Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Ja chce powrotu lata!!!!! No ale chociaz niebo niebieskie widac... Pozyczylam od dzieciakow The Sims i po raz pierwszy w to gram... fajne ale jak wciaga..... Air -> ja bym bardzo chciala isc na ten film i sie w koncu wybiore, tylko musze znalesc kogos chetnego... Kolezanka kategorycznie odmawia ogladania rosyjskiego filmu :P i masz 100% racji!! lepiej wygodnie stac niz niewygodnie siedziec!! Borek -> 🖐️ :) Nina -> i jak zab?? przeszlo?? Udalo Ci sie chociaz troche przespac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - aż trudno uwierzyć, że pierwszy raz w Simy grasz :) Wciąga na maksa :D ale mi się dosyć szybko znudziło. Ja mam taki słomiany zapał, miesiąc i koniec zainteresowania tematem. Nie lubię tej swojej cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR- dzieki kochana! Namówiłaś mnie do pójścia do dentysty, zaraz tam jadę. To nie jest ząb tylko coś z dziąsłem nie tak. Boli okropnie. Gdyby nie Ibuprom to nic bym nie spała! I pomyśleć, że mnie nigdy w życiu ząb nie bolal, ani nic co ma związek z bólem \"stomatologicznym\" ! U mnie leje deszcz, jest zimno i listopadowo.... Trzeba się chyba już przestawić na powolne zbliżanie się zimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - pewnie, nie ma sensu cierpieć i liczyć na to, że samo przejdzie. Dentysta zrobi to w pół godziny i spokój. A na zimę się niestety trzeba szykować. I tak nas jesień w tym roku rozpieszczała. Mimo to myślę, że jeszcze będą ładne dni w tym roku :) Wracam do zajęć, dziś uczymy się Accessa :D jaka ja będę po tym kursie mądra... jak flądra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po! Okazało się, że ja , stara baba jeszcze nie mam \"wyrżniętych\" ósemek! i to cholerstwo tak boli, bo zrobił sie stan zapalny, mam za ciasno zęby czy jak i nie może sie normalnie wydostać. Dostałam antybiotyk oraz zastrzyk z czymśtam prosto w dziąsło- brrr! Boli teraz jak cholera, bo mi tam pogmerała, oczyściła... Mam się szykować do chirurga szczękowego, gdy mi się już wszystko wygoi na usuwanie na wpoł wyrżnietych ósemek!! rany!!!! Ja jestem mega panikara jeśli chodzi o tematy \"okołostomatologiczne\" a tu taki ZONK! No ale trudno... AIR- jak to jak flądra?? :D Chciałam zapytać gdzie zakamuflowała się Gio, czy Elles dojechała szczęsliwie do domku, co u ciebie Kluseczko?, szamanka będzie pewnikiem jutro, Borewicz w trasie, saszka- jak tam? Był cyrk na tym odpuście ;) ? U mnie za oknami ciemno się zrobiło i ponuro.... Chyba zaraz wdrapie sie na kanape z ciepłym kocem i herbatka i poczytam conieco ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - no z ósemkami jest dupa :P Moje mi się po kawalądku od kilku lat wyżynają, więc znam ten ból. U mnie też ciemno i zimno, ale przynajmniej już jestem w domciu. Zjadłam kisiel, i idę się uczyć na technikę pracy biurowej. Ale chyba wystarczy jak raz przeczytam notatki, bo to wielka filozofia nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - ja w Poznaniu jestem codziennie, mieszkam tu :) więc jak chcesz to się możemy spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka a ja własnie sie nie mogę doczekać :D Pakowanie wszystkiego, przeglądanie co zabrać, co wywalić, jak urządzić, co dokupić, gdzie umyć... :D To takie bardzo fajne wiesz :D Chciałabym się kiedyś nauczyć jak ładnie dekorować wnętrza, kiedyś w ogóle chciałam być dekoratorem :) I pewnie trzeba było iść w tym kierunku, ale człowiek się uczy całe życie nie? :) Nina :) dzieki że pytasz, dojechałam ale zła byłam...!! Najpierw nam powiedzieli w Bydgoszczy że jest opóźniony pociąg który mieli doczepiać 80 min, potem z 80-ciu zrobiło się 100 a ja na drugą byłam w domu..Dobrze że nie musiałam czekać godzinę na autobus nocny :P W dodatku całą drogę był ścisk, najpierw chłopaki z maksymalną! głupawką a potem do przedziału przesiedli się maratończycy z Poznania.. i cały czas o biegach gadali, coś tam zagadywali, każdy piwko w ręce.. ale zabijałam czas na przemian językami i dzięki temu mniej mnie wszystko bolało w tej drodze powrotnej ;) A z zębami są czasem przeboje, ja już ósemki mam, ostatnio nawet lepiłam w nich dziury, nie wiem czemu ale te zęby chyba bolą najbardziej :P;) Uwaga uwaga, żauważam że nie ma Małej, czy ktoś nie wie co się z nią dzieje? :D:P;) Znudzony widziałam zdjęcia, naprawdę podziwiam Twój zapał do pracy i ulepszania wszystkiego, normalnie w rezydencji mieszkasz :classic_cool: (jak na diabelskiego szefa przystało!) Szamka no jak tam mieszkanie, już wam ta babka dała spokój? :) Wiater przywiej trochę liści to będzie nam szeleścić pod kopytkami, ja strasznie lubię duuużo liści :D No to pa, idę się sennie regenerować 