Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

miś nie ma perfum :( za to ma swoją ulubiona wodę :) elizabeth arden zielona herbata! majorek, jak ktos ma pod biustem 73 cm. a w biuście 105! to kupuje rozmiar H! ale już niedługo!!! utnę to w cholerę!!! zainstalowałam nową pralkę i pra!! :D może ktoś chce starą? (nie taka stara ledwie trzyletnia i wymaga niewielkiej naprawy) mam też mój stepper :) air, \"trwaj chwilo, jesteś piękna\" jutrem się nie przejmuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu - mialam wlasnie Ci powiedzieć, że masz mój respekt za tą miskę H :D Czy Gio wpisala już to do akt? :) Ja tam wole jak kobitka ma wiekszy niż mniejszy - ale jestem całkiem normalna :D To tak a \' propos tej wrażliwości na piekno ;) AIR - ja bym na Twoim miejscu szla w to jak w ogień, to najpiekniejsza rzecz jaka nas moze w zyciu spotkać a czasem nie zawsze sobie z tego zdajemy sprawe, przegapiamy to w pospiechu dnia codziennego... Ty jestes swiadoma swoich uczuć i nie boj sie ich... Też Ci tegozazdroszcze, choć czasem, mimo tych 6 lat z moim M i wydawaloby sie - rutyny - mam tak straszne ataki zakochania, że zjadłabym go całego :) Kosteczki też bym pochrupala z tej miłości, ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIIIIIIŃ DYBRYYYYY!!!!! To ja Matka Polka, od rana puk, puk- stukam do was z ekranów kompterów :) Julka pobudke urządziła o 7.00 :( Trudno....ale chociaz zasypia jak człowiek około 20.00 i daje pożyć rodzicom. Wczoraj nawet się nie zmęczylam na aerobiku :( Były jakies wykopy, skoki.....łeeee....pierwszy raz mi się nie podobało, a babek ile! Musiałam się rozglądac na boki, by kogos nie trachnąć z łokcia ;) I ćwiczyłam przez moment w parze z jedna taką siedemnastka i ....ło Matko! Poczułam się staro....Ja nie mogłam za wysoko podnieść nogi do wykopu w tył, a ta! Robiła ze swoim ciałem co chciała :) Ach, ta MŁODOŚĆ! I muliło mnie cały trening....bo kobitka za mna nażarła się czegoś i zapiła to CZYMŚ przed zajęciami...i non stop sie jej odbijało...ale JAK!!! Ło matko! Za takie zapachy można by ja zabic! Miks śledzia z cebula zapitego wódeczką (nie żartuję!), albo gar cebuli z kiełbasa zeżarła, jak boziu-dyziu! Normalnie, w pewnym momencie az mi sie niedobrze zrobilo........ AIR- Kach PIĘKNIE napisała, o świadomości uczuć...o włażeniu w TO w ciemno... :) No, a o tym \"schrupaniu z kosteczkami\"...Fiu, Fiu! Az miło się was czyta o poranku. dzięki naszej liście perfum dziewczyny mam co robić w sklepie :) Wącham! I testuję :) Za oknem znowu przeokropna pogoda, ale dziś MUSZĘ, po prostu MUSZĘ iśc z młoda na spacer. Zapakuję ja w wózek, okręcę folia przeciwdeszczowa i w drogę! Nie rozpuścimy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hile! Chcialam sie Wam wczoraj pochwalic jak to humor z -20 skoczyl mi na +100 ale jak wrocilam do domu to okazalo sie, ze znow nie ma Netu 😠 a zestaw na poprawe nastroju to: chwila w solarium (wiem, wiem szkodliwe ale potrzebowalam ciepla i slonce), potem step ku mojej radosci z Marzenka - jesli istnieja ludzie co krada energie to ona jest przeciwienstwem rozsyla pozytywne fluidy tak, ze po 5 minutach rozmowy z nia czlowiek czuje sie jak nowo narodzony :) do tego uklad byl energetyczny, wyszedl mi perfekcyjnie... skoki, obrot na stepie, zawirowac, kopnac iiiii poczulam sie zgrabna z nie rozlazla i kanciasta!!! do tego obejrzalam filmik z maratonu, fragment samby i... qrcze nie wygladam az tak zle!!!!!!!! :D tzn nie wyroznialam sie z tlumu swa kanciastoscia!!!! :) a na deser byly pogaduszki w szatni z