Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

A kto wie co u Szamki i Tymka??? Jakby ktoś miał kontakt prosze ode mnie przekazać uściski 🌻❤️ wysłałam sms-a ale nie wiem czy numer ciągle ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie to znowu mnie ominie zlot.... bo ja od 29 lipca do 10 sierpnia na urlopie... a moze i do 15- bo tam ten dlugi weekend jest, chociaz ew na dlugi weekend to bym mogla podjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niech ktoś zatrzyma wreszcie czas - ja wysiadam!!!...:o Tygrysku-czy muszę podanie pisać czy wystarczy prośba,wieeeeelka o fotki. I relacje! ze spotkania:) Gio-gratulacje:) Elles-tyż gratulacje :D Air,Nina,Ghana,Isa,Majorek,Mala,Saszka,Kluska 🌻🌻🌻-niezabudki z Tajemniczego ogrodu dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D To chociaż jeden problem z głowy, mała ma apetyt, super że jest dobry szpital, ja doobrze wiem co znaczy mały 2-osobowy pokój i miłe pielęgniarki, mam nadzieje że mama dochodzi do siebie i dobrze się czuje. Czy już może jeść? :):) Czekamy na zdjęcia :D ❤️ jejku ale fajnie :classic_cool::D Rokitka ❤️ ale ja nie rodziłam ;):D No ale dobra, swoje też wycierpiałam i w ogóle :P Nie wysiadaj, 5 spokojnych wdechów powinno pomóc a na odstresowanie polecam dwa piffka :classic_cool: (albo ile tam potrzebujesz żeby było weselej :D) Ja tak gadam bo mi to by się imprezka jakaś przydała, ostatnio tańczyłam w grudniu :P Tygrysek, no własnie, co ja mam podanie też pisać? :P Przepraszam bardzo ale ja się teraz oszczędzać muszę i cieżkich prac wykonywać nie będę :P:D Zadnego maila nie mam, no luuuudzie... :P Opalałam się dzis 2 godzinki :):):) Może za dwa dni nie będe już taka biała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - dzięki za fotki :D Pati to Pati :) moja mama stwierdziła, że ona nie wygląda jak większość dzieci zaraz po urodzeniu, bo jest taka \"wyraźna\". Nie wiem co to ma znaczyć, ale to był chyba komplement :D w każdym razie jest słodziaczek i już miny strzela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia poszly :) a relacja juz byla wczoraj :P za krotko to trwalo, zebysmy zdazyly narozrabiac ;) Elles -> akurat Ty jako jedyna i tak bys zdjecia dostala, bez podania ;) no jeszcze Gio wyslalam tez bez pytania :D Gio -> a moim zdaniem Paty jest sliczna i wcale nie jak kazde dziecko ;) wybaczcie, ze tak krotko pisze ale troche sie martwie palcem.. tym obitym a nie zlamanym... odwinelam dzis bandaz z niego (mial byc na tydzien) a palec boli i jest krzywy w stawie.. wyglada jakbym miala artretyzm :( no nic w czw kontrol - zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 ja jak zwykle zdjec nie dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Widziałam zdjęcia od Gio i Tygryska :D Najpierw zdjęcia od Gio: Najpierw sobie czytam co powiedziała Airkowa mama, więc zaciekawiona co powie moja wołam i pokazuje i sie pytam, jak wg niej mała wygląda... a ona... :D nie wiem czy pisać, Gio mnie prześwięci :D także Gio, jakby co, to nie moja wina, nie czytaj tego co w nawiasach :D (mama powiedziała ze byłam ładniejsza haha :D ale każda mama powie że jej jest najpiękniejsze nie? ) No i nic więcej nie powiedziała ;) Ciekawe jak Pati będzie wyglądać za rok, wtedy jest najfajniej :) Tygrysek ❤️ oj dziękuje że podania pisać nie muszę :D❤️🌻 ale co Ci sie w palec stało, ja nie w temacie, znów jakieś wypadki rowerowe czy co.. moja biedna ❤️ na pewno wszystko będzie dobrze i palec się wyprostuje, ja to panikara jestem, już jutro bym na tą kontrole się rwała.. ;) Ciekawe co Ci na to poradzą, trzymam kciuki :) I jeszcze do Ninki -- ślicznie wyglądasz, normalnie ach :D 🌻 Ja nie wiem ale kobiety w ciąży to mają w sobie coś takiego, że zaraz widać :):) Uciekam bo zaraz mecz Niemcy - Włochy !!! A jeszcze musze pomyć naczynia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakby do was nie doszło czy coś