Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

hej! pieski chore, a ja mam zimowa depresje! Zycie mnie przerasta, mam nadzieje, ze tylo chwilowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, to na pewno chwilowe... ❤️ Przychodzi mama Jasia do biura pośrednictwa pracy, żeby synowi robotę jakąś załatwić: - Pani, nie byłoby dla Jasia jakieś roboty, bo pije chłopak i pije.... - A co Jasiu potrafi? - No murować umie, podstawówkę skończył... - A to mamy: murarz, 4000 na rękę... - Pani kochana! Toć przecież Jasiu cały czas będzie chodził pijany, jak tyle pieniędzy zarobi... A za mniej coś nie ma? - No jest jeszcze - pomocnik murarza, 3000 na rękę .... - No ale 3000? To przecież będzie pił i pił... A tak za 600-700 złotych to coś by się nie znalazło? - 600-700... Hmmm... To by Jasio musiał studia skończyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha haa.. Tygrysku.. no the best kawał... a propo\'s nawet mojej wyplaty ha ha ha:P szkoda ze nie jestem murarzem :):P:P:P 😘 Ghanuś.. dziękuje za zdjęcia piesków... ten malutki chudziutki w łatki to mam nadzieje urośnie jeszcze???? Wszystkie są śliczne :) 😘 Kati, Kamorku.. Elles, Beziku ... i cała reszto 😘 girl ps. oczywiście klik klik z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha haa.. Tygrysku.. no the best kawał... a propo\'s nawet mojej wyplaty ha ha ha:P szkoda ze nie jestem murarzem :):P:P:P 😘 Ghanuś.. dziękuje za zdjęcia piesków... ten malutki chudziutki w łatki to mam nadzieje urośnie jeszcze???? Wszystkie są śliczne :) 😘 Kati, Kamorku.. Elles, Beziku ... i cała reszto 😘 girl ps. oczywiście klik klik z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Klikacze 🌻 :) Girl, oj ja chyba tez sie przekwalifikuje, na poczatek moge byc chocby pomocnikiem murarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez chce byc murarzem! Girl- maly laciaty urosnie, juz urosla, jeszcze dwa tygodnie temu byla chyba dwa razy mniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim juz nie pamietam keidy tutaj bylam od keidy przesuneli mi zmiane dostalam nowych przelozonych to gorzej niz zle i zapomnialam o wlaczaniu komputerka a jak nei wlanczalam komputerka to nie klikalalam w wpajaca ani nie pisalma ale tearz od nowa zaczynam zyc z kafeteria :D:D wesolych swiat dziubaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka -> :D jak cudownie znow Cie widziec :) przyjezdzasz moze do Pl ?? ponoc autentyczna historia: Do pana Zdzicha Kwiatkowskiego, który od dłuższego czasu nie opłacał rachunków za gaz, przyszło upomnienie w dość ostrym tonie, podpisane przez kierownika działu windykacji Zakładu Gazowniczego. Pan Zdzich wziął kartkę papieru, usiadł przy biurku i odpisał co następuje: Szanowny Panie,pragnę Pana poinformować, iż raz na miesiąc gdy otrzymuję rentę, zbieram wszystkie rachunki dotyczące opłat za mieszkanie i resztę mediów. Wrzucam je do dużego dzbana, mieszam i losuję trzy, z którymi idę na pocztę i opłacam. Jeżeli pańska Instytucja pozwoli sobie choćby jeszcze raz przysłać do mnie list utrzymany w podobnym tonie, to jej faktury na rok zostaną wykluczone z loterii. Z poważaniem Zdzisław Kwiatkowski W odpowiedzi miły Pan z Gazowni odpisuje: Informujemy, iż w przypadku braku wpłaty w terminie 14 dni od daty niniejszego pisma kartka z Pańskim nazwiskiem zostanie wrzucona do komory maszyny losującej, a następnie Pańskie nazwisko zostanie wylosowane. Głównymi nagrodami są: 1. Przerwanie dostaw gazu 2. Przerwanie dostaw renty 3. Wycieczka do najbliższego miejscowego Sądu Rejonowego 4. Wizyta miłych Panów z działu Windykacji, tudzież wizyta Komornika Sądowego. Zapraszamy do wzięcia udziału w loterii... Bez pozdrowień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Tygrysiu czy mozna sie jeszcze zalapac na zdjtka z egiptu i w ogole jak tam bylo bo nawte nie zdarzylam nic nadrobic. historyjka ze boki zrywac znam podobna: Pan Kowalski przejechal na czerwonym swietle i radar go zlapal. tzn. zrobil mu zdjecie. przyszedl mandat w wysokosci 200 zl plus zdjecie jego samochodu. wiec Pan Kowalski wiele nie myslac zrobil zdjecie banknotu 200 zlotych i odeslal. W odpowiedzi dostal zdjecie kajdanek :D:D:D nie mislama czasu ubierac tego w piekne slowka tak jak to slicznie Ty zrobilas Tygrysku bo dzis spalam cale 2 godziny a na jutro mam na rano bo sobie