dziewczynami :D jeszcze musze sie na dzis na masaz umowic i w ogole bedzie perfecto :) Majorek -> niestety pewnych rzeczy nie da sie nauczyc, wiec moze i zrobie wszystko technicznie dobrze ale bez tej gietkosci i zwiewnosci... alez na taniec brzucha chodza baaardzo rozne panie, jedna jest naprawde duza, inna to juz babcia (A jak sie rusza! wow!), sama instruktorka to baaaaardzo okraglutka kobieta ;) o to chodzi, ze to zajecia dla wszystkich, zeby sie poczuc lepiej :) dokladnie tak Air\'ka to taki elf.... Ninka -> i tam mlodosc nie ma nic do rzeczy! czasem te nastolatki sa duzo mniej rozciagniete od starszych babek :P wykopy? mialas aeroboxing???? blleeah ale zapachy... mnie sie raz trafila babeczka, ktora przesadzila chyab z perfumami na dodatek byla to jakas ciezka \"bazarowa\" nuta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Uhahana jestem od rana, mam jakiegos smiesznego pecha dzis:P Najpierw wywalilam talerz z moim najukochanszym sniadaniem znaczy crumpetsami ( buziak kto zgadnie co to dziwo jest:p) jak zwykle polanymi chojnie ketchupem, na stolik ze wszystkimi pilotami i laptopem:P wiec pisze na czerwono:P potem stluklam szklanke ze swojego skromnego panienskiego dorobku, sprzatajac niebieskie resztki z podlogi walnelam goopia glowa w otwarta lodowke ktorej nie zamknelam po wyjeciu soku i z ktorej wystawala skrzynka z piwem po wczorajszym meczu Jaska:D co jeszcze dzis mnie spotka?:P Airku ❤️ po to wlasnie nie jestesmy sami, bo przeciez nikt z nas nie jest stworzony do samotnosci, ja w to absolutnie nie wierze. By sobie nawzajem rozjasniac dni i noce tez:P by na siebie czekac, by do siebie tesknic, .... Choc moze i po latach to przygasa, ostyga nieco i trudna sztuka jest to rozdmuchiwac na nowo w szarej codziennosci, w smutkach i troskach... Ciesze sie bardzo, ze masz takiego swojego tajemniczego KTOSIA:) Nie boj nic, bo ponoc MILOSC TO NIEOBECNOSC LEKU. (e z ogonkiem:)) Kach, hihi. mnie sie jeszcze dosc czesto zdarza miec chwile namietnej ochoty zacalowania Jaska na smierc:P Srednio co dwie godziny jak jest dla mnie dobry:P A i mimo tego wciaz nie mam poczucia zaspokojenia tej potrzeby calkowicie:P duzo bardzo milosci potrzebuje:P Jasiek troche mniej:P ale nie ma wyjscia:P No i szczerze powiem ze chyba po raz pierwszy raduje sie zdrowa, niezaburzona relacja, bez przemocy psychicznej, bez klotni i obrzucaniem sie zlymi slowami, bez lania krwi i wyrywania pior,... A propos, Jasiek wlasnie poskrecal moja bieznie i kazal spalic 500 kalorii przed snem, to tyle o zdrowym zwiazku:P Gawronku, juz lepiej? mozna Cie jakos pocieszyc poza papierochem wstretnym?:P Gosikka, dzieki za zwierzenia perfumowe, powacham sobie Ciebie w sklepie:) Majorku, nie moge zainstalowac zadnej anteny na dachu niestety:( z jednej strony sie ciesze, bo jednak ang telewizja zmusza mnie do nauki jezyka, to dobry sposob ogladac wszystko z napisami:D A z drugiej strony nie mam zadnego kontaktu z polska telewizja, i z serialami:P(na szczescie) A jaki jest Twoj ulubiony zespol? Rozmawialismy o perfumach, porozmawiajmy o muzyce:) Mis, a ja bardzo lubie te Twoja zielona herbatke tez:) I witam w klubie duzych biustow.Czasy dobrobytu zdecydowanie mi nie sluza, mojemu biustowi tez za dobrze, mnie za to z nim mniej, zycie oddalabym za malutki biust, by tak nie musiec nosic tych, ze tak powiem brzydko cyckonoszy:P Czasem tak bardzo siebie z nim nie lubie, ze zrobilabym wszystko, by tylko poczuc sie z nim lepiej, nawet zaingerowac chirurgicznie, choc generalnie jestem przeciwniczka. Mam nadzieje, ze