Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Helo, dzuelnie klikam, ale tyle pracy przed świętami, że nie miałam czasu nic napisać. Niestety Kamorku nasza Julka też ma ostanio jakieś problemy ze spaniem. Budzi się co godzinę i trzeba ja od nowa usypiać. Tzn. chwile ją nosze uspokajam z płaczu, potem odkladam i zasypia, ale musi mnie widzieć na horyzoncie. Męczące to i od jakiejs 1 czasami 3 biore ja do siebie ;/. Oprócz tego piekłam juz pierniki, ale tylko 1/4 polukrowałam i poozdabiałam. Okna umyte itd. dlatego tak długo nie pisałam. A pusta miske juz rozpracowałam, po 24 godzinach robi sie pusta i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w poniedzialek :) o jak fajnie, jak wszyscy sie pojawia :) Zdrowia dla chorujacych, sily dla zapracowanych i niedosypiajacych 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy :) Pogoda bez zmian, czyli sypie, wieje, ale raczej mrozu nie ma wiec troche to topnieje i lekka breja sie robi :O POnoc pojutrze ma byc -20 stopni, masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik! dziś wtorek - odliczam dni d weekendu! Ja mam w piątek urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wczoraj coś nie działało, nie mogłam wejść na kafe... ale klikanie zaliczone! A od jutra 4-dniowy weekend! Mam nadzieję, ze wyjazdowy, w zalezności od zdrowia Małej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pieski z Sherlockiem nakarmione - super :D Ghana ->4 dniowy weekend? fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku dzień bez przeklinania czy przeklikania? ;-) Uff od poniedziałku otwieramy, jeszcze tylko kosmetyczne zabiegi zostały w moim dziale i będzie można się przyzwyczajać do nowego :-) Polka właśnie zasnęła, dostała ode mnie już dzwoneczek, ostatniego psiaka do kolekcji z Kinder Niespodzianek. Mróz trochę trzyma, dzisiaj i wczoraj było piękne niebieskie niebo ale za to wiało jak ta lala. Koleżanka mówiła mi, że ponoć będą "utylizować" zapasy krwi gdyż za dużo jej mają. Ciekawe... chociaż jak patrzę na zapasy krwi w centrum krwiodawstwa w Katowicach to pokazuje że jest pełno... A ja wczoraj znowu oddałem :-) buziaki i zmykam pod prysznic w przelocie pijąc pepsi. Aha, jeszcze nie mam przygotować do świąt :-) Ważne, że prezenty są :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku :) ale mocno wieje, cały ten śnieg zrzuci z drzew i dachów... Kati faktycznie wczoraj już było znacznie cieplej po południu. Jak patrzałem na pogodę to około 28 grudnia ma być u mnie +4 C 🌻 Wiosnaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepence3tte
a tak przy okazji...macie może 5 sekund wolnego i chcecie to wykorzystać na spełnienie dobrego uczynku? zagłosujcie, bardzo Was proszę. http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Kamorku z ta utylizacja krwi to prawda... martwi mnie to, że gdy ludzie o tym uslysza przestana oddawac i znow beda braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam dziś już przedświąteczny luzzzzz! Wszystkim życzę wspaniałych, wymarzonych Świąt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygrajteraz
Chcesz zgarnąć darmowe nagrody? Zarejestruj się na tnij.org/jm1u i wypełnij kupon! To nie ściema, wejdź i sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w poświąteczny poniedzialek. :) Jak samopoczucie i Wasze brzuchy? Kati, jak Ty sie czujesZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy:) Czuje sie niezle, w czwartek mam kontrole i wszystko bedzie jasne... leze i staram sie nie zwariowac ;) Mroz jest u nas okropny wiec przynajmniej nie korci mnie, zeby wyjsc na spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×