Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

jak dobrze wstac skoro swit :D slonce jest!!! Kamorku -> oj chyba jedna nie tak bardzo zdolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie robaczki moje:) dziś troszeczke przysypiam... ale za to weekend miałam po prostu piękny i nie tylko pogoda była cudna.... ale to że cały spedzilam razem z moim kochanym... ech.. naładowałam akumulatory do działania :P :):):) 😍 spokojnego dzionka, buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgliste pozdrowienia z zasnutej mgla stolicy :) ja tez mialam b. fajny weekend... a przez ta szarosc za oknem i mala liczbe przespanych godzin oczka same sie zamykaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgla nadal nad miastem.... niesamowita atmosfera, mnie sie podoba taka mglista, tajemnicza pogoda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) mgla jest fajna, ale moze jednak juz starczy?? szczegolnie, ze dzisiaj jest taka wilgotna, mokre, nic przyjemnego... Kati 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez mgla, wczoraj jadac do domu zastanawialam sie jakie jest swiatlo na skrzyzowaniu i dopiero jak podjechalam na 5m to widzialam ze czerwone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju w Angli mieszkacie? ja tam żadnej mgły nie widziałem :D czysta, przejrzysta i słoneczna pogoda ) :classic_cool: pfff klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech niestety ta mgla jest straszna... nie denerwuj ludzi ladna pogoda, bo moja kolezanka od poniedzialku koczuje na lotnisku i przez ta pogode nie poleciala na super szkolenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki.... dziś mialam pracowity dzień jak na \"warjackich papierach\" i tak sie zapowiada do konca tygodnia... a mgła u mnie to juz nie mgla.. to po prostu klaustrofobiczna pogoda.. dziś wpadalam na ludzi mijanych na chodniku... widac bylo wszystko ale tylko na wyciągniecie ręki... czulam sie jakbym byla otoczona watą cukrową... okropne uczucie.. dopiero w domu zobaczylam jakąś przestrzeń.... chyba zaraz sie położe spać.. taka jestem padnieta... buziaki kochani 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomorina
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj z psem u weta, z uszmai lepiej, ale zapalenie oczu jakos nie zmniejszylo sie, wiec zmieniamy kropelki. A na 13 grudnia umowilam sie na sterylizacje... Pozdrawiam wszystkich z zamglonego Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) dzisiaj pozniej sie zaczynam klikanie, bo musialam pojechac do ministerstwa, ale juz nadrabiam straty :) mgla nadal ogranicza pole widzenia... Girl -> zatem spokojnego dnia Ci zycze :) Kati -> oj tak jest ciezko jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochani... wpadlam kliknąć.. a dzień mialam jeszcze bardziej męczący niz wczoraj.... padam buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie tez nie najlepszy humor, na zewnatrz szaro i brzydko... A i w pracy od rana awantura... jeszcze 7h i 10 min i moge isc do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) a ja mam humor calkiem dobry, jakoże jutro wolne!!!!! odbieram sobie za 11.XI. :) Tylko bardzo prosze klikac za mnie, poniewaz w domowym kompie spalil sie zasilacz, jutro ma przyjsc kolega i naprawic - oby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien grudnia przywital mnie niebieskim niebem i sloneczkiem :D zatem zycze wam milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie pierwszy dzień grudnia przywitał badaniami krwi. W środę mam kontrolę i się dowiem co i jak ;) Noc była kiepska bo Pan K wymiotował. Biedaczek chyba się czyms struł, albo zeżarł kawałek jakiejś folii, albo czegoś innego co mu się udało dorwać. Zyczę Wszystkim miłego piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie gigantyczna mgla z rana, ale teraz zaczyna sie przecierac! Udanego piatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×