przel;ozylam zmiane. do Polski niestety nie lece :(. bo moj chlopina nie dostal urlopu samego go nie zostawie a pracy na stale nam troche szkoda zostawic bo ja nadal przez agencje pracuja a on jzu nie wiec nie bardzo oplaca sie z niej rezygnowac. Zreszta styczen luty i marzec to ciezki okres na znalezienie pracy wiec nawte z pracy przez agencje bym nei zrezygnowala no chyab ze do Polski chcialabym sie wybrac na 3 miechy to tak :D:D:D: pozdrawiam wszytskim wlasnie obejrzalam zdjatka psikow sa sliczne dzieki wielkie kochani mam nadzieje ze po tym jak nauczylam sie zlewac moich przelozonych bede tutaj czesciej bywac i na pajacyku tyz i bede miala czas wlaczyc kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) na dobry poczatek dnia czestuja pyszna herbata \"skarb inkow\" z kawalkami czekolady :) Bezka -> pewnie, ze mozesz sie na zdjecia zalapac, zaraz cos podesle, bo mam je na serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zielona herbata z mango i truskawkami! Może mnie trochę obudzi, bo padam na pysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobry sen niech bedzie herbata zielona z opuncja ;) Ghana -> to musze takiej poszukaj, a jakiej jest firmy?? Kati -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem i klikam... hmm widze ze herbaciany wątek sie nam tutaj rozwija:) Tygrysku jesteś znawca i smakoszem ???:) Ja poszukuje herbaty \"Rosyjska karawana\" niestety w sklepach jej nie ma a przez net jakos niewyrażnie mi sie kupuje takie sprawy... milego wieczoru kochani 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D pusto, spokojnie - fajnie :) Bezka -> aaaa zapomnialam wyslac!! z pracy nie moge, a w domu bylam pozno... przepraszam 🌻 Girl -> moze nie smakoszem ale lubie rozne dziwne herbaty... zobacze czy w \"moich\" sklepach jest taka mieszanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrs - ta jest z five o\'clock - oszalalam jak tam weszlam i troche nakupowalam herbat na prezenty, a sobie \"hiszpanska mandarynke\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w paste do zebow mam klikac???? Ghana -> chyba u nas tez gdzies jest taki sklep... poszukam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - u nas one sa w galeriach handlowych- polecam, fakt, ze wychodzi dośc drogo, ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam wszystkim życzyć wspaniałych, kolorowych Swiąt! Pełnych radości i spokoju! A w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze, bo Wam się należy, i już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HO HO Hooo... :) Wszystkiego Najlepszego na te nadchodzące Świeta Bożego Narodzenia Kochani 🌻 .. przede wszystkim dużo dużo zdrowia i oby wasze marzenia spełniły się a wszystkie plany zrelizowały ... jak to Ghanuś napisła.. \"bo się Wam należy i już\" :) 😍 http://www.greetingcards.com/d/greeting_cards/card_102_95.html http://www.greetingcards.com/d/greeting_cards/card_102_1755.html http://www.greetingcards.com/d/greeting_cards/card_102_1756.html (nie moglam sie zdecydować ktorą wybrać:P ) girl 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wszystkim wesolych swiat i oby nadchodzacy rok byl lepszy od poprzedniego :D:D Tygrys spoko poczekam na zdjatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) nie ma sniegu ale jest chlodno i chmury, moze.... moze... Bezka -> pedza zdjecia, pedza... :D Ghana -> wiem, ze wychodzi troche drozej ale ja lubie rozne \"dziwne\" herbaty i lubie czasem sie czegos naprawde dobrego napic... tak jak i z kawa lavazza :) Girl -> sliczne kartki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Dzień Bożego Narodzenia Wszystko jest, jak przed rokiem: na szybach srebrne kwiaty i ten sam obraz w ramach okien; świat biały, jak opłatek... Będzie wilia! - Uśmiechną się ludzie, do świątecznej zasiądą wieczerzy - błogosławiony grudzień!... \"W żłobie leży - któż pobieży...\" Pomyśl: na cudzej ziemi wśród obcych, tacy jak ty młodzi chłopcy i małe dziewczęta zaśpiewają tę samą kolędę. Pamiętaj: będą ludzie smutni, opuszczeni, niepotrzebni nikomu - i nikt z nimi słowa nie zamieni, nie zaprosi do swego domu... Weź do ręki biały opłatek, choćbyś nawet nie miał go z kim dzielić - i życz szczęścia całemu światu; niech się wszystkie serca rozweselą!... Zdzisław Kunstman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×