Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

dzien dobry :) w koncu moge znow (po 2 dniach ;) ) zalozyc krotka spodniczke i czuc promienie slonca :D Moge sie pochwalic?? Moge?? Od pazdziernika zmieniam klub na jeden z bardziej eksluzywnych: http://www.reinholdlifestyle.com Piotrek - instruktor z obecnego klubu mnie przekonal, skontaktowal z konsultatem i chyba dzisiaj podpisze umowe. Oplaca sie bardzo, bo za miesieczny karnet open wychodzi mniej niz obecnie place za 3 razy w tygodniu. Do tego sauna sucha + parowa, scianka wspinaczkowa (!!!!!!), silownia, konsultacje z dietetykiem, trenerem i inne bajery w cenie karnetu. Baaardzo koszystna oferta, jedyny minus to to, ze trzeba zaplacic za rok z gory... ale zawsze jakby co moge sprzedac moje czlonkowstwo na allegro, bo pozniej ceny bede dwa razy wieksze... juz sie czuje jak jakis VIP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jest capoeira!!!!!!!!! super!!!! bedzie tez aeroboxing chociaz pod nazwa kickboxingu, jednak juz wiem, ze to jest to samo i prowadzi Piotrek :D cos czuje, ze na jesieni nie bede wychodzic z tego klubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i taniec brzucha tez jest!!! oraz salsa, latino i modern jazz ale to mnie juz mniej interesuje, chociaz kto wiem, kto wiem... na taniec brzucha na pewno bede chodzic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku, chciałabym z Tobą, do takiego klubu... ale nie da rady... muszę sobie sama organizować zajęcia sportowe ;) dziś już 20. dzień \"szóstki\" weidera :D a mój osobisty trener, to ten z filmików 8min! :classic_cool: trzy miesiące leżenia... trzeba to odpracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Dziwna pogoda, ale nawet mi się podoba, jest bardzo ciepło i pada deszcz, jest tak jakoś tropikalnie :D Ninka - a ja myślałam, że wszystkim wychodzi to samo :) hehehe, tylko raz siebie wpisałam, wyszło mi \"bezrobotny\" :P i stwierdziłam, że ok i sobie poszłam, dzisiaj w domu się jeszcze tym pobawię i sprawdzę znajomych i rodzinę :D Tygrysek - o kurczę! oferta nowego klubu wygląda świetnie! ja bym chyba zwariowała od wielości możliwości, ale najbardziej bym się napaliła na capoeirę i taniec brzucha :D Dermika - ja też uwilebiam Szymona, głupol taki, ale momentami spadam z fotela :P Hanuś - na \"300\" się wybieram od pierwszego dnia projekcji i coś cienko to widzę, a bardzo bym chciała zobaczyć ten film, lubię takie widowiska. Co ci szkodzi? włącz, a jak się nie będzie podobało to wyłączysz. Gosza - podobno truskawki są jednymi z najbardziej uczulających owoców. Faktycznie szczęście, że nie zrobiłaś tej maseczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- ale super ten nowy Fitness Klub!!! Dlaczego w mojej smętnej miescinie nie ma nic takiego? Nawet kiedys kombinowałam by założyć swoja działalnośc, wziąc kredyt preferencyjny i otworzyć coś z prawdziwego zdarzenia....ale rozmawiałam z kimś kto ma siłownię w naszym mieście i już wiem, dlaczego np. w tym nowym klubie u ciebie placi się za rok z góry- koszty utworzenia, a potem spłacania takiego centrum sa wysokie, a comiesięczne dochody nie gwarantują, że zarobi się na raty...co dopiero na wynagrodzenie dla profesjonalnego personelu :( Ale bym sobie poćwiczyła! Wczoraj po południu wsprzatałam cała chałupe, można nawet jeśc z podłogi ;) Mam dziś luz...ale o 13.00 jadę z siostrą i ojcem do lekarza...może się uda cos zdiagnozowac...znaleźć jakies wyjście...najbardziej chodzi mi o tate...ale nie licze na