Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

No w koncu moge zapalic swiatlo, brr ale ciemno za oknem... Pieknego dnia wszystkim zycze 🌻 Saszko, niem Air\'ka am gratulowac Miskowi zdanego prawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys zabijasz mnie :D 6:04 posta wysyłać? Ty wtedy wstawałaś czy dopiero szłaś spać? Teraz nie wiem czy światło zapalać czy też nie :P Elles - pamiętam Los Kechapos czy jakoś tak :D a to moje asere he aha to właśnie z tego było. Saszka ty to jesteś trochę zakręcona nie? hehehe :D lubię ostre zakręty :D Dziękuję za gratulacje dla Micha :) On się postuka w czoło jak mu powiem, że ma gratulacje z internetu :P hihihi Pozdrawiam serdecznie, miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, o to czy jestem trochę zakręcona należzy spytać moje dzieci. Najprawdopodobniej zrobią wielkie oczy i zapytają: trochę????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, to ja...może na razie niczego nie potwierdzono, ale mnie jest ciągle !!!!!!!!!! niedobrze....uhhhh, zapomniałam jak to jest, jakoś przyjdzie mi to znieść, wyjścia nie ma... na razie przyznam, ze jestem zmęczona i padam na nos bez względu na porę, energii brak kompletnie... a dziś jeszcze mam wykłady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego nie mogę się zalogować do żadnego z moich kont?????? pisze ze login lub hasło złe, a co jak co to akurat jest niemożliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, trzymam kciuki :). A niedobrze ci caly dzień ? Czy tylko czasami - np jak masz momencik kiedy nie lecisz na łeb na szyję do przodu? (Kiedyś w swoim życiu miałam moment, że było mi niedobrze z przeforsowania - nie życzę Ci takiego stanu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka, cały dzień i bez przerwy, tzn. przerwy sa wtedy kiedy jem oraz kiedy piję. cały pozostały czas .... jest mi koszmarnie.... nie moge sie dostac do swojej skrzynki i zupelnie nie wiem dlaczego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku, może będę jutro w Poznaniu na Targach. Najprawdopodobniej tylko wpadł-wypadł, tzn. parking-hale-parking, ale moze uda się chocież na koziołki popatrzeć... cd.w meilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać............. 😭 Ja chce znowu wakacje :O maruda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pyszczydlo.... dopiero do domu wrocilam...... w moich zylach zamiast krwi krazy kofeina :P wypilam z 6 kubkow kawy, pod koniec skonczylo sie mleko, wiec pilam czarna... 11 scen robilismy!! na dodatek to byla niby dyskoteka, wiec trzeba bylo tanczysz - o 8:00 rano :P za to przepyszny kanapeczki byly!! mniam, mniam z pasta jajeczna w superasne buleczce z ziarenkami :) a teraz czas na dluuuuuuuuuga, relaksujaca kapiel z piana :) Air -> a co bede sobie posta o 6 zalowac :P przy porannej kawie chcialam sie z Wami przywitac :) Szam -> ❤️ przepraszam, ze dzis nie dalam rady ale jak plan sie przeciagnal... Trzymaj sie cieplo i zdrowo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - ja ci już napisałam maila, że jutro niestety nie mogę się spotkać :( Zmiana godzin na kursie. Ale skoro na targi masz przyjechać, to może się to kiedyś powtórzy, tutaj ciągle jakieś targi są :) Saszka - dasz radę :) zresztą masz już Zuzię to wiesz jak jest :D Trzymaj się zdrowo i ciepło. Tygrysek - a w jakim to serialu o 8 rano do dyskoteki chodzą? hehehe ty to się naoglądasz tego wielkiego świata :D A jakie ty musisz mieć ciekawe CV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapiel pomogla A w tym dzis bylam: "To, co miało być" to siedemnastoodcinkowy serial o trójce rodzeństwa, które mieszka w nielegalnie postawionym domku na terenie ogródków działkowych. Opuszczeni przez zmarłą matkę odkrywają jej tajemnicę, walcząc jednocześnie z gnębiącymi ich urzędnikami. Miłość, przyjaźń i kłopoty, czyli samo życie\" Air\'ku -> w serialu to wieczor byl ;) I tam, naprawde to nie jest az tak ciekawe zajecie...w kazdej chwili bym zamienila na zwykla prace... a co do CV to ja przeciez tego statystowania w nim nie umieszczam, wysmialiby mnie i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego...... 