Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Saszka - wyłącz klimę i nie dawaj wody, bo się zagnieżdżą :P Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście panie pracują do 15.... nie tak jak ja do 27... więc poszły... miłe były... przyjdą znowu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak.... oczywiscie, nie jestem ubezpieczona i zadnego nodszkodowanie nie dostane - bez szans... coz trudno, madry Tygrysek po szkodzie... nawet by mi do glowy nie przyszlo o tym myslec.. trudno ale na nastepny wyjazd juz sie ubezpieczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga! Tygrysku, isa i wszyscy z okolic: przybywam w okolice Warszawy prawdopodobnie już w poniedziałek 3.07. Nie znam kompletnie miasta, ale zakupię sobie mapę , albo zatrudnię kolegę z Warszawy i on mnie podwiezie w żądaną okolicę (czytaj knajpę :) ) Będe popołudniu, wy zresztą i tak pracujecie, więc na spokojnie gdzieś się umówimy. Prosze o wskazówki, gdzie i kiedy i obiecuję się dostosować :) Proszę przygotować aparat fotograficzny, bo ja kobita z prowincji nie posiadam jeszcze cyfrówki :) Ale się cieszę! Lalalallaaaaaaaaaa, lalalalaaaaaaaaaa Gio- a może będzie można świętować czujeś narodziny ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - super :D powiedz gzdie bedziesz a znajde taka knajpke, zebys dobry dojazd miala :) cyfrowki nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam, ale nie ma takiego dobrego zbliżania, zebym objęła warszawę ;) Ale na zdjęcia się piszę :D Dobry wieczór dzieńdobrydniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien chlodniejszy i dobry :) padalo w nocy, teraz niebo tez pochmurne - w koncu jest czym oddychac, chociaz chyba zaraz znow sie zrobi goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :D Tygruniu ja będę jechała od Piaseczna, bo pojadę się najpierw zameldować w hotelu i takie tam. jak mi podasz jakąs ulicę, nazwę knajpki to przepytam mojego kumpla z Warszawy i on mnie mam nadzieję pokieruje :) U nas wczoraj od 13.00 lało, bez burzy, ale momentami za oknem była ściana wody! Ochłodziło się do 22 stopni, można oddychać pełną piersią :) Jest zachmurzone, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. zaraz wskakuję do auta i pędzę! Ostatnie dni pracy w tym miesiącu ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry, cześć i czołem :D :) :D U mnie też pochmurno i chłodniej, faktycznie można normalnie oddychać i nie wychodzę mokra z autobusu :P nie pada, ale jest przyjemnie. Kaszel zelżał, mama mi zapodała tabletki na męczący, suchy kaszel, który mi pomagał w dzieciństwie i to był dobry pomysł, do tego piję herbatę i jest prawie dobrze :D Na jogę wczoraj nie poszłam, bo ten kaszel by mi przeszkadzał ćwiczyć, ale przysłali mi ze sklepu internetowego matę do jogi i będę już miała własną, w pełni profesjonalną :P Nina - ale ci zazdroszczę tego spotkania z warszawiankami. Z tego wynika, że z pełnego zlotu nici, szkoda :( Chociaż prawda jest taka, że najlepiej się rozmawia w mniejszej grupie, bo jak za dużo ludzi to się wszyscy przekrzykują i z nikim się spokojnie nie pogada. Mam nadzieję, że skądś skombinujecie aparat, ja mam, ale też nie zzumuję do Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, juz szukam lokalu, tak polozonego zebys miala dobry dojazd z Piaseczna :) tylko powiedz na co masz ochote?? pyszna pizze moze?? wtedy proponuje Da Grasso na Ursynowie (Isa bedzie miala blisko) róg Bartoka i Jastrzębowskiego lub Al. Komisji Edukacji Narodowej 26, lok. 7 A jesli ma to byc fajna kafejka, to takie znalazlam: SENTYMENT ul. Lanciego 11 