cudowne podejście lekarza do mojej siostry...to NFZ.... Trzymajcie kciuki, by sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bylam wczoraj u ginekologa - w ciazy nie jestem, nie wiadomo czemu mam takie opoznienie - czuje sie fatalnie, i od jakiegos czasu mam permanentne napiecie przedmiesiaczkowe - wiec uwaga bo gryze. Z aniolem sie juz tak poklocilam, ze wogole nie mam ochoty z nim gadac wiec wylaczylam telefon, bo on oczywiscie w rozjazdach, ostatnio go ew widuje jak śpi... Chce do domu położyć się i leżeć!! Nina- mi wyszlo albo dealer, albo członek boys banu - to drugie bardziej mi sie podoba- a to od pelnego imienia :) Tygrysek - a ile kosztuje taki karnet? i czy wiesz gdzie w krakowie maja to otworzyc, bo na stronie pisza tylo, ze otwieraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - w Krakowie w Galerii Kazimierz mają otworzyć ten klub :) Fatalny taki permanentny PMS :o no ale chyba coś ci ten ginekolog pomoże, przecież to nie może tak być, że ciąży nie ma, okresu nie ma, złe samopoczucie jest, a on nic nie może na to poradzić. Ninka - zatem trzymam kciuki. U nas w domu można jeść z podłogi tylko pierwszego dnia po sprzątaniu, ciągle mi się wydaje, że sprzątamy i ciągle jest brudno, ręce opadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - dostalam jakies prochy - podobno do 5 dni mam dostac okres :) W galerii kaziierz, to troche daleko, musialabym przez centrum przejezdzac... czyli korki na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o truskawkach byla mowa? wlasnie kupilam sobie pol kilo na lunch ;) mniam, mniam :D Czy ktos moze sie orientuje w jakim banku mozna wziasc kredyt gotowkowy na niewielka sume (2000,-), z mozliwoscia wczesniejszej splaty kredytu i z korzytsnym oprocentowaniem? chwilowo to najbardziej mi sie podoba w moim banku - mBanku... Air ->ja tez sie wybieram na 300, wybieram i nic... moze razem pojdziemy?? :D ja sie najbardziej napalam na capoeire, kickboxing, taniec brzucha i scianke!!!!!! Ghana -> mam nadzieje, ze prochy pomoga takze na nastroj ❤️ ja na szczescie bede miec 5 minut tramwajem do klubu, za to z domu dalej.... teraz mam 10 minut rowerem, a do tego to ok 20 tramwajem ale warto mimo wszystko :) jak sie placi za rok z gory to karnet miesieczny open wynosi 120 zl, taniej w wawie nie ma nigdzie... szczegolnie, ze tyle dodatkowych rzeczy w to sie wlicza!! Gruby Misiu -> kiedys cwiczylam sama w domu, regularnie - codziennie, do tej pory nie wiem jak mi sie udalo tak dlugo utrzyma mobilizacje :P Ninka -> wyobraz sobie, ze ja tez myslalam o otworzeniu fintess klubu!! te dwa do ktorych do tej pory chodzilam, zaczynaly swoja dzialalnosci niedawno i oba radza sobie swietnie... mysle, ze taki klub to dobry pomysl, a stawki dla instruktorow nie sa az tak wysokie, zeby mialo sie to nie zwrocic... Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- taki kredyt to chyba w kazdym banku wezmiesz i chyba w kazdym jest mozliwosc wczesniejszej splaty. Za caly rok, czyli za 10 miesiecy trzeba placic?? 