jak tylko troche popracuje nad soba to wroce do rozmiaru mniejszego o cala miche:P Ninka, ale mnie ubawilas tymi smierdzacymi opisami prosto z sali tortur:) choc zapewne Tobie nie bylo wcale do smiechu przy takich wyziewach. ❤️ milych spacerow:) Tygrys, heheh, bazarowa nuta:) Moja mama ma swira na punkcie perfum. Wysylam jej miesiac w miesiac cos milego, dla Niej nie ma znaczenia czy to chanel czy made in russia:P miesza wszystko co sie da i potrafi zuzyc flakon 50 ml w ciagu mies, jak? nie mam bladego pojecia:D ja to prawie czuje jak przechodzi klatka schodowa, smrod z gory na dol:P Gdzie jest Donia??????? ❤️ Saszka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello :) to ja wasz elf :D :D :D Wy wiecie, że dla mnie nie ma lepszego komplementu :) dziękuję 👄 Tygrysek - coś Ty się uparła na swoją rozlazłość i kanciastość!!! bo jak Cię w łeb palnę to zobaczysz! Sportowa, dobrze wyglądająca dziewczyna, chyba zapomniałaś, że nam zdjęcia z wakacji przysłałaś i my już dokładnie wiemy jak wyglądasz, więc nie ściemniaj :) Ninka - dokładnie, wiek nie ma nic do rzeczy jeżeli chodzi o sprawność ciała. To znaczy niby ma, ale jakbyś zobaczyła właścicielkę centrum jogi do którego chodzę, babka pod 70 tkę a jak miałam z nią zajęcia to zamiast ćwiczyc to się na nią gapiłam jak głupia, bo mi się w głowie nie mieściło, że takie rzeczy można robić z ciałem w tym wieku, ja nie potrafię nawet w połowie zrobić tego co ona. Poza tym tak ostatnio myślałam, że ja sama nigdy nie miałam takiego ciała jakie mam teraz, nigdy nie byłam w takiej formie, choć całe życie uprawiałam jakieś sporty, wydaje mi się, że w końcu znalazłam coś dla siebie i czuję, że daje mi to najwięcej. Współczuję Ci tej pani z zajęć...zaraz mi się przypomnał kościół na Wielkanoc :P hehehe Kach - dziękuję za radę :) prawda jest taka, że choć się boję to i tak nie potrafię w tej chwili z tego zrezygnować...\"zamknij się i ciesz się lotem\" :D Jeżeli chodzi o Twój związek, to...rewelacja! życie to proces, fajnie, że nadal czujesz do swojego faceta to co na początku :) Jeżeli chodzi o perfumy, to właśnie w sobotę wyrzuciłam moje ukochane Dolce Vita Diora, a miałam je chyba z pięć lat, kończy się też Amor Amor Cacharel, ale z tego się akurat cieszę, bo to był prezent od Michała i jakoś już mi było w tym zapachu przyciasno, mimo że ładny itp... lubię zapach Lacoste, ale ostatnio moim ulubionym codziennym zapachem jest woda toaletowa Zielona Herbata z Yves Rocher, dużą rolę grają tu wspomnienia :P Gruby Misiu - wow! biust robi wrażenie... Moja mama walczyła kilka dni temu z nową pralką i jaka była z siebie dumna, że udało jej się rozszyfrować instrukcję :) Ona mnie czasami zaskakuje, młoda kobita, bystra, a czasami się zachowuje jakby miała 80 lat i bała się techniki :P Majorek, Saszka - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cynamonek - nie mam pojęcia co Ty jadłaś na śniadanie i to z ketchupem...frytki? na śniadanie? :P Chcesz pogadać o muzyce? To ja rzucę od razu...METALLICA!!! one and only, forever :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bon Jovi i Jon... mrrau!!!! U2 tez jest okey, Metallica tez :) i stary, dobry polski rock :) Air -> z kanciastoscia i niezgrabnoscia chodzilo mi o ruchy a nie sylwetke :P ;) takze nie sciemniam a tak sie wlasnie czuje :P palnij mnie!! palnij!! zeby palnac musisz tu przyjechac, wiec palnij :D czy Twoj pokoj jest juz wykonczony? bo zdjec jeszcze nie dostalam... Cynamon -> mnie to sie kojarzy z platkami jakims ale z ketchupem??? zdolna jestes