Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

828 🌻 Na południu dzisiaj było, jak na zimę, fajnie, nie sypało ot taki przed wiosenny dzień bez słońca. Jakie ma być lato? Niektórzy twierdzą iż deszczowe a ja wolę wersję słoneczną :) Znacie pewniki? Bo się założyłem o pogodę letnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
221 :) SLONCE swieci nad nami, na blekitym niebie :D Biore psa i znikam na dlugi spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wnioski po dzisiejszym wieczorze: literka A. jest jak najbardziej w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie melduje sie i klikam:) he heee.. Tygrysiu.. no pewnie ze A jest w porzadku...jakby miało nie być.. skoro i ja jestem \"A\" :P :):):) 🌻 u mnie dziś piękny zimowy dzień.. w dodatku wczoraj śniegu dopadało co najmniej 30 cm....wiec sezon i zimowy można zacząć hi hi hi:P paa milego wieczorku.. i klikać mi tu prosze:P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry slonecznie :) slicznie slonce za oknem grzeje ale czy musi przy tym byc taki mroz?? Girl -> hihi ja sprawdzalam meska wersje literki A. ;) Bo że kobitki A. sa fajne to wiem :) Kati -> czy panowie M. i K. zdali test?? grzeczni byli?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! a w zakopanym piknie bylo! :) Tygrys- gdzie ty slonce widzisz, u mnie ponuro i zimno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie czasami było, a przeważnie nie :| ja jestem za to testowany przez literkę A ;) 🌻 856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
936 a to juz wiecej niz w sobote czy niedziele :) jakto gdzie ja widzialam slonce?? za oknem oczywiscie :D Bezka -> a co robisz, ze czase brak?? Ghana -> foty beda?? :) a co z psiakami sie dzialo przez weekend?? Kati -> \"grzeczni jak zwykle\" hmmm zwykle to oni wariuja przeciez ;) powodzenia z artykulem, na pewno wyjdzie Ci rewelacyjnie :) Kamorek -> i jak wypadasz w tych testach?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) .. dzis mialam kolejny \"fajny\" zapędzony dzień... nawet nie zauwazylabym tej zimy na dworze.. gdyby nie super ślizgawki na chodnikach, ciagle chodze z sercem na ramieniu zeby nie \"wyrżnąć orla\":P Ghanuś.. hej witojcie, spod samiućkich Tater :) też mam nadzieje ze fotki jakieś będą:D buziaki dla wszystkich 😘.. ide sie plusnąć i spać :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Co za paskudna pogoda - jest ciut cieplej, ale cos dziwnego mokrego leci z nieba :O Tygryś - no własnie :D Humory to im ostatnio dopisują ;) A ja to się muszę zebrać do napisania, ale tak mi się nic nie chce ;) Ghanuśka zazdroszczę wyjazdu :) Girl wielki 👄 pracusiu Kamorek jestem jestem - nie budź człowieka pracy :D Bezik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przez Was!! to wszystko Wasza wina :P teraz i u mnie jest zima.... niebvo szare i pada jakies biale, zamarzniete swinstwo.... a gdzie jest slonce?? no gdzie?? ale za tydzien juz bedzie wiosna :D Girl -> oj tak, chodzenie po ulicy to prawdziwa sztuka.... akrobatyka na wysokim poziomie ;) Kati -> no juz bierz sie w garsc, mobilizuj sil i pisz artykul :) Kamorek -> coz za skromnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety fotek nie mam zadnych... nie mam cyfrowki i nie dalam rady od nikogo pozyczyc... Sama zaluje! Kati - do srody jeszcze duuuzo czasu :) Girl - u mnie tez straszna slizgawica, pieski jak biegaja to sie slizgaja jak na Pluto na kreskowkach ;-). Pieski w weekend byly u swojej mamy i dziadkow (czyli moich rodzicow) :) Tygrys - kurcze w tej Warszawie to jakas lepsza pogoda niz w Krakowie... Dzisiaj sypie sniegiem, a przeciez polowa marca... Kamorek - literka A jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani u mnie tyz zimno i zawierucha brrrrrrrrrrrrr Mam juz dosc tej paskudnej zimy grrrrrrrrrrrrrrr nie mam czasu bo co dzien chodze do cioci ktora jest chora i ciagle marudzi wrrrrrrrrrrrrrrrrrr UWAGA GRYZE caluski zmykam widze ze tutaj wyjazdy a raczej poworty z zakopca i dobre humory a ja mam zly bo ciagle nie wyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki :) kurka a u mnie znowu tyle roboty :/ ... zeby to jeszcze byly jakies proste pisalki.. a tu trzeba sie znać na prawie zamowien publicznych.. i innych \"cudakach\".... powoli zaczynam tracic cierpliwość... za to moze wieczor będe miala przyjemniejszy.. mam dzis calkiem mile spotkanie w dosyc sporym gronie znajomych:P :) trzymajcie sie ciepło, zdrowo... i oby te lody predzej topniały paa buziaki 😘 ja wracam do papierow....:( girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
902 :) Mam krotkie wlosy... od dluzszego czasu planowalam wizyte u fryzjera, a dzis przechodzac kolo salonu, wstapimy i.... sie ciachnelam... nie planowalam az tak krotko, no ale w sumie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś dziękuję za zdjęcia :D 🌻 Ha, z kobiecymi literkami to tak nie ma łatwo... niby ta sama literka ale reszta inna :0 O Tygrysku, takie cacy na jeżyka? Fotki jakieś będą oglądowe? Ja wczoraj miałem meeting z fryzjerką :) Ha, skromność, skromnością ale zawsze można oblać test ;) :classic_cool: Kati :) ❤️ to dobrze, że jesteś :D Bezik, co tobie jest, że gryziesz? Pogryź ciocię a nie nas :P Może to z powodu marcowania się jesteś nie wyspana? 🌻 Girl, trzymamy się ciepło, każdy jak może :D O które ci lody chodzi? ;) takie w stosunkach damsko-męskich czy stricte zimowe? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slat
ja klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Mam nadzieje, że dzisiejszy dzień będzie spokojniejszy do wczorajszego, bo wczoraj myślałam, że wyjdę z siebie i o 14-ej skoczę na solidnego drinka :O Chłopaki w nocy grzecznie spały, ale rano dały niezły popis :D Ech dzieciaki ;) Życzę Wszystkim miłego dnia i zabieram się za robotę :) Tajgerek - ja to zapuszczam intensywnie ;) Tak dla odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, co za dzien! wczoraj mialam pecha caly dzien, a dzis nie zapowiada sie lepiej... Klikne sobie na pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa szanse, ze bedzie dzisiaj slonce.... :) Nie, nie... nie mam wlosow na jezyka... sa kobiece ale krotkie, tyl mocno wyciety, a boki takie, ze uszy zajkrywaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani Girl odpocznij troszke w koncu :D:D Bo sie przemeczasz dziewczyno. Ghanus u mnei tyz zimno zawierucha snieguu kupa i zero slonca bleeeeeeee Tygrys hmmmmmm wiesz najlepsze sa takie wypady z neinacka wtedy czlowiek jest najbardziej zadowolony :D:D Kamorku cioci nie moge bo chora pogryze Ciebie :P. Zamienilam sie w zwierza dlatego gryze a co ;) Kati ja tyz tak mysle ze ten bedzie spokojniejszy. caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×