Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tygrysku ja tez trzymam kciuki za pracke :D:D a jak Ci sie pracuje jestes zadowolona?? Kamorku tez byłam w szoku i tez z tego wynika ze jestem do tyłu :D:D:D ale jest miz tym dobrze :D:D na sylwestra??? Hmmmmmmmmmmmmmm a skad ja mam wiedziec taki szmat czasu :D:D a Ty juz masz planki :D:D jedyne co wiem to ze bede bez mojego słonka ale jakos przezyje (mam nadzieje:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik idę na imprezę ze znajomymi i z nie :) *** Facet miał kaczkę. Bardzo ją lubił, więc postanowił pójść z nią do kina. Żeby nie płacić za drugi bilet, w ciemnej uliczce włożył kaczkę do spodni. Zadowolony minął bileterkę, wszedł na salę, usiadł wygodnie, rozpiął rozporek, kaczka wystawiła łeb i razem oglądali film. Obok tego faceta siedziała kobieta, a jeszcze dalej jej mąż. Nagle kobieta mówi do męża: - Kochanie, obok mnie siedzi facet, ma rozpięty rozporek a na wierzchu penisa. Mąż na to: - Nie zwracaj na niego uwagi. Kobieta robi co może, ale jej uwagę wciąż przyciąga rozpięty rozporek faceta. - Kochanie, ten facet z tym rozporkiem... - Mówiłem ci, nie zwracaj na niego uwagi! - Jak mam nie zwracać na niego uwagi?! Jego penis zjada mi popcorn! *** no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Weekend był intensywny ;) Ale udany i nawet główka nie bolała choć ciężko się dziś wstawało :D Trochę roboty mnie czeka więc znikam:) Paa 🌻 Bezik trzymaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku no to powinnam zyczyc udanej zabawy ale pzyzcę dopiero przed sylwkiem :P Kati a cos Ty osttanio taka imprezowa?? i na jaki kolorek farbnęłaś włoski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
776 :) Przezylam pierwszy dzien... bylo... nudno :P same szkolenia, takie co to czlowiek zaliczyc musi BHP, PPoż... za to ludzie calkiem sympatyczni w dziale wydaja sie byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fjuuu tylko na chwilke jestem. Nie ma to jak dżamprezka na dobry początek tygodnia :D :D Tygrysku jutro na którą idziesz do pracy? :) Bezik, Kati :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
107 :) N 8:15 do pracy.... wczoraj wieczorem nie mialam Netu i nie moglam ponownie klinac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje:) ... nie mialam wczoraj czasu.. nic a nic...ale kliknełam kilka razy... Tygrysku.. pierwszy dzien i nudno??:D:D:D ale super że ludzie sympatyczni.. niech no tylko nie będą sympatyczni dla naszego Tigerka... to!!!! :D:D:D 🌻 Beziku.. fajno ze o nas nie zapominasz.. mimo nauki i jak widze posiadania \"słonka\" (bo na takie \"słonka\" to chce sie caly czas wolny przeznaczać:P ) Trzymaj sie w Rybolku... i uważaj na \"nieciekawych kolesi\" na studiach... ale mądra dziewczynka jesteś wiec jestem pewna że z takimi sobie poradzisz bez problemu:D 🌻 Kati....tak mi wlasnie przyszło do głowy... ze to będą Twoje pierwsze święta \"na swoim\" (mieszkanku) ...:D:D:D miłego dzionka pracusiu 🌻 Kamorku ... 🌻 Fiołeczku... 🌻 Ghanuś ...🌻 Margotko ..🌻 brykam do pracki.. paaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Dopiero dotarłam do pracki, bo byłam się zameldować i złożyć wniosek o nowy dowód osobisty :) No - więc jestem pełnoprawnym członkiem mojej nowej miejscowości ;) \"Udało\" mi się też niestety przeziebić i siedzę przy biurku z fervexem i udaję, że jestem bardzo zapracowana ;) Miłego dnia Wszystkim 🌻 Paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w tak piękną pogodę :D 🌻 Wspaniale słońce świeci ponad chmurkami z których na południową Polskę pada deszcz a czasem śnieg i gdyby było dodatkowo o 15 C więcej to można by poszaleć na rowerku ;) Kati noo a jesteś pociągająca czy narazie grypka? Temperaturę sobie sprawdziłaś? Kurcze ja w udawaniu jestem słabiutki, normalnie wytrzymuję ok 5 minut na nic nie robieniu :P Jak długo będziesz czekać