Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Dermika=> ja bardzo lubie Rubika :) W zeszłym roku byłam na koncercie. Karolinka była małai niestety nie byliśmy za długo. Mam nadzieję, że Wam się uda dotrzeć :D Chanach=> czyżby test okazał się pozytywny??? :) Gosikka=> jak pierwszy dzień w pracy? Brzusia=> kiedy wracasz do Gdańska, nie ma Ciebie już chyba pół roku ;) :) Aniawd=> a Ciebie gdzie wcięło? Ćwiczysz jeszcze? Ja mam przerwę ciekawe jak długo. Chyba muszę się wybrać na zakupy. Jak popatrzę w lustra sklepowe to może się zmotywuję do ćwiczeń :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie podpisalam umowe na czas nieokreslony (mialam na 1,5 roku), oj teraz bedzie trudniej zmienic prace, ale nadzieji nie trace :D Air -> 188?? super!! ja najwiecej to moge miec kolo 182 ;) taak numeracja ciuchow w ogole zadnej normy nie trzyma... Ghana-> pewnie, ze nia w tym nic smiesznego!! ja mam czesto problemy ze znalezieniem spodni, bo jak dobre na dlugosc to w pasie duzo za duzo, to co Ty masz powiedziec - przeciez jestes wysoka a chuda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=> wracam już w niedzielę :) dziś w nocy G. po nas przyjeżdz i w niedziele w nocy będę w domu. Jak sie czuje Karolinka? Ponownie przyjeżdżam do babci w lipcu. Musze korzystać z wolności, bo od wrzśnia do pracy. Ale tak szczerze mówiąc, to juz tęsknię za robotą. W styczniu zapierałam sie nogami i rękami, żeby nie wrócić, ale teraz to juz chcę. Nawet sie dowiedziałam, że dostane wychowawstwo. Początkowo jako młoda mama miałam byc zwolniona z tego obowiązku, jednak okazało się, że przydzielono mi klasę. W zasadzie to się cieszę, bo od wrzesnia rozpoczynam staz na kolejny stopie awansu zawodowego, więc wychowawstwo sie przyda. Gosikka=> jak tam 1. dzień w pracy? 🌻 Tygrysek, Sylwia, Dermika=> dziękuję za wczorajsze miłe słowa 🌻 [zawstydziła się} Ghana=> jak ja bym chciała sie mieścić w 34.... ale nie jest tak źle, bo wchodzęw bluzki 38, a spódnice i spodnie 36 :) Tylko tez u mnie pojawia sie problm długości spodni, bo mierze sobie 173cm. Nienawidze swojego wzrostu 😡 Zawsze chciałam być niska! Tygrysek=. takie komplementy \"chuda jak patyk\" uskrzydlają, prawda? :) Mnie to zawsze motywuje, żeby się odchudzać albo ćwiczyć :D Gio=> 2,5kg?! Ładnie! Ta twoja dieta jest coraz bardziej przekonująca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> fajnie, że masz gdzie jechać. Jak żyła mija babcia to tż czas wolny spędzałam u niej na wsi. Ale to było dość dawno, bo chorowała dość długo na Alzheimera. A zmarła 6 lat temu. Fajnie, że możesz wrócić do pracy. Ja niestety mie miałam tej możliwości. Musiałam wybrać albo kolejne dziecko albo praca. I pewnie gdybym po Patryku wróciła do pracy to by nie było Karolinki. Dlatego cieszę się, że jest tak jak jest. A czy po tak długiej przerwie wogóle kiedyś pójdę do pracy :O Chciałabym. A z kim zostawsz Hubcia? To może los będzie dla nas w końcu łaskawy i spotkamy się w czerwcu??? A Karolinka narazie bez zmian. Brzydko kaszle :O Dostaje antybiotyk, mam nadzieje, że w końcu jej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! mam nadzieje ze nie macie mi za złe że tu wpadłam ale ja potrzebuje pomocy Gio. Gio - bardzo cie prosze powieedz mi jakiesa normy limfocytów i białych krwinek u rocznego dziecka.Nie umiem sie odnalesc są podane normy ale wiem ze u dzieci w drugim roku są inne. Nie wytrzymam do poniedziałku........... Czym sie rózni morfologia od rozmazu?Prosze ładnie!