od Tygrysa to dajcie znać, ale chyba już macie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles -> nie, nie rower tym razem... chodzilam po skalakach i okazalo sie, ze schodzenie jest znacznie trudniejsze niz wchodzenie... ;) Isa 0> alez ja do Ciebie wyslalam!!! sprawdz skrzynke!! Kluseczko -> Ty tez zerknij do skrzyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam zdjęć od Gio :( może mi ktoś podesłać?? pozdrawiam Rokitka - całuski wielkie i pozostałym też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo :) Tygrysku zadzieram kiecę i leeeeecę :D ostatnio czas jakoś tak pędzi...rokitka ma rację :) gio - gratuluję babciostwa :D moje zdjęcie w dniu przybycia ze szpitala do domu ( czyli miałam ponad tydzień, bo z ciężką żółtaczką leżałam) - becik, widać mały łepek i uśmiech od ucha do ucha - takie małe dzieci sie nie śmieją, więc pewnie grymas, ale zdjęcie jest pocieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia dalej wyslane :) mam jagody, maliny, truskawki i.... martini z lodem ;) a w TV leci mecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D W nerwach jestem bo za plecami mam mecz i się modlę, żeby Włosi wygrali :P ale muszę to napisać :D Dostałam zdjęcia od Tygryska i widzę, że wy dziewczyny macie chyba za dużo zębów :D co najmniej po 2 komplety każda, tak wam się twarze śmieją, że pewne jest że spotkanie się udało :) a Nina normalnie świeci, bije od niej blask na kilometr :D Mała - podziękuj Aniołowi, że wam zrobił te zdjęcia, aż się uśmiechnęłam jak was zobaczyłam. Gio - pewnie, że Pati jest najpiękniejsza dla ciebie :) tak jak mówi Elles, za jakiś czas wyjdzie prawdziwa uroda, a niemowlaczki mają swój urok, one są wszystkie po prostu piękne :D sama nie wierzę, że to piszę, bo jeszcze niedawno dzieci były mi kompletnie obojętne, a ostatnio zaczęły mnie rozczulać :D Tygrysek - mam nadzieję, że z palcem będzie dobrze i nie będziesz musiała znowu cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka dokładnie!! Blask na kilometr... jakaś taka.. poświata nie? ;):D:D:D Ja też za Włochami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani :D Mam juz komputer, bo od piatku był popsuty- mam pecha z nim chyba.... Mała- dzięki za fotki, super, że twój Anioł dostarczył aparat i szybciorem na odchodne nam pstryknął to i owo ;) Ale kurde- ja naprawdę się ŚWIECĘ!!! Cholera, może ja za dużo Uranu to w górach mam lub spożywam? Nie uważacie, że wyszłam dziwnie? Z ta poświatą to jak duch nawet ;) Ja wiem, że ciężarnej się nie mówi, że wygląda \"nieteges\", no ale....możecie być szczere! Spotkanie było BOSKIE!!! O rany, szybciorem nagadałam się z Tygrysem, uchachałam się do łez z opowieści Małej jak pierwszy raz skakała ze spadochronem i jak duże oczy może człowiek zrobić, gdy się boi... Tygrysek dzielnie machał łapką zakutaną w bandaż i szynę, a jej opowieśc o wspinaniu się na skałki to typowa historia Tygrysa: byle wyżej i bardziej ekstremalnie ;) Ale ja was lubie kobitki! Tygrys mnie skomplementował i powiedział nawet, że ..... z tyłu nie widac, że jestem w ciązy!! :D No tego to by było za dużo, jakby mi się brzuch na plecach kończył ;) Uśmiałam się do łez, pokazałam mój krzywy zgryz w całej okazałości- a co! Mój kochany kumpel oddał mi swoje auto służbowe, więc do hotelu pojechałam sobie sama jak królowa, tam czekała na mnie ekipa z firmy, której nie widziałam od lutego, chłopaki stwiedzili autorytatywnie, że ciąza mi służy i że mam nic innego nie robić tylko rodzić dzieci! Pewnie! a za kilka miesięcy jak będę małym czołgiem to zmienią zdanie ;) Na razie jest super, dopiero w zeszłym tygodniu \"wyskoczył\" mi brzuszek (chociaż Tygrysek nie mogła się go domacać ;) ) ale wszystko przede mną ! GIO- gratuluję małej Patrycji!!! Jest duża jak na noworodka, ja zaraz porównałam sobie jej główkę z ...... ta częścią ciała, przez która musiała wyjść na świat i .... zbladłam! Jak