Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam! Kamorek - ja tez sie dopiero wybieram na Narnie, ale juz slyszlam sprzeczne opinie... Tygrys - ja staram sie nadrobic w klikaniu prze tydzien, zeby w weekend nie bylo tak zle! Kati - ty ostatnio caly czas z usmiechem na twarzy ! Az milo! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki...:) klikam i do pracki zmykam.... miłego dzionka... u mnie mrozek i ponoc ma pozniej padać snieg.. jakas jestem dziś \"połamana\" :P paaaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wszystkich serdecznie witam w ten mrozny poniedzialek :) Zimno a jeszcze taki zamarzniety snieg z nieba leci, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ja tak sie dziwnie wpisywalam dzisiaj ... ups Wysylam maila z zimowymi szalenstwami moich pieskow :-) Kati - :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Kolejny piekny, mroźny dzień ;) Humorek wciąż bardzo mi dopisuje, mimo że ktoś (W) stara mi się go zepsuć... Życzę Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr zimno, zimno, zimno... takze na rozgrzewke pije goraca czekolade :D Ghana -> jak sie miewa Ruda Banda?? Girl -> 🖐️ :) Kati -> zacytuje Ci tekst mojej kolezanki \"olej go sikiem prostym\" i juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) własnie zerknełam na pogode do konca tego tygodnia... mam nadzieje ze w Waszych okolicach będzie cieplej bo u mnie zapowiadają wiatry, śnieg i mroz do -20 stopni !!!! hmm no ale nie ma sie czemu dziwować... zimę przeciez mamy, a dzięki niej za oknem piękną szadź... wszystko jakby wyjęte z opowieści z Narii albo z pieknej bajki :P:):):) a propo\'s Opowieści z Narni to jeszcze nie byłam.. ale mam mocne postanowienie obejrzenia bo to byla jedna z moich ulubionych ksiązek z dzieciństwa:):):) Kati...obawiam się ze nawet sam pan W. nie jest w stanie popsuc Ci taaaaakiego humorku, który Cie opanował:P 🌻 milego dzionka robaczki moje girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - :-) az mi sie humor poprawia! Tygrys - jade dzis ok 12 do rudej bandy, bo mama musi isc do pracy i boimy sie o dom, jakby zostaly na dluzej same ;-) Girl - w krakowie z tego co mi sie wydaje dzis ostatni dzien pogody, apozniej ma padac, ale i duzo cieplej byc! Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
878 :) Ja bym chciala zeby juz bylo lato... a jesli to za duzo to chociaz slonce... duzo slonca.... a jest zimno, zimno, bardzo zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Co za zimnica brrrr... Życzę Wszystkim miłego dnia i zabieram się za robotę :) Wybieram się dzis do endokrynologa więc trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie brrr zimno.... a jeszcze w radiu mowili, ze ma spasc do - 20 !!! Kati -> trzymam kciuki bardzo mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) .. o jeju jeju... co za mrozy... ale u mnie ponoc od piątku maja sie zacząć jakieś syberyjskie ... przepowiadają na wszystkich stronach meteorologicznych -20 .. w ciągu dnia + wiatr b. mocny.. o ja biedniusieńka.. gdzie ja sie schowam:P Trzymajcie sie cieplutko i zdrowiutko ( Kati - juz trzymam kciuki za dobre wyniki badań) 🌻 ps. Ghanuś.. pokazalam wczoraj zdjecia twoich psiaków swojej siostrze... pytala sie mnie czy musze miec specjalne zezwolenie autora zdjęć (odnośnie praw autorskich) żeby moc umieścic zdjęcie \"pędzącego rudego czworonoga z uszami w gorze\" jako tapetke w komputerze:) ??? Jednym słowem strasznie jej sie spodobały... :D:D:D klikam i do robotki brykam... paaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl - na tapete mozna, ale jezeli ktos bedzie chcial je gdzie s publicznie to prosze zaznaczyc co to za piesek - z jakiej hodowli w koncu grunt to reklama ;-) U mnie dzisiaj cieplej, ale za to pada snieg, skonczyla sie ladna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny :D Widzę, że jest tu Ghana :) Dzięki za zdjęcia Rudej Bandy :D moja mama jest ich fanką, bo przysyłasz nam ich zdjęcia od samego początku i wierzyć się nie chce, że z takich małych klusek takie śliczne