Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Hej robaczki! Kawa z Borewiczem się udała! Rok go nie widziałam :) Poplotkowaliśmy aż miło, nie piekły nikogo uszy??!! Szczegóły wam opowiem na zlocie :) Zjadłam właśnie obiad w IKEI, zaraz pedzę na zakupy, jutro ostatni taki stresujący dzień w trasie, a potem kilka dni wolnego. To ile nas będzie na zlocie? Ja naliczyłam 10 osób. Ale fajnie. I mam już podpisany urlop, więc od 7.07 NIC nie robię. Teraz szukam \"na gwałt\" jakiegoś wyjazdu na Kretę lub w inne fajne miejsce dla rodziców z dzieckiem. Za Julke jeszcze n ie płacę, więc warto skorzystać. Oby tylko znaleźć z wylotem z Wrocławia!!!! Jakie biura polecicie? Bo u mnie tylko sprawdzona Triada, a we Wrocku Exim Tours, ale tam same Tunezje i Turcje mają wyloty z Wrocławia.....eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha- dołączam do niewyspanych... Poszłam spac po 24.00, a Julka wtedy właśnie postanowiła mieć kłopty ze snem i do 3.00 się przewalała w łóżeczku i non stop musiałam do niej wstawać.... Myślałam, że ją przez okno wyrzucę - tak byłam wściekła!!! Wrrrrr!!!!! Nie wiem co jej było....jakiś kosmos..... Niech ci goście już jadą i Julka wroci do swojego pokoju spac, bo nie lubimy swojego towarzystwa w nocy ;) Ma niestety po mnie lekki sen i odkąd pamiętam zawsze ją wybudzało , gdy np. kładliśmy się z D. spac jeszcze w naszej wtedy wspólnej sypialni...eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka :):D:) ja też naliczyłam 10 osób :) ładna gromadka :D może uda Ci się jakieś last minute wyczaić. Mnie uszy nie piekły, chyba mnie zaniedbaliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też uszy nie piekly... Ninka -> a czemu Tunezja odpada?? tam sa nie drogie wyjazdy, a i flora bakteryjna nie rozni sie specjalnie od naszej, wiec nie powinno byc problemow z Juleczka. Koniecznie skontaktuj sie z Saszka, moze ona Cie gdzies wysle :-) aha i proponuje poszukac na portalach typu wakacje.pl czy odyseo.pl (prowadzi to dobrey kolega mojej kumpeli, biuro sprawdzone, od nich wlasnie w lutym do Egiptu lecialam!) oni maja rozne biura podrozy w ofercie, wiec mozesz w kryteriach wrzucic wylot z Wrocka i v\'oila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, wrzuć na maila co byście chcieli/czego byście nie chcieli, może coś się znajdzie, powinny być dobre lasty :) z Triadą umowy nie mam i z Ecco, a tak to chyba wszystko inne mam :) około 3000 maili ze spamem dziennie w skrzynce :) (na szczęście nie w mojej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Krete z Ecco Holiday leciałam i byłam bardzo zadowolona! Oferta była najtańsza ze wszystkich biur. I marze żeby się tam znaleźć jeszcze raz...gdzieś w okolicach Chani tym razem...i na Santorini jeszcze raz...ot, rozmarzyłam się :) a poza tym to jestem zalatana ale udało mi się ubłagać urlop - 6 dni wow :D Cynamonku...no nie wiem co powiedzieć, załuje że się nie spotkamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczę się.. jak cholera.. z tymi głupimi rozkładami pociągów... nienormalne to.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobry początek dnia: http://zubrzycki.wrzuta.pl/audio/3jo53q5Mdf/zacznij_od_bacha_-_suita_krakowska_la_boheme A ja zaraz oszaleję: Kot przyniósł do domu częściowo żywą mysz i jest z siebie bardzo dumny. Siedzę na antycznej sofie z nogami podwiniętymi pod siebie i gapię się histerycznie w ekran, żeby tylko nie patrzeć w inne miejsce. O matko! Co mam robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezwac Prawdziwego Mezczyzne do pomocy?? chociaz pierwsze skojarzenie mialam znacznie bardziej drastyczne: powiedziec kotu smacznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz oczywiście, nie siebie :D Nina, daj swój telefon albo tygrys, daj niny telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego takie rzeczy zdarzają się ZAWSZE, kiedy trzeba biec na