Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Mamy sniegu do pół łydki = zamknięte szkoły brak komunikacji miejskiej :D:D bałwan w ogrodzie i ciężka przeprawa przez zaspy z wózkiem, mam nadzieje, że na dniach przybędą sanki, bo bedę mieć mega muskuły :P. Obawiam sie też, że sanki nie przyjdą, przez pogodę, która tutaj wszystko sparaliżowała, a to miał być prezent na mikołaja :(. I co wtedy??? A jak tam u Was bo, też zima ruszyła pełną parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie powoli sie wszystko toczyło ale wytrwale do przodu, jedyny negatyw - tłumy ludzi na przystankach. Pociagi tez mialy jakies problemy, generalnie z 10 osobowego zespolu jeszcze do niedawna bylo nas 4, reszta w drodze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Nina nie chce iść wydeptanymi ścieżkami - o nie! woli wchodzić w zaspy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni :) Wczoraj w koncu mnie wypuscili... ale warunkowo :( w czwartek musze isc do lekarza na kontrole i jesli bedzie gorzej to wracam do szpitala :( Znowu to samo co w pierwszej ciazy i w tym samym czasie (poczatek 3 trymestru): bede pewnie lezec do konca :O Czuje sie calkiem niezle poza tym, ze w szpitalu bylo tak zimno, ze wrocilam totalnie zakatarzona z zapaleniem gardla, masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, najwazniejsze, że z malenstwem wszystko dobrze. Zdrowka dużo zyczę i siły ❤️ przez weekend Shrelock mi nie działał i nie moglam nakarmic pieskow ale dzis juz wszystkie linki chodza poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no trudno trzeba swoje odleżeć! Mam nadzieję, że szybko ci ten czas minie!!! klik, klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik :) Czuje sie kiepsko, ale to przez to przeziebienie. Niby lepiej, ale nadal zle :O Co do reszty to dowiem sie w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Nina dostała zabawkowy odkurzacz, niestety oprócz tego, że z nim jeździ i odkurza, to wali rurą po ścianach i już trochę pękła... choler ajuż mam przerost zabawek nad pokojem... tzn pokój za mały... Kati - życzę lepszego samopoczucia!!! klikam - we wszystkie linki - kurcze trochę tego mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> to teraz czas na wielkie pudlo na zabawki ;) Kati -> nie fajnie... zdrowka dla calej rodziny zycze 🌻 a gdzie sie podziwa Kamorek i Bezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek i Bezka podziwają się gdzi indziej :-) Młoda znowu chora - mam dość!! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Bylam dzis u lekarza i na razie nie jest zle, czyli nie jest gorzej ;) widmo szpitala sie troszke oddalilo ;) Mam tylko lezec i odpoczywac, czyli powtorka z rozrywki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawda wyzej pisalam
upppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kLIK sobotni :) No teraz to juz wszyscy jestesmy chorzy :O Tylko Franek uratowal sie przed antybiotykiem ;) Na szczescie pogoda i tak nie zacheca do spacerow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłem z odśnieżania :-) wybaczcie, że mało daję znać ale przenosimy Bibliotekę do nowego budynku więc człowiek (jak to powiedziała kierowniczka) zapierdala. Polka zdrowa, chyba kolejny ząb jej wychodzi, a ostatnio to zasypia około 15tej i potem szaleje tak do 23ej. 👄 u mnie pada non stop od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×