Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Sam - lubimy Cię :) Ninka - :D super Julka! to jest jednak dzielna dziewczynka :) dobrze masz z tym D. ale ja też lubię bardzo prasować, tylko wczoraj mnie te plecy bolały, chyba na jodze trochę przesadziłam :P Cynamonek - pisz do nas pisz :D Saszka - bo nigdy nie wiadomo co lepsze...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, najważniejsza jest zdrowa równowaga...to dotyczy twojego wpisu o dzieciach, a ja dzisiaj wszystko z Twojej wypowiedzi zrozumiałam, spłynęło na mnie objawienie chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - sto lat :) ja mam w tym roku to samo... ciekawe, czy to z tej okazji ta zmiana w moim zyciu osobistym... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka!!!!! gdzie jesteś??? GIO sie wpisała!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mała! :) jakie zmiany w życiu osobistym? czy to to o czym myślę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najwspanialszego Szam 🌻 Prasowaczki i Prasowacze- podesłałam wam pełny kosz.nie musicie się spieszyć.Do poniedziałku starczy ;) Ja tam mam luzik-aż za.Faktycznie najważniejsza równowaga. Wspomnienie z odprowadzania do złobka mam jedno,które śni mi sie do dziś- spocone,cieple łapki,które odrywam od swojej szyi :( jak dobrze,ze to już za nami. Maleńtas:) jak dobrze,że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ;) A ja od kilku dni mam 3 czy 4 ciuchy do prasowania, które zostały po tym ostatnim, bo musiałam je skończyć i chyba zająć się dzieckiem.. I tak leżą.. i nie mogę ich ruszyć, bo one są na pięc minut, to zorbię to.. wtedy i wtedy, a potem.. hehe.. no jakoś.. nie :) Szam życzenia składam już dziś, bo nie wiem, jak to jutro będzie z komputerem :P 🌼 Wszystkiego najwspanialszego :) kochanycm bezproblemowych dzieciaczków, wspaniałego męża spełniającego zachcianki 👄 luzu w pracy i wczesnych powrotów :) wieczorków dla siebie i duużo czasu na własne przyjemności (i Kafe :P ), wspaniałych wakacji, no.. i spełnienia marzeń :D (i domku, tak? :) ) ❤️ Taa a jak będą studiować.. a potem rodzinę zakładać.. haha :P Cynamon to ja też macham 🖐️ :) Nina cieszę się postępami adaptacji żłobkowej :) Gosia już do szkoły chce iść :D Taa egoizmu trochę mam, nawet mi to raz Anioł zarzucił .. buhaha. A \"awanturuję się\" raczej w myślach..:D Noo zołze muszę przeczytać.. hmm.. chyba sobie gdzieś to zanotuję na moim tylko widoku ;) Saszka :D Ja zrozumiałam :) sprawdziłam \"alt e\" - musisz mieć aktywne okienko tekstowe (mrugać musi kursor itp ), bo inaczej reaguje sam program, w którym piszesz. Gio :) czyżby misja specjalna na pożegnanie z cycy :) Bedziesz musiała ją zająć :) poza tym.. maa chyba wie, że Ty mleka nie masz :D Mała 🖐️ pojawiłaś się :D:D noo zdradź jakieś szczegóły ;) Air 🌼 Rokita 🌼 Miś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Szam=> niech następne lata będę dla Ciebie i Twoich bliskich coraz lepsze 🌻 Ja dostałam dziś skrzydeł - to, co wydawało sie jelitówką wcale się tym nie okazało (u Jasia) :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - zyczenia ode mnie: żeby rzeczywistość tak dalej trzymała :) Mała - coś wiecej? choć troche? sie może na nas odgniewasz i coś skrobniesz? :D :D :D [szczerze sie do Małej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie, jak odzyskać ogonek od "e", no przecież sie wściekne, jak zrobie alt e to na marginesie otwiera sie google i reszta tekstu wpisuje sie w okienko do wyszukiwania w googlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, cały czas jest kursor, pisze pisze i jak dochodze do alte to reszta tekstu wpisuje mi sie w świeżo otwarte okienko z googla... na poprzednim kompie nie miałam ć, tylko na alt c mi wyskakiwało jakieśtam coś (wg mnie zupełnie zbedne, googiel to co innego, googiel niezbedny do życia jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po nieprzespanej nocy.... Mamy pierwszą chorobę