Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

To refren gitarowej nastrojowej do smędzenia przy ognisku... przy grzanym winku... rano było tak jesienni, a teraz się przetarło i znowu jest lato :) raczej by pasowało - a był sierpień, pogoda prześliczna... Jakie my jesteśmy różne :) dla mnie koniak - potem długo długo nic - a potem reszta (bez drinków z palemką). No i piwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pięknie, jesiennie się zrobiło pod łóżkiem :) U mnie leje, siąpi, mży.... jesień przyszła, nie ma na to rady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brzusia - witaj :) 20 kg to sporo, ale już zupełnie nic po tobie nie widać :D Saszka - a dla mnie najpierw martini, vermut, tokaj, białe wino półsłodkie, piwko :P koniaku, whisky nie piję, chyba za mocne, poza tym bardzo lubię słodkie alkohole, zapomniałam o likierach :P "A był sierpień pogoda prześliczna Wszystko w złocie trwało i w zieleni..." aleś mi teraz przypomniała ogniska, mgły nad łąkami, mrrrrr, milutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia- ale ja przed ciążą byłam taka kulka, więc jak na początku miałam ponad 6 tygodni glowę w sedesie to schudłam 6 kg i dopiero teraz je nadrobiłam ;) A ty laska jesteś, szczuplutka- widzisz jak ładnie zrzuciłaś! ja to nie wiem jak ze mną będzie ;) Ale mam zamiar zabrać się za siebie- mój D. będzie moim katem i bezlitośnie ma wysylać mnie na rower, aerobic i inne takie :) saszka- ja za koniakiem też nie przepadam. Moja mamunia go uwielbiała i zawsze z zagranicznych wojaży przywoziłam jej butelkę jakiegoś dobrego, markowego, a ona potem sączyła go sobie po kieliszeczku do kawy :) Ja kocham czerwone wina- półsłodkie, martini ...potem długo, długo nic i mocno zmrożone piwko z soczkiem :) Ostatnio mnie tak naszło w piątek, że wyslałam D. po czerwone winko, wypiłam delektując się 1 dużą lampkę i byłam szczęśliwa jak dziecko :) Julka potrzebowała mocniejszych wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestalo padac ale nastroj nadal jesienny... chmury, szarosc... w sumie dobrze, latwiej dzieki temu skupic mi sie na pracy... o, zaczyna wiac... tego jesienia juz nie lubie... a jesli chodzi o alkohole to martini lubie, oj lubie :) i tequille, zarowno w drinku jak i sama (z sola i cytryna oczywiscie), winem nie wzgardze, piwo przy spotkaniu z Diablami jest swietne, ach i taka zimna wodka zurawinowa - mmm oj chyba wychodze na alkoholika... na szczescie rzadko pije ;) Brzusia -> Ty przytalas 20 kg?? nic a nic nie widac... Ninka -> nie przejmuj sie waga, mozesz miec tak jak mnie kiedys lekarka powiedziala, ze po ciazy schudniesz i bedzie jeszcze wiesza laska niz przed nia ;) a kuleczka to Ty nie bylas, cos Ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 4 h mniej wiecej przeczytralam co u was:) od razu sie upominam AIR, TYGRYSEK- a ja nie mam zdjec!! Rokita- za to od ciebie dostalam i juz ogladnelam jakis czas temu, przepraszam ze nie meldowalam :) Wyglada super, takie gory robia wrazenie! Saszka- prosze mi tu nie miec dolow- bo niby w czym to pomoze... Ale jakby co to prosze sie tu zalic na diablach, bo to naprawde pomaga! Nina- niedoczytalam, masz juz pensje czy dalej dolek?? Bo mi powiedzieli ze moze bede miala pensje w piatek- a ja juz jestem na minusie... A i pytanie do wszystkich- czy ktos zna jakas przyczyne wypadania włosów?? Jak tak dalej pójdzie to zostane lysa... Nie pomoglo obcinanie