http://www.sentyment.pl/index.htm Spiżarnia Madame ul. Roentgena 3 -> tutaj jest bardzo dobry dojazd dla Ciebie :) Moge jeszcze poszukac, bo Ursynowskich knajpek nie znam za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozbylam sie jednego dziecka:) kolonie:) teraz doczytalam ze Ninka w Wawie bedzie:) to moze tak: po drodze z tego Piaseczna mnie zabierzesz;) i dojedziemy wtedy gdziekolwiek:D bo ja bardziej w Piasecznie niz w wawie mieszkam ;) cholerka musze sprawdzic jak \"pracowo\" w poniedzialek wygladam.... lece do sadu... oczywiscie bilans na ostatnia chwile;):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana - 😘 Pozdrawiam dziewczyny i wracam do zakopywania się w robocie - w obu biurach dziś zawalona jestem po uszy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa- super pomysł! Odbiorę cię z Piaseczna, dogadamy się na mailu :) W takim razie mi już wogóle obojętnie gdzie będziemy zasiadać i gadać :) Tygruniu- ty mi imponujesz zmysłem organizacyjnym! dziś się najeździłam jak durna, ale miałam bardzo dobry dzień, na koniec zakupiłam cały kosz owoców i zaraz zabieram się do zajadania Mniam, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pyszne lody, bo znow jest goraco :) Nineczko, staram sie ;) tylko, ze ja nie znam tych lokali, znalazlam je w sieci i maja pozytywne opisy :) jutro jakby co postaram Ci sie dokladnie dojazd opisac :) aha, kolo ktorej godziny mialabys czas?? bo ja bym wolala prosto z pracy jechac, nie oplaca mi sie wracac do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz
Ghana- wyobraź sobie,ze ci klijenci to...też pacjenci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jestem okrutnie niewyspana, jak dobrze, ze to juz piatek... a prosto po pracy jade do pubu ogladac mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Popijam herbatę Liptona melon z jabłkiem, jak ona cudnie pachnie. Postanowiłam się rozpieszczać, a co? życie jest krótkie i smętne :P Wczoraj znowu musiałam odmówić przjażdżki rowerowej, z powodu przeziębienia, ale już dzisiaj jest prawie dobrze :) Dzisiaj jest też mój ostatni dzień stażu. Szef chyba o tym zapomniał, cały tydzień czekałam aż jakoś do tego nawiąże, a on nic, zapomniał na 100%. Dzisiaj się go spytam czy mam przyjść w poniedziałek do pracy :P i chyba go zabiję jak mi staż przedłuży, to już chyba niemożliwe, ale nigdy nic nie wiadomo. Więc trzymajciek kciuki :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff! Ledwie zipię! Zaliczyłam ostatni dzień do zamknięcia planów, jestem wykończona! Od rana leje, siąpi, pada..... Brrrr! mam dośc na dziś, w ramach odstresowania się idziemy z D. do kina na bajke \"AUTA\"- mój kochany wygrał zaproszenia w radio! Tylko ciekawe czy będzie seans, bo juz kilka razy sie zdarzyło, że wygraliśmy bilety ale z powodu braku ludzi....seansu NIET!!! To sa zalety mieszkania w takiej miescinie jak Jelenia Góra, która kiedyś była miastem wojewódzkim ;) AIR_ jak poszło? Wiesz już na czym stoisz? Tygrys- ja najwcześniej na 17-18.00 dojadę, bo ode mnie to 500 km, a musze robić co jakiś czas przerwy i wychodzić z auta, bo mnie brzuch pobolewa od tego samochodu. Isa- jak tam plany na poniedziałek? dasz radę podjechać ze mną na babskie ploty? czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - tak, wiem już na czym stoję, w poniedziałek podpisujemy umowę :D chociaż to będę miała z głowy :) Chmurzy się, chyba będzie padało, dobrze, że dzisiaj mam parasol :) I weekend, jutro działka i czytanie, znajoma mi porzyczyła powieść fantazy \"Marchia Cienia\" Tad\'a Williamsa, porównują jego pisarstwo do Tolkiena, jestem ciekawa, książka ma ponad 700 stron :) takie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
