Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tygrys- na razie mysle :) w tym tygodniu ustalimy plan dzialania, ale to bedzie proces dlugofalowy! To trudny rynek i trzeba byc przygotowanym porzadnie z oferta. Kati- ja mam taki rower w piwnicy, ale jeszcze go nieodrestaurowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś, jasne, że podeślę zaraz jak pojawię się z pracy w domu :) Kati :D może kiedyś się spotkamy wszyscy na wypadzie rowerowym :) ;) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Kati z twoją formą to pewno byś mnie jeszcze dała radę wymęczyć tu i ówdzie :P :D Ghanuś już pakuję i wysyłam w zipie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze slonce!! tzn kilka promykow przebija sie przez chmury ;) Klik, klik i z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello robaczki:) uff jak dobrze ze ten \"fajowny\" dzien ma sie ku końcowi bo jestem bardzo zmeczona... a w domu mam taką zimnicę ze siedze w polarze i w kocu... i nos mi odmarza..brrr W ramach rozgrzewki to chyba powinnam sie z wami na rowerek umowić:):):) don Kamorro.. dzięki .. za tyle świetnych fotek 🌻... ja juz tęsknie za każda formą gór ... chyba jestm uzależniona od górskich widokow i klimatu:) Ale z ciebie profesjonalista rowerkowy... po prostu mucha nie siada... a tak z ciekawości to na niektorych zdjeciach to jest śnieg prawda??? Kati 😍 Ghanuś... pracusiu 😘 Tygrysku 😘 buziaki dla reszty 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Ech Kamorek te Twoje podteksty :D Normalnie zaczerwieniłam się :P Ghanuśka czas wyczyścić rowerek i ruszyć w traskę :) Tajgerek nie ma to jak wiatr we włosach i kierownica w rękach ;) Girl Słoneczko miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak juz bylo ladnie wieczorem... czuje sie jak pogodynka, ciagle o pogodzie pisze... ale to dlatego, ze jestem spragniona slonca i lata, a to co jest za oknem to wyglada jak wczesna wiosna... Girl -> to kiedy ruszasz w gory?? jakies plany na dlugi weekend masz?? Kati -> tak jest rower to jest to :) tylko znacznie przyjemniej sie jezdzi nie po kaluzach i nie pod wiatr ;) Kamorek -> o 6:45 juz nie spalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- ja juz tez chce slonca, podobno ma byc ladny weekend, pewnie dlatego, ze ja mam zajecia. Taka metoda mozna stwierdzic, ze za dwa tygodnie tez bedzie ladnie, bo ja tez mam zajecia... Kamorek- doszlo, zdjecia ekstra! Ale ja to chyba na piesza wycieczke w gory sie wybiore! Jak tylko kupie buty! Kati- no bede musiala go wyciagnac z piwnicy... Ja mam blisko do pracy i moglabym jezdzic. Girl- juz niedlugo urlop! Juz niedlugo urlop! - to taka mantra, masz ja sobie powtarzac, to napewno przetrwasz! Milego dnia- zabieram sie do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja ale naprawde mnostwo pracy mam, kilknelam jednak kilka razy!! :) Slonce nadal jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku a co z tym remontem? *** Wraca Jaś z przedszkola. Twarz cała podrapana. Aż przykro patrzeć. Matka w lament... - Co sie stało, Jasiu? - Tańczyliśmy wokół choinki. Dzieci było mało, a jodełka spora... *** Pewien facet miał 50-cio centymetrowy interes. Stwierdził, że z tak dużym nie będzie chciała go żadna dziewczyna, więc musiał się z tym uporać. Poszedł to czarownicy a ta powiedziała mu, że ma iść do lasu, tam na środku lasu będzie kamień i na nim będzie siedziała żaba. Miał zadać jej takie pytanie. na które żabka odpowie \"nie\" i wtedy interes skróci się o 10cm. Poszedł więc i pyta się żabki: - Żabko dasz mi buzi? Żabka na to: - NIE! Ubyło 10cm. Facet już się wraca ale stwierdził, że 40cm to jeszcze za dużo, więc znów pyta: - Żabko dasz mi buzi? - NIE! Teraz facet wraca z 30cm. Pomyślał jednak, że 20cm w zupełności wystarczy. Idzie więc jeszcze raz i pyta: - Żabko dasz mi buzi? A żabka na to: - NIE, NIE i jeszcze raz NIE! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) nie wiem jak u Was ale u mnie pieknie slonce swieci :D Kamorku -> mam remont w domu (wymiana rur i kaloryferow) oraz totalny remont w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez slonce, wiec sie ubralam dosc letnio i teraz mi zimno, bo temperatura taka sobie... Tygrys- remontow szczere wspolczuje. Jak masz na raz w pracy i w domu to nawet nie masz gdzie odsapnac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tygrysku aacha takie buty... to faktycznie nie komfortowa sytuacja. Jak skończą się remonty to będzie cacy :D Ghana 🌻 u mnie słoneczko jest :D ale za chmurkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAREZERWOWALISMY MIESZKANIE! Uwaga opijamy! Stawiam szampana i co kto chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeejku Kati co się tak uczepiliście pupy? Wszystko pakujecie do niej jak pogoda to do d..., śpiew Kaczyńskiego też do d... a przecież pupa to taka miła jest :D nic dziwnego, że potem kobiety narzekają iż urosła im pupa :P Ghana hohoho ja bym to chciał... mmm, powiem ci na uszko co :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos pupy: Pokłóciły się okrutnie członki ciała. No bo kto niby ma być szefem?? - Toż jasnym jest, że ja - burknął mózg - to ja tu myślę i wszystko kontroluję. - Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie. - Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku. - My - odparły oczy - myśmy szefami - my wszystko widzimy i naprawdę i nic nam nie umyka. - Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie.. - JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwał się milczący dotąd tyłek - I JUŻ. Śmiech ogólny, no całe ciało się nie może pozbierać. -DOBRA - odpowiedział tyłek - jak tak, to STRAJK. I przestał robić cokolwiek. Minęło kilka godzin. Mózg dostał gorączki. Ręce się powykrzywiały. Nogi zgięły się w kolanach. Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem został tyłek. I tak to już jest drodzy moi. Szefem może zostać tylko ten, co gówno robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff w koncu moge kliknac w domu... posprzatane ale okno na osciez otwarte, bo trzeba smrod farby wywietrzyc... dobrze, ze nie jest juz tak zimno.. Kamorek -> hihihi dobre... dobra pupa nie jest zla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce juz wstalo, a Wy nie?? klikac trzeba, klikac a nie w lozku sie wylegiwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Już nie spię :P a nawet od 5 rano hihi z nie wielkimi przerwami Wczoraj w nocy o północy było widać, że będzie ładny dzień niebo było czyste i wspaniale gwiazdy świeciły życzę miłego dnia 👄 klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Co za paskudna pogoda :O Ale udało mi się wczoraj jeszcze poszaleć 2 godzinki na rowerze :D Kamorek te twoje kawały ;) Tajgerek 🖐️ Girl 👄 Ghanuska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×