😴👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerkaaaaaaaaaaaaaaaaaa nic tylko w Simsy tluke :P jeszcze sie mi nie znudzilo, bo moj facet robi kariere wosjkowa i ma romans z sasiadka :P Cale szczescie, ze mialam dzis troche spraw do zalatwienia na miescie, bo bym chyba wcale od kompa nie wstala... A jesli chodzi o osemki, to mam je juz od dawna i nawet nie wiem kiedy mi wyszly... w jednej to juz plombe mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys :D Gio ja bym była taka happy jakbym dużo w totka wygrała :P:D czy to jest to? ;) Ale dziś losowania nie było, więc chyba nie.. No to gadaj co tam Ci się przytrafiło że to życie do góry nogami :)🌻 Ale przeczytam jutro bo znów chodze spać na raty... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - gratulationes :D 🌻 ❤️ ale mamy wysyp :P Będzie miała Gio kogoś do rozpieszczania :D już nie trza wychowywać, można tylko kochać :) Idę na zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień dobry : Anglik zatrzymał się w hotelu w Polsce. Dzwoni do recepcji i mówi: - Two tea to room two. A recepcjonistka: - Sramtaramtam. Gio- nie wiem o co chodzi...napisz po ludzku...po diabelsku znaczy się. Jak trza opijać to trza, tylko ja za 5 dni mogę, bo teraz ten durny antybiotyk biorę- fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wróciłam z zajęć. Dzisiaj redagowaliśmy pisma zamówienia, oferty, reklamacje :) Fajne rzeczy, podoba mi się :D A mój Michał wczoraj zdał egzamin na prawo jazdy :) Mam nadzieję, że lepiej z nigo skorzysta niż ja, bo ja mam prawko od 1999 roku i nie jeżdżę. Czasami mi głupio z tego powodu, ale jakoś nie mam serca do samochodów :P Ale się cieszę , że on zdał, bo może mnie będzie teraz woził :D hehe Całuję Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! z tą herbatą do pokoju to stare i niegramatyczne i w ogóle :P A ja mam business do warszawiaków: Mianowicie, jakby ktoś z was albo waszych znajomych miał biurko/stolik pod kompa na zbyciu to byłabym wdzięczna za info :) Ide dalej wypatrywać ogłoszeń o pracy :o Koniec nadawania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku, ja do mądrej szkoły sekretariatowej nie chodziłam, i efekty :) widać: dzisiaj pisałam prośbę do TPsy o rozłożenie zaległych rachunków na raty. Przerabiałam stare pismo i zdanie \"z góry dziękujemy za ustosunkowanie się do prośby\" nie bardzo mi się podobalo, bo wolałabym żeby ją pozytywnie załatwili, z nie tylko się ustosunkowali. Więc poprawiłam. I przefaksowałam na 9394 pismo kończące się motywującym zdaniem: Z góry dziękujemy za pozytywne załatwienie się do prośby. I jeszcze tylko Wam powiem, że ostatnio często coś piszę do Was po czym przed wysłaniem połowę tekstu kasuję, bo - nie jestem do końca pewna czy czegoś durnego i nieodwracalnego nie szczelę... tak że Gio, mó komentarz zniknął, bo co wyartykułowane to może zacząć żyć własnym życiem, a tak to bezpieczniej... Ale cieszę się razem z Tobą :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi, i jeszcze nie wiem czy widzicie, ale pojawił mi się nowy czasownik \"szczelić\" i to chyba więcej niż raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airkaa..... hahaha.. nie no nie mogę... :D a sere hehe ehe... :D:D To prawie jak te kasztanki..dla Ciebie i koleżanki.. a kiedyś pamiętacie była piosenka.. jakoś tak szło: a sere he, aha , ahe... lalala... takie trzy babki kurde co to było... :D:D Gratulacje dla Micha :) A mi tak wymyslili wf że chyba się zapiszę na jakiś kixboxing, aerobic albo nie wiem co.. bo jak mam jechać na basen do Gdańska na 21:30.. to chyba nie.... :P i sala w sobotę też odpada haha.. co proponujecie.. takiego ogólnorozwojowego i nie rozwalającego psychicznie (bo słyszałam że aerobic własnie tak rozchwiewa trochę umysł) :) Spadam z psem 🖐️ No to kto jest jeszcze w ciązy??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno nie... ale moze Ellesko, chcesz nam cos powiedziec?? ;) Air -> pogratuluj Miskowi!! Elles -> hmm ogolnorozwojowe?? PLYWANIE :P ale rozumiem, ze odpada... ja areobicu nigdy nie lubilam ale Szamanka b. polecala tai-chi :) Saszka -> hihihihi moze tak im sie Twoje pismo spodoba, ze sie pozytywnie w stosunku do Ciebie zalatwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek... nieeee.. :D No dobra to jeszcze się dowiem co się robi na tai-chi. Dziś 3 dziewczyny ode mnie z grupy były na kick-boxingu, podobno fajne ale męczące. No to chyba coś dla mnie, bo ja lubie czuć mięśnie i że się poćwiczyło :) A im człowiek bardziej zmęczony po takiej zabawie tym mniej ma problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, czy Air ma gratulować Miśkowi w związku z tematem z poprzedniego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×