Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

aaah jo :) to gratulacje. Po kontroli bez zmian, wciąż są szmery i jakaś niteczka w serduszku ale wszystko w granicy normy. Next kontrol za 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy. Tajgerku gratuluje :) Spiesze doniesc, ze Franek tez zachowywal sie w muzeum bardzo przyzwoicie :) Dzis niestety jest bardzo smutny dzien... zmarl moj Szef:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :-) Ghana niestety nie ma dostępu do Internetu, jak będę mieć od niej jakieś wieści na pewno dam znać :D Kati -> przykro mi, z tego co mówiłaś to byl \"sensowny\" człowiek... Kamorek -> niteczki? a co to znaczy? samego zdrowia dla Twojej córeczki zatem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiemy co to oznacza, jakaś niteczka krwi i to ona powoduje szmer. Ponoć wszystko w granicy normy jest, a p.doktor jest ponoć specjalistą, więc musi być dobrze ❤️ Wczoraj córkę ciut przypiekło po buzi. Jakieś mocno strange jest to Słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku ja smaruje Franusia kremem z filtrem, ale tez troszke sie opalil ;) Nie znosi jak mu slonce swieci w oczka wiec zaslaniam go parasolka :) Tajgerku tak, to byl bardzo sensowny czlowiek, na poziomie, swietny Szef, dobry organizator i w ogole wspanialy czlowiek... W piatek jest pogrzeb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik w czwartek! tak to już czwartek!! no tak dzieciaczki mają przeciez bardzo wrażliwą skórę... właśnie, Kati jaki krem? sama jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Byla tak piekna pogoda, ze spedzilismy pol dnia nad morzem zjedlismy obiadek na swiezym powietrzu :) Tajgerku ja sie wlasnie dzieki tym kosmetykom przekonalam sie do niwejki;) to jest jakas seria nivea baby nutri sensitive czy jakos tak, do skory b. suchej- bo Franek ma dosc sucha skore, a te kosmetyki naprawde dobrze mu sluza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowy klik imprezka udana Pola była spokojna, wdała się w konwersację z księdzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów poniedziałek! Kati -> a ja jeszcze lubie ten najzwyklejszy w swiecie granatowy krem Nivea... Kamorek -> czyli zamiast plakac P. dyskutowala? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak Tygrysku ksiądz mówił a Pola też coś mu opowiadała :) Potem jak wziął by polać wodą głowę to była nie zadowolona bo trzymał ją nie tak jak ona lubi (córka teraz jedynie chce się nosić przodem do świata). Była jedna sytuacja jak mówiliśmy \"chcemy\" to po tym jak to powiedzieliśmy to trzasnęły drzwi (tak jakby klamka zapadła) :) taki akcent grozy ;P ech jestem szczęśliwy, że mam taką córeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy :) Dzis wybralam sie z Franusiem i tesciowa na zakupy ;) Nabylam super torebke :D Pogoda ciagle ladna, ale juz troche mocniej wieje- podobno od jutra ma sie popsuc i ma padac deszczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Bąbelek pobił swój kolejny rekord w spaniu :D Zasnął po kąpieli ok. 20-ej a obudzil się dopiero ok. 5.30 :D Ale poprzedniej nocy obudził się już o 1.30, więc różnie to z nim bywa ;) Miłego wtorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati dziękuję za zdjęcia :D a dzisiaj P skończyła już 5 miesiąc :D :D 🌻 ale to leci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj jest bardzo goraco! Kati -> czy to znaczy, że się wyspałaś? Kamorek -> a jak sypia Twoja coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypia przeważnie na moich rękach potem czasem na brzuchu (również moim) ;) ale w nocy śpi spokojnie tak powiedzmy od 22 z przerwą na karmienie w granicach 1 czasem 3 godziną, potem dalsza drzemka do około 6 rano i potem przedśniadaniowa drzemka :) W weekend spała od 21 do 3 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, niewyobrażam sobie, jak to bedzie kiedyś u mnie... jestem strasznym spiochem!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku tak ci się wydaje, potem jednak zobaczysz, że natura macierzyństwa weźmie górę i będziesz śmigać jak ta lala :-) Pola już w wózeczku podnosi główkę :D i chyba coś ząbki zaczynają rosnąć, bo ma twarszawe dziąsełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna są takie maluchy, którym wyżynają się ząbki... ale za to wyglądają cudnie z 2 zabkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×