nieslychanie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tą rozmowę o perfumach postanowilam, że w tym roku Mikołaj mi przyniesie coś fajnego ;) Sama go wyślę na zakupy! :D Ależ będę fajnie pachnieć :classic_cool: AIR - to nie jest to samo co na początku, na początku było to wszystko strasznie skomplikowane, mieliśmy wzloty i upadki, nie rozumieliśmy się do końca, a teraz nadajemy na tych samych falach i jesteśmy swoimi najlepszymi przyjaciółmi, z ręką na sercu. Ale i tak Ci zazdroszczę, tego wariackiego bicia serca, tych spojrzeń, motylków w brzuchu, wyczekiwania na dzwonek do drzwi, na telefon, tej niepewności... to jest cudne, piękne, magiczne :) Tygrys - calkiem niedawno Cie widzialam, i jakos nie zauwazylam zebys byla kanciasta... nie poobijalas i nie porysowalas mi samochodu ... ;) zresztą pamietasz co Ci powiedzialam? Nie bede sie powtarzac! :classic_cool: :D Cynamon - ja też zawsze mialam wiekszy biust - wiekszy niz ustawa przewiduje na moją posturę :P Na początku mialam straszne kompleksy i mnie to wkurzalo, marzylam o małej miseczce, ale teraz to zaakceptowalam i dobrze sie z tym czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie tyłek i pod żebrami :p fajny jest mój stepper :classic_cool: jak przyjemnie Was poczytać 🌻 topic-antydepresant!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem co chce... i czy cos w ogole... a nie, wiem ale to sa zupelnie nie realne zyczenia ;) potrzebuje nowej komorki, takiej najwzyklejszej w swiecie bez zadnych bajerow, byle byla mala, lekka i posiadala aparat... i jeszcze powinnam komputer unowoczesnic, bo obecny ma juz ponad 6 lat... wymyslilam sobie, ze kupie laptopa, bo w sumie komp dziala poki co, wiec szkoda go wyrzucac a jego rewitalizacja wyniesie mnie tyle samo co lapek, a z tym jestem chociaz mobilna :) qrde znow mi zaczyna sie robic zle, ale to dlatego, ze akurat dzisiaj zupelnie nic nie mam do roboty... nic a nic!! wszystko sprawdzilam, zaktualizowalam i przeczytalam wczoraj, wiec dzis niby spokoj ale mnie to denerwuje... do tego szara pogoda... oj chyba wyjde wczesniej z pracy... pal licho, ze takie wczesniejsze wyjscie trzeba odpracowac... jak mnie zawala nowymi projektami to i tak pewnie bede po godzinach siedziec... ratunku, nie lubie nie miec zupelnie nic do zrobienia... Misiu -> a moze Ty upadlas na steper i dlatego takie dziwne miejsca Cie bola? ;) a jak cwiczysz? to jest step czy stepper? Kach -> pamietam, dziekuje :) ROOOOOOOOKITAA!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była tak zbiegana, że nie mogła NAS poczytać i topic-antydepresant!!! nie miał szans zadziałac... okopała się zbyt głęboko, wpadła do starego szybu kopalnianego, nie wiem, jedno wiem, trzeba ją stamtąd wyciągnąc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gruby Miś - moja kumpelka mówiła kiedyś, że \"jak boli to znaczy, że rośnie\" :P hehehe ale ja lubię jak boli po ćwiczeniach, bo to znaczy, że coś tam się ruszyło :) że tyłek boli po stepperze to fajnie, znaczy, że mięśnie pośladków popracowały, a czemu żebra? to jest taki stepper co ręce też pracują? ja mam taki zwykły i jak na nim ćwiczę to się muszę trzymać krzesła, bo tracę równowagę :P Saszka - wyciągniemy Rokitę, w kupie siła :) może akcja wysyłania pozytywno fluidowych maili, niech kobita wie, że o Niej myślimy :) Tygrysek - i jak tam robota? chyba sobie jednak coś znalazłaś, skoro nie siedzisz na kafe :D ja dzisiaj siedzę w papierach, lubię to bo godzinka za godzinką szybko myka :) i nawet nie widzę tej wstrętnej pogody za oknem, marzy mi się ładny