Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grażyna torbicka

poradźcie mi czym zwalczyc nadmierne pocenie się???

Polecane posty

Gość wczasowiczka
czy antidral można używać między piersiami i na plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipo
ja tak robie..i suktkuje,,,raz lepiej raz gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WUJ TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WUJ TOM
Dziewczyny wszystkie piszecie jak raczej czym atakować fakt a może nawet chorobę pocenia się a ja powiem że przyczyną nadmiernego pocenia się jest w dużym stopniu niewydolna wątroba i właśnie wtedy kiedy nie radzi sobie z wydaleniem toksyn nagromadzonych w organizmie naturalną drogą wydalniczą wyrzuca je z pomocą potu na zewnątrz.Również miałem taki problem i bardzo cuchnący i obwity pot ale to minęło kiedy zrobiłem sobie kurację oczyszczenia organizmu iwątroby i kiedy ten narząd się oczyścił z kamieni , złogów i wałeczków cholesterolu.oraz starej żółci pocenie jak ręką odjął. Spróbuj , zwracam się oczywiście do Grażyny a przekonasz się o wspaniałych efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie suchutka
Witam! Ten sam problem co wy miałam. dopiero od tygodnia stosuje etiaxil. Narazie jestem zadowolona. Cały czas siedze na słoneczku i jestem suchutka. Tak jak pisałyście na poczatku podrażnia. Liczylam sie bo mam bardzo wrazliwa skórę. Kazdy jeden antyperspirant mi podrażniał pachy. Zobacze dalej jak będzie, na ile mi starczy i jak czesto bede musiała go stosować. czas pokaze, narazie ciesze sie latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM JAK JEST
Ja napisze tak jak naprawde jest z tym ANTIDRALEM a wiez jak go kupiłam i psmarowałam pachy to bardzo piekło a na drugi dzien pełen luzik nic a nic ani kropli tak cieszyłam morde ze głowa mała ale co z tego jak po tygodniu wróciło i jest tak samo i nawet ten ANTIDRAL nie działa załamka nie polecam bo to jest krutkotrwałe naprawde szkoda sobie robic nadzieji tak jak ja :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnulka
Hej Dziewczynki!Mam ten sam problem co Wy!Mialm tego dosyc.Bylam dzis nawet u lekarza bo ktos mi powiedzial ze nadmierne pocenie sie moze byc zwiazane z hormonami.Poszlam i liczylam ze babka da mi jakies skaierowanie na badania.Ale powiedziala mi ze na to nie ma rady.Nalepiej zebym odstawila na 2 tyg.wszytskie anty.Przeciez gdybym tak zrobila to waliłoby odemnie na kilometr.Mowila io stosowniu talkow,ale one brudza...W sumie nie poradzila mi nic.Przepisala mi BELLERGOT-tableki ktore redukuja ponoc ponecnie sie,ale zarazem dzialaja uspokajająco(na nerwice sa stosowane:)Po wzięciu dwoch tabl.czuje sie tak jakbym wypiła ze dwa piwka:)bo opóźnia mi sie wzrok.Nie polecam.Weszłam na wasze forum i dowiedzialam sie o ANTIDRAL-u.Stwierdzilam,ze to moja ostatnia nadzieja i szybciutko pobiegłam do apteki.mam nadzieje ze pomoze mi to w znacznym stopniu bo ja juz mam tego dosyc.Wstydze sie juz tego ze taak baardzo sie poce...Naprawde.Biore jeszcze szałwie i mam nadzieje ze taka mieszanka leków pomoże mi.Tak bardzo bym chciała sie nie pocić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda14
Czy jak mam 14 lat to też moge używac tego Adtidralu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do:WUJA TOMA A ta kurację to trzebe zrobić jakoś za posrednictwem lekarza czy można samemu w domu?? jak w domu to jak to ma wyglądać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik256
Dziewczyny swoimi wypowiedziami na temat antidralu skłoniłyście mnie do jego kupna.Dzisiejszej nocy po raz pierwszy użyłam go i efekt jest niesamowity!!!Ani mnie nie swędziało ani nie mam poplamionej bluzki...:)za to sie nie poce !!! To działa juz pierwszego dnia! Naprawde warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa
ANTIDRAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hej ja tak jak wiekszosc z was wiem co to znaczy nadpotliwosc..jednak udało sie i mam juz to za soba. Od 5 miesiecy uzywam ANTIDRALU...(.do kupienia w aptece za jakies 15 zl)...oczywiscie przy jakiems wysilku, cwiczeniach, biegu itd pot sie pojawia..ale to jak u kazdej normalnej osoby...Antidral uzywam raz na tydzien..wieczorem po kapieli na suche pachy smaruje antidral (jest to płynna konsystencja dlatego trzeba to zrobic tak zeby sie nie rozlał nam po calym ciele he)..potem nie zakladam pidzamy przez kilka minut i czekam jak wyschnie bo inaczej na ubraniu pozostana plamy...(dlatego najlepiej stosowac go wieczorem)..rano przemywam pachy lekko mydlem i woda..a potem normalnie antyprespirant (ja uzywam FA w kulce balsam ten rózowy,,ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie)... UWAGA!!! przed uzyciem antidrala lepiej nie golic pach przez 2 dni..bo inaczej umrzecie z bólu..wtedy strasznie piecze...ja nie spalam pół nocy..A takto i tak bedzie was troche swędziało ale przez krotki czas...ja spie w podzamie bez rękawow..i dodatkowo jak ide spac to trzymam rece tak zeby pachy byly na wierzchu...Ten antidral tak szybko dokladnie nie wysycha......mam nadzieje ze ktos skorzysa z tego i tak jak ja wreszcie bedie sie cieszyl wolnoscia od potu:P>....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuullalla
dzieki sprubuje tego antidralu mam nadzieje ze pomoze bo juz myslalam ze tylko ja mam taki problem nikomu o tym nie mowilam bo sie bardzo wstydze juz myslalam ze cos ze mna jest nie tak tzn z moja osyzhika bo poce sie gdy tylko wyjde z domu to okropne dzieki za rade i w pewnym sensie pogawendke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutii
Hej ja tez nie myslalam ze jest tyle ludzi z tym myslalam ze jestem sama:( dziewczyny ja sie wylewam:D zawsze sie pociłam potem opanowałam hormony (tarczyce) bylo coraz lepiej wrocilam do szkoly stres lekki i mokra jestem pod pachami teraz w zime zamrzam ale sie poce ogromne plamy zniszczone bluzki. Jak leci reklama rexony to sie z niej smieje:( Sprobuje Antidrialu tak jak radzicie bo ja juz wsyztsko probowalam od melisy przez specjalne dezodoranty poprostu nic ostatnio nawet w nocy i w domu sie poce a najsmieszniejsze ze woda bezzapachowa sliczne pachne rexonka a wstydze sie plam tez marze o zalozeniu blekitknej bluzeczka:( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_agata
Ja dzis kupilam Antidral i wieczorem 1 raz zastosuje, bede uzywac przez dluzszy czas i zobacze co dalej. Bo mi etiaxil wogle nie pomogl a o antidralu to z forum sie dowiedzialam. Zszokowalam sie tym, ze lekarze maja praktycznie zerowa wiedze na ten temat albo wiedza ze ludzie maja taki problem (nadpotliwosc hiperhydrosis=hh) ale jakos nie potrafia nam pomoc. A ostatnio sporo czasu poswiecilam na HH i znalazlam sporo for internetowych i bardzo duza iloscia ludzi ktora ma identyczne problemy, odczucia jak ja. Jesli antidral mi nie pomoze lub pomoze tylko przez jakis czas to powoli oswajam sie z mysla ze wykonam sympatektomie: 1) przez terkoskopie Metoda wideoskopowa sympatektomii piersiowej ( VATS ) lub 2 )poprzez zakleszczenie zwojow ukladu wspolczulnego polega na zaciśnięciu tytanowymi klipsami ściśle określonych fragmentów nerwów położonych głęboko w klatce piersiowej oto kilka linkow ktore moga byc przydatne dla wszystkich z HH: http://users.nethit.pl/forum/forum/erytrofobia/ http://www.chirurgianaczyn.org/index.php?str=chirurgia&chirurgia=3 http://www.mydlandia.pl/forum/about31.html Pozdrawiam wszystkich z HH i nie dajcie sie badzcie dzielni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana13
mam prośbę doradzceie mi co mam zrobic nie chcialabym uzywac tego antidralu bo boja sie wolalabym cos lagodniejszego zreszta mam wrazliwa skore czy sa jakies inne srodki?warto sprobowac moze akurat na mnie podzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananana
a na przykry zapach potu co działa? bo ja juz antidralu i etiaxilu i innych specyfikow jak superdeo uzywalam i nic mi to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka98
