Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

CHCĘ PRZYTYĆ !!! KTO SIĘ DOŁACZY ???

Polecane posty

Gość A ja 176cm i ważę 46 kg
A ja 176 i ważę 46 kg i też nie wiem co robić żeby przyutyć, bo jem wszystko i w baaardzo dużych ilościach. Jakieś kilka miesiecy temu lezałam w szpitalu na obserwacji, porobiłam sobie badania i wszystko w porządku- żadnych powikłań w narządach wewnętrznych . Więc co jest powodem tego , że nie moge przytyć? I co zrobić aby nabrać troche ciałka?Bo wyglądam naprawdę jak kościotrup, wieszak ...poprostu skóra i kości i bardzo zle sie z tym czuje, ubrania na mnie nie leżą, brak mi pewności siebie...ale jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie wiem, czy to mozliwe... ale od ćwiczeń na siłowni przybyło mi w TYDZIEŃ 1,3 kg :S Chyba to jakiś error, nie wiem :) Ale podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna mojego chlopaka
error nie error : masz wiecej kilogramkow! ZAZDROSZCZE! Chociaz....bylam dzis na zakupach..mierzylam spodenki. A Pani sprzedawczyni do mnie: " Pani to ma dobrze...zdrabnemu we wszystkim dobrze!" Az mnie zamurowalo...:D Hehe..no fakt...moj tyleczek jest niczego sobie :P Hehehe....pozdrawiam :) Ale nadal chce i tak przytyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, widzisz... Skoro masz pupaska, to super, nie jest tragicznie :) Ja ze świętowaniem dodatkowego kilograma poczekam jeszcze, bo coś za łatwo poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudne to
spot_ka----wiem, chcialabym przytyc, ale czasem czuje sie grubo, moze prez to, ze kiedys b chcialam zrzucic pare kg(wazylam ok57-60)w sam raz niby, wszyscy chwalili moja figurke, wciecie osy, biuscik i...bioderka, marzylam o szczuplejszych nogach, nie wierzylam ,ze takie moge miec, kiedy wiec po operacji schudlam, stwierdzilam ze odtad bede trzymac wage, i ok, ale chudlam bardziej, w lutym nawet ok 48 wazylam..coz wiem, ze to chore, ale nie umiem sobie z tym poradzic, chce i nie moge...teraz juz nawet nie jem makaronow,kasz,ryzu,chleba...tylko przetwory mleczne, warzywa i owoce, czasem mieso...nie umiem inaczej, jak czasem zjem paczke ciastek to jestem chora z wyrzutow:( ale inne sa chudsze, wiec czsem czuje sie grubo .... eh ale wam zycze powodzenia, tez tucze mojego chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
moim marzeniem jest przytyc 5 kg a waze 45 kg przy 160!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGRABNA CHUDZINKA
DZIEWCZYNA MOJEGO CHLOPAKA JA NIE ORIENTUJE SIE JAKIE SA W POLSCE ODZYWKI BO JESTEM ZAGRANICA.ALE TE MOJE CO BIORE W POSTACI KOKTAJLU SA DOBRE NAPRAWDE I MYSLE ZE W POLSCE SA ROWNIE DOBRE PROTEINY.NEJLEPIEJ IDZ DO SKLEPU Z ODZYWKAMI I ZAPYTAJ.HMM JA SIE DOBRZE CZUJE A CO DALEJ BEDZIE TO NIE WIEM ALE OGOLNIE TE PROTEINY NIE SA SZKODLIWE.BIORE TYLKO 3 KROTNIE WIEKSZA DAWKE NIZ JEST ZALECANE BO JAK BRALAM NORMALNA TO NIC NIE PRZYTYLAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne
45kilo przy wzroście 160cm to normalna waga więc nie rozumiem po co robić sensację z takiej wagi co innego gdybyś miała 170 i tyle ważyła, a tak... śmieszne po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malliet
zzuzza a ile razy w tygodniu chodzisz na silownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olginia
Hej :) Ja ćwicze po 45 minut 3 razy w tygodniu.Czasem czesciej gdy tylko nie mam zakwasów:) Pamietaj by nie cwiczyc jak masz zakwasy bo wtedy miesnie sie kurcza a nie rozrastają.Po kazdym treningu rozciagaj miesnie,szybciej sie rozwiną.Po miesiacu zauwazysz pierwsze rezultaty.Pod warunkiem ze bedziesz systematyczna:) Ja swoje treningi wzielam ze strony w internecie. Wkleję je pozniej.Teraz juz cwicze z ciezarkami i gumą (taka do cwiczen szeroką) ;) Po kazdym treningu jem zawsze ryż(rożnie-czasem z jogurtem,jablkiem i cynamonem,sosek truskawkowym-wymyślam) i prawie zawsze pierś z kurczaka,badź indyka;) To posiłek dla mięsni ( nie idzie to w brzuszek i nie ma oponki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olginia