to zrobić, by przepchać arbuza przez cytrynę? Boję się chyba..... Znikam kochani, bo ledwie zipię, powrót pocuiągiem to fajna sprawa, ale wolę prowadzić auto :) Jutro mam zamiar się wyspać i NIC nie robić! Ciekawe czy mi się uda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Włosi wygrali!!!! Rozgromili Niemców w 2 minuty!!!! Ale jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleska ...tam się oderwij na 5 min od klawy i posmaruj te blizny maścią :* a nie klepiesz i klepiesz ... a potem ściemniasz że czasu nie miałaś :D pozdrowienia dla wszystkich:) spadam spać💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ! Nie świecisz jak żarówka, jeno blaskiem bijesz, tak ? No i jak Ci tyle osób mówi, to się nie kłóć :) Zamachaj rzęsami, powiedz \" och, narawdę \" i już :D:D:D a jak czas przyjdzie na arbuza, to się cytryna dostosuje do sytuacji :P ;) Widzisz, że w razie czego możesz brać zieczulonko, więc będzie ok :) Ale domyślam się, że jak Ci ktos mówi: tyle kobiet dało radę urodzić, to i Ty dasz radę - to masz ochotę wziąć najbliższą patelnię i zdzielić przez łeb :) Zresztą reszta zdjęcia też babeczki pierwsza klasa, prawda Tygrysku ? :D ;) Się naczytałam że wnuczka gio taka wymaltretowana, ale nie jest tak źle - lekko zmęczona zmianą otoczenia ale sporo dzieci tak ma, szczególnie duzych :) Się wszystko zagoi i zlezie raz -dwa ! :) Elles, buszująca po nocach ? :) Borek - pozdrowienia :) Położyłam się spać, a tu wrzask straszny...zrywam się...i kładę z powrtoem, bo mi się przypomniało, że mecz jest...upał, otwarte okna i się poczułam jak na stadionie :) poszłam do dentysty - miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio- Pati wyglada pieknie, mnie takie male dzieci rozczulaja, ale boje ise ich dotknac, ze zrobie im krzywde... Zdjecia z mini zlotu ekstra i znowu zal, ze mnie tam nie bylo... Jestem taka padnieta, bo psy na wsi szczekaly i moje tez powarkiwaly i poszczekiwaly orzez cala noc... Dzis chyba jednak Francji bede kibicowac, chociaz mam dylematy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Forza Italia :D bardzo się cieszę, a na końcu prawie na nowo ochrypłam, dwie bramki w ciągu 2 minut :) ale dali Niemiaszkom popalić, wcale mi ich nie żal. A dzisiaj zdecydowanie kibicuję Portugalii, chociaż jak wygra Francja to też nie będzie źle. Po jodze wrotki i do domu na drugą połowę :P Nina - hehehe no poświata jest zdecydowanie widoczna :D Powiem ci, że dla mnie to przychodzenie na świat to też jest kosmos, ale Matka Natura mądra jest i wszystko ma dokładnie obcykane :D zobacz Pati, aż się wierzyć nie chce, że ona jeszcze (na tych zdjęciach) 8 godzin wcześniej jeszcze była w \"innym człowieku\". Cud, normalnie cud :D Borewicz - co ty tą Elkę tak strofujesz hę? dziewczyna się dosyć w sufit napatrzyła, teraz musi być z ludźmi :P a ile ona ma zaległości u nas to musi po nocach siedzieć. Elles - żeby się Duży nie czepiał :P jedną ręką w klawę, a drugą blizny smarować :) Kluska, Ghana - pozdro :D a noce są gorące, u mnie koty pod balkonem świrują, chyba będzie drugi, letni miot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudny dzionek :) pol godziny dluzej spalam a czuje sie wyspana jakby z 10h przespala :) (bylam w Ministerstwie z rana) I super, ze Wlosi wygralli :D a dzisiaj to zdecydowanie jestem za Portugalia :D Ghana -> zabojada??? jak mozesz????? :P Kluska -> prawda Kluseczko, prawda :) Ninka -> musiz, musiz jezscze w sierpniu przybyc do nas... dla mnie 2h to stanowczo za malo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Ale się wyspałam! Wstałam po 9.00, na wyciszonym (na szczęście!) telefonie 6 połączeń nieodebranych....Taaaaaa Zaraz sie rozprawiłam z oddzwanianiem i teraz jestem po sniadanku i po mini spacerku z psem- jak cudnie! W końcu mam tak wyczekiwane wolne! Nic nie będe dzis robic, nic! Kluseczko- no dobrze, zaczerwieniłam się juz od