Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Tygrysek - a gdzie Ty jedziesz? coś ominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmechacona :) poszłabym się pomechacić... ale chlewik chory :( w końcu po sześciu latach, jak mieszkamy tu, gdzie mieszkamy... otwierają w naszym budynku klub fitness, co na papierze był już w fazie projektowej! i teraz musimy mieszkanie sprzedawać :( może jednak zdążę troooooooooszkę poużywać: http://galeria-fitness.pl/ zwłaszcza, że będzie i wacu wel,l i sauna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek=> ja to zapodałam, ale samej mi cieżko się do tego zastosować :O:P Możesz iść na zakupy - grzeczna dziewczynka :D Przyjedziesz zrobić mi czystkę? :D:D Airku zmachacony 🖐️:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeeeeen dobry :D tramwaje sie popsuly, wiec zaliczylam poranny spacerek... na szczescie tylko jeden przestanek, do tego przestalo padac, wiec calkiem przyjemnie sie szlo ;) czy wiecie jaki dzis mamy dzien??? DZIEN UŚCISKÓW :D wiec wszystkich was sciskam :D (tak, tak jest to rowniez Dzien Babci ma sie rozumiec) Air -> jade \"gdzies, lecz nie wiadomo gdzie\".... z Przyjaciolka planujemy tygodniowy wyjazd (jakies last minute w strone slonca) w okolicach walentynek ;) Gosikka -> nie ma sprawy, moge wpasc iz robic czystki, bardzo to lubie :D Gruby Mis -> otwarcie tuz, tuz, wiec mysle, ze jeszcze zdazysz sie nacieszyc klubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :D Dla naszej Gio wszystkiego najlepszego, najfajniejszych wnuków pod słońcem 🌻🌻🌻 tym razem chyba nikogo nie pominęłam, Gio jest jedyną babcią u nas :D Ja do swojej idę wieczorem, się zmówiliśmy z kuzynami i zrobimy babci wspólny nalot :) Tygrysek - ale fajny pomysł z tym wyjazdem :) Gruby Miś - pomysł świetny z siłownią w bloku, faktycznie szkoda, że akurat na Waszą wyprowadzkę. Wszystkich pozdrawiam i miłego poczatku tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pozdrawiam! Rokitka - wielkie dzięki za zdjęcia - rozmarzyłam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku...teraz w tej chwili tez marze o mozliwości niepracowania ;) Imprezka była udana i wytańczona, jeden zal że sie zatrułam winem i bałam się jeść a takie wspaniałosci przede mną lezały. Fryzjer i tak by mi nie pomógł to sobie odpusciłam ;) Było fajnie jak na ostatnia impreze w tej firmie. Tigre...no juz teraz nie jestem pewna tych 3 miesiecy, a napisałam tak bo T. dopiero dostał nową prace i chciałam poczekać jak bedzie miał umowę na stałe a nie na próbny, bo z kredytami na karku to tak ciezko z dnia na dzien prace zostawić. najgorsze ze tak naprawde niegy nie szukałam pracy i nie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, pierwsza praca trafiła mi się przypadkiem (ale bez znajomości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Za szybko minął ten weekend.....ale był super- taki \"restauracyjny\" Pisalam wam już, że w piątek wieczorem przyjechała do nas w gości kumpela ze śląska, jest w 6 mcu ciąży. Jak pogłaskałam brzuszek, to wróciły miłe wspomnienia Ona niestety nie za dobrze znosi ciążę, miała już silne skurcze i kłopoty z twardym brzuchem, jest na lekach rozkurczowych, które powodują totalna \"trzęsawkę\" i rozbicie....bidula. Julką ciocia była zachwycona i vice versa, bawiły sie w sobote, szalały.... Potem poszliśmy do naszej zaprzyjaźnionej pizzerii na włoskie żarełko, Julka robiła furorę, biegala po całym pietrze, zajadała się pizzą i makaronem, potem jak pojadła to wyszła na środek i .....tańczyła w rytm muzyki, z obrotami, podskokami- normalnie KOMEDIA! Ale za to własciciel powiedział, że od dziś Julka ma darmowe napoje! Chyba częściej z nia tam będziemy chodzić A wczoraj nasz kumpel wyprawiał w Sphinxie imieniny (Sebastian) i zeszło się 13 osób, Julka nażarła się bułki i frytek i kebaba....nie miała gdzie tańczyc, ale zaczarowała pana kelnera i dostała dwa balony A ja od dziś w pracy.....a