wlosow i jakas odzywka... Jak dostane pensje to kupie sobie jakis preparat ze skrzypem, ale moze ktoras z was wie co moze byc przyczyna?? Pozdrawionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - dzieki za zdjecia! Wyglada na to, ze mimo braku stadniny bawilyscie sie super! Air - cholera, nie wyglada to najlepiej- zadnych lekow nie biore, wiec to nie to... ale zdecydowanie wypada mi ich za duzo... zaczynam sie martwic i schudlam jeszcze, mimo, ze sie nie odchudzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, a moze to po prostu stres?? masz teraz wiecej obowiazkow, odpowiedzialnosc takze wieksza... a moze to w Krakowie jest cos nie tak?? Kachni tez ma ten problem i chudnie chociaz je nawet wiecej niz normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - pierwsze co pomyślałam o tych włosach, to to, że idzie zima i one wypadają na zmianę pór roku. Mi się też wydaje, że mi wypada więcej na zimę i wiosnę. A co do chudnięcia, to Tygrysek ma rację, to może być stres. Nic się nie martw, ta stronka którą ci podałam też mnie przeraziła, ale jest tam o wszystkich powodach wypadania włosów, co nie znaczy, że ciebie to dotyczy. Może jesteś przemęczona albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U siebie nazbierałam dzisiaj dwie garście na wannie... otworzyłam tą stronkęod Air i jeszcze szybciej zamknęłam :D nie chce tego wszystkiego wiezieć, toż to od samego czytania mogą włosy powypadać :) to wszystko przez regularny tryb życia - tak, tak, regularny stres, kawa, zmęczenie, regularne jedzenie o chorych porach, się zbiera i \"złe punkty\" się odkładaja w organizmie, brak urlopu - jeszcze zauważyłąm, że od razu więcej wypada jak je przetłuszczę = nie umyję rano, tylko następnego dnia wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po martini usypiam:) ale lubie rozowe a najbardziej czerwone wytrawne wino i wyhisky z cola no i tradycyjnie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuj, Isa, pracuj :) ja dzieci na trening, pies do parku, po dzieci, coś odgrzać do żarełka i na wieczorną zmianę jeszcze do pracy - coś mi po prostu tragicznie robota nie idzie, cały dzień siedzę a roboty nie ubywa - a to na diabły wejdę, a to se kawe zrobie, a to poplotkuje co w trawie piszczy, a to ucha nastawię jak sie tam Open miewa, i tak czasssss ssssobie zssssykiemm przecieka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino z cola jest swietne na nocne nasiadowki/imprezki... odrobina alkoholu jest, a dzieki coli spac sie nie chce :D tylko nie czerwone!! biale lub rozowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Airku - takie godziny to raczej zostaną. ale cóż - coś za coś :) poproszę o kciuki, nie jest to ambitna praca, ale kawałeczek stabilności zawsze jest :) i zobaczymy co potem :) Tygrysku, ale oni nie wiedzą, żem kluska, ja się tajniaczę ;) Okularki masz ładniutkie, połyskują w słońcu, prawda ? miałam kiedyś taki typ oprawiek, bardzo lubiłam :) Ghana - na ziarnicy kilka dziewczyn się męczy z włosami wypadającymi - dla świętego spokoju zrób sobie troszkę badań, preperat ze skrzypu nie zaszkodzi, albo merz, albo szampon specjalny z apteki - dziewczyny mowiły coś, że odstawienie anty osłabia włosy - nie odstawiałaś niedawno ? Nina - dziecko waży razem z całym oapkowaniem ;) jakieś 5- 6 kilo, więc tyle schudniesz od razu ;) zostanie Ci odrobinka, mała wyciagnie to z mlekiem, a i Tygrys ma rację - może