Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Moze Kamorek ma tak dobry wzrok i zmysl, że poznał po zdjęciu?? ;-) Kati -> super! to wkrotce znow bedziesz nie tylko super Mamusia ale i super laską ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny :) Bylismy dzis na dlugim spacerku- mimo dosc silnego i chlodnego wiatru. Bąbelek spal grzecznie, dopiero pod koniec sie zdenerowala i trzeba bylo szybko pedzic do domku by go nakarmic :) Tajgerku moj szanowny pan maz juz mowi o mnie \"Mamuska\" ;) heh a jak pocwicze to juz w ogole ;) Postanowilismy, ze kazde z nas schudnie po 10 kilo :D Zostalo nam juz \"tylko\" 9 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Dzis chyba jest duzo lepsza pogoda, bo tak juz nie wieje, za to slicznie swieci sloneczko :) Wobec tego zaraz ruszamy z Franiulla na spacerek :) Milego dlugiego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie taka sama pogoda i plany jak u Kati :-) Kati -> 10 kg? przecież na zdjęciach wyglądasz super, wcale nie \"mamuśkowato\"... w każdym razie jestem pewna, że Ci się to uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tak ! uda ! chcę zobaczyc uda! :D :D co do wagi to wzrok mam niezły ;) doczytalem z opisu na gadulcu :P jak dobrze ze jutro dzien wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Dzieki za wiare w moje (ograniczone) mozliwosci :) Kamorku kurcze zniknales mi z gg (mialam problemy z kompem i netem jak mi sie skonczyla aktualizacja antywira) i nie mam Twojego numerku ;) Podeslij mi przy okazji prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbgxhxk
JESTEM ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :D dzisiaj jest pieknie, slonecznie i cieplo :D a ja nie mam Waszego gg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati i Tygrysku podeślę wam jutro na gg bo nie pamiętam numeru a gg mam tylko w pracy :) Piękna niedziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak na przekór w jasnym garniaku :/ zimno się robi, chmurzasto pfff za to miałem trzy dni z córką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co Wam chodzi, jest pięknie i słonecznie oraz gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm niemożebne byś już miała menopauzę ;) u mnie szaro i zimno :( i możliwe, że będzie padać deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wykrakaliscie mi pogode... zimno, brrrr chmurzy się i cos zapowiada sie na deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem Tygrysku u mnie wychodzi słoneczko :) podeślę Ci trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik popoludniowy :) Zimno i pochmurno w Sopocie :O Bylam u fryzjera i zmarzlam po drodze wiec Bąbelek dzis zostanie w domku lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Kurcze pogoda znowu fatalna- pochmurno, mokro i nieprzyjemnie :O I jak tu Bąbelka zabrać na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, A dzisiaj zabiera córkę na zakupy do Bielska. My w pracy się dogrzewamy farelką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapraszam do wawy, jest co prawda chlodniej, czasem cos pokropi ale aż takiego zimna nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada deszczyk pada :) ale to dobrze, bo w korycie Wisły już mi trawa rośnie i obawiałem się czy nie zaprzątają mnie w czynie społecznym do koszenia :P Kati para jak ta lala :D Kiedy powracasz do pracy? Posłałem wam jeszcze 2 zdjęcia na emilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff wrocilam z silowni :) Allle sobie dalam w kosc ;) Kamorku w zasadzie nieoficjalnie juz wrocilam do pracy :) W przyszlym tygodniu jade w delegacje :) Tajgerku u nas to raczej leje, a nie kropi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik słoneczny choć zimny ;) jeszcze dwa dni i weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×