Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik poranny :) Zasniezylo nam troche Trojmiasto - szkoda, ze nie na Swieta :P Namierzylam fajny wozek na allegro, ale nie wiem czy nam sie zmiesci do bagaznika :D Czekam na odpowiedz od sprzedawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też śnieg - psy są zachwycone, ale nie jest tak bardzo zimno! Kati - no ale chyba jeszcze jakies usg ci zrobia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie jak u Ghany, śniegu napadlo Dżeki zachwycony, szaleje w nim jak szczeniak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - dokładnie psy w śniegu dostają takiego szwungu, że hej!! I zachowują się jak szczeniaki! Jasię cieszę bo jepo ciemku widać na tym śniegu!! Kamorek - co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik prackowy noworoczny :) Cześć dziewczyny w nowym roku 🌻 Już jesteśmy prawie tydzień w komplecie. Córcia jest bardzo spokojna, w dzień słodko śpi. Je co chwila. Zapełnia pampersy też :) W nocy czasem się drze. Coś ją puczy, jakieś kolki ma... Właśnie, dlaczego nie w dzień?? Widzę, że A strasznie wymęczona jest i nie wyspana... ale szczęśliwa. Powiedziałem, że P mi przypomina takiego glonojada. Czasem się tak przysysa do piersi i łapczywie pije, że ho ho. Na dworze zimno, pełno śniegu i wciąż pruszy... Nie orientujecie się jakie są prognozy? Kiedy wiosna przychodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Dzis musze isc do firmy - mam spotkanie z pracownikami (raczej malo przyjemna sprawa...). No trudno - nie samymi przyjemnosciami czlowiek zyje ;) Ghanus to bylo ostatnie usg, tzn. bedzie jeszcze jedno - przed samym porodem. Nie ma potrzeby robic wiecej, bo wszystko w porzadku. Moglabym isc do innego lekarza, ale po co - bedzie niespodzianka :) Kamorku to teraz juz jestes tata pelna geba :D Fantastycznie :) Tajgerku jak sie miewa nasza jedyna nieciezarowka ;) Zazdroszcze Ci tych spacerkow po sniegu... dla mnie wydarzeniem dnia jest wyjscie na badania (wlasnie jutro ide ;) ) Dzis, w drodze powrotnej z firmy, mam zamiar zajsc do sklepu i kupic kilka babskich rzeczy (wyslalam ostatnio W po odzywke do wlosow, ale dowiedzialam sie, ze \"nie ma\" :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miewam sie dobrze ale pozazdroscilam Wam kilogramow i w grudniu kilka dodatkowych nabralam, także od dzis biore sie za ich spalanie! ;-) Kati -> czyzby zwolnienia? a ja znow bede przeprowadzac rozmowy kwalifikacyjne, jak mam byc szczera to nie przepadam za tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu no az tak zle nie jest, ale rozmowa /a wlasciwie moj monolog :P / byla powazna... w zwiazku z moja nieobecnoscia w pracy niektorzy sie rozbrykali :O Heh mala Lulusia lezy obok mnie na poduszce i sie myje :) wyglada tak slodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina Witt
Klik poranny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak siedzę w ciepłym to ok :D poza tym wiosna się zbliża!!!! hurrrraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Jestem wykonczona - badania trwaly 2 godziny (tzn. 3 razy pobierali mi krew na glukoze) i strasznie mi sie chce spac. Dobrze, ze to juz za mna :) W Trojmiescie pogoda jest fatalna - jest lodowato a do tego jest zamiec sniezna. Auta jezdza z maksymalna predkoscia 45 km/h. Ledwo widze ulice z okna - tak jest bialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas najcieplej?? Oooo to ciekawe jak jest gdzie indziej ;) Obwodnica zablokowana, drogi srednio przejezdne i w ogole atak zimy na calego ;) Jutro zaczynamy szkole rodzenia - troche pozno, ale wczesniej pani doktor kazala lezec to lezalam ;) Ciekawe jak bedzie i czy W wytrzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w radiu podali... w wawie było -15 :D dzisiaj już cieplej, jedynie -5 także zrezygnowałam z czapki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Trojmiasto zasypane, a na wieczor zapowiadaja kolejne opady: snieg, snieg z deszczem, zamarzniety deszcz :O Mam nadzieje, ze nie wczesniej jak o godz. 21 sie zacznie, bo na 18 mamy szkole rodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Za nami pierwsze zajecia w szkole rodzenia - calkiem fajnie :) Mozna sie dowiedziec, ze wzniosle akcje (typu rodzic po ludzku) to jedno, a szara rzeczywistosc szpitali to zupelnie co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ja tez teraz robię szkołę rodzenia :) jest naprawde ok, ale fakt, ze polozna powiedziala, ze w tym szpitalu nie ma szans na znieczulenie zewnatrzoponowe, nawet nie chodzi o kase, tylko nie maja wystarczajacej obasady zanastezjologow... Kamorek - uściski dla Twoich dwóch dam!!! Oczywoscie, ze kolki w nocy nie mecza, to tak juz bywa :) Tygrysek,jak ty przy swoim aktywnym trybie życia przytyłaś?? tyle jadłaś w święta/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ostatnia i pierwsza! Kamorek - oczywiscie chodzilo mi o to, ze kolki w dzień nie męczą - tak się przejęzyczyłam! Ale nazdjęciu wygląda jakbyście oboje spali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny :) Dzis byly kolejne zajecia w szkole - szkoda, ze o 9 rano ;) ale podobaja nam sie :) Ghanus no obawiam sie, ze wzniosle projekty to jedno a rzeczywistosc w szpitalu to co innego... co robic... ale damy rade :) Kamorku pozdrowienia dla Twoich Pan :) Tajgerku dzis mielismy taki niby aerobic dla ciezarnych :D Kiedys to nawet bym nie odczula, ze cos takiego robie, a teraz ledwo dawalam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na konwencjii fitness 8h zajec ale jutro nie odpuszcze i do swojego klubu idę bo jest b. fajny instruktor (zreszta dzis tez wystepowal ;-) ) Ghana -> zabojstwem dla mnie sa słodycze... w sumie w swieta tylko 2 dni nie cwiczylam ale jadla mnostwo ciast i innych łakoci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×