Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik klik :) Torby juz spakowane ;) jestem gotowa na kazda ewentualnosc :P W. twierdzi, ze nie tylko dotrwam do terminu, ale ze nawet urodze po :D Ciekawe, chyba musze sie z nim zalozyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ----> trzyaj (się) mocno:). I dużo sił gdy juz ta chwila nadejdzie. U nas 10 stopni ukrop tak mi sie wydaje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - wczoraj Nina zaczęła wymiotować - mam nadzieję, że się lekko przytruła, a nie zaczyna grypy żołądkowej... kati - to wytrzymaj jeszcze 2 tygodnie w 2-paku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, ale jutro sie widzimy??? Kati -> zaloz sie!!!! Bezka, po tym co bylo, nic dziwnego, ze 10 stopni to jak upal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to było lekkie zatrucie, bo już przeszlo! W każdym razie tak czy siak ja jadę - jak coś to babcia z tatą sobie poradzą! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos zakładów o termin 'wyklucia' to ja się ze swoim założyłam (tylko nie pamietam o co:P) U nas nadal ciepło, niebo zachmurzone, ale nie pada. Julka lubi juz pod koniec spaceru pochodzić sobie przy wózku, niestety powroty do domu kończa sie płaczem, niezależnie ile jestesmy na dworze ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ---> a ja już myslałam, że może 'ten czas nadszedł' jak sie w piatek nie zameldowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam sie z Ghana, widzialam sie z Ghana :D :D :D Kati, wstac to nie znaczy szalec - pamietaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak Kati kończy to ja zaczynam! 9 tydzień - jeszcze duuuużo mi zostało! Termin na sierpień! Tygrys już wie - w końcu widziałyśmy się w weekend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -----> gratulacje. Myslisz, ze chlopak, czy dziewczynka???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obojętne byle zdrowy dzidziuś był! Dzień "maćko pufa" :-) wszystkiego najlepszego Tygrysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Jeszcze sie trzymam w calosci, ale mam juz troche dosc. Wszystko mnie boli, siusiam co pol godziny, kiepsko sypiam i w ogole masakra :O W niedziele myslelismy, ze sie zaczyna, ale jakos rozeszlo sie po kosciach ;) Ghanuska gratulacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Kurcze wpisalam sie, a sie nie pojawilo :O W kazdym badz razie jeszcze sie trzymam w calosci choc powoli mam dosc. Wszystko mnie boli, siusiam co pol godziny, kiepsko sypiam i ogolnie masakra :O W niedziele myslelismy, ze juz sie zaczyna, ale jakos rozeszlo sie po kosciach ;) Ghanuska gratulacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ty mnie niestrasz, ja sie w tej ciąży czuję gorzej niż w poprzedniej.... to co to będzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej Ghano bedzie lepiej, od II trymestru poczujesz sie rewelacyjnie. To mowilam ja Wrózka Tygrys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa - oczywiście ja w to wierzę!!! u nas dzisiaj śnieg pada - jest taka centymetrowa warstwa - ale zawsze coś! byle do przodu... byle do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ❤️ 9 tydzień... to dobrze, bo już myślałem, że to owoc spotkania z Tygryskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Dzis to juz totalnie mnie wzielo - od kilku dni wmawialam sobie, ze cos jest nie tak, budzilam sie przerazona w nocy i tak sie nastraszylam, ze dzis rano pojechalam do mojej lekarki. Oczywiscie wszystko jest w porzadku :) Poza tym, ze czuje sie kiepsko (wszystko mnie boli, brzuch jest duzy i ciezki itp. rozrywki ciazowe). Pani doktor powiedziala, ze ciaza jest donoszona i moge rodzic jakby co ;) W zasadzie to chyba juz bym chciala urodzic, bo zeswiruje do reszty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każda pod koniec ciąży źle śypia, ale ja Wam powiem, ze pod koniec P. przeniósł się do salonu, bo tak chrapałam jak lokomotywa :P. Nawet na dole było słychać. Ghanus trzymaj się ----> Tygrys ma rację. Koniec I trymestru i wszystko jak ręką odjął. U nas mroźno, ale pięknie i słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze, że mozesz juz rodzic :) tutaj tez pada snieg ale taki malo fajny, bo mokry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas piekna, pogoda. Mroźny, słoneczny dzień. byliśmy dziś na szczepieniu. Oj straszny zdień. Jula marudna, że uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bede kazdego dnia wypatrywac wpisow Kati, czy to JUŻ, czy jeszcze nie ;-) jak Wam minal weekend zimowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ------> Zimowy??? U nas 8 stopni, słonecznie, wiosennie bym rzekła :P. Ja tez wypatruje wpisów Kati, a może to juz po, bo cały weekend sie nie odzywała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×