Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich w ten pochmurny i deszczowy dzien :) Na szczescie dzis piatek, a jutro sobota - wyjezdzamy ze znajomymi na weekend do Chalup :D Kamorciu 🖐️ Tajgerciu - fat burning i tbc+stretch :) Ghanuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien jest wiosenny a nei deszczowy ;) taka interpretacja lepiej mi pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hernan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po weekendzie :) Bylo super! Wloczylismy sie po plazy, jedlismy pyszne rybki i gralismy w scrabble :) A teraz czas sie zabrac za robote... Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Kati ale super spacer po plaży... ekstra!! A z tym pilatesem nie jest aż tak ciężko, bo nasza grupka wspólnie zaczynała, więc mieliśmy stopniowo wprowadzane elementy pod stałym nadzorem instruktorki, ale nie wyobrażam sobie przyjść tak z ulicy, na zajęcia, gdzie inni już jakiś cza ćwiczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszedl mi caly uklad na stepie u Piotrka bez zadnej pomylki :D idealnie :D la, la, la, la :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Tajgerciu - gratulacje :) Ghanuska - pilates tylko wyglada tak niewinnie, ale niezle daje w kosc ;) Powodzenia 🖐️ Ja wczoraj tez sie troche poruszalam - dzis tez sie wybieram ;) A co! Milego wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet wiecej niz troche bym powiedziala ;) ech, za to dzisiaj zarowno na fatburning\'u jak i na circuit\'cie byly tak proste uklady, ze wylaczylam procesy myslowe i nogi same mi ruszaly... jednak wiecej satysfkacji mam z trudniejszych ukladow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLik i do robotki znik ;) Jestem wykonczona po wczorajszych zajeciach ;) Dzis moze tylko \"posiedze\" sobie troche na silowni... chcialabym jeszcze fryzjera odwiedzic ;) No i W ma jutro urodziny - 30 :D W sobote - imprezka :) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) rano deszcz, teraz slonce :) Kati, jak nie fitness to silownia, nalog oj nalog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie przepadam za cwiczeniami z ukladami :) a to dlatego, ze ja wylanczam mozg na zajeciach :) skupiam sie na porzadnym wykonaniu cwiczenia, ale po calym dniu nie umiem zapamietac ukladu - poprostu mi sie nie chce. Ale kidys chodzilam na dance, tylko na 17, a nie na 20 i tam bylyfajne uklady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuszczam sobie dzisiaj... od dwoch miesiecy kazdego wieczoru jak nie fitness to kino, czy piwko, czas na RELAKS! Ghana -> alez ja czesto wylaczam mozg, tylko u Piotrka i czasem u Darka uklad jest na tyle trudny, ze trzeba myslec, na pozostalych zajeciach nogi same reaguje na slowa instruktorki ;) Kati -> zdrowy nalog! (powiedziala tak, ktorej wczoraj kolano odmowilo posluszenstwa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dobry humor, wiec sie usmiechne do Was :) Kati -> opowiesz co sie stalo?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - zloz zyczenia W. - chyba ze to daletego jestes wsciekla... ja jestem nie w humore od tygodnia... ale co tam... Klikamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 3h a jutro z samego rana tez lece na sale poruszac sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj chyba sie zatrulam, ale dzis juz mi lepiej! ale strasznie, ale to strasznie straszliwie nie chce mi sie pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczelam dzien od fitnessu, teraz sniadanie, potem zakupy :D zyc nie umierac! powodzenia w dotrwaniu do piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja klikam i na latino oraz saune znikam :D nie chce mi sie okrutnie, bo pogoda beznadziejna, cale niebo szare i pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×