żlobkową...i to kuźwa po tygodniu chodzenia Julki do żłoba!!!! Mała ma zawalone gardło, katar, kaszle \"na mokro\", chrypi basem....masakra! W nocy nie spała, budziła się co chwilę... Oczywiście w sobotę lekarze nie przyjmują, dzwonię do jednego, do którego kiedys chodziliśmy prywatnie, ale nie odbiera...standard_weekendowe chorowanie. Młoda nie ma goraczki i ma świetny humor, więc myślę, że przez weekend podkuruję ją objawowo Lipomalem, Tantum Verde, Cebionem, a w poniedziałek Daniel musi z nią iśc do przychodni, niech ją lekarz osłucha i wypisze mu opieke na L4, bo ja już nie moge przeginac.... Kurcze, a myślałam, ze się młoda uchowa chociaż przez miesiąc bez chorób!! !!!!!!! Wrrrrr..... Jadę do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, nie macie żadnego dyżuru? na pogotowiu też nie? u nas się biega w soboty do szpitala dziecięcego. inna sprawa, że kobity mają do przyjęcia po 60 dzieciaków w tygodniu, strasznie dzieciska chorują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello :) Oj było ciężko dzisiaj wstać...wczoraj po kabaretach poszliśmy ze znajomymi na kawę, w domu byłam o 1:30, a wstać musiałam o 7 bo na 8 do fryzjera, ja jestem chyba nienormalna :P ale warto było, bo mam nową farbę i nową fryzurę, a ostatni raz byłam u fryzjera w lipcu, więc zmiana jest porażająca na plus :D hehehe Idę dzisiaj na \"Lejdis\", to znaczy mam nadzieję, bo ostatnio jak chciałam na \"Rezerwat\" to już nie było miejsc. Dzisiaj idę godzinę wcześniej, myślę, że starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Szanowny Małżonek koło południa zadzwonił z grani Łomnicy... będą piękne zdjecia... podzielę się :) o! ę się zrobiło! samo!!!! ę! ę! ĘĘĘ!!! samo siĘ zrobiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w domu dwóch facetów z jelitówką :( Jeden zaczyna marudzić 😭 \"Lepiej\" być nie mogło :O Milego weekendu dla pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - wszystkiego najlepszego! :) AIR - respekt, nie ma takiej sily ktora zmusilaby mnie do pojscia do fryzjera na 8-smą rano w SOBOTĘ... No chyba ze wlasny ślub :D Spadam na bibe :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kiedyś tak przypiliło, że byłam w niedzielę na 6.45, bo się obudziłam w sobotę w południe, że na niedzielę wieczór KONIECZNIE muszę - no i żaden fryzjer w okolicy nie miał ani chwiluni, w końcu dała się ubłagać jedna dziewczyna - no dobra, pani przyjdzie, ale już nie dziś tylko jutro, mam rano 5 dziewczynek do komunii, pierwsza przychodzi na 6.30 na kok, to zanim ona wyschnie to ja panią zafarbuję, tylko nie później, bo potem się już nie będzie dało... Ja tam sobie przy tym farbowaniu drzemałam, ale ta biedna dziewczynka, co będzie pamiętała z pierwszej komunii??? fryzjera o świcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he :) ładne rzeczy ;) ale moja fryzjerka po raz kolejny odesłała mnie na "w tygodniu"! bo w pruszkowie karnawał się nie skończył !!! :o dziś jeszcze fryzury karnawłowe i stodniówkowe! zaklepałam termin na za tydzień o 11 :) dla mnie i zosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam pół piwa i od razu robota mi lepiej idzie. trzeba było zacząć przedwczoraj od flaszki, bym to już miała za sobą... bez pół litra nie razbieriosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są takie dni kiedy posiedziałabym na kafe, tylko dziwnym trafem, wtedy siedzę sama - odstraszam czy kie licho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczołguję się pod wyrko cichaczem, własnie wróciłam z imprezy... :D troche śmierdze fajkami i jestem lekko pijana, ale to nie rzutuje nie? ;) slodkich snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :) znowu odeszłam od kasy w kinie z nosem na kwintę :P na \"Lejdis\" walą takie tłumy, że się chyba nie załapię :) na 19 był full, a na 20 pojedyncze miejsca, a ja chciałam z koleżanką siedzieć i komentować w trakcie, a w dwóch pierwszych rzędach nikt chyba nie