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻 dlaaaa........ No zgadnijcie dla kogo.... ;) Dla KACHNI ! :):):) Ciekawe kiedy wpadnie z miskami... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Joł :D Gio - no pewnie, że mi gorzej. Oczywiście miałam na myśli Szam :) To się chyba każdy domyślił :P Tygrysek - a czemu nie wpisujesz tego w CV. Na bank nikt by cię nie wyśmiał, to świetne hobby :) Ja to bym na 100% umieszczała w CV :D Co by wam tu jeszcze? Idę się uczyć słówek na angielski, dziś mam zajęcia po południu do 21, a jutro kartkówka z anglika. Jak babka robi test z gramatyki to nie ma problemu, ale słówek nie lubię się uczyć, nie umiem tak się na pamięć uczyć i zawsze tę część zawalam :) Ale ostatnio było o jedzonku, to jakoś chyba dam radę :) Miłego dnia, u mnie powrót złotej jesieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kachni - spóźnione ale szczere życzonka wszego dobrego, ciepłego i kolorowego 🌻 🌻 🌻 🌻 Swoją drogą ja was podziwiam, że pamiętacie kto, co i kiedy obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego NAJWSPANIALSZEGO dla Kachni 👄 🌻 👄 🌻 :) Alez piekna pogoda jest :) a dzis znow statystuje... tym razem bede udawac urzedniczke, szkoda, ze tylko udawac... :P zeby bylo zabawaniej musze byc w spodnicy a wczoraj uderzylam sie w lawe i mam siniaka na 1/3 lydki... Air -> w CV?? statystowanie?? ale co to mi daje?? nic... zadnych umiejetnosci sensownych nienabieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygruś - no a zainteresowania ( możesz udawać że to twoje hobby, jeżeli tak naprawdę nie jest, to bardzo oryginalne). Poza tym to dobrze o tobie świadczy, że jesteś pracowita, kreatywna. Jakby tego było mało, świadczy to, że jesteś wszechstronną, interesującą osobą. Mówię serio, to jest świetna rzecz do CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Hmm tyle natworzyliście - z 7 stron zaległości - czy ja to w ogóle przeczytam? ;) Rzuciłam tylko okiem po moim ostatnim poście, jak zauważyłam swojego nicka w Waszych postach :) i dziękuję za te Wasze do mnie wypowiedzi :D Mała chowa się dobrze :) tylko teraz jakaś wysypka sięrzuciła i nie wiadomo od czego ;) Anioł w tym tygodniu wrócił do pracy, więc część dnia siedzę sama z Niunią, ale i tak nie starcza mi czasu, żeby zrobić wszystko, co sobie na ten czas danego dnia zaplanowałam ;) (no a w necie też tyyle zaległości ;) :P ). Bore mój Anioł z siłą spokoju (jak on to mówi) \"przeżył\" poród ;) zresztą nie było kiedy mieć czas na mdlenie hihih (łożysko też widział ;) ). Kachni widzę, że składają Ci życzenia, więc i ja się dokładam z najszczerszymi życzeniami samych radości i miłości w życiu :D 🌼 👄 🌼 ❤️ :) A co do urodzenia w niedzielę i lenistwa, to tatuś raczej nie da jej być leniuchem :) http://sarise.fm.interia.pl/szablon_obrazki/100_2522.JPG http://sarise.fm.interia.pl/szablon_obrazki/100_2552.JPG ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek śliczna córcia!!!! :D❤️🌻❤️ Ty tez śliczna :) Jejku jejku... kurcze no fajnie tak jakoś :classic_cool: Napiszę do Ciebie tylko teraz mam troche biegania ze szkołą no i śpie sobie czasem :)🌻 Tygrysek ja myśle podobnie jak Airka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow wymarzlam na planie.... gralismy wiosne, wiec w samej marynarce musialam byc, poki swiecilo sloncem bylo w porzadku ale potem... brrr zimno.. na szczescie fajni ludzie byli, w tym kilkoro znajomych :) Air, Elles... hmmm moze i macie racje?? przemysle to sobie i jakby co do cv wrzuce... Majorek -> Malgosia jest sliczna :) a jak Ty ladnie wygladasz... :) duze buziaki dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni....a ze 100 lat we zdrowiu i radości🌻 a co!!;) Tygrys ... Airka i Elleska maja w 100% racje co do Ciebie i CV Airka ...masz 100% racji co do Tygrysa:) Elles ..no własnie śpisz..a jak wstaniesz,to myślisz że jeszcze dzieńjest ;) Gio...no to co z tą tajemniczą zagadką...powiesz ..czego kły suszysz;):D cholera..nie wiem co pisać..