Jeny Laski z nieba mi spadlyscie !! Jesli to podziala to bede w 7 niebie :) Ja mam problemy z mokrymi plamkami na bluzce i z brzydkim... :(( Mam juz dosc zaden antyper. nie dziala, a jak zadziala to nigdy nie wiem kiedy..;/ juz od prawie roku mam z tym problem a tu nagle wpisalam w wyszukiwarke 'nadmierne pocenie sie' i prosze lekarstwo gotowe :) Tak sie ciesze ! PZDR !. Wszystkich :) papa ;* Antidral x33 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motaa
A ja się boję Antidralu, chociaż plamy pod pachami nękają mnie od 2 lat. Może wejść do sklepu, naładować do koszyka kilka antyperspirantów i stosować kilka na raz...? Boże, czy to się kiedykolwiek skończy bez drastycznych środków...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek
A co mam zrobic jezeli caly sie poce?:( upaly mnie wykanczaja... a jak jeszcze jade autobusem komunikacji miejskiej i jest scisk... to cale litry ze mnie lece... Uzywam antidralu... ale tylko pod pachy... nie wiem czy mozna na cale cialo stosowac? Moze jest to jednak szkodliwe... :| o myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justyny87
heja! oczyszczanie watroby mozesz przeprowadzic w domu. poszukaj watki na tym forum.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska 22
ja rowniez polecam antidral a jako codzienny antyperspirant adidas z pomaranczowa nakretka ( jedyne co na mnie dziala po antidralu ). a jesli chodzi o ogolne pocenie to w moim przypadku duzo pomoglo zrezygnowanie z kawy i picie szalwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
no fajnie. mi w sumie bardzo nie dokucza pocenie pod pachami. po prostu w chwili stresu robię się czerwona na twarzy i się pocę również na twarzy. dziwnie to wygląda jak w przeciągu kilku sekund moja twarz robi się mokra........ słyszałam o szałwi. co wy na to? dodam tylko że stosuję też tabletki anty-Yasminelle-mam nadzieję że szłwia nie wpłynie na ich działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewu
Witam! Moim problemem tez jest nadmierne pocenie sie! Warto zastanowi sie czy pocenie sie nie jest reakcja obronna organizmu, w moim przypadku tam bylo(jest). Posiew z kalu wykazal w moim organizmie Candide(drozdzyca) i aktualnie tocze ciezkie boje z tym grzybem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
Mam ogromny problem z poceniem się pod pachami i również wydawało mi się że jestem w tym odosobniony. Walcze z tym od 5 lat i żadne antyperspranty, melisy i szałwie czy nie picie kawy mi nie pomagały. Okazuje sie że jest ratunek. Kupie ten Antidral i zaczne stosować, a jak się okaże że przestał działać np. po 2 tyg. kupie Etaxil. Jak te nie zadziała to chyba Botox bo po prosu juz nie moge z tym żyć. Mam już dość zwracania uwagi na to czy w tym sie spoce i jak bardzo bedzie to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
jak ja się ciesze ze juz tego problemu nie mam:) - mi pomógł antidral. teraz uzywam go dosłownie raz na kilka miesięcy, zazwyczaj przed jakims ważnym wydarzeniem. dziwne jest to, ze kiedys wybrałam sie do dermatologa i pytałam o jakies srodki.... a ta krowa powiedzia mi ze musze sobie dobrac dezodorant - jakbym nie testowała tysiecy...... dopiero na necie dowiedziałam sie o antidralu za grosze i od pierwszego uzycia pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolat
jak kupie ten srodek 13-15zl to na ile on mi moze starczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka111
oj starcza na bardzo długo. mi nie przesadzjąc prawie na rok. nie stosujesz go codziennie, choć na początku tak raz w tygodniu, ale paszki pieką za co efekt - cud. używam go już 3 lata i cała moja familia (dziewczęta) też - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko etiaxil drogi ale
dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaj abyla jak deska
dupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×