wyciagnąć więcej niż Ci podarowała ;) uszy do góry ! :) idę się moczyć w wannie - brrr, 11 stopni na dworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy sie tygrysie jak do komputra to na nas też przez nie patrzysz? Dawno temu jak nic nie było, ale ludzie mieli czas i dobre słowo dla siebie, to się włosy ratowało: olej rycynowy, nafta kosmetyczna, żółtko, sok z cytryny - jej, to potem zmyc z włosów do pasa to było coś! takim zwykłym szamponem, ja kupowałam pokrzywowy, nie rumiankowy, bo rumiankowy rozjaśnie, a tata który pracował w zakładach chemicznych śmiał się ze mnie, że te pokrzywowe, rumiankowe i inne to i tak z jednego zbiornika rozlewają, więc żebym się tak nie przejmowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też, mi też, mi też wypadają......:D Pani fryzjerka mówi, że to stres.....Zznajoma mi dzis o jakis ampulkach na to mówiła,. Zamiast merca polecam silikę. Duzo tańsza. Rycyna też dobra, byle by sie nie napić :) Saszko jak tam kolce??? Moja mama jest chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat i kolce, niebieski kwiat i kolce... nie ma... ja nie umiem tak długo, trochę bywam czasem przykra jak jestem kolczasta, ale szybko mi przechodzi :) W sprawie powodów skolcowacenia nic się nie zmieniło, alae jak długo można się wściekac? Dzieci meldują że jest OK, mowa uczelnia się podoba!!!!!! (spróbowałaby nie) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem :) znow szaro, buro, pochmurnie ale nie pada :D gdzies w mojej okolicy mieszka chyba jakis zamachowiec albo chemik amator... druga noc z rzedu kolo polnocy wybudza mnie ze slodkiego polsnu wielkie BUM... odglos naprawde jak po bombie (znam, kiedys u nas solarium wysadzili)... potem jednak cisza... zadnych syren, krzykow, nic.... takze nie mam pojecia co to jest... Gio -> dziekuje :) Ka -> co sie dzieje z mama?? mozemy Ci jakos pomoc?? ❤️ Kluska -> nie, nie w sloncu, wczoraj slonca nie bylo - tak byl blask od flesza :P stabilnosc tez jest wazna... kciuki trzymam bardzo mocno, jestem pewna, ze umowe Ci przedluza :) Ninka -> o wlasnie dobrze Kluska napisala, bardzo duzo sie chudnie podczas karmienia piersia, bo to jets ogromny \"wysilek\" energetyczny :) Saszka -> bardzo dziekuje za taki \"regularny\" tryb zycia... a ja zawsze myje wieczorem, zeby rano moc dluzej pospac ;) tak wlasnie tak (w okularach) na Was patrze :) tez slyszalam o tej miksturze z olejem rycynowym, ze cuda dziala.... tylko na to trzeba miec czas... \"niebieski kwiat i kolce, niebieski kwiat i kolce...\" hihihihi nie jestes daltonistkom?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Dzisiaj taki uśmiech mam nieteges, bo smutno mi. Chmury są, szaro, światła prawie wcale, po drodze widziałam przejechanego kotka i się w autobusie popłakałam. Ja nie mogę po prostu znieść tych przejechanych zwierząt na ulicach, czy nikt nie może się tym zająć? Kluska - kciuki będę trzymała, za powodzenie z umową. Straszne te godziny do wstawania, ale jak już pisałam, fajnie, że po pracy jeszcze dzień długi :D Ka - zdrowia dla Mamy ❤️ Saszka - no pewnie, że się dziecku podoba nowa uczelnia :D toż to zupełnie inny świat, żyć nie umierać, żeby tylko miał czas się uczyć :P Gio - też cię pozdrawiam 🌻 a coś ty ostatnio taka oszczędna w słowach? Tygrysek - a może to gaźnik tak strzela? albo fajerwerki? albo już wiem!!! policja trenuję przed tymi wszystkimi marszami, które się mają w Warszawie jutro