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam po ogień, wkurzona jestem wiec musze sie odstresować na chwile i zobaczyć co tu się dzieje, jak zwykle bałagan :P Nina - czas na relaks :) Kachni - te pomysły to coraz lepsze mają, powinni jeszcze wyrzucić Mistrza i Małgorzatę, Baczyńskiego i Sienkiewicza :P Szkoda ze nie pomyśleli o Nad Niemnem - tego to chyba nikt w szkołach nie lubi :D Ale w sumie dobrze ze dali Kapuścińskiego do szkół. Tygrysek dobrze ze masz tą umowę 🌻 a lepszą pracę zawsze możesz jeszcze znaleźć. W ogóle to dlaczego ja nie dostałam zdjęć? :P Szafirku Twoja opowieść o 21 chromosomie jest cudowna (sama to wymyśliłas?) a to co powiedziały córeczki zwala z nóg ❤️ Ja chcę zdjęcie całej Waszej rodzinki! ❤️ I reszte zdjęć (z Hiszpanii?) jaka tam krąży między wami, no co jest, żeby takiego Dziabąga jak ja pomijać?! :P Ja mam dziś troche \"tumiwisizm\", w ogóle nie mam za bardzo humoru :( Bym chciała z kimś sie umówić na kawe i pogadać a tu dupa. Sesja, pisanie pracy, w domu dużo roboty i średnio miła atmosfera. A Borewicz własnie wraca z firmy i ma zajebisty korek na drodze, nie wiem czy dojedzie do domu w 10h :( eeeeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, Brzusia, Sylwuś=> dzięki zatrzymanie kciuków 😘 Było ok. Dzwonić nie mogłam, bo teść dał swoją komórkę siostrze teściowej (jest w szpitalu). Ale chyba nawet lepiej, bo bym się nie powstrzymała ;) Rada, jeśli wasze dziecko nie mówi \"mama\", tylko ciągle \"tata\" (Jasiek powiedzial \"mama\" tylko kilka razy). To zostawcie je z kimś innym na kilka godzin ( w moim przypadku wystarczyło 4h30min ;):D ) Podobno na spacerze cały czas gadał \"mama\" na różną nutę :D aż teściowa zaczęła mu mówić \"Powiedz tata\" 😡:O:) Majorek=. zazdroszczę ci gadania Małgosi. Już się nie mogę doczekac jak moj tak bedzie nawijał :D Co do ślubu, to mój miał wręcz odwrotnie :):O Ja nawet się nie chciałam pobierać, wystarczyło mi,że go mam. Ale on stwierdził jeszcze przed ślubem (uwaga, uwaga, ja wymięklam i nie wiedziala, czy się śmiać, czy płakać :D ) że \"małżeństwo jest po to, żeby chronić osoby słabsze, czyli kobietę i dziecko\" :D:D:P Cholera, możecie sobie wyobrazić, jak się poczułam? Trochę jakbym była niepełnosprawna :D No ale potem byly bardziej romantyczne oswiadczyny ;):) Fakt, ze dziecko zmienia spojrzenie na te sprawy. Tygrysek=> no, wyglądały jak pisuary :D:D Fotki wyślę w wolnej chwili, bo mam ok 500 (:O:D ) i muszę wybrać i zmniejszyć :) Airek=> poproszę zdjęcia :) siago8@wp.pl albo daj znać, że się zgadzasz, to mi Donia (Dermika) poda :) Oddźwięczę się ;):D Ghana=> 34?? :O:) Ale wiem, ze to niefajne, bo moja koleżanka też tak ma i mówi,że to strasznie upakarzające, jak czasmi kupuje coś w sklepie dla starszych dzieciakow :( Poprosze na miala adres elles, bo prosiła o Hiszpanię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elunia - ❤️ kochana, \"tumiwisizm\" jest czasami potrzebny dla zachowania zdrowia psychicznego. Borewicz na pewno dojedzie do domu :) powiedź mi Dziabągu, czy dotarły do ciebie informacje o zlocie we Wrocku? powiedz, że tak i powiedz, że będziecie oboje 👄 Co do nauki, to wiemy, że ładnie wszystko zaliczasz, więc trud się opłaca :D Dermika - wysłałam ci swoje zdjęcia :) Brzusia - mój Boże! rozmiar 34? ty byś chciała w dziecięcych ciuchach chodzić? 