komplementów :) O arbuzach i cytrynach będę was zamęczać zapewne w WIELKIM OCZEKIWANIU tuż PRZED, ale na razie koncentruję się na tym, że jeszcze mogę się normalnie poruszać ;) Na topiki "okołociązowe" jakoś nie moge się przemóc by wejśc, bo jak podczytałam kilka to mi się włos zjeżył: jakieś szwy, cięcia, czopy itp. Wolę nie wiedzieć wszystkiego! Wole słodką nieświadomość! Kiedyś kobiety rodziły w domach, nie miały pojęcia co je czeka i było dobrze. To ja też wolę poczytać sobie o pielęgnacji maluszka w jakiejś gazetce typu "mamo to ja" i starczy! Ja dziś tez trzymam kciuki za Portugalię! Ale czuję, że w finale spotkaja sie Włosi i Francuzi.... No proszę! I Szanowny Pan Borewicz pojawił się! Co prawda tylko po to by ochrzanić elles, ale zawsze coś ;) Elles- smaruj , smaruj, ale i z nami pogadaj, bo strasznie cię tu brakowało! A co u drugiego Danonka? Nic nie napisał....Borewicz odezwij się! Daj znać co u ciebie. Dziewczyny ja mam patent na \"niesłyszenie\" chałasów- zainwestowałam czas jakiś w stopery do uszu i świetnie się w nich śpi! Raz na jakiś czas, jak mam zamiar się wyspać to ładuję sobie w ucho (bez skojarzeń!) i śpię jak niemowlę :) Okna mam pootwierane w całym mieszkaniu, siatki antyowadowe zamontowane, więc nic mnie nie podgryza. Gio- Patrycja jest słodka! Ja mam tak jak Ghana- boję się nawet na ręce wziąc takie maleństwo....mój D. za to nie ma żadnych oporów, swoją 6-cio miesięczna chrześnicę nosi, usypia, karmi deserkami dla dzieci.... Mam nadzieję, że przy własnym dziecku przełamię opory , z resztą co ja mówię- NA PEWNO przełamię! Tygrysku- załatwiłam tą ważną rozmowę w firmie z prezesami na PLUS :) Dostałam zapewnienie, że nic się nie zmieni, ja natomiast uśmiadomiłam ich, że klientów mam odpowiednio ustawionych i wychowanych , i że dadzą sobie radę , gdy przez kilka miesięcy mnie nie zobaczą :) Tak więc humor mi dopisuje i z czystym sumieniem mogę zabrać leżaczek i iśc poleżeć w cieniu. Isa- prosze mi tu nie płakać! Nie zaharowywać się po łokcie! Nie, nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - tak, stpery dobra rzecz, nie raz mi \"życie\" uratowały :D A co do dotykania maluszków, to chyba nie będziesz miała wyjścia :P będziesz musiała się \"przełamać\", ale to na 100% wyjdzie naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wicie, ze swoja droga matka natura nie jest taka madra. Bo widzicie nasza (czyli ludzi) ewolucja przebiegla jakby troche za szybko, a szczegolnie chodzi o przejscie z czterech nog na dwie. I matka natura nie nadazala z dostosowaniem sie. I w sumie dlatego ludzie rodza sie az tak \"nieprzystosowani\"- czyli w bardzo wczesnym stadiu rozwoju, a przez zmiane pozycji na pionowa kobiety zwezily sie kanaly rodne i dlatego kobiety maja wogole jakies problemy z porodem- no bo przeciez innym zwierzetom duzo rzadziej zdazaja sie powiklania okoloporodowe. A z ciekawostek to tez przez ta szybka pionizacje i nie idealne dostosowanie wycieraja sie nam dyski miedzy kregami, zdazaja bole glowy od wstrzasow - czyli od chodzenia na dwoch nogach :) Dobra to tyle z wykladu z antropologii- ale swoja droga dla mnie to bardzo ciekawe, zaczyna mi brakowac troche tych tematow... Moze jednak powinnam byla zostac w zawodzie... ech.. ostatnio za duzo mysle... to wszystko przez to Borneo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff prawie skonczylam, jedno b. ciezkie zadanie, ale musze zrobic przerwe, bo padne... brrr nie umiem spac w stoperach, probowalam - to nie dla mnie... w ogole zasnac nie moge, bo mi stoper przeszkadza :P Ghana -> ooo to bardzo ciekawe, b. lubie takie informacje, poprosze o wiecej :) Ninka -> wspaniale wiesci!!! zreszta mysle, ze klienci tak Cie lubia, ze beda Cie bronic :) jak mozna Niny nie lubic?? oczywiscie, ze przelamiesz opory, przeciez sama mowlas, ze juz Ci sie swiatopoglad zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×