1200zl? ojejku.... strasznie duzo na dzien dobry... ty przynajmniej wesz jacy tam beda instruktorzy, ale tak w cemno sie zapisywac.. w koncu ja uwazam, ze najwiecej zalezy od insruktorow, bo to oni sprawiaja e zajecia sa fajne lub nie... a co do 300 to mielismy ostatnio na dvd - fajnie zrbiony film - tak komiksowo - sa takie zwolnienia, jak rysunki komiksu - naprawde fajnie to wyglada, ale bardzo krwawy, mi sie takie rzeczy snia po nocach. dlatego ja nie ogladalam calego w miedzy czasie bralam prysznic i takie tam, a to co zobaczylam - czyli ok 1/3 w zupelnosci mi wystraczylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Fajnie tu u Was :D Tygrysek > Oj,ja rowniez strasznie Ci zazdroszcze tego klubu.... Cale zycie cos trenowalam , a teraz sie zasiedzialam... Wlasnie najbardziej mnie pociagaja sporty walki :) A propos 300 to ja polecam. Bylam na nim w kinie, moj M mnie sila zaciagnal i teraz nie zaluje.Dobry film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tugrysek >A propos kredytu. To moze na tam mala kwote lepiej bedzie wziac karte kredytowa? My mamy z Millenium.Pierwsze 60dni jest nieoprocentowane. Jest wygodniejsza niz kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale jestem przeziębiona :-0 jesień zima nie chorowałam a teraz mnie dopadło jeszcze na dodatek daśka sobie zrobiła dziś Dzień Mamy i nikogo innego nie akceptuje :-0 a mi sie normalnie katar z nosa leje... na poprawe humoru mąż podarował mi z samego rana bukiet 24 czerwonych róż ❤️ dziś ostatni odcinek magdy M. dobrze bo juz mnie to wkurzało (szczególnie glupkowate miny Brodzik) no ale jak sie wciągneło to do końca trzeba oglądnąc Hanus pewnie bedzie 😭 bo uwielbia Małacha :-p Gossia a znasz Tomka nie jest zazdrosny ....:-p ;) Tygrysek ale fajny ten klub !!! Super !!! ja to chodze na aerobika ale taki najzwyczajny prowadzony na sali gimnastycznej u nas za mała miejscowośc na takie \"luksusy\" :) no uciekam sie połozyć póki Daśka śpi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawialam przez telefon po angielsku z Chinczykiem - nawet sie dogadalismy bez problemu :D Dermika -> 25 roz?? wow!! :D a to z okazji... urodzin? czy tez ot tak bez powodu? Effik -> niestety pieniedzy potrzebuje do konc tygodnia, wiec nie zdaza mi karty kredytowej wyrobic... a swoja droga jesli ma sie karte to mozna placic w systemie miesiecznym - karta stanow zabezpieczenie, ze klient bedzie placil... Ghana -> rok liczy sobie 12 miesiecy :P no wlasnie duzo, dlatego chce pozyczyc.. jak sie ma karte kredytowa mozna placic co miesiac, ale ja nie mam... wiem, ze to duze zoobowiazanie od razu za rok, ale od rozpoczecia zajec mam tydzien na decyzje, jak zrezygnuje to mi kase zwracaja... zreszta w pazdzierniku karnety bede juz duzo drozsze, wiec spokojnie bede mogla sprzedac (z zyskiem) swoje czlonkowsto - istnieje taka opcja :) zgadzam sie z Toba dobry instuktor to podstawa!!z instruktorow znam Piotrka, z tego co sie orientowalam to on sie zajmuja rekrutacja, wiec wierze, ze dobrze wybierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrsek - ja bede brala pozyczke na samochod w bph- bo mi najwygodniej, bo amm tam konto :) ale w kazdym banku teraz jest pozyczka gotowkowa, na portalach np money.pl jest chyba mozliwosc porownania ofert, ale czesto sa nie aktualne oferty bankow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia no jasne że będe 😭 :D :P Weź sie zamień chłopem ten Twój to Cie rozpieszcza straaaaaasznie :D Zdrówka 😘 Tygrysek a czemu nie po chińsku :D :P co do fitness to mi chyba brakuje silnej woli :O co sie napale to jak sobie pomyśle o wysiłku to już jestem spocona :D :O:P AIR - co do 300 to sie dosiąść nie moge :O Mam wieczorne masaże a po nich jestem wykończona - bolą mnie kolana jak cholera wykończą mnie dosłownie :O ech starość ;):P Mój pojechał do Warszawy po towar w sobote mnie bierze do Warszawy także kupie sobie jakieś fajne buciki bo w Tarnowie sama kicha :O :P Gosikka dziękujemy za 😘 oj to jest diabeł odkąd wróciła ze szpitala rozpuszczołek mały :O Wczoraj zgubiła buta a dzisiaj smoczek -ciekawe co jutro zgubi :O Gio jak Patusia dalej ma wysypkę?? 