* pożyczyła rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiiii tam mecz wcale nie byl az tak ciekawy... za to towarzystwo i owszem :) nie tylko znoiw barman piwko przynosil ale tez potem obok usiadl sympatyczny facet i czestowal nas pistacjami (moje ulubione orzeszki :) ) Air -> suuper!!! gratuluje :) Ninka -> 17 to tak akurat dojade a jak 18 to sobie zotane po godzinach, nie ma sensu zebym wracala do domu, bo bym musiala wejsc i od razu wyjsc ;) juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kinie było super! Bajka \"AUTA"- polecam ogromnie :) Uśmiałam się do lez, a wcześniej mój D. zabrał mnie do nowej pizzerii i zjedliśmy pyszną pizzę- taka jak lubię, na cienkim cieście - mniam! Tygrysku, Isa- wysłałam wam maila z numerem mojej komórki, dajcie jakieś namiary na siebie, to w poniedziałek będę dzwonic i ustalac dalej co ze spotkaniem. Zaraz wyjeżdżam do Wrocławia- dziś kolejny długi dzień pracy mnie czeka, ale za to jutro wolne!!! Planujemy grilla z przyjaciółmi, ma się zjechać z 10 osób, będzie odlot! Gio- jak sprawy? podczytuję na topiku okołociązowym, że oczekiwanie nadal trwa i wysysa energię. Trzymajcie się- wszystkie 3 :) Moje bóle na szczęście przeszły, ja nie znosze panikowac i podnosić rabanu z byle czego, podczytałam gdzieś w książkach, że to mogą być bóle wiązadeł, bo wszystko się mocno naciąga i rośnie, a teraz przypada najszybszy okres wzrostu dziecka, no i do tego ta moja praca.....ciągle za kółkiem.... Ale mam zamiar wyhamować i to serio! W lipcu minimum wizytyt, wszystko na telefon i internet a od sierpnia prawdopodobnie idę już na zwolnienie.....zobaczymy.... AIR- jak samopoczucie, przeziębienie mija mam nadzieję? Gratuluję umowy!!! A chociaz warunki polepszył? Wypije twoje zdrówko wieczorem szampanem bezalkoholowym- może być :) ? Kluseczko- nie zapracuj się! Ghana- jak ja cię rozumiem z tym nienawidzeniem ;) Tylko czasem mnie to dopada, bo ogólnie moi klienci sa już rozpracowani psychologicznie ;) Wiem kiedy nic nie wskóram, a kiedy trzeba posiedzieć i pogadać o prywatnych sprawach, wysłuchać, doradzić .... bez psychologii nawet w handlu ani rusz! Pozdrawiam weekendowo i znikam popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) super pogoda na zagle - slonce i wiatr... pozostaje mi tylko nacieszyc sie sloncem i pomarzyc... ;) za to dzisiaj ja ide do kina na - \"Bilety\", duzo dobrego o tym filmie slyszalam, trzeba zobaczyc czy zasluzenie... Ninka -> odpisalam :) w sobote pracujesz?? ech, naprawde przyhamuj i uwazaj na siebie... jak ja juz nie moge sie doczekac poniedzialku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też do pracy zaraz lecę :( Postaram się nie zapracować na amen ;) Jakby mnie już nie było do poniedzialku - bo jutro jadę na wieś ( village killed by the desks :P ), to życzę udanego spotkania 🌼 AIR - no, ja wiedziałam że tak będzie, aha, aha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo gorąco pozdrawiam z Tajemniczego Ogrodu, w pozycji kucznoskrętnej (bo przy próbie wyprostu i głębszego oddechu czuję ŁUP! znaczy łupie w kręgosłupie ) wszystkie Diabołki :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie pustki... Bylam wczoraj w kinie na filmie - \"Bilety\" - polecam jeslo ktos ma ochote na troche ambitniejsze kino i dyksuje po wyjsciu z seansu :) A dzisiaj przyjezdzam do Way znajomy (Netowy) z Gdanska, wiec obiecalam, ze bede jego przewodnikiem :) Milego niedzielnego wypoczynku Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×