Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

ooo rzeczywiście ich nie ma... może jednak Kati rodzi??? przecież to możliwe! Kati, kamorek - meldujcie się!! To ja jestem i klikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Wszystkich :) Ja i moj malutki F :) Nie wytrzymal i urodzil sie we wtorek o 10.25 :) W poniedzialek wieczorem odeszly mi wody i popedzilismy co sil dpo szpitala :) Wczoraj wieczorkiem wrocilismy do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!! Skoro jesteście juz w domu, to znaczy, że wszystko w porzadku? super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się słonecznie :) Kati jak mijają pierwsze dni macierzyństwa? :) bomba w ciapki ;) U nas okej, dopadła nas jakaś grypa czy cuś... bleee od wtorku byłem w domu. Dobrze, że P się trzyma dzielnie i nie chwyta choróbska. Zatem została jeszcze nam Ghanusia no i oczywiście Tygrysek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzia chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny. Pory dnia stracily wszelkie znaczenie ;) W dodatku wczoraj mielismy akcje- biegunka, krzyk, wizyta nocna w szpitalu... Do tego ja mam problem z krzepliwoscia krwi i iloscia pokarmu :( Idzie jakby ciut ku lepszemu, ale jest ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ❤️ pierwsze dni chyba nigdy nie sa proste, ale bedzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 a my dzisiaj mieliśmy nie przespaną noc córkę coś męczyło w nocy a dzisiaj A jedzie na kontrolę do okulisty ech czekam też na kolejne badanie USG główki i czy schodzi krew z główki z wylewu (ponoć wcześniaki tak mają) i że będzie w porządku ❤️ Znowu nam śniegiem przysypało chociaż już tak wiosennie było :) miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem, patrzałki ma dobre. Za miesiąc kontrola ponowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nini u nas mroziło :) i w dodatku wiał wiatr brrr byleby do wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Mam teraz tyle roboty, ze nie mam czasu czasem zrobic siusiu, wiec wybaczcie ;) Generalnie jest dosc grzeczny i spokojny, duzo spi, ale jak sie zacznie to hoho- syrena okretowa :D Wczoraj bylismy u lekarza - wszystko jest w porzadku, wazy 2930 wiec przybiera na wadze (jak sie urodzil to wazyl 2900, potem w szpitalu spadl do 2780). To niesamowicie malenka Kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek chwilę jest odłączony od internetu a tu takie wiadomożci!! Kati - gratuluję! Mam nadzieję, że wszystko wam się unormuję i opanujecie sytuację! No tak to jeszcze ja ( i tygrysek :-) )! Ale na mnie chyba jednak troche trzeba bedzie poczekac :-) Kamorek - dobrze, ze kolejne badania pokazuja, ze wszystko jest w porzadku, zawsze sie czlowiek troche stresuje przed kolejnymi.. Klikam i znikam, nie wiem kiedy znowu sie pojawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :) a jak pomyślę, że P miała 1425 g to dopiero była mała kruszynka a teraz ponad 3 kg ma hihi. Ghanuś poczekamy, poczekamy mamy czas ;) Jakoś smętnie na dworze jest... Ostatnio kupiłem sobie album z fotografiami polskich neonów w Warszawie (gdyż mam bzika na pkt starych neonów :P ). W czwartek A z P idzie na szczepienie. Zdecydowaliśmy się na szczepionkę Hexa coś tam coś tam ;) nazwy zapomniałem :P Jeszcze muszę wyrobić kartę cipową z NFZ dla córci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Franuś jak syrena okrętowa, to przecież normalne w świecie, wszakże mieszkacie nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P waży już 3,3 kg, ma pobraną krew do morfologii i zapodaną szczepionką. W domu jest ogólny wrzask i płacz córki... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Klikam i ide odespac noc... byl dzis tak marudny, ze po prawie 3 godzinach prob, o 4.30 nad ranem, zwatplilam i W musial go ululac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) W domku cisza- maz i F spia (koty zreszta tez;) ), wiec mam chwilke dla siebie ;) Na szczescie dal nam dzis pospac troche w nocy, wiec trzymam sie pionu :P Zaraz sie wezme za prasowanie o ile Malenstwo sie nie obudzi glodne i marudne. Latwo nie jest, ale dajemy rade... najgorzej jest w nocy, jak zacznie marudzic, to i 3 godziny potrafi. Ale ogolnie jest grzeczny i przeslodki :) A robi tak slodkie minki, ze mozna sie na niego patrzec godzinami ;) Koty wreszcie sie przyzwyczaily i znormalnialy, bo pierwsze dni byly ciezki - baly sie jak nie wiem co (oprocz Marmolady, ktory standardowo wszystko ma w nosie;) ), szczegolnie jak zaczynal sie placz- wtedy lataly po domu jak oszalale elektrony :D Milej walentynkowej soboty 🌻 PS.a na dzis byl wyznaczony termin porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×