odbyć. Współczuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka- nie można lepiej posumować tego co się i u mnie ostatnio dzieje....idę i powtarzam...niebieski kwiat i kolce! Wczoraj wieczorem, po powrocie z Wrocławia byliśmy wczoraj u naszego przyjaciela w szpitalu, dziś o 8.00 miał operację, wycinają co się da i wysyłają do badań do Wrocławia.... najgorsze jest to czekanie na wynik, 2- czasem 3 tygodnie :( Jak wjechaliśmy windą na jego piętro to od razu zauwazyliśmy grupkę naszych wspólnych znajomych, wszyscy włączając w to pacjenta okupowali korytarz! Było wesoło, staraliśmy się go pocieszyć, rozśmieszyć, w każdym razie nie dołowac.... Jak ekipa poszła zostaliśmy tylko we trójkę i wtedy P. opowiedział nam wszystko od początku....Kurcze on miał podejrzenia, że coś jest nie tak już od bardzo dawna, ale jak to facet- milczał i się wstydził iśc do lekarza! Kurcze! To mnie przeraża, bo przecież najważniejszy jest w takich przypadkach CZAS..... a jeśli on sam sobie zabrał ten czas?!.... Gdzieś kiedyś przeczytałam, że podobno mężczyźni w stałych związkach żyją dłużej. I coś chyba w tym jest, bo ja jak tylko D. mi o czyms wspomni, albo jak sama zauważę u niego coś niepokojącego to sama umawiam go do lekarza i mamy jasną sytuację! A P. jest sam.....w tym wszystkim..... Nie mogłam spać w nocy, cały czas o nim mysle, modlę się, chociaż nie robiłam tego od dawna.... Ufam, że wszystko będzie OK, to niemożliwe żeby los chciał mi zabrać kolejną ważną i cudowną osobę.... Teraz mam sporo pracy, wczoraj dzwonili z firmy potrzebuja miliona danych, wykresów, tabelek.....nie chce mi się kompletnie tego robić, ale musze.....Przynajmniej zajmę umysł czyms innym..... ghana- mi kiedyś masakrycznie wypadały włosy i pomogła mi prawie 3 miesięczna kuracja tabletkami Skrzyp Polny. Śmierdzą okrutnie i są trudne do przełknięcia, ale działają! I są tanie. Teraz mam włosy jak marzenie, ale to dzięki hormonom ciążowym, po porodzie podobno kobieta traci mnóstwo włosów.....może to mnie zachęci do zmiany image i obetnę się na króciutko? Kiedyś mi sie marzyła taka krótka fryzurka... Ka- no wlasnie, co z mamą? Napisalas tak lakonicznie......Pozdrawiam Brzusia- dziękuję za zdjęcia Huberta- Tygrysek z niego jak marzenie :) Ja po raz pierwszy mam niesamowitą chęc by zobaczyc już jak wygląda Julka....chciałabym ją przytulić, pogłaskac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łyżeczka oleju rycynowego, łyżeczka nafty oczyszczonej,1 żółtko-do filizanki = i mieszłam palcem na \"majonez\". Nakladałam na brudne włosy -nie włosy- na skórę miedzy, przedzialek po przedzialku, dokładnie wcierając az sie ciepła robiła, na to woerk nylonowy rozciety z jednej strony, na to ręcznik i godzine trzymać, W tym czasie najczęściej sprzątałam,myłam,odkurzałam itd, i potem do kąpieli - głowę myłam dwoma żółtkiami (nie szamponem) i plukałam wodą z octem. Włosy mam krótkie, więc nie był to problem ani finansowy ani czasowy -zawsze przy sprzątaniu. Aha, nie zawsze bo raz na dziesięć,potem czternaście dni.Po dwoch miesiącach włosy przestaly wypadać i własciei do dziś mam spokój. Oczywiście jakieś \"centrum\" czy inna multivitaminka minus stres dodać M jak milość- też czynia cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich przytulam-tych z kolcami też (mam kamizelkę ;) ),trzymam kciuki za chorych,zamotanych i w ogóle 🌻-BEZ kolców 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, czyli