Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tygrysku wraca do rozmiaru jeszcze sprzed ciąży a raczej bym powiedział przed naszym poznaniem ;) Mam nadzieję, że nie ma anemii ale z tego co widzę to je :) Dzisiaj coś męczyło córkę w nocy. Wczoraj była u kardiologa, ima coś tam z zastawkami i ma szmer w serduszku ale jak na wcześniaczka to stan bardzo dobry i można spać spokojnie. Za dwa miesiące kontrola a dzisiaj w szpitalu kontrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) Kati -> a na ile wody to wszystko? to taka porcja dla 2 osob, tak? Kamorek -> mam nadzieje, że te szmery w serduszku to nic groznego. Czekam na jakies aktualne zdjecia Twojej corci :-) pewnie to ona z Mamy wszystkie kalorie wyjada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Tajgerciu hmmm... biore po prostu sredni garnek :) a jak tam wsypie pozniej cebule (aha- mozna ja wczesniej podsmazyc/poddusic lekko na patelni na maselku) to musi byc pelno :) Zeby krem byl gesty jak sie to zmiksuje. Generalnie wystarcza nam tej zupy na 2-3 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - siostra ma jeszcze 3 zbędne kg - ale to chyba w biuście - nadal karmi, jakies po 2 cm w biodrach i brzuchu, ale wyglada bardzo dobrze! taka zupa cebulowa bardzo dobra właśnie z graneczkami i żółtym serem- polecam! Ja ją robię poprostu na rosole z kostek, nie chce mi sie gotować z kurczaka i włoszczyzny :) Kamorek - wlasnie to, ze A karmi tak ja odchudza! P ma apetyt i wyciąga pewnie to co najlepsze! kati - ooo to może doczekasz z porodem do mnie :) w koncu ja mam początek marca :) ja do lekarza jutro, wiec pewnie badania w czwartek, bo jutro juz nie bede naczczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po kontroli. P jest w dobrym stanie :) przy czym to uczulenie nie wygląda pani doktor na pochodzące od pokarmu. Dostała maść Elocom i maść z witaminą A. Tygrysku :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Cos nie czuje sie ostatnio najlepiej, jakby stany grypowe... zrobilam badania i zobaczymy :) Prawdopodobnie dlatego, ze to juz 9 miesiac, wygladam jak slon, kiepsko sypiam, cisnienie mi skacze i woda sie zatrzymuje w organizmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik późno poranny ech te białe noce :D Kati i Ghanuś to już tuż tuż :) trzymam kciuki za was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> zdrówka dużo zatem życzę! ja już, na szczęscie, czuję się dużo lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piatkowy :) Bylam u lekarki - generalnie jestem zdrowa (mam troche zaczerwienione gardlo) i wyniki sa ok - po prostu mam lezec i odpoczywac, bo to podobno nic niezwyklego, ze czuje sie slaba i zmeczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam zupe cebulowa - dobra chociaz smak mnie zaskoczyl, czuje pewna slodycz w niej... Kati -> zatem lez i zdrowiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylismy szkole rodzenia... hmmm nie wiem czy teraz wiem wszystko, ale zdecydowanie wiecej ;) Jeszcze miesiąc, moze troche dluzej... kamorek - super wiadomości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni :) My dzis tez bylismy w szkole rodzenia - spotkania beda jeszcze przez 2 tygodnie. wiec powinnismy zalapac sie na wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm może Kati i chcial ale ja bym nie chciala byc podrywana akurat przez tego osobnika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znowu zaszalalam na allegro ;) Tym razem nieopatrznie otworzylam stronke z bizuteria od mojego ulubionego sprzedawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×