na nowy dowód? Girl 🖐️ pracusiu nasz :) 🌻 Tygrysku :D ale będzie radocha przy pierwszej wypłacie :D To cały czas masz na 8:15 czy masz system zmianowy? Ale chyba na rano... Dzisiaj jest Mikołaj :D :D choć wolę Dziadka Mroza ;) ale nie pogardzę seksowną Panią Śnieżynką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi dzien zaliczony :) dzis bylo calkiem ciekawe szkolenie :) Girl -> jak na razie wszyscy sa nadal sympatyczni bardzo :) Kati -> duzo zdrowka zycze 🌻 Kamorek -> czemu sie tak dopytujesz?? zawsze na 8:15 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Co za dzień - czuję sie podle, a mam tyle roboty, że nie wiem w co ręce włożyć :O I tak do piątku. Tygryś ploty to podstawa ;) Kamorek na dowód poczekam miesiąc. Dobra znikam, bo będę musiała zostac dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam, dalej mnie troche w gardle drapie, ale juz lepiej sie czuje, czyli przezylam! a teraz ide sie zaszczepic na grype! Kati - jeju i juz nawet wniosek zlozylas o nowy dowod, chyba musze z ciebie wziac przyklad! bo ja teraz nigdzie nie jestem zameldowana... U mnie w ten weeken powinnismy skonczyc kuchnie i bedziemymiec meble :-) Girl - jeszcze nie wiem ktorego psa wezme, nawet nie wiem czy psa czy suke.... wszystkie sa sliczne i kochane. W weekend pojechaly dwa pieski w sina dal... ale beda mialy dobrze, bo trafily do ludzi ktorzy juz mieli takiego psa i sa zakochani w tej rasie! Jeden na mazurach jest teraz, a drugi kolo bialej podlaskiej! Jeszcze 8 na wydaniu. tzn ja jednego biore to 7! Tygrys - najwazniejsze, ze ludzie sa mili! czekamy na relacje co bedziesz robic jak juz przejdziesz wszystkie szkolenia! Kamorek - z wywiadu powiadasz... to ja juz sie zastanawiam czy nie powiedzialam za duzo... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki:) klik klik.... Kati.. no to ja chyba tak jak Ghanuś będe brała z Ciebie przykład... solidnie sie dzis tez musze wziasc do pracy... chociaz podoga mi nie sluzy bo cisnienie spada na łeb na szyję... i czuje sie jak zdechlaczek... trzymaj sie pracusiu 🌻 Ghanuś...to wspaniale ze zgłaszaja sie ludzie i juz dwa pieski są zaadoptowane:) [jeden nawet dosyć blisko mnie przyjechał:P] ... trzymam kciuki za resztę psiaczków niech maja tyle szcześcia co te dwa maluchy 🌻 Tygrys... ja nadal czekam na obszerniejsza relacje z pracki:) ciekawa jestem (o ile to nie ściśle tajne) czym sie tam zajmujesz... tak mniej wiecej:) 🌻 Kamorku... no to przepadlismy z kretesem.. skoro jestes z jakiejś tajnej wywiadowni:D:D:D bo juz wszystko (no prawie wszystko) wiesz o nas :) 🌻 buziaki dla reszty 😘a ja pędze do cyferek i planow bo znowu mi pomieszali wszystko a ja musze to wyprostować:P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beczkę piwa albo jak to mówią konia z rzędem :) za szykowne ocieplane gumowce... no nic pogoda nas nie rozpieszcza :) a ja upatrzyłem sobie za to cud miód ramę rowerową :D normalnie ją kupię :) No tak, dobrze, że tylko tak wywiadowo-ciekawski jestem z natury raczej a nie z urzędu, np. skarbowego :P Ale niebawem kto wie... :) no cooo :) *** Siedzi psychiatra na dyżurze - nudno, cicho, wariaci śpią chyba.... Nagle otwierają się cicho drzwi i wpełza na kolanach człowieczek omotany w coś - w zębach, na rękach, nogach i jeszcze parę metrów tego za sobą ciągnie.... Doktor zagaduje: - O... żmijka mała do nas przyszła... Co żmijko, jak ci pomóc? Czlowieczek bulgocze coś i kiwa przecząco głową. -To może żółwik jesteś? Co? Jesteś małym żółwikiem? Czlowieczek znów kręci głową... - To może mały robaczek, co się właśnie wykluwa z kokonu? W końcu człowiek wypluwa to co ma w zębach: - Doktorze, idzcie do ch**a z tym robaczkiem! Jestem wasz admin sieciowy, kable zakładam...! *** Poniedziałek, siódma rano. W łazience stoi facet oparty o umywalkę, włos rozczochrany, oczy czerwone, patrzy w lustro widać, że myśli ... Mija pięć minut, facet nie odrywa wzroku od lustra - na skroni nabrzmiewają mu żyłki od wysiłku - myśli intensywnie ... Kolejne pięć minut gość jest wyczerpany ale patrzy w lustro dalej, krew pulsuje w skroniach z oczu ciekną łzy, wtem z kuchni dobiega kobiecy głos: -Heniek, śniadanie gotowe! gość się prostuje, wali sie dłonią w czoło i mruczy: -Jasne - Heniek ... ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I trzeci dzien pracy za mna :) Komputer juz mam ale jeszcze nie jest skonfigurowany, wiec nie moge klikac... :( Ghana -> juz po szkoleniach jestem, ale dopoki komp nie dziala, pracy duzo nie mam.... Girl -> mniej wiecej zajmuje sie robienie, liczeniem, sprawdzaniem poprawnosci danych eksporotowych i importowych na terenie Polski :) Kati -> a ja nadal mam luzy w pracy.... az za duzo czasu wolego... Kamorek -> normalnie kupuj, a co bedziesz sobie zalowal?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku wot z ciebie figlarz... ;) 🌻 Jutro już jadę kupić :D nowiutką, dziewiczą jeszcze nie katowaną w terenie, ramę :) *** Mąż, widząc jak żona skrobie nożem patelnię z teflonową powłoką, pyta: - Dlaczego skrobiesz nożem po teflonie? - Sam jesteś poteflon! *** Żona do męża: - Kochanie, wynieś śmieci. - O, nie! Dopiero co usiadłem! - A co robiłeś? - Leżałem. *** Dwóch generałów - desantowiec i czołgista - przechwala się, który z nich ma odważniejszych żołnierzy. W końcu jeden z nich mówi: - W porządku, pokażę ci, że to u mnie, w desancie, są najodważniejsze chłopaki. I woła: - Szeregowy! Podbiega jakiś żołnierz, salutuje i krzyczy: -Tak jest! -Widzicie ten czołg? -Tak jest! - Powstrzymajcie go własnym ciałem! - Pojeba.lo cię?! Przecież by mnie zmiażdżył! Generał obraca się do kolegi i mówi: - Niezłe co? Jaką odwagę trzeba mieć, żeby tak odpowiedzieć generałowi! *** Mały chłopczyk pyta mamę: - Mamo, po co ty się malujesz? - Żeby ładnie wyglądać. - A kiedy to zacznie działać? *** Słuchacz dzwoni do radia: - Dzień dobry, chciałbym powiedzieć, że znalazłem dziś rano portfel. W środku było trzy tysiące złotych w gotówce, oraz czek na okaziciela opiewający na sumę 10 tys. euro. Było też prawo jazdy na nazwisko Stanisław Kowalski, zamieszkały przy ulicy Kwiatowej 15/6 w Warszawie. I mam w związku z tym gorącą prośbę: Proszę panu Stasiowi puścić jakiś fajny kawałek z dedykacją ode mnie! *** Rozmawia dwóch dresiarzy: - Co robisz w Sylwestra? - Jeszcze nie wiem, ale chyba biceps i klatę. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje:) ... zawalili mnie dzis robotą... a moze to ja za duzo na siebie biorę.. sama juz nie wiem .. faktem jest to ze nie wiem \"w co rece włożyc\" i za co sie brac najpierw... Ghanuś..... jesteśmy z Tobą, wszystko będzie dobrze :D 😍 Kamorku.. twoimi dowcipami robię furore wsrod znajomych... nie sądzili ze jestem taka dowcipna :P 🌻 Kati... pracusiu 😍 ... nasz Tygrysek też zapracowany... ale to dobrze ... baaardzo dobrze:D 🌻 trzymajcie sie kochani .. girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati.. (jestem super gapa) dopiero doczytalam sie jaką fajna masz stopke.. o ile sie nie myle to Reba McEntire "Somebody" ???? :D kojarze teledysk... fajowny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik, klik z pracy :) dzis tez mam robote a jeszcze wiecej materialow do nauki.... Ghana -> trzymam kciuki, bardzo mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiha :P Ghanuś wszystko będzie dobrze!! Kati a ja nie kojarze teledysku :( Girl ty dowcipny kwiatuszku 🌻 :) Tygrysku to zaraz zabierasz się do studiowania :) Czy mi się wydaje, czy fiołeczka nam wcieło coś ostatnio? Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem \"cukiereczka\" :D :D *** Nowa ramówka TV TRWAM 2006 Jak doniosły nam nasze wtyczki z zarządu TV-T z Torunia, z dniem 01.01.2006 uruchomiony zostanie nowy pakiet rozrywkowy w skład którego wchodzić będą następujące programy: TELETURNIEJE \"Różaniec z gwiazdami\" \"Jaka to modlitwa?