🌼 Miłego dnia 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu vip i snob, czyli ja :P jestem oficjalnie czlonkiem klubu, chociaz jeszcze nie zaplacilam :P ale mam juz kartke klubowa dostalam tez b. fajna torbe sportowa, taka wieksza, przyda sie, bo moja sie juz pruje ;) bede tez miec osobistego \"opiekuna\" czyli pana (a raczej chlopaczka, bo to mlody czlek jets), ktory bedzie mna zajmowac i o wszystkich \"eventach\" (to cytat) informowac ;) np 11.07. ma byc jakas imprezka... troche jednak sie martwie jacy ludzie bede tam chodzic, na kanapie obok zapisywal sie jakis koles... co za jedna wielka pozerka i szpanerstwo... brrrr mam nadzieje, ze ja na taka nie wygladam... aha i maja tez otworzyc drugi klub, blisko mnie :) Ghana -> w Krakowie otworza sie na pewno jeszcze w tym roku :) Hanus - chinskiego jeszcze nie znam, wiec moglabym miec problemy z dogadaniem sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszym roku pierwszych ;) studiów miałam w grupie kolegę z chin :) liu czię się (mniej więcej) nazywał, ale nie wiem, co imieniem, a co nazwiskiem... i na wykładach, ćwiczeniach, malował te chińskie domki robiąc notatki :D studiował polonistykę... a na pytanie skąd zna język polski odpowiadał \"w china polski uczył\" :) i pogadać można było... najtrudniejsze jednak zadanie mnie spotkało, gdy podczas lektoratu musiałam z nim dialog po angielsku stworzyć :p oj!!! chiński angielski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! Idę jutro do fryzjera-trzymac kciuki za moją odwagę.... Potem wyslę fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek=> ale masz super z tym klubem :D Może i ja się wezmę...:O eeee, chyba nie ;):D Nie, serio, zazdroszczę. Do takiego bym poszła :) No i świetna lokata kapitału ;):D Też w liceum ćwiczyłam w domu ponad rok ponad godzinę dziennie. Tylko wtedy tego moja figura nie potrzebowała :O:P:D A teraz tak średnio mam czas i mobilizację :O:) Gruby Misiu=> jak ta 6stka? Bo nie moge się do niej zabrać, a tylko mała oponka mi została. Jakie efekty? :) ghana=> a może ci się coś z hormonami pomerdało? :O Nic ci nie kazał zbadać, tylko prochy na wywołanie? Dziwne... Effik=> no pewnie, ze fajnie :D 😘 Donia=> to sobie nie popisałyśmy :O:D zdrówka i 😘y Ja myślę, że oprócz jego uczucia, powodem podarowania tego bukietu przez T. była twoja wczorajsza deklaracja co do Majewskiego ;);):D:D Hanuś => skoro Zuzik wojuje, to znaczy, że zdrowa :D:P Chyba się cieszysz, nie :D:P Nina=> ja, ja, mnie wybierz [skacze jak Osiołek ze Shrek\'a ] :D:D .....jako adresatkę fotek po fryzjerze :D siago8@wp.pl Oddźwięczę się :D Oczywiście trzymam kciuki. :) A ja się pakuję - jutro po pracy (czyli ok 14) jedziemy na Pojezierze Brodnickie. K ze znajomymi jeździl tam w liceum. Teraz robią \"piknik rodzinny\" bo wszyscy już żonaci i dzieciaci. Nie wiem, czy to plus tej imprezy, czy minus. Okaże się ;):D W każdym razie podpisze listę obecności w niedzielę :) Odmeldowuję się 🖐️ P.S. Magda M. się właśnie kończy. Co za kiczowate zakończenie :O:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z wieczorka :) ja nadal smarkata :( samopoczucie troche lepsze Tygrysku tak bez okazji dostaje od T. kwiaty nawet w takich ilościach :) i najczęściej daje mi je zaraz po przebudzeniu... ❤️ mój tata to sie z niego śmiał (jak za mną gonił :p ) ze nie wyrobi na te kwiaty ale daje rade :-D:-D:-D Gosia tak tak no własnie a moze przeczytał ten mój wczorajszy wpis? :-0 :-D:-D:-D Udanego wypoczynku!!!!!! 