Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

CHCĘ PRZYTYĆ !!! KTO SIĘ DOŁACZY ???

Polecane posty

Gość Kasiunia23
Hej Laseczki przeczytałam wasze wszytskie dyskusje, niestety tez mam taki sam problem jak wy ale juz powoli wiem jak sobie z tym wszystkim radzic, jakis miesiac temu wazyłam 44-45 kg przy wzroscie 164, az sie przeraziłam i postanowiłam cos z tym zrobic. Zwróciłam sie do dietetyków i zostałam tylko naciagnieta na kupe kasy a efektów nie było. Pozniej tata zaproponował mi abym zaczeła brac Metanabol (Informuje ze przy małych ilosciach on pomaga a nie szkodzi) i brałam codziennie po pół tabletki i powiem wam ze jestem w szoku po efektach dzis waze 49 kg i jem jak szalona narazie nie biore juz tego ale kupiłam sobie w aptece syropy na apetyt i powiem wam ze sa efekty a najwazniejsze tez jest aby jesc minimum 5 posiłków dziennie o stałych porach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się :) prawie 20 lat 160 cm i 42,5 :( w sierpniu wazylam 39 :o:O:o szok co, po wielkim obzarstwie przybyło mi te 3 kg, marzy mi się 50 :) a jakie macie wymiary ?:> np w pupie, pasie, udzie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hormeel
Ja też chce przytyć ale masy mięśniowej. Raczej muszę bo mam nawet zaburzenia hormonalne , kompletny brak mięśni. :( Obecnie ważę 50-51 kg przy 176 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUfajNikomu
Hej kce przytyc i nie wiem jak toz robic , jem bardzo duzo ale chudne:((( Mam 170 cm i waze 48,6kg:(( Znajomym mowie ze waze 51kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enola_23
witam wsztstkich jestem 7 miesiecy po urodzenu dziecka i wszystkie ciuchy sprzed ciazy sa na mnie za duze. waze mniej niz kiedykolwiek co ja mam zrobic zeby juz nie schudnac a wrecz przeciwnie ... przytyc. zaczynam sie podlamywac jesli ktos z was ma podobne doswiadczenia to prosze niech napisze jak sobie poradil z problemem. serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON18
Pfff, dziewczyny, szczuple sa super, nom ale jak chcecie troche cialka... ladnego ciala.. polecam jogging, rower, basen. jedzcie nie za duzo kluseczek, polecam bardziej ryz, piersi z kurczaka.. czyli bialeczko + weglowoday z tluszczy tylko te ktore sa wartosciowe, czyli olej z oliwek i takie rozne bajery. Jezeli natomiast nie chce wam sie siedziec w kuchni to propnuje isc do sklepu kulturystycznego i zakupic sobie Gainera (polecam z firmy SportONE) okolo 90zl 3kg styknie na miesiac, jezeli chcecie Powera to Carbo < okolo 50zl drozszych nie polecam... Ale cwiczcie... !!!! Aha, jezeli macie problemy z tym ze kiepsko wam idzie z jedzeniem 27zl podajrze DIBENCOZIDE force z fimry Treck. Polecam sie na przyszlosc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON18
Chetnie pomoge w sensie psychologicznym ;) Suplementy ktore wypisalem sa wartosciowe i 100% zdrowe, dla kobiet po ciazy i innym polecam wiatminy "A-Z"- 29zl (witaminy bierzcie i kupujcie obowiazkowo !!!! ii pijscie herbatki z melisy ;) l !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się przyłączam bo jestem bardzo chuda... jem bardzo dużo, o słodyczach to już nie mówić po prostu je kocham ale jestem i tak chuda a na dodatek bardzo wysoka.. nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empty__Skies
Tez chce przytyć mam 167cm wzrostu i 48kg wagi ;( chudo wyglądam i źle sie z tym czuje ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empty__Skies
Aaa i jeszcze jedno: teraz są takie upały chciałam sobie kupic spodnie tak lekko za kolano i podoba mi sie czarny kolor tych spodni. Ale boje sie ze jak je założe to bede wyglądac jeszcze gorzej. Lato sie zbliza a wyjdzie na to ze nie bede mogła sie choc troche odkryc. ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska...
Czy któraś z Was brała może peritol???Jeśli nie to polecam, ja przytyłam na nim 6 kg.Wystarczy isc do lekarza po recepte i już.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necro
-,- co za ćwok powiedział ze na ziemniakach sie nie tyje? --,-- (lol?) W***rdala* w h*j ziemniaków jak chcecie przytyć, i mączne żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi100
Trzeba jeść przynajmniej 5 posiłków dziennie, nie za obfitych ale o jednej porze to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
tez chce 52kg 176 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss kross
mam 184cm i 62 kg wagi.troche malo:)zaczynam diete ostra. dobre jest mlkeko w proszku dla dzieci. pijcie 3 razy dziennie i duzo jedzcie bedzie git:)moj ziomek tak zrobil przytyl jak cholera wszystko spalil na silowni i jest teraz przypakowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlodek
Mam 17lat 190cm i 67kg i wygladam jak smierc i odrazu wam powiem ze Mc'Donald i slodycze to gowno od ktorego najlatwiej mowiac mozna nawabic sie pryszczy xD i teraz wiem ze trzeba jak najwiecej miesa jajek (chociaz slyszalem ze dla chlopaka is dead waclaw:P) ryz i jak najwiecej bialka i weglowodanow i co wiecej bo na tym nie da sie zyc;/ gg: 3500660

