczki :D :D i : już miałam pytać co to jest \"argaryna\" i nawet wpisałam mądralińska w google :D wyszła mi margaryna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×