👄 Hanuska jak sie trzymasz???? Nie płacz na bank bedą powtórki Magdy M. :p :p:p:p:p :-D Ninka to ja jeśli moge poprosze zestaw przed i po wizycie u fryzjera może Twoja Julke tez pokazesz? ja jeśli chcesz chetnie prześle Ci coś odemnie :) Jutro ide pomagac przy tworzeniu ołtarza na procesje Bozego Ciala Kamilka idzie w komunijnej sukience a potem znow tydzień chodzenia codziennie na procesje .... no uciekam bo zasnę przed monitorem :-0 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, "szóstki" mają kilka zalet ;) wymagają systematyczności... pewnie inne ćwiczenia wykonywane w podobnej ilości tez dawałyby rezultaty :D nie trzeba dużo miejsca, żadnych przyrządów! pierwszy raz serię szóstek zrobiłam rok temu, po miesiącu powtórzyłam i z efektów byłam całkiem zadowolona :) teraz cóż... dopiero jestem 5 tygodni po porodzie, brzuch mój był wystawiony na wieeeeeeeelką próbę, 4 ciąże w ciągu 6 lat... nigdy juz nie będzie, jak kiedyś :p ale nie jest najgorzej- chociaż rozstępów nie ma zbyt wiele :p liczę, że uda się jeszcze trochę poprawić jego wygląd... najlepiej jakby chirurg plastyk wyciął 10. centymetrowy pas rozciągniętej skóry ;) tymczasem ćwiczę, masuję, wcieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) goraco!! jak sie pogoda utrzyma to jade jutro nad jeziorko, Gio moze chcesz sie dolaczyc? Dermika -> skad sie bierze takiego faceta, ktory bez okazji kwiaty daje? moj ex mial problem nawet jak byla okazja \" a po co? wszyscy kupuja to ja juz nie bede\" :O Gio -> czemu ryczysz?? ❤️ Gosikka -> mam nadzieje, ze instuktorzy i ludzie tez beda swietni ;) o 6stce slyszalam same pozytywy :) fajnie masz, ze wyjezdzasz nad wode, ja niestety musze w pt isc do pracy, ale nie powinnam narzekac, bo na majowy weekend wyjechalam :) Gruby Mis -> jak tak szybko po porodzie juz cwiczysz, smarujesz i wcierasz to efekty na pewno beda :) niestety (a moze stety?) wazna jest systematycznosc.. Ninka -> juz sie nie moge doczekac zdjec!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Gio a o co buczysz?? 😘 coś z Patusią?? Donia nie buczałam (aż ta bardzo :P ) zakończenie nawet ok tylko przegięli pałe z tym helikopterem :D:D:P Gruby Misiu ja mam 15 cm obwisłej skóry po 2 cesarkach :O porażka jak to wygląda :O żadne ćwiczenia nie pomagają na to dziadostwo choćbym sie skichała :O Tygrysek u Ciebie gorąco a u mnie pochmurno i leje na okrągło :O Zapowiadali dzisiaj 29 st i żarówka a póki co jest 15 stopni i zero słońca 😭 Jade dzisiaj wymienić tel bo mnie chyba szlag trafi z tą motorolą Bateria trzyma 2 dni (to już mówie najdłużej) smsy pisze sie BEZNADZIEJNIE !!!! zwiesza sie i ogólnie jest do DUPY !! :O A czemu ja wogóle nie dostaje zdjęć ?? to jakiś spisek 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje i jak pół dupy zza krzaka i napęczniałą jak beczka. Chyba zatrzymuje w sobie wodę w jakiejś gigantycznej ilści.. Mam gorączkę i wogóle buuuu Słuchajcie w schrinsku w Ostrowi Mazowieckiej jest pies w typie teriera irlandzkiego, moze nawet rasowy.. Moze ktoś zna kogos kto by wziął psa do siebie, ja moge zaswiadczyc, ze to wspaniale psy! I oczywiście służe wszelkimi informacjami na temat rasy. Nie moge go wziac do siebie, bo na 30m kw mam juz w koncu dwa psy... http://www.terierkowo.fora.pl/irland-ostrow-mazowiecka-t211.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×