lotnisko? Dlaczego?! Dlaczego nie wtedy, kiedy wszyscy siedzą sobie spokojnie popijając herbatkę przy wspólnej pogawędce? Dlaczego wtedy, kiedy taksówka czeka, dziecko szaleje z powodu swojej histerii (" a co jeśli terroryści nas napadną?" , " A co, jeśli samolot spadnie?", "Tato, upewnij się, czy masz mój paszport!", " Mamo, dlaczego nie mogę wejść do pokoju?!"), mąż siedzi z namydloną głową pod prysznicem i drze się na dziecko, żeby nie eskalowało wariactwa, a ja nie mogę oderwać wzroku od komputera?! On polował na mysz (kot), ja na niego. Nie udało mi się. Pobiegł z nią do ogrodu, a ja nie wiem, co począć z moimi uczuciami. Ja wiem, że to drapieżnik! ALE.......Moje KOCHANE KOCIĄTKO????!!!!!!Moje Maleństwo wykarmione strzykawką?!!!! :( I z tego wszystkiego pojechali na lotnisko sami, o 10 wylatują. Najbliższy taras widokowy i tak we Wrocławiu (CHYBA najbliższy), a więc nie zobaczyłabym, ale prawda jest taka, że dzień się jeszcze na dobre nie rozpoczął, a ja JUŻ mam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z kotem i myszą stary bajer :) One nie rozumieją czemu my się oburzamy, a my nie rozumiemy czemu one z siebie takie są dumne :D 7 dni do zlotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zadzwonili z AUTOBUSU, że wiozą ich do Katowic (czy w Katowicach jest taras?) i że nie wiadomo dlaczego odlatują z Katowic, choć mieli z Krakowa. Ciekawe., czy wylądują na tym lotnisku, gdzie na nich będą czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Katowicach jest lotnisko, ktorym sie opiekuje a od wczoraj jestesmy na \"goracej linii\", bo jest pilna sprawa do zalatwienia a te ciapy nie wiedza jak sie za to zabrac... mam sie spytac przy okazji kolejnego telefonu o taras?? Gawron -> bedzie dobrze! jak sie zaczyna z przygodami, to znaczy, ze potem bedzie juz wszystko gladko szlo... przypomnial mi sie fragmen ksiazki, ktora rano czytalam: -Boisz sie latac? -Nie boję się latac! Boje się spadac! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, nawet, jeśli ten taras jest, to nic mi z tego:( Ale pocieszać, to Ty umiesz:D:D:D Może jednak NIE powiem Antkowi, że wcale mu nie chodzi o latanie, tylko o spadanie:D:D:D Żal mi jego taty, więc mu oszczędzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawron - powinnas się czuć wyróżniona, bo przyniósł i chciała się z tobą podziellić. Z tobą czyli tym niedorozwiniętym osobnikiem, który sam nie potrafi wykonac tak prostej czynnosci i upolowac myszy. On sie o ciebie troszczy, zebys z glodu nie umarla :) 7 dni do zlotu :)))))) A ja wlasnie jade do Warszawy :) Trudne spotkanie, mamy ustalic zasady wpsolpracy z firma, z ktora troche sie nam nie uklada.. spoko jakos to bedzie i tak spedze dzis 6h w pociagu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghano:D Czy ON nie WIDZI, że NIE wyglądam na osobę konającą z głodu? [zaraz się posiusiam!] :D:D:D Dobrze, że CIEBIE wysyłają, ja bym z Tobą wszystko załatwiła! :) W ciemno bym podpisała wszelkie posunięte przez Ciebie papierki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Taa bo koty całe życie polują na myszy, praktycznie wcale ichnie jedząc, po to, żeby nie wyjść z wprawy i umieć to robić, tak na zaś.. ;) A przyniesienie panu czy pani taki prezent np. do łóżka na poduszkę ;) to najwyższe wyróżnienie od kota.. hehehehe. Gawron dzięki :) fajnie się siedzi i czyta Podłóżko przy tej kompozycji :) \"Wydawca: zaszafie.pl\" łaaa ! To Twoje kociątko pewnie tak Ci dziękuje za to karmienie strzykawką itp :D Dobrze, że udało Ci się toto wygonić do ogrodu :) Czy dziecię szczęśliwie odleciało (i doleciało już)? Siku byłaś? ;) Tygrys smacznego.. hahaha :) Przy okazji kolejnego telefonu zapytaj czy mają dla nas czarter z Łodzi na 5 lipca, no i na powrót :D buhahahaha Saszka reanimować hahaha :) Air :D o której będziecie na miejscu zlotu? ;) :P Ghana :D A teraz trochę pomarudzę (chociaż pewnie i tak Szaszka powie, że to pierdoły.. ;) ). Mam wielki brzuch.. (odstający).. i nie wiem, co z nim zrobić.. ;) już nawet lekkie wciąganie nie za dużo daje... łeee.. O ćwiczeniach już zapomniałam.. to przykre.. ;) A jeszcze dziś jajnik trochę mnie boli... zresztą głowa też coś lekko \"nadaje\"... heh trochę ta moja wypowiedź bez sensu.