Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grażyna torbicka

poradźcie mi czym zwalczyc nadmierne pocenie się???

Polecane posty

dziewczyny kochane,problem z poceniem mialam odkad tylko pamietam... tak jak wiekszosc z was wkladalam czarne bluzki lub bluzki be zkrotkiego rekawka.. postanowilam cos z tym zrobic,bo przeciez chyba nie ja jedna mam taki problem,przezsukalam wiele stron internetowych i najpierw uslyszlam o Etiaxilu tylo ze on kosztuje chyba ok 50zl, wiec szukalam dalej jakiegos odpowiednika i znalazlam ANTIDRAL,on kosztuje ok 12zl w aptece, ze wzgledu na koszty miedzy innymi zdecydowalam zakupic tansza wersje czyli ANTIDRAL i w razie niepowodzenia zakupic ten drozszy. na szczescie nie musialam!!!:):) ANTIDRAL to genialny lek,naprawde goraco go polecam,mam go juz chyba prawie rok i nei zawiodlam sie na nim wcale:) w moim przypadku nie zadzialal on juz calkowicie skutecznie 1dnia,ale bylo widac mala poprawe,tak wiec stosowalam go chyba prez 3 moze 4 dni codziennie na noc,rano mycie i antyperspirant rexona oxygen w sztyfcie(jak dla mnie jest genialny:)z czasem nie musialam uzywac antidaralu codziennie, po prostu zaczal dzialac,obecnie stosuje go moze raz na tydzien,lub na dwa tygodnie w zaleznosci od potrzeby,tylko pamietajcie aby od razu po goleniu pach go nie uzywac,bo nie zasniecie,tak was bedzie szczypac,lepiej juz go uzyc tak w dwa dni po goleniu, lub rano zmyc antidral i wtedy dopiero sie ogolic pod paszkami. myslalam ze nigdy nie uda mi sie pozbyc tego problemu,a jednka, lek niedrogi a skuteczny,pozwolcie mu zadzialac a czyni on cuda!!:)dajcie mu tylko troszke czasu,naprawde POLECAM ANTIDRAL!!sama go zastosowalam wiec n awlasnym przykladzie moze go z czystym sercem polecic!:) glowa do gory, ten problrm jest wyleczalny:):) pozdrawiam i zycze udanych efektow z ANTIDRALEM :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia
hej dziewczyny!też mam taki sam problem jak wy...nie czytałam wszystkich wypowiedzi ale mówicie o Antidralu, że on pomaga...ja mam bardzo delikatną skure i czy moge go używać czy lepiej jakiegos łagodniejszego produktu???czy mi pomoże???prosze o odpowiec...z góry dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia12m6e
nie byłabym za stosowaniem tych środków które tu wypisujecie, przecież pocenie się to naturalna rzecz i organizm musi wydalać ten pot na zewnątrz, a skoro te preparaty zatrzymują pot w środku na długi czas, to jest przecież w pelni nienaturalne, wydaje mi sie że może powodować to jakieś zaburzenia... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurji
hej mam ten sam problem. A najgorsze jest to ze kiedyś założyłam białą bluzkę do szkoły i taki koles powiedział mi żebym zaczęła używać antypespirantów od tamtej pory się wstydze i chodzę w ciemnych bluzkach poradzcie co mam robić? podobno ten antidral jest dobry ale podczas biegania też sie nie poci? please pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matra
spróbujemy z tym Antidralem. Bo na reklamy tv już nie mam co sie patrzeć.. zakupiłam "wspaniały adidas który wchłania pot" i lipa. Chyba jest jeszcze gorzej. A wiosna się zbliża, czas zrzucić długi rękaw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
Mi antidral nie pomógł ale kupiłam etiaxyl w aptece. Pociłam się bardzo i nie mogłam nic założyć co wchłąniało ten pot a jedynie jakieś wzorzyste bluzki gdzie tego nie było widać to był mój problem od 5 lat. A teraz problem z głowy. Ten etiaxyl to lek który stosuje się tylko 2 razy w tygodniu, jest drogi bo 47 zł ale nie oddam go za żadne pieniądze. Tyle już ksy wydałam na te niby rewelacyjne reklamowane badziewie, że wole raz na pól roku kupić etiaxyl i mieć spokój. Naprawdę jest super. Pachy suchutkie a ja mogę chodzić w koszulkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwkkaa
czy moge używać antidralu lub eiaxilu podczas karmienia piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek *
siemka ja tez mam ten sam problem... lubie chodzic w czarnych rzeczach ale po calym dniu gdy wracam do domu widze wieeeellllkie biale plamy...;/ lubie tez biale bluzki na ktorych po calym dniu robia sie zolte plamy.. a najgorsze co moze byc ze wstydze sie gdziekolwiek rozebrac bo jak sciagne bluzke to roznosi sie obrzydliwy zapach ;( POMOCYYYY CO MAM ZROBIC? przeczytalam wszystko co tu piszeliscie ale nie wiem co wybrac co jest najbardziej skuteczne??? cena juz nie gra roli.... pzdr 3majcie sie :*:* BU$$$$$$$$$$ czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek *
siemka ja tez mam ten sam problem... lubie chodzic w czarnych rzeczach ale po calym dniu gdy wracam do domu widze wieeeellllkie biale plamy...;/ lubie tez biale bluzki na ktorych po calym dniu robia sie zolte plamy.. a najgorsze co moze byc ze wstydze sie gdziekolwiek rozebrac bo jak sciagne bluzke to roznosi sie obrzydliwy zapach ;( POMOCYYYY CO MAM ZROBIC? przeczytalam wszystko co tu piszeliscie ale nie wiem co wybrac co jest najbardziej skuteczne??? cena juz nie gra roli.... pzdr 3majcie sie :*:* BU$$$$$$$$$$ czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 13latka
Siemka.Pomóżcie mi, nic m nie pomaga. co ma użyć. co jest skuteczniejsze??? błagam. cena nie gra roli. tylko prosze napiszcie mi dokładna instrukcję uzycia. Załamana;-(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 13latka