psiaki wyrosły :D a te ostatnie zdjęcia na śniegu są boskie, szczególnie te w ruchu i w biegu :D Mój tata z kolei zachwycił się jakością zdjęć i twoim talentem fotograficznym :P A przy okazji jak tu jestem to kliknę pajacowi na brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air- hej! Rzeczywiście strasznie urosły! I nadal szukają dorbego domu... A co zdjęć to nie zawsze ja je robie, te ostatnie to np. moja siostra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pracy mam bardzo malo, wiec sie po Necie duzo \"wlocze\"... jesli chodzi o mrozy, to ja wlasnie wyczytalam, ze w nocy w warminsko-mazurskim to nawet do -30 moze spasc temperatura... na szczescie w piatek i poniedzialek mam wolne, wiec wejde pod koc i przeczekam ;) a psa naucze korzystac z toalety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ghanuś dzięki serdeczne za fotki psiaków :D Klikam i kicam do książki \"Kubuś Puchatek i filozofowie\" :D 🌻 ...słyszałyście kiedy ma sie skończyć ta zima? cholerka tu jeszcze jakieś mrozy zapowiadają, żeby tak wiosna i lato było intensywne jak ta zima uhm... *** Kierownik hotelu do sprzataczki blondynki: -pani zosiu,prosze posprzatac w windzie. -na wszystkich pietrach? *** Król Artur wyjeżdżał na krucjatę i postanowił, że kupi swej żonie pas cnoty. Poszedł do kowala, a ten mówi, że ma najnowszy krzyk mody - pas z gilotynką! Więc kupił go Artur, założył żonie, zabrał klucz i pojechał. Po paru latach wrócił i oczywiście chciał sprawdzić rycerzy okrągłego stołu, czy nie uwiedli mu żony. Postawił ich w rzędzie i kazał spuścić spodnie: 11 miało obcięte filutki, wyjątkiem był Lancelot... Król załamany: - Moi wspaniali rycerze okazali się bandą hołoty! Na nikogo dziś nie można liczyć! Tylko Ty - wierny Lancelocie mi się ostałeś... - i spojrzał wyczekująco na Lancelota, by ten coś powiedział... Lecz Lancelot milczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam :D Dziś czeka mnie miły wieczór w M. :) Mamy dziś taka małą okazję ;) Kamorek :D Tygryś życzę Ci, żebyś dziś też się troszkę poobijała w pracce ;) Ghanuśka śliczne psiaczki :) Girl ja się obawiam tych mrozów ze względu na okoliczne kotki... Biedactwa... Aha - byłam wczoraj u endokrynologa i wyniki mam tak złe, że prawdopodobnie czeka mnie operacja. To tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr zimno... a jutro i w pon. mam wolne :) Kati -> nie!! nie!! nie, nie, nie!! ja nie chce sie obijac w pracy!! ja chce miec co robic!! Przykro mi, ze wyniki sa take zle... Mam nadzieje, ze M. humor Ci poprawi ❤️ A czy on przypadkiem nie ma dzis imienin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - jak to operacje... :-( Moze jednak mozna to jeszcze inaczej zalatwic. Tygrys - za duzo nudy w pracy to tez nie dobrze! Ja tez bym chetnie przeczeala mrozy, ale nie moge... Kamorek :-D - Ja tam czytam kolejna ksiazke Browna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka jak za miesiąc wyniki nie będą lepsze (chociaż pewnie nawet jak będą, to niewiele zmieni), to prawdopodobnie zoperują mi tą tarczycę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) ech ... lubie jak przekraczamy 1.000 obiadków.. klikać klikać:) Kati.. no to mnie zmartwiłaś tą jak piszesz koniecznośćią operacji... ale z drugiej strony, masz mlody organizm.. i moze to najlepsze wyjście ze wszystkich i po niej juz nie będzie Cie męczyć ta tarczyca... bo czasem lepiej jest poddać sie operacji (ktora zwylke jest zabiegiem) niz pchac w siebie cale życie chemię w postaci rozniastych leków... trzymam kciuki :) i milego świętowania z M. 😍 Tygrysku.. rozumiem Cie.. ja tez jak zaczynalam pracę to nie mialam za duzo roboty.. to jest okropny stan o wiele gorszy (jak dla mnie) od nadmiaru pracy... odpocznij sobie Tygrysku i pomysl ze przez piatek i poniedzialek nie będa marzły ci uszki i paluszki...w drodze do pracki:P 🌻 Ghanuś... też czytam ale odpiero pierwsza ksiażke Browna:P Kamorku 🌻 Margotko i Beziku.. trzymajcie się .. gdziekolwiek jesteście 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×