wyż ze śniegiem, lekkim mrozem i słońcem, kiedy będą w końcu te ferie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój stepperek jest skrętny :) twist&shape, ponoć też dobry na talię? może dlatego te żebra... no! dla dziewczynek prezenty na gwiazdkę są! a gdzie reszta? samych dzieci na wilii będzie u nas 8! plus 6. dorosłych (licząc nas) i babcia- odzielna kategoria (ani dziecko, ani dorosły ;) zosia twierdzi, że dla babci trzeba przygotować miejsce przy ich stoliku, bo babcia jest \"mała\") muzyka cynamonku? np. depeche mode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Tygrys, ja tez myślę, że musisz się po prostu odczepić od tej kanciatsości swojej, bo jak można się czepiać czegoś, czego nie ma ;) :D Ściskam wszystkich i jakby komuś w łapki wpadł Świat Kobiety, to jest reportaż z założycielką topiku ZZ :) buźka dla wszystkich, nie nadążam za Wami normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie znalazlam do roboty, wiec wyszlam troche wczesniej z pracy :P a teraz jestem po masazu i jest mi tak doooooooobrze :D czuje sie maksymalnie zrelaksowana... ech cudne uczucie :D Air -> o to, to tez lubie bol miesni po cwiczeniach :) Masazystka polecala mi masaz tajski, ponoc super rozciaga i po nim na jodze (Pani chodzi na joge) robila takie rzeczy, ktorych normalnie nie dawala rady... Kach -> a charakter kanciasty moge miec?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze pomylilam Klusie z Kach i tak sie dziwilam czemu to kach pisze o ZZ, skoro Kluseczka tam dziala ;) Klusia -> DM polubilam dopiero pare lat temu... Misiu -> ach to juz wiem, ktore miesnie Cie bola! pewnie sa to skosne brzucha, one az po zebra podchodza! wow ale Wigilia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie mogę!:D Żeby się odbić trzeba sięgnąć dna. Sięgłam. Chyba* Się odbiłam. Chyba* i mozolnie sie gramolę. Też się stęskniłam za rokitą :D KOOOOOOCHAAAAM WAS 😍 A jeszcze nagłą i namiętną miłością zapałałam do ElfowejAirkowej Mamci:) Tylko ja ją tu rozumiem ;) To sie nazywa różnica pokoleń:D A wszystkim Basiom, Basieńkom i innym Hajduczkom najlepszych najlepszości:) dzięki Diabełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie. Ja tu się martwię, tęsknię, kombinuję, martwię się, a wystarczyło ZAWOŁAC ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) :D :) :D :) Rokita - :) powiedz, usłyszałaś nasze wołania co? :D hehehe :) przekazałam mamie :) Tygrysek - a czy Ty wiesz, że jogę się łatwiej ćwiczy latem jak jest bardzo ciepło? ciało jest wtedy rozluźnione i bardziej giętkie, a zimą jesteśmy skurczeni, tak się organizm chroni przed zimnem, że się \"zbija\" :) marzy mi się taki tajski masaż, widziałam w telewizji, wygląda to strasznie jak Cię tak naciągają, zginają i ugniatają, ale na pewno jest potem rewelacyjnie :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Tygrys - wczoraj mialam tylko 1h wolnego - bo przez wasze korki spoznilam sie na pociag, pochodzilam obie po zlotych tarasach i wachalam perfumy, musze cos wybrac da siebie i kopletnie nie umiem... ktos pisal ze jest 8h w pracy, ja wczoraj wyjechalam 7, wrocilam o 21, a dzis mysle, ze posiedze do poooozna.... Air - ja mam jeszcze takie porywy mimo, 5,5 letniego zwiazku, i teraz bardziej je doceniam! Dalej za nim tesknie,m bo przeciez caly czas gdzie wyjezdza :) Tygrys - wlasnie -pilnuj mi mojego aniola w warszawie :) Wiecie jestem jakos tak wypruta, ze nie mam sily wymyslac prezentow, a normalnie sprawialo mi to wielka radosc... Dobra ide z psami, a pozniej wracam do prezentacji PS - wyniki