Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich po urlopie 🖐️ Ale mi sie nie chciało dziś wstawać do pracy ;) Na szczęście tylko 3 dni, a potem 3 dni wolnego :D Kocury wypieszczone i szczęśliwe jak nie wiem co! Choc dziś były zdziwione i niezadowolone, że wstaję w \"środku nocy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swietach! Kati - moje psy tez wypieszczone i wyspacerowane na 10 strone... szkoda, ze dzis nie pojde z nimi na taki dluuuugi spacer... Tygyrs- dobrze, ze pilnowalas pajacyka w swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim no wiec dziekuje wszystkim za kartki ja nic nie wyslalam :(.i za zyczonka swiateczne i Tygrysiowi za zdjatka sa sliczne ja klikalam a teraz zmyukam gotowac obiad mam wolne do 2 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ja też kartek nie wysyłałam - przyznaje się bez bicia ;) Ale ja nie mam nawet kompa w domu :) Za karę czeka mnie remont kuchni - nowa terakota i meble. I jeszcze nowy parkiet w przedpokoju. Już mi się słabo robi :O W dodatku będę musiała wziąć urlop i siedzieć z kotami zamkniętymi w dużym pokoju, bo kto mnie przygarnie z trójką sierściuchów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr ale mroz... Bezka -> prosze bardzo :) korzystaj z wolnego, leniuchuj, wypoczywaj i sie wysypiaj :) Ghana -> Dzeki takze wyspacerowany i chyba mu dzisiaj brakowalo tych dlugasnych spacerow po parku... Kati -> a ja lubie zmiany i nowosci, zobaczysz jak pieknie bedziesz miala po tym remoncie :D hmm siedzienie w jednym pokoju z 3 szalonymi kotami moze byc ciekawym przezyciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam ;) Tajgerek tego się właśnie obawiam :D Wczoraj wybrałam już terakotę i kafelki do kuchni (kafelki będą tylko między szafkami wiszącymi a stojącymi) oraz panele na przedpokój. I juz mi się słabo robi ;) Miłego zimnego czwartku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to testowałam wczoraj mojego nowego robota kuchennego, którego dostałam od rodziców i zrobiłam 2 pyszne zupki: krem cebulowo - pieczarkowy i kapuścianą (tak tak dietke czas zacząć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo (i tak, tak, mrozno...) :) Kati -> ja i tak lubie zmiany, wiec remont nie jest taki zly... :) a jaki kolor kafelkow i terakoty?? mniam, mniam taka zupka pieczarkowa, kolo 14 poprosze miseczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek meble w kuchni będą ciemno-brązowe więc kafelki i terakota sa raczej jasne (beżowe). Kafelki sa małe (10 na 10 cm) i dodatkowo mają "dekory" (takie fajniutkie rysuneczki w klimacie kuchennym :) ). Panele średni brąz (taki ciepły miodowy odcień). O 13.55 lecę do kuchni podgrzać zupkę :) Wyszła mi naprawdę świetna - sama jestem zaskoczona, bo kucharka ze mnie marna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc milusinscy Kati ja tyz lubie mziany i pewnie Ty tez po wszystim bedziesz bardzo zadowolona :D:D ja tyz chce zupki o 14 :D:D Tygrys u nas tyz zimno jak w wpsiarni ;/. trzymajcie sie cieplo ja ide wlaczyc pranie a potem an miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam dzis zupka byla pyszna. a ja dzis to normlanie nie wiem ale ciagle mam na cos ochotke :/. jakbym w ciazy byla. mysle ze nie ejstem ale no coz klikamy klikamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka nie przejmuj ja mam ciagle ochote na makowca, wiec jem poki jest... w koncu takie ciasto to tylko na swieta sie piecze... :) a w ciazy na pewno nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Cudem zwlokłam się z łózka - tak nam się fajnie spało ;) Całej czwórce :D Całe szczęście, że dziś już jest piątek, a przede mną 3 dni lenistwa ;) Potem 2 dni pracy i kolejnych 11 dni tym razem nie lenistwa a remontu ;) Dziewczyny dziś zupa - krem z pieczarek - reflektujecie? :) Życzę Wszystkim miłego Sylwestra i Wszystkigo najlepszego w Nowym Roku :) Tajgerek, Girl, Ghanuśka, Bezik, Kamorek wielki 👄 dla Was za cały rok :) Jesli o kimś zapomniałam, to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzien :) mnie sie wstawalo tez ciezko, ale mysl, ze to juz prawie weekend pomogla :) 2.I. biore wolne, wiec przede mna znow 4 dniowy weekend :D Kati -> wszyscy czworo spaliscie w jednym lozku?????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Tajgerek ;) Ja i 3 kocury :D A wiesz ile Marmolad zajmuje miejsca? Szczegolnie, że uwielbia kłaść się na środku łózka :D Korniszon woli spać na poduszce za moją głową i plątac mi włosy (myślę, że on przebiera łapkami we śnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Kati to Ty masz wesole noce ;) a Lula gdzie spi?? ja lubie miec duzo miejsca w lozku, bo sie wierce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka śpi na ogół \"w nogach\", ale nad ranem przychodzi się przytulic i pomruczeć słodko i... głosno :D Korniszon w nocy cos kombinował (chyba chciał wskoczyć na półeczki nad łózkiem) i spadł z głośnym hukiem ;) Uciekał az się za nim kurzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nieprzespana noc- Redi wybudzała się po sterylizacji, zaraz do niej wracam! Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli spadam :) Urwę się kilka minutek ;) Jeszcze raz życzę Wszystkim miłego, szalonego bądź spokojnego, Sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i znow zostalam sama... Ghana -> szybkiego pworotu do zdrowia dla Redi :) Kati -> uwazaj, bo drogi sa sliskie!! I wspanialego sylwestra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech znow mam sama z soba monologowac?? :( chociaz pogoda bardzo ladna, w koncu jest slonce!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też klikam Tygrysku w przerwach w sprzątaniu :) ❤️ jaka śliczna pogoda, słoneczko, niebieskie niebo, tylko mi nie pasuje to białe coś co spadło przed wczoraj hehe Wszystkiego Najlepszego w nowym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ja takze zycze wszytskim szalonego sylwestra tylko obyscie go pamietali :D:D Katka te nopce to na serio masz niezwyczajne :D:D:D Tygrys ale Ci dobrze z ztym urlopem. Kamorku i Ghanus 🌻 ja msuze przyznac ze nie odpoczelam w wogole przez te swieta ciagle biegalam po sklepach i agencjach a potem do samego wieczora siedzialam w wkuchni i pichcilam bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kliknelam w wnowym roku obchodzilam dwa sylwestrowe wieczory ejden polski o 23 swojego czasu waszego o 24 i o 24 mojego czasu waszego o 1 :D:D:D:D nie ma to jak dwa razy sie upic nie???? Tygrys dzieki za zyczonka jak minal sylwek glowki bola???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinifesela Ukhisimusi Omuhle Nonyaka Omusha Onempumelelo :D pierwszy klik w nowym roku, oby bylo ich znacznie, znacznie wiecej niz w poprzednich latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×