chciał siedzieć, co mnie nie dziwi :P Postanowiłyśmy iść w tygodniu, powinno być lepiej. Łaziłyśmy po nocy po knajpach, taki styl spędzania wolnego wieczoru też mi pasuje :) a teraz czuję, że muszę do lasu trochę się dotlenić, bo głupia jestem i znowu się dałam namówić na palenie...po co ja to robię? :o z głupoty, czy z desperacji...:P Saszka - ale masakra! do komunii kok u fryzjera... Gosikka - trzymaj się, jak wirus krąży to nie ma żartów 🌻 Elles - :D hahaha pewnie, że nie rzutuje :) dla mnie po imprezie nic nie rzutuje, gorzej jak rano wstaję i nadal wszystko śmierdzi, a już nic nie zagłusza :) i tylko dłuuuuugi prysznic pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Elles-to zależy czy rzut prosty czy skośny? ;) Ninon-jak Julencja? mam nadzieję,że środki domowe pomagają:) Gossika-a jak twój szpitalik polowy? pora zwijać ;) Air- nooo! kochana! bo będziesz miała przerąbane \"ty z uma saszła?!\" rzuć natychmiast to świństwo! NATENTYCHMIAST I NA STAŁE! no! [ i tak cie będę kochać ale \"tylko nie pal!\" jak ktoś śpiewał i mi utkwiło;)] Cynamonek- ancymonek-gdzie jesteś? :) Szam- też czekam z przyjemnoscią na twoje wpisy:) Gio- jak tam zastępstwo?:) Majorek-buszujaca w sieci ;) Saszka-a o co chodzi? ;) :D Kach- jak było? :) Mała-wpadnij jeszcze; nie obawiaj się-tu sami swoi-zrozumieją,przytulą i w ogóle :) Misiu-a ty obcinasz? farbujesz? układasz? czy jeszcze coś innego? ;) Miłej niedzielli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Troche marudnych refleksji z Polski:P 1. zawiodla mnie bardzo pogoda, wzielam ze soba futrzaka na te mrozy polskie:P o ktorych mi Mama mowila 2 tyg przed moim przyjazdem, a tu, nie dosc, ze ani sniegu, to jeszcze temperatura grubo na plusie:( Niepocieszona jestem wcale. 2. doznalam wstrzasu po raz kolejny ze wzgledu na powszechny brak kultury w srodkach wszelakiej komunikacji, poczawszy od lotniczej na miejskiej skonczywszy. Mimo biletu priorytetowego na lotnisku, zdolalam dostac w slupkiem w biedna lepetyne:P nie ma przepros, wg zasady, bij zabij, pierwszy musisz byc! z obledem w oczach zadepcza na smierc, a jak ktos z obslugi probuje bezskutecznie zawalczyc o odrobine porzadku, to przeciez zawsze mozna powiedziec, ze sie nie anderstend:P 3. Polsko sluzbo(!?) zdrowia - niech cie szlag trafi! Pieniadze w prywatnym sektorze na niewiele sie zdaja, jak wielka siostra milosierdzia po 3 letnim technikum medycznym albo cholera wie czym ma humor i ochote, zostaniesz potraktowany po dobroci, jak nie daj Boze trafisz na gorszy dzien, mozesz sie za przeproszeniem pocalowac w d...pe, sama ocenzuruje:P 4. reasumujac, ciesze sie, ze nie mam wiecej watpliwej przyjemnosci uzerac sie na codzien z wyzej wymienionymi. Pozytywne rzeczy? Mleczny bar ze smiesznie tanim pysznym jedzonkiem, pierogi ktore mi sie snia po nocach, oczywiscie bezsprzecznie ludzie za ktorymi tesknie przeokrutnie i hmmm tyle:P To teraz sobie poczytam spokojnie co u Was i sie odniose za minut kilkanascie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ten zastrzal to chyba sprawka czarcia pomaranczki:P Mam nadzieje, ze juz lepiej ma sie palec, choc nawet nie wiem co w takich sytuacjach sie dzieje bo nie wiem hmmm co to jest:P A do tego to kurze sadlo:classic_cool: Ninka- spoznione kwiatki imieninowe🌻 🌻 🌻 🌻 Normalnie serce sie cieszy jak dzielnie sobie obie z Julencja radzicie!!! Mam nadzieje, ze chorobsko sie przypaletalo wikendowo i zaraz sobie pojdzie, bo nikt go nie lubi, a sio!! Mis, przetrenowane miesnie smiechu:) hihih Ja kupilam l-karnityne i zaczynam na powaznie po raz enty, tym razem musze wytrwac bo przeciez nie moge w ciazy wazyc sto kilo i miec piersi do ziemi:P z takim zwisem to musialabym na czworaka sie przemieszczac chyba:P Szamciu, dla Ciebie tez spoznione troche mniej co prawda niz Ninkowe, ale zawsze, zyczenia najcieplejsze urodzinowe👄 i tez kwiatki 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Jest 35, nie