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia=
siemka! ja tez mam problem wazę 45kg i mam 167cm... wszyscy mówią ze jestem śliczniutka na buzi ale za chuda , a szczególnie chłopaki...mam dość wysłuchiwania ze mam same kości ...no ale cóż jeśli nie mogę przytyć...jem bardzo bardzo dużo...ale co z tego jak mam bardzo bardzo szybka przemianę materii... plose was pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia=
sorki zapomniałam dodać ze mam 15 latek...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys bym sie dolaczyla ale teraz juz nie. Przy wzroscie 170 wazylam 52 kg. Wszyscy mowili ze jestem chuda wiec postanowilam przytyc. udalo mi sie to w ciagu 2 lat, przytylam 5 kg. Nadal dobrze wygladam... w ubraniu. nie jestem gruba, ani chuda ale mam cellulit ;( a kiedys nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikaaa
Mam problem..bo ja nie umiem przytyc jem maczne rzeczy i takie tam ale to mi nic nie daje... :(:(:( mam 17 lat mam 170 zwrostu i waze tylko49kg:(:(:(:(:(:(:( pomozcie mi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dołącze też 192 cm i 78 kg chcę przytyc 4 kilo :) pół roku temu miałem 68 kilo więc dobrze mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---ziunia---
175 i 50-49 kg wagi...niedobszsz...choć ostatnio jem regularnie (tzw żelazne godziny posiłków) i jest troszke lepiej, przynajmniej mam apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceee
ja tez chce przytyc! waze tylko 39 kg przy wzroscie 160 :( pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
Też bym chciała przytyc. Mam 16 lat, 158 cm i waże 40kg w dodatku jestem drobnej budowy kości. Tylko że mnie do jedzenia wcale nie ciągnie. Właściwie to zmuszm się by coś zjeść (oprócz rzeczy które lubie jeść a jest ich naprawdę niewiele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
Jeśli chodzi o ziemniaki ooo to strasznie lubię i jem ich naprawde dużo (lubię odsmażane na patelni z jajeczkiem sadzonym) i jakoś od nich nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....ja przytylam, tak po prostu z wiekiem, choć nadal jestem chuda. ale teraz wygladam juz duzo lepiej, waze 47-48 kg przy 164 cm. wazne by jesc, jesc i jesccze raz jesc...aha...i ja pilam siemie lniane codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała17
Ja tez chce przytyc! Mam 17 lat waze ok 42 kg i 164 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
Tak w ogole wam powiem ze ja mam 16 lat 179 cm i 55 kg waze i juz od dawna jem dużo nic nie cwicze i wlasnie dużo majonezu zajadam z kanapkami no poprostu dużo jem i dlaczego to mi nic nie pomaga nierozumiem czy robie jakis blad bo az mi zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×