tak dobrze mi w domu z Julką.....teraz dyzur pełni tatuś, ja w ten tydzień nadgonię robotę, a w przyszłym tygodniu znowu musze iśc na wolne Niania nawet się nie odezwała! Ale to ona ma interes , by ze mna pogadac, bo wisze jej kase za pół stycznia i ma u mnie swoje rzeczy. Złobkiem jestem coraz bardziej przerażona.....wokoło tylko słysze, że dziecko mi zacznie chorowac i wogóle..... Gossika- mam watpliwości co do Esberotixu. Oswieć mnie kochana! na ulotce jest napisane, że to dla dzieci powyżej 6 lat, a w skałdzie znalzlam alkohol! Słyszałam, że lekarze to polecaja nawet 9-cio miesięcznym dzieciaczkom! To jak to jest..... AIR- bardzo mi sie podoba okreslenie \"zmechacona\" :) Wszystkiego najlepszego dla Gio! ja dzis porozwoziłam dziadkom laurki od Julki i zyczenia i całusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina=> ja osobiście Jaskowi nie podawałam (no, może ze 2 razy),ale znajome osoby podawały, tyle, że...tabletki. Ona mają przyjemny smak, trochę owocowy. Ale jeśli boich się zaksztuszenia, to można chyba rozkruszyć, rozpuścić. Dlatego podałam link do tabletek. Sama to jadłam w ciąży zimą i jak karmiłam małego, gdy mnie cos łapało i po fakcie. To tylko luźna propozycja, sama nie dawałam, ale myślę, że w takiej sytuacji bym podała. Poza tym "Esberitox N jako preparat ziołowy jest bezpieczny dla dzieci i wskazany do stosowania w każdym wieku. Jest też łatwy do podawania dla młodszych dzieci w kroplach, a dla starszych w tabletkach." Musisz sama zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'m singin\' in the rain, Just singin\' in the rain, What a glorious feeling, I\'m happy again! I\'m laughing at clouds So dark up above, The sun\'s in my heart and I\'m ready for love! Let the stormy clouds chase Everyone from the place, Come on with your rain, I\'ve got a smile on my face! I\'ll walk down the lane With a happy refrain, Just singin\', singin\' in the rain! Why am I smiling and why do I sing? Why does December seem sunny as Spring? Why do I get up each morning to start Happy and head-up with joy in my heart? Why is each new task a trifle to do? Because I am living a life full of you! Hey, I\'m singin\' in the rain, Just singin\' in the rain, What a glorious feeling, I\'m happy again! I\'m laughing at clouds So dark up above, The sun\'s in my heart and I\'m ready for love! Let the stormy clouds chase Everyone from the place, Come on with your rain, I\'ve got a smile on my face! I\'ll walk down the lane With a happy refrain, Just singin\', singin\' in the rain! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Bobry! :) Idę malnąć oko i jade do Wrocławia! Buziaki i Miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A a ja -dziecku porcja leków, sobie porcja leków - i łóżeczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ciagle padaaaaaaa... a ja mokneee.... :D dzien dobry :) to ja kawe i do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w pracy! Znowu ciężki dzień... Czy ktoś nie ma namiaru na kogoś kto handluje kosmetykami IsaDory? Szukam ich pudru sypkiego, a w sklepie strasznie drogo. No chyba, ze ktos mi poleci jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry kochane moje diablice :D podła pogoda za oknem, śnieg z deszczem, do tego plusik, a ja czuję, że mnie chwyta przeziębienie, od mamy chyba złapałam wirusa, którego ona z kolei przywlokła z pracy, gdzie podobno nie ma połowy ludzi, bo chorzy. Ale ja nie mogę być teraz chora, za cztery dni jadę podbijać czeskie stoki, to jest niemożliwe żebym teraz się rozłożyła, więc łyknęłam co było i modlę się żeby mi przeszło. No i muszę się Wam przyznać...mam dzisiaj urodziny :) więc stawiam to co mam, miśki żelkowe i białą herbatę z mandarynką, ale wieczorem będzie bardziej bogato bo przychodzą znajomi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - wszystkiego najlepszego - ślę słońce z krakowa :) i posta coś mocniejszego - no