Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Bezka, a zostala sama w zlobku czy na razie wspolnie oswajacie miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy wczoraj w kinie - pierwszy raz od ponad roku - smutne.. albo raczej samo życie! W każdym razie na "czarnym łabędziu" - polecam świetny film, ale nie jest lekkostrawny. Robi wrażenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś a ja jak pamięć mnie nie myli nie byłem jeszcze z żoną w kinie w ogóle ^^'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ---------> To taki żlobek gdzie mamy sa tam z dziecmi, ale chce zeby J. oswoiła się z obcymi, z innymi dziecmi, no i może wtedy do przedszkola ja tam zapiszę. A może i wcześniej :) Raczej nie bała się, wrecz uciekała od mamy, ale też nie chciała się bawić z innymi, wolała sama. No i miała duzooooooo przestrzeni do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) No coz, latwo nie jest ale tragedii nie ma ;) F robi sie troche zazdrosny, ale i tak daje chlopak rade. Zreszta na etapie buntu dwulatka (jak to jak nazywam "jestem pan NIE") jest juz od jakiegos czasu, wiec trudno ocenic czy to zazdrosc czy norma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wstyd sie przyznac ale ja tez dawno w kinie nie bylam... to wszystko przez dostepnosc filmow z sieci... Kati -> pewnie troche zazdrosci i troche buntu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - ale na niektore filmy to wart iść do kina. Ja to w ogole bnie oglądam na laptopie, bo nie widzę napisów - no ślepa jestem normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> ;) Ghana -> wiem, wiem, dlatego muszę sie w koncu zmobilizowac i zamiast na fitness isc do kina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygyrs - bylam wczoraj na pilatesie - bolą mnie nogi - głownie uda i dupa i ręce - więc chyba dobrze było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja wczoraj bylam na urodzinach. To moje pierwsze wyjscie od 14 miesiecy. Troche sie martwilam jak tato da sobie rade, ale nie bylo tak zle. Wróciłam o 23:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr mroz jest ale slonce tez :) Bezka -> pewnie, że sobie poradza. Z domu trzeba wychodzic ;) Ghana -> jak boli to znaczy, że porządnie cwiczylas :) Kati -> o wlasnie, jak Tadzio sypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) W Sopocie mrozno i sniezek dzis sypal troszke :) Dzis wpadlam w lekka panike, ze Tadzio nie przybiera i popedzilismy do lekarza, ale wszystko jest oczywiscie ok ;) Tadzio sypia calkiem niezle (wczoraj tylko bylo kiepsko, bo nie mogl biedaczek zasnac, az w koncu W go ululal) - po kapieli zjada kolacyjke, potem budzi sie ok. 22-23, nastepnie ok 2-3 i potem dopiero rano kolo 6. Wiec jak dobrze pojdzie to budzi mnie tylko raz w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zimniej!!! ech, jednak wole cieplo... co prawda jest slonca ale co z tego, skoro nawet z okna go nie widze, wiec nie mam kiedy sie nacieszyc pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic a nic. Dzisiaj Tygrysku rano miałem 0 stopni :) Ale ma padać śnieg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas minusy! jutro ma być cieplej! Kati - super, fajnie, że już ma rytm spania i posiłków! A jak stosunki braterskie?? jestem tym bardzo zainteresowana, bo nie wiem jak to u nas będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZERO?? u mnie ciagle minus, dzisiaj juz zdecydowanie mniejszy ale nadal mróz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak to mówi Pola. Tygrysku a u mnie świeci słoneczko, ot znalazło sobie szczelinę w chmurach. Jest fajnie i nie mrozi. Zero śniegu. Prawie wiosna :) Miłego dnia!! Buziaki dla wszystkich kociaków 👄 Dzisiaj Dzień Kota 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej! dziś jest na plusie :-) ale słońca brak! Nina znowu kaszle... masakra... kiedy to sie skończy bo ja się załamię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm CBA weszło do siedziby GUS... ciekawe co porabia Tygrysek? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona teraz nie ma nic wspólnego ani z tym ani z tym, ani innymi CIA, FBI i innymi tam takimi literkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> wspolczuje Kamorek -> od prawie 4 lat nie mam już nic wspólnego z tą instytucją :P pogoda jak u Ghany, koło zera, brak słonca i mokry snieg sypie z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś, Tygrysku ale ten czas leci :) żem zatrzymał się na GUSie ;) Kati a co to się stało z piecem? To u mnie pogoda w nocy popadało trochę śniegu ale z rana było ponoć +1,5 teraz widzę, że za oknem śnieg zszedł. Są chmury, pewno coś popada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak smętnie dziś i na polu i w środku, smętnie i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Piec byl zanieczyszczony. Na szczescie bez problemu dalo sie to zalatwic - balam sie, ze trzeba nowy kupowac. U nas lekki mrozik i sniezek sypie od wczoraj. Sporo napadalo. Dzis czeka mnie "pasowanie na mame dwojki dzieci" ;) szanowny malzonek robi pepkowe polaczone ze swoimi urodzinami :P bedzie wesolo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×