jak bedzie pensja do skrzyp polny i ten olejek rycynowy - moja siostra kiedys stosowala i super- tylko trudno to zmyc potem :) Ja poprostu zauwzaylam, ze wypada mi wiecej niz wczesniej... wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rokitka - domowe sposoby są najlepsze :D ale tyleeee roboty :P ale czegóż się nie robi dla zdrowia i urody :D A twoje kolce? czy ty może bez kolców byłaś? ja ostatnio kolczasta jestem po przebudzeniu, potem się wygładzam :) Idę na \"Volver\" wieczorem, choć nie wiem czy Almodowar to jest to czego mi dzisiaj trzeba, najwyżej spadnę na dno rozpaczy, potem się można przynajmniej odbić :P Całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczulili mnie panowie w warsztacie - postawiłam auto bo \"coś nie tak\" w zawieszeniu mi się wydawało - już od jakiegoś czasu - i mówię żeby rzucili okiem co jest, ale robić będziemy w przyszłym tygodniu jak będą pieniądze. Pooglądali, stwierdzili że nie chcą żebym się zabiła, zrobili wahacz, zapłacęjak będę miała... :) w takich momentach to aż chce się wierzyć w ludzi :) Rokita - czy my z jednej ochronki? tylko ja miałam włosy długaśne :) było z tym roboty :) , ale warkocz miałam jak góralka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR- VOLVER jest boski! Uwielbiam ten film za wszystko: za piękną Penelope, za muzykę, za kolorową hiszpanię, za niesamowitą historię :) na pewno ci się spodoba i nie zdołuje! My jutro z D. idziemy na \"Samotność w sieci\"....dostalam w prezencie bilety od mojego klienta :) Jego żona pracuje w ośrodku kultury, jest jakąs szychą i dostaje darmowe zaproszenia, bilety- on wie, że ja uwielbiam takie imprezy, więc czasem mi coś podrzuca- niesamowity jest! Trochę się boję, bo podobno film cieniutkiiiiiii, ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - zdarza się spotkać jeszcze Człowieka wśród ludzi :D Ninka - ja kocham filmy Almodovara, właśnie za kolory, muzykę i kobiety, które grają w jego filmach, za te niesamowite historie i w ogóle za klimat, jaki mają jego filmy. Poza tym słyszałam, że \"Volver\" to jeden z jego najlepszych filmów, więc czeka mnie uczta :) takie kino jest trudne, ale chyba dam radę :) Też słyszałam, że \"Samotność...\" taka sobie, ale skoro bilety w prezencie, to i tak nic nie stracicie :D jaka ja jestem pragmatyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po szkoleniu. dzisiaj bylo swietnie i bardzo ciekawie!! teoretycznie byly to zajecia z kultury sluzby cywilnej, ale w praktyce okazalo sie, ze pani zrobila cwiczenia (nie wyklady, bo byly i rozmowy z nami i rozne przyklady na nas etc) z psychologii, psycholingwisytki, troche socjologi... wszystko to co lubie!! ile ciekawych rzeczy sie dowiedzielam... 5h uplynelo bardzo szybko, an szczescie bedzie jeszcze jeden blok z ta pania - juz sie nie moge doczekac :D Air -> och to rzeczywiscie fatalny poczatek dnia... mam nadzieje, ze czujesz sie juz lepiej?? jaki gaznik czy fajerwerki?? to jest prawdziwe BUM a nie jakies pyk, pyk... naprawde dzwiek jak przy wybuchu bomby... Ghana -> potwierdzam skrzyp polny jest dobry :) Ninka -> dobrze, ze ten kolega ma tak wspaniala grupe znajomych... ech czlowiek jest glupi, ze tak wizyte u lekarza odwleka... kobiety tez tak czasem robia, niestety :( ale fajny klient, zreszta ja sie nie dziwie, ze tak Cie lubi :) Saszka -> super masz panow w warsztacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×