przynajmniej szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat, sto lat!!!!! duzo zdrowia i bialych szalenstw na stoku :D szczescia, usmiechu, odwagi do szalonych wyczynow i znalezienia super pracy!! :D 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D :) :D Ghana - jak to coś mocniejszego? w godzinach pracy? przed południem? hehehe jakby coś tak błahego mogło nas powstrzymać :D Tygrysek - :) dzięki, życz mi pogody od soboty :D Co do pracy to wstąpiły we mnie nowe siły i nowe nadzieje, a wystarczyło pogadać z życzliwymi ludźmi, którzy mi uświadomili, że nie święci garnki lepią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - jedyne co mnie powstrzymuje, to to, że jestem samochodem :) OOO widzę, że z urodzinami lepszy nastrój i podejście do wszystkiego :) to super! Ja planuje kilka dni urlopu na początku lutego! Ale na razie mam ogólnego doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie warto opuszczać
starych śmieci na koszt nowego forum, które i tak zamiera????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie warto opuszczać
to było do Gio i do Forum Kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja cos mowilam o tym, ze pada deszcz? odwoluje z nieba leca wielkie platki sniegu... bleah takie mokre... za to wieczorem ide do kina, znow pokaz przedpremierowy - \"American gangster\" z Denzelem Washington\'em i Russell\'em Crow\'em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A u mnie świeci słońce :) Gio - dzięki :D jest miejsce dla Ciebie pod łóżkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - to chyba to słońce co u mnie było rano, teraz jest u ciebie, bo tutaj szaro i pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Taa najpierw padało.. a potem zaczęło.. śniegiem sypać, duże płaty, pewnie mokre.. bo plus co najmniej 3 stopnie.. ;) Do tego jeszcze bardziej wiało.. Air 🌼 wszystkiego najlepszego, wzięcia życia w obroty ;) pozytywnych zmian w życiu i pracy, odnalezienia Tej miłości, do grobowej deski ❤️ zdrówka i udanego wyjazdu :D oraz spełnienia wszystkich marzeń 👄 Hmm.. dziwne, bo nasza klasa nie zaraportowała mi o Twoich urodzinach :P :) Rokita chętnie użyczę i użyczyłabymnaprawdę, ale topik nam skasowali... ciekawe dlaczego.. Tygrysek swego czasu był bum tanich walizek na kółkach w marketach, zaopatrzyliśmy się w 3 sztuki różnych rozmiarów przydały się na wakacjach.. i teraz też czasem :) Ja szybko i bardzo przywiązuję się do rzeczy itp.. i ciężko mi się rozstać .. a teraz jak mam dwie szafy (w moim ukochanym pokoju u mamy).. to przydaje się większa ilość ciuchów :P Jaka rozśpiewana ;) Misiu ale z tym fitnessem.. no.. ;) Zdrówka dla chlewika ;) Ghana 🖐️ Nina to Julcia duszą towarzystwa jest :) pewnie będzie gwiazdą w żłobku, przedszkolu :P Brawo!! :D Gosia mnie kiedyś namówiła na tańczenie w markecie ;) (ale tylko chwilkę :P ) a potem jeszcze się pytała, czy lubię tańczyć w sklepie.. haha A oscillococunum? Kiedyś w gazetce czytałam, że to można dawać właśnie maluszkom, musiałabym poszukac, ale mam ich trochę.. Nie pamietam tylkol, czy to było zapobiegawczo, czy już na przeziębienie itp... Kasiek ;) Szaszka 👄 na zdrowie ;) Cynamon :D Gio hej :) A myślałam, żeby zapytać Cię jak tam Pati i to Małe w brzuszku :) Widzę, że masz ogon.. jak kometa... hiehie buziaczkuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku=> wszystkiego najcudowniejszego dla Ciebie: Miłości, Radości, Uśmiechu, Przyjaźni, Seksu (przez duze \"S\" :P ), wumarzonej pracy, duzej kaski z tego ... i czego tam jeszcze sobie wymarzysz 🌻😘❤️ Nina=> nie ma za co :) Jesli wogole pomogłam :) Majorek=> osciliococcinum jest jedynie na stany grypowe, jesli się nie mylę. Ale też dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR- wszystkiego najlepszego!!!! Kochana, spełnienia marzeń, super pracy, porywających porankow i wieczorów do świtu ;) udanej imprezki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×