Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

:) 🌻 Pola waży juz 6,3 kg :D Wstaje i za chwilę będzie śmigać na dwóch nóżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm - Nina już waży prawie 8 - ale to wielka kluska jest... kurcze ja jej naprawdę nie pasę, tak ma poprostu... Zaraz wysyłam zdjęcia z mieszkania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny zapracowany klik :) A jakze mogloby byc inaczej ;) Ghanuska sie nie martw - Franeczek tez wazy lekko ósemeczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop klik klik :) jak dobrze, że jest już przed weekendem :D :D i w dodatku zapowiada się słoneczny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis 5 dzień w pracy i padam na pysk ! Jeszcze Nina się wcześnie obudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik z deszczowego Trojmiasta :) Na szczescie dzis piatek :) A weekend czeka mnie przyjemny - z Franeczkiem :) A do tego pierwsza rocznica slubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati i Ghanuś mam pytanko, jakie buty kupujecie na jesień i zimę dla Franusia i Niny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stolicy slonce i cieplo :-) Ghana --> Nina wcale nie jest kluska, w kazdy razie nie wyglada ;-) Kati -> to juz pierwsza rocznica slubu? w mnie sie wydaje, ze to tak nie dawno bylo... Kamorek -> jak Pola zacznie smigac to bedziesz mial "wesolo" i zapewni wam duza dawke ruchu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) już zapewnia zwiększoną aktywność ruchową a co dopiero jak będzie chodzić:) Faktycznie, to tak szybko mija czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - jeszcze się nad tym nie zastanwiałam - nad butami znaczy się... na razie mamy jedne i raz je miała na sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kolejne pytanie ;) takie lekko wybiegające w zimę: widziałyście może gdzieś do kupienia sanki ale żeby miały pasy bezpieczeństwa? Co bym córki nie stracił w zaspie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ciezki dzien to byl! pomagalam przy Wacathlonie (w namiocie Street Kids International) i tyle sie dzialo, ze na 8h to siedzialam moze z pol ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to wstałem o 5 rano i wyjechałem z przyjacielem na grzybobranie :D klikam i idę złożyć się do pozycji horyzontalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik poranny :) Tygrysku ale za to wrażenia rewelacyjne, człowiek wypoczął i odprężył się i przy okazji poplotkował z dawno nie widzianym przyjacielem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podciągnę temat na środowy klik ;) pogoda ładna i coraz bliżej do weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała na grzyby, nawet jeżeli trzeba wstać o piątej rano!! Może się uda wynająć teściową.. Kamorek - sanek nie widziałam :-) Może lepiej wózek z płozami ;-) Tygrysek - ja też śpioch, ale być o świcie w lesie i szukać grzybów to super przyjemność, a później idziesz spać o 15 :-) co prawda z małym dzieckiem chyab trudniej :-D Kati - gdzie jesteś??? Kiedy masz ten wymarzony urlop?? Jak F.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie ale są super! :-) mam nadzieję, żenam wystarczy nasz terenowy wózek! ale jakbym miała kasę to bym się skusiła na takie saneczki :-) Ja na razie szukam skoczka jakiegoś, podobają mi się fisher prica, ale drogie, więc szukam używanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana - a no czwartek rozpoczal się o jakiejs pierwszej w nocy jak dla mnie i później pobudki co godzinę... ech.... może przekimam w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Za tydzień o tej porze będe odpoczywać :D Poza tym to mam tyle roboty, że nie wiem w co ręce włożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×