173 cm masz? jak dla mnie to ok wzrost, ja zawsze byłam wysoka, najwyższa w klasie w podstawówce, w liceum w sumie też - jeden chłopak był wyższy, ale nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów :P Byłam w Filharmonii, muzyka była cudna, muzyka ze \"Śpiącej Królewny\" Czajkowskiego, VI symfonia pastoralna Bethovena, ale to był koncert z okazji Dnia Dziecka i było pełno dzieci, szkoły przyjechały autobusami i było dużo osób z małymi dziećmi, takimi 3-4 latkami, więc możecie sobie wyobrazić jak to wyglądało po 15 minutach, a całość trwała 2 godziny z przerwą, ale mimo to byłam zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he fajne - dostałam od szwagierki :) Lech i Jarek Kaczynski odwiedzili jedna z warszawskich podstawowek. Podczas dyskusji z uczniami Lech zapytal: - Co to jest tragedia? Czy ktos moglby podac przyklad? Dziewczynka z pierwszej lawki podniosla reke: - Gdyby moj przyjaciel, ktory mieszka na wsi, bawil sie na polu i zostal rozjechany przez traktor - to bylaby tragedia. -Nie. - odpowiada Jarek Kaczynski - to bylby wypadek Zglasza sie kolejne dziecko: - Gdyby autobus, ktory odwozi 50 dzieci do szkoly, mial wypadek, w ktorym zgineliby wszyscy pasażerowie - to bylaby tragedia. - Tez nie - odpowiada znowu Jarek Kaczynski - to bylaby wielka strata. Czy ktos ma inne pomysly? W klasie cisza. Nikt nie chce sie zglosic. Nagle odzywa sie Jasiu: - Gdyby samolot, w ktorym lecieli Pan Prezydent i Pan Premier zostal trafiony przez pocisk i rozpadl sie na kawalki - to bylaby tragedia. - Brawo! - wola Lech Kaczynski- Mozesz nam powiedziec dlaczego uwazasz,ze to była by tragedia? Na to Jasiu: - Dlatego, ze to na pewno nie bylaby wielka strata i raczej nie bylby to wypadek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gossika - zdjęcia poszły do ciebie :) Adres Elles jest pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek=> dzięki 😘😘😘 Tak sobie ciebie wyobrażałam :) I widzę, ze masz włosy z tej samej bajki, co ja :O:D A po wakacjach obcinam sie tak, jak ty - juz to ostatnio obgadałam z moją fryzką :) Wygodna ta fryzurka? można choć trochę ją ściągnąć gumką, czy spinką ? Super wyglądasz w tych włoskach :) Kocisko piękne :) Dobra idę poprzeglądać folder Hiszpania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, chodziło mi o to, ze twoje też się wiją i kręcą, więc wiem, ile pracy tzreba, żeby wyglądały w miarę :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosikka - od razu zajarzyłam o co ci chodzi z tymi włosami :) faktem jest, że moje do najłatwiejszych do ułożenia nie należą, tak jak zauważyłaś kręcą się i wiją, w jednym miejscu są w miarę proste, potem trochę falowane, przy czole sianko - takie malutkie loczki grrrrr szału kiedyś dostawałam, ale teraz trochę je już umiem ujarzmić :) po pierwsze są dobrze obcięte, ta fryzura na zdjęciu (po fryzjerze) jest pociągnięta oczywiście prostownicą, to mój nieodłączny przyjaciel :P po umyciu nakładam na włosy jedwab, ten w malutkiej buteleczce, albo Gliss Kur - odżywka z jedwabiem, są wtedy gładsze i się nie puszą, łatwiej też rozczesać i wyprostować, ogólnie to ta fryzura łatwo się układa na okrągłej szczotce i prostownicą, brzmi