\" \"Jeden z dwunastu\" \"Szansa na odpust\" \"Od Torunia do Opola\" \"Intifada\" lub \"Diecezjada\" lub „Parafiada” (jeszcze nie wybrano ostatecznego tytułu) \"Wielka Msza\" \"Ananasy z mojej parafii\" \"Miliard w Ambonie\" \"Diecezja należy do ciebie!\" \"Berety do mety\" \"Jedno z dziesięciu przykazań\" \"Najsłabsze ogniwo\" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój różaniec \"Big Brother bitwa\" - bonifratrzy vs. franciszkanie \"Śpiewające organy\" \"O dwóch takich, co ukradli księżyc\" - biograficzny \"Idź na całość\" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz pocztowy TALK SHOW I REALITY SHOW \"Jestem jaki jestem\" - reality show w domu o. Rydzyka \"Prałat Ja****ski Show\" \"Co za adwent!\" \"Z wizytą u Was\" - program kolędowy. \"Parafia należy od Ciebie\" \"Zakrystia - dokument jak powstaje msza\" \"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie\" - program Wielkiej Inkwizycji \"Miliard na tacy\" SERIALE \"Pensjonat pod Toruniem\" \"Parafia na peryferiach\" - serial Nowa seria wzorowana na \"Pierwszej miłości\" - \"Pierwsza Komunia\" \"M jak modlitwa\" \"Świat wg redemptorystów\" - reż. Okił Khamidov \"Tata, a Ojciec Marcin powiedział... \" serial edukacyjny dla rodziców \"Strażnik dekalogu\" z Chuckiem Norrisem \"Sutannah\" - serial obyczajowy \"Plebania\" - a nie, przecież już jest... PROGRAMY NOCNE \"Telesklep o. Łukasza\" \"Liga Mistrzów - historia zakonu\" \"Moherowe igraszki\" - audiotele z nagrodami \"TRWAM - wkręca\" \"Purpurowy kapturek\" - bajka dla (starszych) dzieci \"Tygodnik Moherowego Spokoju\" \"Czarny pijar\" - nowy magazyn detektywistyczny \"Moherowa landrynka\" PROGRAMY HOBBYSTYCZNE \"Podróże kulinarne siostry Alfredy - pieczeń licheńska\" \"Mo’ Hair\" - program o najnowszych, światowych trendach w nakryciach głowy i fryzurach \"Darz Bóg\" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na jelenie. \"1001 rzeczy które można zrobić z moheru\" - drzwi balkonowe \"Samo szycie\" - kurs robienia moherowego beretu \"Siostro, po prostu gotuj\" - program kulinarny siostry Eutanazji.. \"Katechetyczne podróże Ojca Rydzyka\" \"Wacha do Maybacha\" - magazyn moto PONIEDZIAŁKOWE MEGAHITY \"Lord of the rings - The Bishop\" \"Moherowa podszewka\" \"Allo, allo, kto się do nas dodzwonił?\" Koncert zespołu \"The Redemptorists\" - gościnnie Zbigniew Wasserman na bongosach PROGRAMOWY INFORMACYJNE \"Inforeformacje\" \"Telekuria\" \"Pana rama\" \"Purpurowe Forum\" - program publicystyczny \"Ogłoszenia paranormalne\" \"Tour de Częstochowa\" - Studio Sport - relacja z wyścigu pielgrzymek \"Zaćmienie słońca nad Toruniem\" - program popularno naukowy. PROGRAMY DOKUMENTALNE \"Zbuntowany anioł\" - historia Macierewicza \"Ministrant\" - pierwszy krok kariery parlamentalnej \"Nowoczesna Genetyka - czy można braci bliźniaków połączyć w jeden organizm?\" \"Ziarno\" - reportaż z Mennicy Państwowej \"Idź precz Darwin\" - program o kreacjonizmie \"Z kamerą wśród kaczek\" - film dokumentalny o historii najnowszej A my już dzisiaj wieczorem zapraszamy cię na przedpremierowy pokaz znanego klasyka czyli kultową sztukę w wykonaniu młodych studentów seminarium pod tytułem: \"Matrix V - rekolekcje\" *** MEU MEU MEU MEU MEU ...i to by było na tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umysl byl rozruszany w pracy, cialo na TBC (wlasnie wrocilam) czas spac :D Kamorku -> ja tam lubie zdobywac nowa wiedze.... ;) a programem TV nie strasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cos mam: Tajny dokument rządu Rzeczpospolita Polska Kancelaria Prezesa Rady Ministrów POUFNE Długookresowa strategia rozwoju gospodarczego Polski na lata 2006-2009 (projekt) 1. Módlmy się. Warszawa, 29 listopada 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×