Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

cześc robaczki :) ... no dzis juz cieplej tylko -19 :P :) klikam i zmykam na szkolenie.... Kati... wszystko sie ułoży zobaczysz... my z moim robaczkiem tez wiele razy przechodzilismy rózniaste nerwy... ale najwazniejsze jest to że M. ma Ciebie a Ty jego i że wspieracie się nawzajem...w takich trudnych chwilach to jest b. ważne..:) trzymam kciuki... 😍 buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Na szczescie dzis jest troche cieplej \"tylko\" -17 :D Kamorek -> a co Ty tak pozno spac chodzisz?? Kati -> a ja Ci mowie, ze bedzie dobrze. To sa chwilowe klopoty, zebyscie mogli potem sie cieszyc, ze szczesliwego zakonczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez troche cieplej, a zapowiadaja, ze ma byc tylko -7 w dzien, tzn. jak sie ociepli. Tygrys- sen z rytualnym mordem, i to nie byl koszmar?!? dziwne... Wczoraj skonczylam \"zwodniczy punkt\" - najgorsza w tym jest konstrukcja romansu, taka strasznie prosta... Ale fabula jednak troche zaskakujaca. Kati - bedzie dobrze! Problemy w pracy kazdemu sie zdarzaja, mi np. z dosc duza czestotliwoscia i jakos sie przez to przechodzi. Wiesz ze my wspieramy Ciebie, a wiec i M. tak posrednio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
650 🖐️ ale cieplutko dzisiaj jest i słonecznie :D Tygrysku czasem włanczam tryb nocny ;) Kati jakie znowu kłopoty? Toż to wyzwania 🌻 :) Girl czego się będziesz szkolić albo względnie co będziesz szkolić? Ghana ano zapowiadają ocieplenie, aczkolwiek prognozy telewizyjne jakie widziałem pokazują zakres do niedzieli a w radiu słyszałem iż w przyszłym tygodniu mają być jeszcze większe mrozy? I bądź tu mądry i pisz wiersze... Pewnie ten rytualny mord miał podtekst seksualny więc nie był koszmarem dla Tygryska hihi ;) :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1015 :) Tak, tak jest zdecydowanie cieplej :D Nigdy nie przypuszczalam, ze bede sie cieszyc z temperatury -15 :D No nie... w moim snie nie bylo zadnych podtextow sexualanych... a mord rytualny nie byl koszmarem, bo motywem przepodnim w ksiazce (\"Ksiega czaszek\") jest to, ze 2 musi umrzec aby 2 mogla zyc wiecznie... jeden musi zabic sie sam, a drugie musi zabic reszta... nie ma jednak zadnych opis, czy makabry... na szczescie koszmarow juz nie miewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humorek mam dzis nieco lepszy... Wczoraj oprócz nerwów związanych z M. doszła kłótnia z główną księgowa więc to byl \"wesoły\" dzien... Życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, ach jak cieplo jest :D czapka zostala w domu, kurtke juz zmienilam z niedzwiedziej na zwykla zimowa :D termometr wskazuje -15 :D oooo i slonce sie przebija :D Kati -> zobaczysz, ze dzis bedzie duzo lepszy dzien!! na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani... fajnie ze humorki juz lepsze.. mi dzis pęka głowa... chyba to wpływ nagłego ocieplenia a najpewniej wredna migrena...:( trzymajcie się robaczki moje 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche luzu w pracy, wiec znow klikne :) Girl -> ale nadal nie jest cieplo... :( Margot -> :D 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem zmarzlaczki :) http://mem.sy.pl/kartkowka.jpg *** Zaprosił facet znajomych do restauracji na kolację. Zauważył, że kelner, który prowadzi ich do stolika, ma w kieszeni łyżki. Zastanowił się chwilę, usiedli przy stoliku i wtedy zobaczył, że kelner od ich stolika również ma łyżki w kieszeni. A także inni kelnerzy na sali. Poprosił kelnera bliżej i pyta: - Po co wam łyżki w kieszeniach? - Kilka miesięcy temu nasze szefostwo zleciło firmie ArturAndersen zrobienie analizy procesów. I wyszło, że średnio co trzeci klient zrzuca łyżkę ze stołu, przez co trzeba iść do kuchni i przynieść nową. Dzięki temu,że mamy łyżki pod ręką, zaoszczędzamy jednego człowieka na godzinę, a wydajność wzrasta o 70,3%. Zdziwił się ale wkrótce zobaczył, że każdy kelner ma przy rozporku cienki łańcuszek, którego jeden koniec przyczepiony jest do guzika, a drugi znika wewnątrz spodni. Zaciekawiony zawołał kelnera i pyta: - Zauważyłem, że każdy z was ma łańcuszek przy rozporku. Po co? - Nie każdy jest tak spostrzegawczy, jak pan. Ale tak ten łańcuszek zalecił nam Artur Andersen. Wie pan, mam go przyczepionego do... no wie pan! Jak idę do toalety, to rozpinam rozporek i wyciągam łańcuszek, dzięki czemu po oddaniu moczu nie muszę myć rąk i wydajność wzrasta o 30%. Facet znów był zdziwiony, ale zaraz odkrył nieścisłość: - Dobrze, rozumiem, że go pan wyjmuje łańcuszkiem, ale jak pan go wkłada z powrotem? - Nie wiem, jak inni, ale ja go wkładam