musisz liczyc:) Pytalas skad pisze:) pochodze z okolic Lublina, ale zwykle latam do Wroclawia, bo tam mieszka sobie moj nieznosny i jedyny rodzony Brat:D Majorku, ja tez prasuje z doskoku i zawsze ale to zawsze cos zostawiam na nastepny raz:) i jakos nie wyobrazam sobie ile to jest prasowania z dzieckiem, wrrrrrrrr Saszko, a co Ty takiego strasznego robilas, ze musialas az sobie lyknac na wsparcie he? A propos fryzjera, ja musze sobie lyknac za kazdym razem jak sie tylko przymierzam lypnac jednym okiem na siebie w lustrze, dwoma i na trezwo sie nie da:P Nigdy wiecej, bede naturalna od dzis:) Mala, milo Cie widziec:) Elles, ja mam nadzieje, ze ten smrod fajkowy to przejelas od innych smierdziuchow:P Znaczy, ze sesja juz za Toba skoro swietujesz, tak? Airku!!! fuj, nic wiecej nie powiem. Na 'lejdis' planowalam pojsc ale ze poprzednia noc zarwana ze wzgledu na komfortowe warunki:P w PKP... To nic, ze jestem do tylu, obejrze sobie za to 'testosteron' od czegos przeciez trzeba zaczac:) Tygrychu, bawcie sie wysmienicie👄 Gosia, zdrowka duuuuzooo dla Twoich Panow i dla Ciebie profilaktycznie❤️ Kachni, Kasiek👄 Jak kogos pominelam, wybaczcie, pomieszania z poplataniem mozna dostac, jak nie pisza to nie, a jak zaczna to..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja się na razie trzymam..."złego lich nie weźmie" ;):D:D A u chłopaków...jakoś leci (..;):D:D:P ) Cynamonek=> 😘 Czyli ciszysz się, że juz na wyspach? :) Rokitka=> Dzięki 😘 Airku=> 😘 ale za papierochy w dupę klapsa ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej :) Ja już przeczytałam, więc się teraz odniosę :) Ninka 🌼 na zdrówko dla Julci :) Jak tam z nią? Saszka to te cholerne skróty klawiszowe.. grr.. i w przeglądarce i w windowsie.. :o Jak tylko coś kliknę nie to , co trzeba.. a że macham, to mi się zdarza, to.. albo minimalizuje mi się strona w przeglądarce, albo mi windows wyłazi z użytkownika do strony logowania (na szczęście nie logowuje, tylko przełącza.. Ja tez ostatnio tak miałąm, długo przy kompie siedziałam, a na Kafe.. bryndza ;) Gosikka 🌼 to jak z tą jelitówką, Jaś ma czy nie? :o W d**ę klapsa? no co Ty, nie wiesz, że to ani wychowawcze.. ani humanitarne..? ;) :) Kach jak biba? :) Miś jeszcze studniówki? :) Elles i jak, kacyk był? ;) :P Jeśli Ty nie rzutujesz.. to nie ma problemu.. :D :P Air wcale mnie nie dziwi, że nie dostałaś biletów, już jak czytałam o tej godzinie wcześniej, to się zastanawiałam :) trzeba było od razu kupić sobie bilety na dobre miejsca w wolnym terminie w następnych dniach :D Hmm.. na co siedałas namówić?? I co to za desperacja?? Ja też tak kiedyś miałam :P ale wiesz przecież, że to bez sensu i nie potrzebne Ci to - czujesz to w głębi siebie :) A poza tym.. to co to za koleżanka, co Cię na to namawia?? Niestety palacze tak mają .. :o Rokita :D:D Cynamon również jesteśmy pogodą niepocieszeni... :o Zastanawiam się, z której części Polski pochodzisz, że Ci mama o mrozach mówiła.. bo tu już.. ich dość dawno nie było.. nawet w nocy nie bardzo.. ;) (oprócz gór ;) ) - aha no napisaś co nieco.. ale.. i tak.. Hmm, myślałam, że na lotniskach.. więcej kultury.. A służba zdrowia.. szkoda gadać.. A przed ciążą, to najważniejsze, żebyś byłą witamonowo i mineralnie zdrowa - tzn. żebyś miała wszystkiego tyle, ile trzeba :) Co do prasowania.. to nigdy nie miałam nawyku prasowania własnych ciuchów ;) A z małymi o tyle może być problem, że są \"wielkie\" i czasami żelazko wydaje się być za duże ;) echh.. byłabym z postem przed Cynamonkiem, ale musiałam się zając moim głodomorkiem i obsikańcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, ach, nawet nie wiesz jak sie ciesze:) moze i nie jestesmy tu very welcome ale to tu mam swoj dom i serce:) I tak samo bym sie cieszyla z powrotu, gdybym na ten dom mogla sobie zarobic spokojnie i godnie w ojczyznie, ale coz,... tu sobie wzdechne glosno:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×