Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

1843 już jest :) a ja zmykam wyszuszyć włosy i na kubeczek mleczka Dobrej nocki wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć robaczki:) wczoraj powyżej 2.000 ... ech fajownie:) klik klik na dziś... :) dzis znowu mam tyle robotki..a tu juz koniec tygodnia.. fiu fiu:P Kati dziś załatwia przyjemne formalności ... super 😍 Kamorku 😍 Tygrysku 😍 Fiołeczku 😍 Ghanuś... codziennie wpadam na stronke Twojej rudej bandy, są coraz to fajniejsze takie do "duszenia" doskonałe :P ... juz po znajomych nawet ją rozprowadzilam (tą stronkę) .. ale każdemu za daleko albo juz ma psinkę swoją:) kasiek.. my też nie zapomnieliśmy o Tobie...:D😍 i budziaki dla wszystkich... 😘 hmm a tak na marginesie to ciekawa jestm co tam słychać u Bezika :) paa milego weekendu słoneczka girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
275 :) Londynskich klimatow ciag dalszy... dzis jeszcze wieksza mgla... Girl -> jakies plany weekendowe masz?? czy po prosto slodkie lenistwo z Robaczkiem?? :) Kamorek -> hihi na poczatku przeczytalam, ze bedziesz suszyl wlosy nad kubkiem mleka.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - www.rudabanda.com zapraszam, po weekendzie beda nowe zdjecia :-) i moze teksty sie pojawia Kasiek- no wreszcie witamy z powrotem ! :-) a z tym klikaniem to chyba cos z cookies masz nie tak, ale ja sie na tym nie znam... Girl - sa naprawde coraz fajniejsze, a jak sie je wypusci na pokoj, to najpierw z pol godziny szaleja, wchodza wszedzie gdzie moga i nawet juz z wlasna mama sie bawia, a pozniej przychodza do czlowieka przytulaja sie i zasypiaja :-D. Sa takie slodkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mamy 1094 :) Psiaki sa naprawde cudne :) a skoro juz reklamujemy psie strony, to Was zapraszam na stronke zaprzyjaznionej z moim Dzekim zgraji... wczoraj szalal z cala 4 :) www.vilicus.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff przyczytałam was wszytskich kochani widze ze wszytstko wporzadeczku o kociaków i psinek kolegów i kolezanek :D:D mam nadzieje ze Fiołek wyzdrwiał Girl spedzi udany weekend z robaczkiem, Kamorek kupi wymarzony rower :D, Tygrys buciki, Kati wymaluje i urzadzi mieskzanko, kasiek znajdzie wiecej czasu :P, Ghanuśka sprzeda pieski do dobrych dmów :D:D mam nadzieje ze o nikim nei zapomniałam jeli tak to przepraszam ja dopiero dzis sciagnełam d domciu na długi weekend :D u Mnie wszytsko oki juz jestem po 3 kolokwiach i dwa nastene przedemna z jednego dostałam 5 z drugiego 4 z trzeciego jescze neiw iem zebrałam pare punkcików za aktywnosc referaty i cos tego typu ludziska mili sympatyczni imprezki sa ale czesto nie imprezujemy bo duzo nauki. Musze nadrobic sciaganie jakiejs muzy na czaise na kompa bo jetsem w tyle i pouczyc sie matmy bo kolos z matmy w pzysżłym tygdniu najtrudniejszy :D:D. Za tydzien znów nic nie napsize bo mnei nie ebdzie jade na imprezke do Katowic na Benny Benassi :D:D uwielbiam go. Znacie:D:D??? zreszta ja wszystko uwielbiam :D:D teraz zmykam spac całuski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tą impre za tydzien juz mam bilecik :D:D a dzis w kato było may day jejku jechałam z tymi ludźmiw pociagu.Dziwnie byli porozbierani :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
173 :) Bezka wrocila!!! suuper!!!!! Gratuluje studentko tak znakomitych wynikow :) Dasz sobie rade i z matma, na pewno :) A nie, nie znam tego pana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej co nas dzis tak malutko??? ja sie troskze pouczyłam farbenłam włoski :D:D wyszorowałam prysznic :D:D pospałam dwie gdzinki i gólnie jetsem wykonczona zrobiłam porzadek na kompie :D:D z muza juz teraz bede sie starała nie robic w niej bałaganu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka, że tak zacytuję tren VIII imć Kochanowskiego: Pełno nas, a jakoby nikogo nie było :P :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pogoda jest boska własnie o 15 wybieram sie an spacerek kamorku zmiataj mi z trenami :P 👄 dla wszystkich :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przekor wstretnej pogodzie udalam sie na co weekendowy spacerek (taki 4 h :P) tym razem takze w towarzystwie psa... jak zwykle bylo suuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrócił Kamorek marnotrawny z rowerowej wycieczki na Soszów połączonej z pieczeniem kiełbasek na szczycie :D Bezka 👄 :P :P Tygrysku, Fiołku :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik jaką teraz masz fryzurkę? A jaką muzę ściągasz z netu a zarazem słuchasz? Jakieś ulubione masz zespoły? 3957 :D :D :D klikam i zmykam gdzieś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys super oby tak dalej :D:D Kamrku taka jak zwykle farbnełam na ten sam kolorek tzn. zrbiłam pasemka :D:D Muze raczje to co aktulanie leci w tv i wpadnie w uszku osttanio moje ulubione to metafix - Big city life, Sugababes - Push the button, Ringside Tired of sbeing orry, Urszula dziś już wiem, Piasek z głebi duszy, The rasmus No fear. jak widac duze zróżnicwanie muzyczne :D:D margotko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje z Pajacem??? cholerka jakis blad chyba jest.... widzieliscie te liczby?? dzis: 14980 !! a wczoraj ponad 5000!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku masz racje chyab jakies błedy na pewn :D:D Juz sie nie dam na to nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale nas malutk ja juz jutro jade :D:D słodkich snów odezwe sie za dwa tygodnie chyab ze szybciej sie gdzies dorwe d netka trzymajcie sie cieplutko w pajacyka staram sie klikac tzn. przypominam bratu :DD: caluje papa Tygrys 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie wiem co was tak przewialo mzoe mróz który u mnei dzis był raniutko mnie wywiea do rybnika papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) 13-tego jakiś \"podejrzany\" wynik wyklikaliście hi hi hi... ale bardzo mi sie podoba ta cyferka.. oby to nie byl bład serwera pajacykowego:) Beziku... trzymaj sie ciepło w Rybolku i ucz pilnie:)... moj robaczek wczoraj juz pośmigal do siebie... a ja dziś zaspałam:P Ciekawe jak tam Kati urządzila mieszkanko:) buziaki dla wszystkich .. brykam do kawki i do pracki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×