skomplikowanie, ale razem z myciem zajmuje to ok 10 minut, bez problemu. Ale oczywiście na pogodę i wilgoć nie ma rady i wtedy włosy robią co chcą, trudno, już się przyzwyczaiłam. Ja mam z tyłu włosy krótkie, więc ich gumką nie zepnę, ale grzywkę spokojnie można przypiąc spinką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio wsadzona do autobusu :) powinny Was uszy piec, bo obgadalysmy wszystkich, co do Diabla :D hyhyhyhy Air -> hihih to dzieci Ci sie pod nogami plataly ;) Brzusia -> ja mam 175 i to jest moj wymarzony idealny wzrost :D a jak Ty przy 173 wchodzisz w 36 to jestes patyk ;) a komplement sprawil, ze bez wyrzutow sumienia zjadlam ciastko :P Elles -> nie wiem czemu nie dostalas, bo linka na pewno Ci podeslalam, zaraz wysle raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek=> boże , jakbym czytała o swoich włosach :O:D Gliss kur, szczotkę i prostownicę mam opracowane. Tez mi to nie zajmuje zbyt dużo czasu, tyle że ja po krotkich lubie pozapuszczać i wtedy są zniszczone. Obcinam, bo nie lubie mieć siana, ale wtedy zapuszczanie trwa mięsiącami. A jak już zapuszczę..., to obcinam :D Wiesz co, chyba mnie zbajerowałaś i obetnę się tak na wakacje :D A miało być po, właśnie przez niemożność związania. Przepraszam, ale zdjęcia z Hiszpanii wyślę jutro, bo wybrałam ładne i miłe mojemu sercu i wyszło...70 :O :D Muszę wprowadzić ostrą selekcję ;):D A potem jeszcze zmniejszyć :O POstaram się jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosikka - znalazłam bratnią duszę :D Tygrysek - no akurat pod nogami mi się nie plątały, ale chłopczyk przede mną zaczął bić się z siostrą, potem dziewczynka obok skakała po fotelu, a dzieci za mną kopały w mój fotel, było ciężko, ale podobało mi się, momentami udawało mi się wyłączyć i słuchać muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja muszę dołączyć si z włosami do Airka i Gosikki. Tylko ja mam dużo cieńsze i może to dobrze, że nie są proste jak druty, bo by ich wcale nie było widać :P :) I też zastanawiam się nad podobną fryzurą tylko z grzywką, Gosia narobiła mi wczorach ochoty na taką. Kiedyś miałam tak ścięte włosy i dobrze się czułam :) Tygrysku, Gio => ale plotkary :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Wpadam podpisać listę obecność (muszę powiecdzieć, że jak pisałyśmy na czerwcówkach, nie byłam taka obowiązkowa ;) ) Byliśmy dziś na wsi, zawieźć znajomej \"ciężarówce\" (tam bida aż piszczy) rzeczy po Maksiu, a wieczór spędziłam zmagając się z moją magisterską, bo czasu już niewiele. Umówiłam się na niedzielę na zbieranie truskawek, zarobię parę groszy... Grzeje się woda na kąpiel i padam zaraz do łóżeczka, bo ledwie widzę na oczy. Maks dalej ma niepohamowany apetyt. Dziś troszkę się wkurzyłam na moją mamę (pierwszy raz odkąd zajmuje się Maksiem), bo dała mu Monte. Smakowało mu bardzo i darł się że chce jeszcze. Tylko że tam same puste kalorie i alergeny... Za mały jest jeszcze na takie wynalazki :( Mam nadzieję że nic mu nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki , moje kochanie chce do kompa :O:D:)A potem do łóżka ;):P Połowa zdjęć zmniejszona, więc jutro wyślę . Tylko....kto chce 5mb zdjęć (bo tyle mi wyjdzie:O ) . No nie umiem sie ograniczać. To moja podróż poślubna, tyle wspomnień, i wszystko mi sie podoba :O . K. mi pomagał wywalać, ale zostalo ....50szt. :O Wyjdzie ok 5mb, więc czyścić pocztę. :P:D Papa 🖐️ Aha, dziś w pracy na dzien dobry dowiedziałam się, ze rozdzielają socjalne i \"gruszkę\" :D W przyszłym tygodniu zastrzyk gotówki, a dziś pensja (bo zawsze z góry pierwszego ) :D:D:D Pierwsza po pół roku. Co za zachęta do pracy, co? