Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik sobotni :) Wlasnie wrocilam z silowni pelna energii :) Cwicze dosc ostroznie bo noga nadal troszke boli. Na szczescie prwie wszystkie cwiczenia oszczedzaja moja biedna kostke ;) Ghanuska ja tez mam zamiar odpoczywac w weekend :) Dzis tylko musimy zrobic jakies wieksze zakupy i to wszystko ;) Tajgerciu milego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati o 10:18 juz po silowni? ja dopiero na 12 do niej dotarlam :P pogoda przecudna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu mamy poniedzialek... ech a tak bym jeszcze wypoczela ;) Szczegolnie, ze sobote bylismy na zakupach i wnosilismy na dodatek meble, a wczoraj mylismy auto... No nic - czas sie zabrac za robote, bo w piatek mam szkolenie i musze zrobic prezentacje. Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och - czyli nie tylko ja mialam męczący weekend :) Dobrze, że teraz cały tydzien do wypoczywania :) Klikamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z lozeczka :) Leze i odpoczywam, bo podle sie czuje... zrobilam dzis rentgen tej mojej nieszczesnej kostki, ale wynik dopiero jutro. A jutro postanowilam pracowac w domu - w lozku ;) Milego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z lozeczka ;) Jakby mi bylo malo, to jeszcze mam goraczke i straszny kaszel (mam nadzieje, ze to nie zapalenie krtani...). Milego, choc mocno deszczowego, wtorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, niech zgadne w domu, w lozeczku a pracujesz? moze bys tak jednak zregenerowala sily???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bingo Tajgerciu - w piatek mam wyklad 2-godzinny i musze skonczyc prezentacje... telefon lezy obok wiec... nietrudno sie domyslic jak t moje chorowanie wyglada ;) A le przynajmniej humor mi jeszcze dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj Kati ty ostatnio coś nam chorujesz- kuruj się i nie pracuj za dużo :) - łatwo się mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska chyba mnie po prostu przewialo w niedziele jak mylismy autko ;) Mysle, ze przydalby mi sie w koncu urlop :) Jestem przemeczona i zestresowana po prostu wiec nic dziwnego, ze lapie chorobska ;) PS.wiadomosc z ostatniej chwili - W odebral zdjecie rentgenowskie mojej nieszczesnej kostki i wszystko ok :) Znaczy sie nic nie peklo ani sie nie zlamalo :D Ale jutro i tak kontrolnie pojde do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozlozylam sie dosc konkretnie - mam 38 st. goraczki i czuje sie podle :O A w piatek wyklad - mam nadzieje, ze glosu nie strace do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, cholerka jasna, wylacz telefon, zamknij laptopa i chociaz na jeden dzien sobie odpuscic!! chociaz na kilka godzin!!! przeciez jak tak dalej pojdzie to Cie w koncu (tfu, tfu przez lewe ramei) cos powaznego zlapie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny klik z lozeczka :) Dzis czuje sie juz lepiej - temperetura spadla a i noga boli zdecydowanie mniej (pewnie przez to wylegiwanie sie caly dzien ;) ) Dzis popoludniu ide do lekarza - niech obejrzy moja noge i przy okazji gardlo (ta temperatura to pewnie od przeziebienia - tak mnie boli gardlo ze nawet tabletki do ssania nie pomagaja). Tajgerciu ❤️ Oficjalnie to wczoraj i dzis jestem w pracy wiec sama rozumiesz... Ale wczoraj naprawde wypoczelam, nawet spalam z 1,5 godziny (co mi sie zdarza tylko wtedy, gdy naprawde bardzo zle sie czuje - inaczej nie zasne w dzien)- i dzis czuje sie juz zdecydowanie lepiej, nawet nie mam goraczki ;) Moze to zasluga pysznego rosolku, ktory zrobilam przedwczoraj ;) :D Postawil mnie na nogi ;) Dzis jeszcze odpoczywam i pracuje w domu, ale jutro czas ruszyc do pracy :) Zycze Wszystkim milego dnia 🖐️ PS.kociaki zachwycone - caly dzien spedzaja ze mna w lozku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest slonce :D Kati -> zatem prosze znow zjesc rosolek i ubierz sie cieplo, jak bedziesz szla do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAti - no przynajmniej koty są zadowolone :) a ty sie kuruj! Mnie coś znowu bpolą zatoki, a dopioero co skonczylam brac antybiotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie ci z tym nurkowaniem! :) ja z tymi zatokami to nie pcham sie na basen... no ale w koncu sie to skonczy - a wtedy chlup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo jak miło
zobaczyć tyle nicków ze starych czasów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki klik i znik, bo mam tyle roboty, ze nie wiem w co rece wlozyc. Lekarka chciala mnie polozyc do lozka z ta noga. Co prawda zlamania nie ma , ale generalnie wyglada malo ciekawie... Co do gardla - to mocne zapalenie, ale nie jest zle ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaaaaaaaaaati!!!! usztywnij chociaz noge... bo jakos nie wierze, ze wyklad jutro odpuscisz... że tesz W. Ci w pupe nie da za takie niedbanie o siebie!! Ghana -> mam nadzieje, ze problemy z zatokami nie bede Ci przeszkadzac w nurkowaniu... ponoc jest to odczuwalna, badz co badz cisnienie sie zwieksza... droga pomaranczko, skoro nas znasz to przywdziej swoj czarny stroj i klikaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z lozeczka :) Tajgerciu noge usztywniam :) Wykladu opuscic nie moglam ;) A W. to juz slow brak na mnie i moje zachowanie ;) Cala ja :D Dzis odpoczywam :) Kocurry zachwycone ;) Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Tajgerciu wczoraj lezalam grzecznie caly dzien! A dzis bylam tylko na obiedzie (tesc po nas przyjechal wiec nie forsowalam zbytnio nogi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×