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Major - nie wiem, spytaj Ninki, ona jest kierowcą bombowca :) ja wiem tylko, o której jestem z nią we Wrocławiu umówiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem o której jestem umówiona :D tradycyjnie coś przeoczyłam... jakiś azymut poprosze w takim razie i telefon...jakbym się zgubiła ;) mam nową chatke...jeszcze mniejsza niż ta którą mam teraz...a teraz mam 32 m2...mam nadzieje ze to ostatnia przeprowadzka bo jak tak dalej pojdzie to na 15 m2 wylądujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje oficjalnie, że kocham saszkę! :) Dziś po raz pierwszy rozmawiałam z nią przez telefon i po 3 minutach rozmowy obśmiałam się jak norka, a w pewnym momencie obie piszczałysmy ze śmiechu do telefonu ;) Chociaż opowieśc saszki o porannej przygodzie nie była do śmiechu. Jadę do Turcji!! O ile jeszcze mi się znajdą wolne miejsca, to jadę!!! od 9.07 nas nie ma...lalalalaaaaaa.... All inclusive, basen, słońce i JA....ale fajnie. kasiek- zbiórka jest 5.07 przed wyjściem z PKP w strone PKSu, o 10.30. Czekam na ciebie i AIR. A potem pędzimy do rokitki, powinnysmy byc po 12.00-13.00 na miejscu. A reszta? O jakich porach dojeżdżają kobitki ze stolicy, saszka, Majorek, ghana? Goście pojechali...ufffffff.... Jakoś nie miałam dla nich kompletnie czasu, bo pracowałam jak szalona, by jutro mieć wolne od wyjazdów, ogarnąc dom, zrobić pranie, może nawet zdąże odpocząć.....e....eeee...nie zdążę ;) Majorek- zapytam tylko: JAKI BRZUCH??!!! Kobieto, jesteś szczupła laska, co ty wiesz o BRZUCHU??!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taras ale mało profesjonalny. jak wszystko na śląsku. nie znam dnia ani godziny, ale się dostosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:):):):):) uwielbiam Was :D pod warunkiem, że wszyscy mają dobry humor :D Ninka - tak, Saszka jest taka saszkowata :) Fajny urlop się szykuje :D trzymam kciuki za miejsca Kasiek - mówią \"kąt ciasny ale własny\" :D Majorek - proszę Ninki nie wkurzać, bo Cię opierdzieli jak swoje koleżanki z listopadówek, jak się za dużo rzucały, że za grube. Co do brzucha, jak chcesz mieć wyrzeźbiony, to trzeba ćwiczyć trudno się mówi. Saszka - jak tam The Police? ale się tam u Was dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"warszawa" jedzie w piątek :) cała się cieszę! za tydzień będę tak daaaaaaaaaaaaaleko od domu ;) wiecie, że nigdy nie leciałam jeszcze samolotem? tak sobie dziś pomarzyłam, zamiast pociągiem szamolotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zainspirowana dzisiejszymi rozmowami o katowickim lotnisku :) mój ulubiony samochodowy instruktor ma drugą pracę na lotnisku, o ła, ale tam machiny pracują :o dziś mi opowiadał o ciężarówkach do odladzania samolotów, jedną taką z wrocławia będzie jutro sprowadzał... majorek, Ty weź się zapisz na jakiś fajny fitnes :p i nie marudź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zainspirowana dzisiejszymi rozmowami o katowickim lotnisku :) mój ulubiony samochodowy instruktor ma drugą pracę na lotnisku, o ła, ale tam machiny pracują :o dziś mi opowiadał o ciężarówkach do odladzania samolotów, jedną taką z wrocławia będzie jutro sprowadzał... majorek, Ty weź się zapisz na jakiś fajny fitnes :p i nie marudź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaczenie lotnicze tez sprawdrawdzalam ale nic nie ma w tym terminie :( a ja Was lubie, nawet jak macie zly humor i marudzicie! :P Ninka -> super, super! to trzymam kciuki, zeby byly miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×