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, poszłabym na jhakiś koncert.. może jesienią, jak będzie Wratislavia Cantans to uda mi się posłuchać jakiejś dobrej muzyczki na żywo. Kiedyś, za młodu potrafiłam zaliczyć 3 koncerty jednego dnia podczas festiwalu... Trochę tęsknię za tymi czasami. Inna sprawa, że wtedy z kieszonkowego było mnie stać na takie ekscesy, a teraz pracuję i muszę oglądać każdą złotówkę 3 razy zanim wydam... Jeśli chodzi o piling kawowy, to ja też robię, tylko zamiast oliwki daję masło kakaowe, i na zmianę imbir albo cynamon, pachnę po tym jak ciasteczko... mniam, mój mężczyzna bardzo to lubi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, Fabcio miał operację rozszczepu podniebienia, tak? dobrze pamiętam? Mam nadzieję że wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam po 22.00 do domu...ledwie zipie, ale fajnie się jechało! Lubie samotnie podrożować :) Pod koniec trasy dostałam mega glupawki: powód- kilka odjechanych przygód - jutro je wam opisze, bo dzis już padam na nos... Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora :) (Gio mi pewnie znów dogada że prawie rano sie zjawiam:-p ) no ale teraz mi najfajniej bo dzieci śpią ,mieszkanie wmiare ogarnięte ,mąz zaspokojony :-p śpi , wiec moge spokojnie poczytac i coś napisać :) Na koncert do krakowa niestety nie pojechaliśmy wiec starałam sie to Kamilce spokojnie wytłumaczyć ze to i tamto a ona mi na to \"Spoko i tak go jutro zobacze :) bedzie występował w odcinku \"Nianii\" na tvn a na dodatek sie okazało ze ten koncert był transmitowany na żywo w TVP2 wiec ... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :):):) Airku bardzo bardzo bardzo sympatyczna buzke masz :) Wesoła na każdej fotce Włosy rzeczywiście podobne do Gossiki a mi sie zdecydowanie bardziej podobasz w tej krótszej fryzurce Kotek fajny a jak profesjonalnie pozuje do zdjęc :) dzieki 👄 Gosiaaaaaaaaa mam nadzieje ze nie musze sie upomonac o zdjęcia ? I właściwie to ..dlaczego ich jeszcze nie dostałam do tej pory?????????????????????????????? :-p ;) Wiesz co ten typ oświadczyn jak najbardziej pasuje do twojego K. :) Oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu he he Czyli mam rozumiec ze teściowie sie Jaśkiem zjmowali gdy byłas w pracy? A no i namiary na zdjecia z rumunii tez chce ok? To od tygryska tak? jeśli moge to chcem :) Gosza no fakt troche za wcześnie na Monte ja to słyszałam ze po trzecim roku dopiero mozna dawac no ale mama na pewno nie chciała żle 👄 Airku a jakie ćwiczonka na brzuszek stosujesz? Sylwia a jak Karolinka ? Dobrze już? Gio kochana ale to jest taki całkowity zakaz mówienia i pisania o chorobach i dzieciakach? Czy poprostu trzeba sie \"ograniczyć \" ? :) Majorku a w jakim wieku jest Twoja córeczka? no ok uciekam do spania jutro rano pobudka bo szkola Kamilki nam zorganizowala sobote jakies festyny zawody ehh ale mała sie cieszy bo jakis wierszyk mówi mam nadzieje ze nie bedzie padac ok pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) sobota, mój ulubiony dzień