Proszę Was Pomóżcie mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_1989.11
pomocy!!!! pocą mi się dłonie. co mam zrobic?? czasami to jest stresujące jak się z kimś witam, a myśl że za chwile to będę musiała zrobić działa tak że jeszcze bardziej sie pocą i poprostu są mokre. !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoska91
hej mam zamiar rozpocac stosowanie antidralu i mam pytniae czy to nie jest tzw bloker ktory hamuje cos tam z hormonami?? i jkak duzo tzreba go nakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze zrozumialam, to Antidral stosuje sie w ten sposob: 1.nakladam Antidral wieczorem na umyte, suche pachy i niepodraznione, czyli nie po goleniu/depilacji 2. rano zmywam, myje sie normalnie mydlem i smaruje/\"sprryskuje\" antyperspirantem 3. powtarzam rytual za 2-3 dni. mam rozumiec, ze w kazdy dzien pomiedzy stosowaniem Antidralu, rano i wieczorem stosuje moj antyperspirant tak jak zawsze? prosze o szybka odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczochraniec
czasami nie trzeba siegac po leki, ale dobrze wybrac dezodorant, so do tego specjalne testy juz, moze je zrobic dermatolog, ale i mozna samemu. wiecej info znalazlam ostatnio tutaj http://www.rexona.pl/rexona_women/__index.html jest tu wiele przydatnych informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona13
Może mi ktoś doradzić, jakiego dezodorantu stosować? stosuje antridal, al e nie wiem jaki z nim by dobrze działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarzdermatolog
na temat przyczyn nadpoltliwosci i jak sobie z nia radzic pisze na swoim blogu http://www.rexona.pl/rexona_women/# /Porady_Dermatologa/ gdzie serdecznie zapraszam. Może znajdziecie cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarzdermatolog
na temat przyczyn nadpotliwosci i metod radzenia sobie z nia pisze na swoim blogu http://www.rexona.pl/rexona_women/# /Porady_Dermatologa/ gdzie sedecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krępujący problem
witam wszystkich:) ciesze sie, że nie jestem sama teraz już wiem, że z tym kłopotem ma problem wiele osób. Dzięki tej stronie dowiedziałam się jak walczyć tym wstydliwym i krępującym problemem. Mam tylko jedno pytanie czy ten ANTIDRAL jest na prawde dobry i może może mi pomóc bo mam już dość tych mokrych plam pod pachami. :) magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Magda uzyjesz go i sie przekonasz, ze jest b dobry ja ponawiam pytanie kolezanki wyzej - jakiego dezodorantu uzywacie z anditralem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona13
To jaki dezodorant najlepszy do antridalu????????????????????????pomocy HELP//////////////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasza
Moim zdaniem przesadzanie ze zbyt silnymi kosmetykami nie jest wlasciwe i tylko rozstraja nasz organizm. Ja tez duzo sie poce, ale wystarcza mi rexona skin care, zeby czuc sie swieza i trzymac higiene. Poza tym ma fajny, niedrazniacy zapach, ktory mi sie kojarzy wlasnie ze swiezoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boby
Cześć!! Ja sie poce jak cholera, obojętnie czy to zima czy lato , czy coś robie czy nie... strasznie mnie to wkurwia!!! Ten cały antidral nic mi nie pomaga!! Może znacie coś bardziej skutecznego. Ztego co wiem to przez nerwy,no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boby..Pisałam już o tym leku i jeszcze powtórzę. ETIAXYL.Kosztuje ok47 zł. Ja pociłam się okropnie. Antidral nie pomagał. Wielkie koła pod pachami jak talerze doprowadzały mnie do szału. Etiaxyl i tylko on mi pomógł. Posmarowałam się nim w pierwszym tygodniu używania co drugi dzień i problem mam z głowy. Wystarczy go stosowac raz w tygodniu. Nie wciskam tu nikomu kitu i chcę naprawdę pomóc. Z pod pach lało mi się dosłownie a teraz suchutko. Trzeba koniecznie pamiętać aby nie smarowac się nim po goleniu bo podrażnia skórę i tez tego doświadczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staacey
WITAM WSZYSTKICH BARDZO GORĄCO!!!!!!!!!!!!! Tak jak Wy też mam problem związany z poceniem się jednak problem ten nie ogranicza się do pach. fale potu zalewaja również moje dłonie jak i stopy czasami też plecy. Zauważyłam, że jest to chyba na tle stresowym ale chcę wierzyć w to, że da się coś z tym zrobić. przeczytałam 5 stron Waszych wypowiedzi i chyba kupię sobie antidral ALE co z dłońmi i stopami?????????????????????????????? Czy ktoś może mi doradzić czego używać do tych części ciała????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1985
doskonały jest Antidral (około 13zł), na początku zdarzają się podrażnienia i zaczerwienienia skóry, ale rzadko; na pocenie stóp mnie osobiście pomógł zwykły krem do stóp Miss (zielony) z neutralizatoremn zapachu, od czasu, gdy go uzywam kłopot mam z głowy; nawet nie mogę się nadziwić ile osób ma problem z nadmierną potliwością! Więc jednak nie byłam sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaczek
Ja już od pol roku uzywam antidral i jestem bardzo zadowolona.. żadnej plamki pod paszką.. =) Tylko trzeba go regularnie stosowac.. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×