Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

średnio! Ale jutro będzie lepiej, bo żaden klient nie będzie mi psuł humoru :-) bo mam wolne! Dlatego już dziś życzę wam udanej zabawy - cokolwiek planujecie! I samych najwspanialszych chwil w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Szczęśliwego... ... oczywiście Nowego 2011 Jak tam minęły Wam Świeta??? Sylwester?? Kati jak dobrze rozpoczęłaś nowy rok. Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku!! Kati - trzymaj się nieruchawo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak słońce dziś widać - szkoda, że wczoraj była taka mgla i nici z oglądania zaćmienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to klik :) Jestem wykonczona - musialam isc rano na badania (zeby nie bylo: lekarz mi kazal, a przychodnia jest 100 metrow od domu ;) ). Najgorsze jest ubieranie sie do wyjscia (szczegolnie buty) no i oczywiscie wdrapanie sie na 3 pietro, masakra. Za tydzien mam kontrole u lekarza, wiec zabawa zacznie sie od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, Biedna Kati ----> 🌻 U nas pogoda pod psem :( Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+1, wiatr wieje, Słońce świeci - kolejny atak wiosny zaskoczył ee drogowców? ;) U mnie teraz króluje sprawozdawczość w pracy a w domu Polka, że nawet nie mam czasu usiąść i odpisać wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mega slisko na ulicach, dobrze że dostalam smsa od kolezanki z ostrzezeniem, zebym nie zakladala butow na obcasie ;) Kat -> no wlasnie jak sobie radzisz ze sznurowkami w butach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dość aktywnie w sobotę byliśmy na basenie - Nina głównie chciałą zjeżdżać na zjeżdżalni. No a wczoraj yciczka na rynek i dawanie pieniędzy do puszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> a Ninka juz zdrowa? Kati -> spokojnie, spokojnie prosze nie panikowac a sie relaksowac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z mroznego Trojmiasta :) U nas znow ponizej zera, ale nie jest najgorzej. Bylam dzis u lekarza (wizyte mialam umowiona na jutro, ale moja lekarka sie rozchorowala i udalo mi sie przerzucic do innego lekarza na dzis). No jakos sie trzymam choc nikt nie jest w stanie powiedziec jak dlugo ;) Dzidzia jest juz dosc duza, wiec jakby co to tragedii nie bedzie :) Zblizaja sie drugie urodzinki F - juz mu nakupowalam w necie roznych gadzetow z Tomkiem (ukochana bajka: Tomek i przyjaciele :) dla niewtajemniczonych - to o lokomotywach ;) ); bluzeczke, 3 filmy i 2 male lokomotywki. Jedna musial dostac od razu, bo jak tylko zobaczyl paczke to wiedzial co to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stolicy znow powyzje zera i odwilz Kati, a jakie sa szanse, że malenstwo urodzi sie tego samego dnia co Franio? Ghana -> trzymam kciuki, zeby jak najdluzej zdrowa byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Tajgerku chyba niewielkie, bo nie sadze, zebym tak dlugo wytrzymala ;) Mysle, ze to moze byc kwestia kilku dni... bylabym szczesliwa, gdybym wytrzymala tak ze 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×