Stań ze stopami rozstawionymi na szerokości barków. Napnij mięśnie brzucha, wyciągnij ręce do przodu i opuszczaj tułów tak, by ciężar ciała spoczywał na piętach, a kolana nie przekroczyły linii palców stóp. Wstrzymaj pozycję przez 5 sekund i powróć do pozycji wyjściowej.15 przysiadów po 3 serie. Stan prosto z rękami na biodrach, napiętymi mięśniami brzucha, na kostki załóż elastyczną taśmę (gumę). Następnie za pomocą mięśni pośladków, unoś lewą nogę do tyłu, trzymaj przy tym lekko ugięte kolano. Przytrzymaj chwilę w pozycji najwyższej i powoli powróć do pozycji wyjściowej. 15x3 Stań prosto ze złączonymi stopami, napiętymi mięśniami brzucha i rękami na biodrach. Trzymając cały czas wyprostowane plecy, zrób lewą nogą wykrok do tyły. Połóż dłonie na prawym udzie i opuść nieco tułów, aż prawe kolano będzie zgięte pod kątem 90 st., a lewe niemal dotknie podłoża. Zostań w pozycji przez 5 sekund i powróć do pozycji wyjściowej. po 15 powtórzeniach zmień nogę. Stań prosto z rękami na biodrach, napiętymi mięśniami brzucha. Załóż na kostki elastyczna taśmę. Unoś powoli prawą nogę do boku. Ruch powinien być płynny i powolny. Wstrzymaj chwilę w pozycji najwyższej, a następnie powoli opuść nogę. Wykonaj po 15 powtórzeń na każdą nogę. Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami, stopami rozstawionymi na szerokość ramion i dłońmi ułożonymi wzdłuż tułowia. Unieś biodra do góry, używając siły pośladów. Pozostań kilka sekund w górnej pozycji, cały czas napinając mięśnie pośladków, następnie opuść tułów. (MOJE ULUBIONE CWICZENIE-bo daje super efekty;) Rozpocznij ćwiczenie klęcząc i podpierając się rękami i trzymając prosty kręgosłup. Wyprostuj i unieś do tyłu prawą nogę, używając mięśni pośladków. Gdy noga znajdzie się w najwyższej pozycji, napnij pośladki i wstrzymaj ruch przez 5 sekund. Powoli opuść nogę do pozycji wyjściowej. Po 15 powtórzeniach zmień nogę. W SUMIE TO TEZ:) myśle ze na pierwszy miesiac wystarczy,pozniej zwiekszasz ilosc z 15 na 25-30 i robisz nowe ćwiczenia.Ja tak zaczynałam:) No i robiłam jeszcze spiętki. Na jednej nodze.Mam nadzieje ze wiesz co to :) A gume kupiłam w markecie za chyba 17 zł. Są różne.Ja mam mocną.Ale warto zaczac i tej pierwszej,słabej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olginia
warto zacząć z tej pierwszej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olginia
Ważyłam w tamtym roku koło 46 przy wzroście chyba 165. Teraz waze cos kolo 53.Jak wiecej jem to 54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała schudnąć bo ważyłam idealnie (wzrost - 110= waga). Jednak w ciągu ok 3-4 miesięcy przytyłam 3-4 kg i objawiło się to okrągłym brzuszkiem:( Mój sposób na przytycie - jak najmniej się przemęczać (prace domowe ograniczyc do minimum) co 2-3 dni wyjście z przyjaciółmi do knajpy i spożycie 2-3 piw. Obowiązkowo 1-2 bułki na śniadanie (tłustego sera nigdy nie za wiele) , obiad 2 daniowy i kolacja (dość syta) po przyjściu do domu w środku nocy.. Tak naprawdę zazdroszczę Wam... ja nie potrafię trzymać diety i jeść mniej... Macie się Kobiety z czego cieszyć - Wasza przemiana materii jest szybka i nie bedziecie tłuściutkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucholek
Ja się dołaczam. Mam 171 i warżę 49 kg. Nie lubię ani ziemniaków ani chleba, lubie owoce i warzywa. A i spagetti. Ale to i tak nic nie daje. Kiedyś ważyłam 60 kg ale po wycięciu wyrostka schudłam do 45 troche nadrobiłam i tak stoi w miejscu. Od 2 lat waże 50 kg ale to za mało. Zrobiłam się Mniej okrągła. Mam 19 lat dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malliet
moje efekty beda raczej marne:( bo ostatnio w ogole nie mam ochoty jesc i ciagle sie denerwuje, cos czuje ze znowu schudne, nie chce tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej... wiecie co...może i az tak duzo zastrzezen do swojej figury nie mam. wole byc taka jaka jestem niz miec wieeeelkie uda i duuuzy tylek....jestem drobna...zgrabna...hmm...no to moze starczy juz tych zachwalan. mam dzis dola, bo glupia fryzjerka przedwczoraj sciala mnie tak zle tak okropnie ze chyba kapelusz musze sobie kupic. mialam dlugie wlosy...chcialam tylko troszke wycieniowac sobie je..a ta mi tak sciela ze ledwo co do szyji mi dochodza, cos w stylu tej blondyny, vo to jej twarzy kawalek widac na pomarancziowym pasku kafeterii.. a mialam takie ladne wlosy...ozdoba kazdej dziewczyny sa wlosy, a teraz co? wisi mi takich pare pstrakow...nie dosc ze cienkie to w ogole masakra.. sorrki, ale musialam gdziez wylac swoje zale i flustracje... ja chce moje wlosy! nawet bardziej niz chce przytyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyś........