wczorajszego spotkanie beda dopiero za miesiac - ale duuuzo sie stresu najadlam PS2 - ROKITA - heellloooo witamy po przerwie, nie mozesz nas tu tak samych zostawiac :) w koncu ty rozmiesz nasze mamy :) żartuje oczywiście, najbardziej to nas rozumiesz, i umiesz byc naszym natchnieniem, wiec moze sie uda, zebyśmy my byly teraz twoim?? moze sprbujemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a perfumy \"jabluszka\" to chyba Cynamonek pisala - t chyba be delicious?? tez teraz wachalam, podobaja mi sie, ale chyba za slodkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Taak najlepiej widać óżnice temperatur, kiedy obrączka zaczyna spadać z palca, gdy jest zimno ;) Gruby miś aHaaa ;) Ta mojej mamie przydałaby się nowa pralka :) Niezła Wigilia, ktoś Ci pomaga w szykowaniu? ;) Nina ja mam tak normalnie z Gosią, a nawet był czas, że budziła się po 6.. :) ale jeszcze mleczko, więc mogłam dospać i dojrzeć do wstania :) Tygrysek wygrzać się \"na słoneczku\" to musiało być przyjemne.. :D:D A mi Anioł mój powiedział, że tańczę kanciasto.. ;) tzn. chodzi o takie wygłupy w domu.. - hmm mam nadzieję, że tylko tak.. Chyba przy następnej okazji zapytam, czy na dyskach, imprezkach też ;) :) Kluska :D Cynamon hahaha noo nieźle, miałaś jeszcze jakieś przygody? :D Jejku, gdybym jak tak odwaliła z tym talerzem.. to Anioł mój przestałby być Aniołem na tę chwilę.. hehe a może i dłużej.. Ale jak widzę laptopkowi nic nie jest :D Oj pięknie napiałaś o tym rozdmuchianiu.. :) Taak, ja też potrzebuję tulenia, buziaczków i też \"męczę\" tym mojego ;) Ostał się jeno Linkin Park ;) Aha jeszcze Queen lubię.. ;) Ja słyszałam, że przy odchudzaniu pierwsze, co leci to właśnie biuścik. Air :D Kach tak się zamyśliłam nad tym, co napisałaś Air i wydaje mi się, że u nas jest odwrotnie.. ;) Saszka 🌼 Rokita chyba* :D:D Taa ja dzisiaj do teściowej dzwoniłam z życzeniami... ;) Metallica też ok :) Nowsze dziewczyny nie wiedzą, ale tutaj miski Kach sa legendą :D Kach jak brzmiało to określenie?? ;) łuuff bleee :) Faktycznie jak w kościele w święta :D Wracając jeszcze do perfum, to sama myślałam o takim prezencie dla mojego mężczyzny.. hihi. Ten zapach, którym mnie \"zniewolił\" ;) Individual blue z Avonu ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ale poszło dobrze? :) hmm ja w sumie też za moim tęsknię, jak jest w pracy, a zwłaszcza jak jeszcze dłużej jest poza domem.. Miałam jesszcze coś napisać, ale.. nie pamiętam... heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny normalnie jesteście skarbnica wiedzy :) Uwielbiam Was czytac :) Ostatnio na to tylko mam czas (mam nazieje że sie nie pogniewacie ) Misiu Tygrysku poleccie mi taki steeper please :) Cynamonku Twoje posty sa takie lekkie , świeze mądre dowcipne przydatne ip itd ❤️ ja sobie serwuje solarium co poniedziałek kiedy moje starsze dziecie jest na lekcjiii pływania :) A Cynamonku tak przy okazjii jak laptop działa po śniadanku? ;) Mój kiedyś miał wylany na sobie calusieńki zurek łącznie z jajkiem :D:D (przezył ;) ) A ja wiem co dostane pod choinke :) Telefon :) nie zebym nie miala tylko ż emój wpadł do wanny i sie wykapał z moimi dziecmi :-0 ;) pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - trudno powiedzieć tak naprawdę, jeżeli tego nie wygramy to nie dobrze :) ale to nie tylko ode mnie przecież zależy i sukces i porażka są zespołowe :) zaraz tu padnę na ryjek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Help i need somebody! Like you anybody... Mam zaćmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×