ździebko wyprany jestem i głowe mam zkołowaciałą..kilkoma sprawami;) Majorkowa....dzidzia ..normalnie wykapana Majorkowa..tyle że mniejsza:) e...o którym łożysku mówisz...od tego merca-spacerowego..czy cuś innego;):D Szam,Saszka,Suchą,Szosą...;) no a gdzie reszte posiało? Nina. vel Nina76 vel Nina 28, Mała zaś się wypieła?;)Kluska..już sie pozbierałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - Córcia jak z obrazka :) Śliczna, zupełne przeciwieństwo różowych, łysych larwek :P Ty też świetnie wyglądasz, macierzyństwo ci służy :) Elles, Borewicz - dziękuję, że się ze mną zgadzacie w sprawie Tygrysa :) Tygrysek - pomyśl, pomyśl koniecznie, trzy diabły nie mogą się mylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaaaaaaaaaaaaardzo Was prosze nie wmawiajcie mi, ze jestem aktorka, bo to wierutna bzdura jest... statysta moze byc kazdy, a aktorem juz nie... a ze mam duzo zlecen to nie kwestia talentu a obrotnosci... za to jutro mam badanie rynku, zapowiada sie ciekawie, bo bedzie o grach komputerowych :-) Gio -> empatia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz widzę, że jeszcze Gio poparła mój pomysł na CV, coraz więcej zwolenników :D No i dokładnie, gdzie jest Mała i Nina? Z tego co pamiętam to Nina miała na jakiegoś grilla z D. jechać i co? zaginiona w akcji. A Mała nas zwyzywała za brak zainteresowania i zniknęła. Czyżby kolejna próba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy że co, Gio babcią? :D:D 🌻 Tygrysek sie słuchaj jak wszyscy to samo gadają, masz super hobby a byc obrotnym to bardzo duża zaleta w dzisiejszym swiecie. No i to świedczy też o tym że lubisz i potrafisz pracować w zespole i w różnych warunkach :) Z czego mieliby się śmiać? :) Shatyn 🖐️:) pozdrawiamy rózwnież spod wyra a teraz ... spadam w kołdre i Tygrys weź ten ogon bo mi włosy do nosa wchodzą :D Mam dziś całkiem dobry dzień.. :) ale nie mam z kim iść na piwo pogadać.. :( To chyba średni dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - ja lubię takie głaski łaskotki :) Szczególnie po plecach, ale ja drapanko też lubię :D To wy sobie śpijcie, a ja bidula w mrok i chłód idę na angielski. Niestety jutro o 7:15 mam urządzenia biurowe :( ale na razie nie myślmy o jutrze. Trzeba stawić czoła dzisiejszym demonom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole deliktanei drapanie od glaskanie, bo to drugie za delikatne jest ;) co nie zmeinia faktu, ze mi sie podoba :) Air -> kto wczesnie wstaje, tan ma dlugi dzien :D Gio -> masz sernik?? no uwazaj, bo Cie nawiedze jesze ;) Shatyn -> witaj 🖐️ pod lozkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach praktyki miałm kiedyś urządzenia biurowe: ręczny powielacz - robiło się na kalce w maszynie do pisania z wyłączoną taśmą matrycę a potem coś się smarowało odbijało i przyciskało - to były fajniste maszyny - a nie to co teraz - komputer i mykk- tyle kopii ile chcesz. Robiłyśmy karty katalogowe w bibliotece. I maszyna do pisania była, i telex, i to wcale nie było tak strasznie dawno temu (albo mi się wydawa) :) Tygrysek, ja też co do CV. Trzeba pisać o tym w czym jesteśmy inni od masy pozostałej, o aktywności i zaradności. Mamom i przyszłym mamom miękkich cieplutkich i przytulnych brzuszków życzę:) :) NA drodze do poznania wczoraj trzy wypadki, dwa z objazdami przez okoliczne wsie - tam tak zawsze? Dobra, koniec przerwy, do roboty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×