Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ciacho nie bylo moje a bratanicy i jeszcze zostalo :) Dzis znow jadlam ;) Mala miala dzien wolny od szkoly, a ze jej mama mnostwo spraw do zalatwienia miala to spedzilam calutki dzien z dziecmi :) Hasalimy po parku, chociaz slonce nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacje! :) Nareszcie weekend a ja jestem przeziebiona :( Mam nadzieje, ze w te dwa dni uda mi sie wykruowac, bo od poniedzialku czeka mnie znowu intensywny tydzien! Teraz musze niestety juz uciekac, bo zanim zakopie sie w lozeczku, musze jeszcze zrobic zakupy na przyszly tydzien! Sciskam Was wszystkich bardzo mocno! Postaram sie zajrzec pozniej! Usciski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witajcie jeszcze was nie poczytałam bo nie miałąm czasu wczoraj w nocy przyjechałam a teraz brykem na sniadanko potem was poczytam i napisze wiecej ale nie mogłam sie powstrzymac zeby sie z wami juz teraz nie przywitac nawet sobie nie wyobrazacie jak bardzo mi was brakuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ooO Bezka :) witaj słonko, że też chciało ci się wracać na weekend do domu :P Opowiedz nam jak tam na studiach i w ogóle co i jak? :D wybaczcie ale niedawno wrocilem z gór i padam a jeszcze pare spraw chcę zfinalizować, w nocy miło zasnę i pewnie kobieta by nie miała pożytku ze mnie :P :P paa 634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
682 :) znow caly dzien spedzilam z aparatem ale tym razem w studio a nie w plenerach... Bezka -> witaj 👄 brakowalo mi Ciebie... opowiadaj!! Margotka -> do lozeczka myk, myk, myk!! Kamorek -> Ty tez opowiadaj jak bylo w gorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) u mnie od rana leje i ogolnie jest nieprzyjemnie :( chyba zaczela sie juz brzydka jesien... Tigre > dobrze mowisz! klikamy, bo obiadkow malo. 178 mam nadzieje, ze u Was ladniejszy dzien 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ 305 Piegusku 🖐️ 🌻 Tygrysku super, że miałaś dzień z aparatem :D a jakie to zdjęcia robiłaś? Będzie można zobaczyć fotografie?? Proszę 🌻 Ja będe mieć fotki z wyprawy :) więc będziemy mogli się wymienić :P ;) Co do wyprawy, to było wspaniale. Pogoda nam dopisała jak trównież nastroje. Na początku przy forsowaniu rzeki zaliczyliśmy lądowanie w niej ;) tzn. ktoś więcej, ktoś mniej :P Pojechaliśmy do Jawornika, gdzie było potem ostro cały czas pod górę poprzez Młaki aż na Soszów Wielki (866m). Dalej wzdłuż granicy polsko-czeskiej na Ciślar (918m) i Stożek Mały (843m). Następnie skręciliśmy w lewo i bardzo szybki zjazd przez las mijając Katarzynkę aż dojechaliśmy na obrzeża Wisły Głębce. Oczywiście zatrzymywaliśmy się w paru miejscach by porobić zdjęcia. Widoki na tej trasie są wspaniałe i napewno wybierzemy się tam jeszcze w przyszłym sezonie w lecie. Teraz było w oddali widać tylko góry za bardzo tonące we mgle a jak wracaliśmy wzdłuż rzeki Wisły to było zbyt ciemno, tak że widoczność była tylko na parę metrów. Więc polecam tę trasę (my zrobiliśmy 56 km) :D a i uwaga bo wczoraj było na szlakach ślisko :) i na końcowym odcinku trasy przy zjeździe uważać mi na samochody jadące z dołu by nie zaliczyć czołowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam za wprowadzenie w błąd Soszów Wielki ma 886m :) i w dodatku teraz mam jakąś brązową sowę na ekranie która klika na myszkę ugh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku > no to miales fajna wyprawe :) co do sow i innych ptakow ;) to ja niczego takiego nie mam. polecam zmiane przegladarki na jakakolwiek, oprocz IE. w moim podpisie jest link do Firefoxa. potem wystarczy zainstalowac AdBlocka i juz nie ma ZADNYCH reklam ani wyskakujacych okienek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowczo mam dosyc dzieciakow.... dzis znow z nimi caly dzien spedzilam... tym razem byli u mnie na obiadku :) Kamorek -> wow ale trasa.... niestety zdjec nie bedzie mozna zobaczyc, przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani:) klikam klikam.....:) tak tak Fiołeczku.. u mnie też szaro, buro, pada i wieje... no i zaspałam do pracki:P ale teraz siedze i popijam gorącą kawusie no i skupiam sie bardzo przy poważnych cyferkach:D:D:D czekam z niecierpliwością na opowieści studenckie Bezika:D (a Kamorek juz tutaj sugerowal ze cie gdzieś tam zamknęli w odizolowaniu:P ) Margotko... zdrowiej szybko... a jak przeziebienie to tylko czosnek pod każdą postacią i cieplutkie herbatki z miodkiem :):):) Sciskam wszystkich bardzo mocno... i smigam do pracki 😍 girl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
292 :) A u mnie jest za to slonecznie, nawet niebieskie niebo wiadac :) ale wieje potwornie i zimno panuje brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na południu jest szaro, buro i pstrokacie dodatkowo chłodno uhm ale ja za to jestem gorący :P Całuję i zmykam dalej do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Dopiero mam chwilke, bo ranek spędziłam u dentysty. Tak mnie zab bolał, że nie spałam całą noc :O To będzie ciężki tydzień - w środę podpisuję akt notarialny (kupnuje mieszkanko!!!!), a w czwartek rano jadę w delegację. Do tego mam oczywiscie tyle do zrobienia, że zwariuje ;) 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×