Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

zimno, bardzo zimno, zamarzam, brrr Kati -> jak impreza sie udala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeszcze trzeźwieje ;-) fakt zimno! A dziecko znowu chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, w koncu bylo za co, urodziłas zdrowego chlopaka, a ciaza to lekkich nie nalezała 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku chyba, że Kati miała na myśli Tadzia i Franusia ;) Kati dziękuję ślicznie za fotkę :D Ponoć ma iść odwilż 🌻 chociaż jest zimno (-12 C) ale co dziwne pruszy śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Chlopaki spia i oby tak zostalo (chodzi o Tadka, ktory lubi chodzic pozno spac :P ) Jak sciagne w koncu zdjecia z aparatu to wam wysle kilka na mejla, ale na razie jakos nie mam do tego glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam z niecierpliwością zarówno na zdjęcia chłopaków, jak i na odwilż. Mam już dosyć zimna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przezyłam odwiedziiny teściów. Zartuje, było bardzo fajnie, ale czasu, żeby pisac nie było. U nas +15 i piekne słonce. Prawie lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka - lecę do ciebie - już się pakuje! ja już mam dość zimna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ma lekko Bezka będzie musiałą znieść nas obie!!! Jak 15 stopni to kostiumy tez pakujemy, cooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Bylismy dzis z Tadkiem na pierwszej wizycie u pediatry - w koncu chlopak wczoraj skonczyl cale 3 tygodnie! ;) Wszystko w porzadku, ladnie przybiera (wazy niecale 4200) i ogolnie jest zdrowy :) Pogoda jest fatalna - zimno jak nie wiem co :O Cale szczescie, ze nie musze nigdzie wychodzic, choc szkoda chlopakow, bo gdyby byla ladna pogoda to moglibysmy juz smigac na jakis mile spacerki, a tak to nawet werandowac nie moge pana T :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+ 16 i słońce. macie racje, z takiej Syberii jak przybedziecie to zakupimy basen i beda Hawaje :P. J. śmiga na długie spacerki bez wózka. Uwielbia dreptać. Spaćććććććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Masakryczny dzien: F marudzil i histeryzowal, a T nie spal praktycznie przez cala noc a w dzien tez nie dal odpoczac :O Mam nadzieje, ze to nie kolki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że bierzemy Ghano kostiumy :) Kati, najwazniejsze, że Tadzio zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🌻 Ech ja to czasem nie wiem w co się bawić z P (szczególnie jeśli chodzi o zabawy w domu). Jeśli poruszony został temat zabawek ;) ja kupiłem Polce chomika (tego sztucznego na baterie). Jak przyślą mi go, powiem jaka była reakcja :) Słońce świeci ale w nocy i rano mróz (dzisiaj na PKSie -9 C )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina uwlibia puzzle i klocki i ksiązki, ale jak widac na zdjęciu i jeździkiem nie pogardzi, mimo, że już wydawała mi się na to za duża! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzieciom ich rodzice tez mogą się bawić super zabawkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -----> Chłopaki super, ale w F. sie zakochałam. Jest cudny Ja aktualni kupiłam Julce takiego bujanego pieska, plastikowy, czerwony. Nadaje sie na dwór i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Noo zabawki fajne sa! Tatusiowie szczegolnie lubia kolejki :P Ja to uwielbiam kupowac im ubranka i w ogole rozne gadzety ;) W mowi, ze fortune trace na te rozne niekapki, bodziaki, kapciuszki, zabaweczki itp itd :D Pogoda jakas taka jakby ciut lepsza sie zrobila :) W weekend zaczne werandowac Tadzia :) W koncu zaczne wychodzic troche z domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde to zabawki czy ubranka dla dzieci sa bardzo drogie, zwlaszcza jak sie uwzgledni to, ze dzieciaki szybko rosna, wiec na dlugo to wszystko nie starcza. A z drugiej strony takie sliczne to wszystko jest, ze wcale Ci sie nie dziwie, że wydajesz fortune ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) No sa sliczne Tajgerku sa :) Pocieszam sie, ze wykorzystam dwa razy :D Jestem niewyspana i wykonczona. T nie spi calymi dniami tylko placze (chyba te nieszczesne kolki). Tylko na rekach lobuz jeden sie uspokaja :P Hehe maly szantazysta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ty mnie nie strasz!!! ja już jestem niewyspana, a co to dopiero będzie... Udanego, ciepłego weekend wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, jesli chodzi o zabawki to ogladałam kiedyś taki program i tam 'Pan Psycholog' wypowiadał się, że dziecko powinno mieć nie wiecej, niz 5 zabawek. Gdyby moja J. miała 5 zabawek to musiałabym 95% dnia wymyslać jej jakieś zajęcia. Nie wyobrażam sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×