łyżką *** Kowalska spotyka Nowakową. - Jak się chcecie kochać z tym swoim chłopem, to kupcie sobie żaluzje. - A wy sobie kupcie okulary, bo to nie był mój chłop, tylko wasz. *** Dziewczyna u ginekologa. Młody, przystojny lekarz zakłada jednorazową rękawiczkę i zaczyna badanie. Delikatnie wklada palce, a tu nagle dzwoni telefon. Lekarz jedną ręka odbiera, a drugą z roztargnienia kontynuuje badanie. - Halo! Tu Heniek... ze studiów... jestem w twoim mieście. - Nie może być. Przyjeżdżaj, trzeba to oblać. - A jak do ciebie dojechać? Dzwonię z dworca. - Z dworca to pojedziesz prosto, później w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jesteś u mnie... Na to pacjentka: - Panie doktorze czy jeszcze jedno rondo mogę prosić? *** W samolocie leci ksiądz, siostra zakonna i oczywiście pilot. Nagle, z niewiadomych przyczyn samolot zaczyna się palić, wiec pilot głośno wola: - Zakładamy spadochrony i skaczemy! Tak tez wszyscy zrobili. Jako ze kobiety zazwyczaj puszczane są przodem, dali siostrze zakonnej pierwszeństwo. Ta jednak, gdy już prawie skakała, zaparła się o drzwi i ani rusz. Widząc to, pilot pyta księdza: - Popchniemy ją? Na co ksiądz, nerwowo spoglądając na zegarek odpowiada: - A zdążymy jeszcze? *** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ... kurka wodna... znowu mrozy... dziś u mnie -20 ... a tak sie cieszyłam z tego ocieplenia do -10 ciu hi hi hi:P Tygrysku nie damy sie tym mrozom...:D 🌻 Kamorku... kartkówka z algebry jest cudna ha ha haaa:D:D:D z rozżewnieniem wspominam te czasy studiów i te matematyczne \"zagadki\" ... ze tez mi nigdy do głowy nie przyszlo narysować futrzaczka jakiegoś hi hi hi hi:D:D:D (musze to pokazać koniecznie mojej siostrze matematyczce ha haaaa) .. chociaz ostatnio widzialam tez fajna pracę klasową, oryginalną na wlasne oczy (uczennica czworkowa, nie rozwiązane zadne zadanie i opis.. że b. przeprasza i prosi o wystawienie jedynki bo ma świadomość tego ze nic nie napisała i wstyd jej... ) okropnie nas to rozczulilo .. chociaż kobitka nie uniknęla tej pały :P Kati... nie mam dla Ciebie zadnego dowcipu (tak jak Kamorek) na poprawe humorku... ale wierzę ze wszystko sie u Ciebie i u M. w pracy pouklada i wróci spokój :D 😍 Margotko... złotko a co Ty robisz w Irlandii :D mam nadzieje ze odpoczywasz:D:D:D 🌻 Beziku.. gdziekolwiek jesteś 😘 jak tam studiowanie???? ściskam wszystkich mocno....😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuce to od rana: \"Tak jak Bolek i Lolek Tytus Romek i Atomek Dzieci z Bullerbyn Tomek na tropach Yeti Tak jak król Maciuś pierwszy Asterix i Obelix Jak załoga G McGywer i Pipi \" Girl -> Panie w pracy stwierdzily, ze jestem cieplo, bo przyszlam bez czapki, stwierdzajac: \"Przeciez jest cieplo\" :D Kati -> bedzie lepiej, na pewno... w weekend zacznie sie juz wszystko lepiej ukladac 🌻 Kamorek -> kartkowka jest super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - tylko bez pesymizmu! Pozdrowionka! Trzymajcie kciuki - przyjezdza Pani ogladac pieska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra dwa dni wolnego :D :D kto żyw idzie na narty albo sanki :D szkoda, że z lepieniem bałwanka trzeba poczekać 🌻 Kati nie daj sie pesymizmowi jesteś za bardzo wartościowa by pesymizmować się ❤️ Girl oh oh jak ja nie lubiłem matematyki :) na maturze mało co bym nie oblał jej, a potem to logika na studiach fjuu siara... :) Tygrysku, boś ty gorąca dziewczyna jest :) co to za mruczanka? 🌻 Ghana, trzymamy kciuki wsyskie dwa :) Niech piesek trafi do superowej rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
935 :) brrr zimno kaloryfery i woda w kranie ledwie cieple sa... Kamorku -> Hurt \"załoga G\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku uuu załoga G też fajnie, nie znam lecz wydaje mi się, że słyszałem, ale za to znam punkt G :) Wspaniale jest wygwieżdżone niebo, nadal gwiazdozbiór Oriona świeci wysoko, ale jeszcze chwilka i nastanie wiosna :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
225 Kamorku, jak mam byc szczera to ja tez zalogi G nie znam.... powiadasz, ze pkt G znasz... ze slyszenia, czy z widzenia tez ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
382 Tygrysku coś się słyszało, czytało tu i ówdzie ;) :) 🌻 Pewnie to jest coś a`la potwór z Loch Ness :D każdy słyszał, ponoć ktoś widział a jak chodzi o konkrety to nie ma ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha :) za chwilę takie rozmowy przejdą do podziemia jak zapanuje moher ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no i odwołali nam premierę filmu na której miał być Machalica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×