tygodnia :D Ninka - a jak się nowy samochodzik sprawdził w trasie? :) Rozumiem, że Jula ma dzisiaj Dzień Dziecka :D Dermika - :) dziękuję :D ćwiczenia na brzuch robię z płytą z Shapa, mam jeszcze ćwiczenia na pośladki i uda oraz na całe ciało, mam takie okresy, że dużo i regularnie ćwiczę i widać efekty, potem znowu zarzucam i znowu zaczynam, a przecież ważna jest regularność. Wczoraj tata mi przyniósł na Dzień Dziecka wielką czekoladę Milki, a ja przecież ogłosiła, że nie będę jadła słodyczy :P wczoraj zrobiłam wyjątek od tej reguły. Idę dzisiaj na festyn osiedlowy, organizują go znajomi mamy więc musimy zobaczyć jak im poszło :D już sobie obiecałam watę cukrową :P hehehe z tymi słodyczami będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj z pracy :) Tygyrys - ja wysoka?? to ci sie cos chyba pomylilo :) powiedzmy sredniego wzrostu jestem :) Dermika- przeciez Rubik byl w telewizji - mogla ogladac do woli i napewno wiecej by widziala, bo calosc miejsc przed scena byla zarezerwowana dla VIPow, a wszyscy normalni migli ogladac tylko boki sceny - bez sensu, mam nadzieje, ze na jutrzejszym Stańko tak nie bedzie, bo ja sie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne towarzystwo!! wstretna, wstretna, zlosliwa pogoda!!! pada!! leje!! szare, bure chmury!! ma przestac, bo kolega powiedzial, ze wezmie jeep\'a (wrangler, taki starszy - klasyczny) tylko wtedy jesli nie bedzie deszczu, a ja chce jezdzic jeepem!!!!!!! moze by sie dalo go namowic na jakas ostrzejasza przejazdze po terenie?? na pewno by sie zgodzil, bo on twierdzi, ze samchod terenowy jest po to aby po terenie jezdzic ;) w ramach poprawy humoru wybralam sie do ciuchlandu i nabylam dwie bluzeczki na ramionka (ostatnio wyrzucilam kilka, wiec mam braki) oraz 2 pray szortow :P byla taka cudna sukienka ale za krotka oraz bajernackie lekkie spodnie, khaki - typ bojowek, tiaaa jak przytyje z 10 kg to moze beda dobrze lezaly :P a że zamierzam chudnac a nie tyc to ich nie wzielam... Dermika -> napisz na maila to podesle Ci link do zdjec, chyba, ze juz go dostalas od kogos :) Ghana -> oj niska nie jestes ;) Gosika -> co to jestm 5mb, nic!! slij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie przezywam teraz meki, bo nie wiem w co sie ubrac na ten weekend, chce wygladac super a jednoczesnie tak jakbym wcale nie kombinowala z ciuchami ;) w dlugich spodniach bedzie mi goraco (ale wezme w plecak), szorty odpadaja, spodniczka?? ale spodniczka na dzialke?? help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrs- jak to za goraco? to ile w tej warszawie masz stopini? ja teraz siedze w spodniach i w bluzce z dlugim rekawem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - a czemu szorty odpadają? moim zdaniem szorty są ok, nie gorąco i akurat na działkę :) weź długie spodnie, w razie jakby komary gryzły :P a masz jakieś spodnie 3/4? U mnie za to pogoda coraz lepsza, najpierw od rana były chmury, a teraz słońce świeci, a ja się wybieram na wycieczkę rowerową, sama jadę, bo moje koleżanki się uczą, wieczne studentki, jak się cieszę, że mam to już za sobą :) Ghana - jesteś wysoka, przykro mi :D Byłam na festynie, ale było bardzo drętwo, niestety zawsze te festyny są takie same, występy szkół, domów seniora :P hehehe nie dla mnie te klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×