Hej dziewczyny tez jestem chuda ale od jakiegos tygodnia pije siemie lniane nie jest dobre ale czuje że zaczyna działać, poleciła mi to nie jedna ale kilka osób i pani w aptece, także dobre są nasiona kozieradki.Próbujcie!Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej! Dziewczynki? Zyjecie? zzuzza? Re? MM24? Eveline 21? malliet? nodi19? DOTII? trudne to? spot_ka? sadełka_brak? olginia? ZGRABNA CHUDZINKA? Mirrow? pucholek? justyś...? Jesteście? Dziś nasze COTYGODNIOWE WAŻENIE! Ja sie zważyłam po śniadaniu. Nieśmiertelne 45 kg. Waga ani drgneła od kilku dni. A wczoraj miałam urodznki 21wsze. Jadlam torty, ciasta, pilam napoje gazowane uznawane za wysokokaloryczne:) I co? I nic....zero gramow, a ważyłam się dzis rano, na czczo... w moim pierwszym dniu 21 wieku :) POZDRAWIAM GORRRĄCO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline 21
Wszystkiego najlepszego!! he he u mnie zaczęły się studia i nawet nie wchodziłam na wagę ostatnio. a tu dzisiaj patrze--47kg.. Hmm, niemożliwe... Może to po śniadaniu i ogromnym pączku które właśnie schrumałam ? :) Ostatnimi czasy ciężko było mi wyjść ponad 46kg... Ni, zobaczymy jak to będzie. Z kolei tłustego w połączeniu ze słodkim nie powinno się jesć bo najbardziej szkodzi!!! Samo tłuste-- OK (dieta Kwaśniewskiego). NIe bede już tak łączyć bo mam podwyższony cholesterol (po tabl anty ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline 21
no ja właśnie po prawie 2 latach brania mam przerwe 3 miesięczną w tabl i kazała mi babka zrobić badania różne i ten cholesterol za duży troszke ale to ewidentnie po tabl ( pare osób tak miało) bo przecież taka chudzina i to młoda jak ja to niemożliwe żeby miała podwyższony. Najdziwniejsze jest to że ja to po tabl schudłam, ważyłam nawet ze 45,5 a teraz już 2,5 mies nie biorę i prosze-jak waga idzie w góre... Ciekawe... Tylko że chce je znów zacząc brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iki
mój face je jak dziki, makarony, mączne rzeczy, biały chleb, słodycze, wszystko, tuz przed snem, nocą podjada i i tak jest chudy jak szkapa, a ziemniaki, jak kazde warzywo raczej w odchudzaniu pomagaja a nie tyciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ja tez sie dolanczam ma 158 cm 19 lat i mam tylko 36 kg tez bardzo chce przytyc ale jedzienie nic mi nie daje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy cie cieplutko Aga! Opowiem Ci coś. Pare lat temu, gdy byłam jeszcze chudsza, a miałam ten sam wzrost (ok 160) szłam sobie plaża w kołobrzegu. Usłyszałam głośny komentaż. Coś w stylu \"Jaaaaaaka ona chuda jest\" Może i faktycznie ejstem szczupła, ale bardzo zabolało mnie to...do końca wakacji nie poszłam na plaże. To jest chore. Grubemu nikt nie powie wprost, \"Ej jesteś gruby/gruba\" No bo każby wie, że nie wypada, to nie ejst miłe, może zranić. Dokładnie tak smao jest w ludzmi szczupłymi. Zauwazylam, ze takich ludzie bez skrepowania wytykaja. Szczegolnie dziewczyny. Może to zazdrosc, bo skoro one sa bruuube, żrą tyle ( za przeproszeniem...), tyja latwo..wiec moze zazdroszcza, ze gdyby mialy taka figure jako wyjsciową latwiej by przytyły...I dlatego tal latwo im sie zaśmiać, a wiadomo że słowa potrafia baaardzo okrutnie ranić... Aga, zrob może sobie ten koktail (przepis jest wczesniej) pij siemie lniane, cwicz -wtedy apetyt ci zwrosnie, kup sobie ziolka...w ogole popytaj sie w aptece w zielarskim co warto by bylo zazywac. Nie poddawaj sie. Nie zniechecaj. Wystarczy Ci tylko kilka kilo by być super laska! Ja Cie przypilnuje, przytyjemy razem. Bo nie wiem czy wiesz, ale super laska to przede wszytskim szczupla dziewczyna, bo tak naprawde takie sie podobaja chlopakom. A nie te co maja wieeeelkie tylki. Naprawde, wiem cos o tym. Jetsem chuda...cierpie z tego powodu. Ale nie oznacza to ze nie mam powodzenia. Nawet z ta swoja chudoscia. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×